Solidaritāte

7

Komentāri (7)

Sskaisle 09.11.2021. 19.47

Sūtiet mani kur gribiet,bet nevaru nerakstīt.
Šovakar Bez tabu stāsta,ka daudzbērnu ģimenēm nekādas atlaides elektrības rēķiniem nav. Par normālām, bet mazturīgām ģimenēm nav ko cerēt uz atlaidi – kurš izdzīvos un spēs samaksāt,kurš paliks bez elektrības vai pakārsies…

Un vienlaicīgi lasu – Ārlietu ministrijai – apgaismojums par nepilniem 200 000 eur. Tad vēl būs par to “skaistumu” jāmaksā…

Tāda solidaritāte,ka maz neliekas…

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 09.11.2021. 19.49

  Es domāju – tā ĀM elektroinstalācija taču tērēs elektrību…un nabagi maksās , ka vells rautu un parautu uz elles visas zaglīgās cūkas …man trūkst vārdu kā izteikt savu sašutumu…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.11.2021. 22.31

lūk, skatījos tv bērnu “dziesmu sētkus”. Nu dz.sv. surogāts, protams, tomēr labāk , ka tā nekā nekā.

Skatījos un domāju, cik skaisti un apagaroti ir tie dziedošie bērni. Nu ļoti.
Un tad iedomājos Naukšēnu un viņiem līdzīgos bērnus. Viena lieta ir nosodīt skolotājus un ar prēmijām apbalvot ierēdņus Rīgā, bet cita lieta – ko tad darīt to bērnu labā. Ko mēs kā sabiedrība varam darīt viņu labā. Un mana doma ir, ka tieši šādiem bērniem – likteņu sitienu skartiem vajadzētu radīt iespēju dziedāt, gleznot, vispār – nodarboties ar visu skaisto vairāk kā jebkuram citam.

Jo reiz kāds NBS vadonis, neatceros kurš, izteica tādu domu, ka viņa karavīru vienība ir tik stipra , cik stiprs ir vājākais no viņa vienības.

Un tādai nostājai būtu jābūt visā mūsu sabiedrībā. Tādai solidaritātei ar mūsu vājākajiem, lai viņi kļūtu stiprāki, nevis arvien vājāki, pamestāki un atstumtāki.

Tas nu par solidarītāti saistībā ar dziesmu svētkiem

Bet – šovakar skatos tv – stāsta, cik veselības ministrijai doti miljoni – desmitiem miljoni, kuri izkupējusi kā tvans gaisā – it kā infrastruktūrās, bet it kā nē, jo nav jau tās infrastruktūras

un lūk – veselības ministrs mundri paziņo – mēs jūs brīdinājām un brīdinam, ka būs vēl sliktāk –

nu klau, nu kovids pats par sevi ir kā ļauns murgs, bet šitādi valdības gājieni tomēr ir ļaunāki par pašu kovidu – patiesie draudi ir nevis kovids, bet gan absolūtais bardaks, bezatbildība, korupcija, izšķērdība , zagšana.

Kad j.sondors draudēja žurnālistiem , tad VP klusēja- tā esot brīvība, kad piedraudēja korupcijā nošmulētajam politiķim pūcem – tad sondoru gan arestēja, gan narkotikas atrada, gan kādu tur pantu ierosinaja – nu tādi esam

nožēlojamie nelgas

ak, un tad tā konfekte par LĀB vadītāju – alternatīvās medicīnas sludinātāja …. māca valdību …. nē nu labi, tās es pusnakti varētu rakstīt,bet nu tvaiku nolaidu – šovakar pietiks , pabeigšu filmu par bondu un iešu gulēt

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.11.2021. 10.38

Es jau saprotu, ka IR redakcija nav vienīgā jāsūta uz ugunslīniju, bet tomēr.

Kā ir ar Latgales pusi, ar pierobežu – tur beidzot ir TV un radio toriņi Latvijas raidītājiem, jeb joprojām tikai Putina Krievijas?

Ptrošos ar skaitļiem , bet Sabiedrības Integrācijas birojam katru gadu sabiedrības integrācijas veicināšanai dod miljonus – 5 vai 50 vai 500 milj – precīzi nezinu, bet nu ļoti daudz miljonus.

Uzrakstiet žurnālisti, pastāstiet mums – kā tā nauda tiek izdalīta. Kādiem projektiem. Es atceros , ka tika dota tv raidījumiem , kur skaidroja , piemēram, vai E.Platmalniece masturbē. Bet kam vēl deva tos miljonus.
Rkastīja, ka piešķirti krievvalodīgiem medijiem, kuri sludina Putina politiku, tad it kā tomēr nē. Un kā īstenībā – nezinu.

Uz valsts kontroli cerību nav, vadītājs ir valdības – t.i. Jaunās Vienotības cilvēks un viņš neknābs acīs savējiem.

Ja nu mediji saņemtos un paspriestu par lietiņu.

Viena lieta ir vainot krievvalōdīgos. Tieši un konkrēti viņi ir un paliek okupnati vai okupantu pēcteči, bet – jautājums – kāpēc. Vai mēs ar to kaut ko varam darīt, vai tikai saglabāt kā lielisku ieroci politiķu manipulācijās cīnoties par varu.

0
-4
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Sskaisle 12.11.2021. 15.25

  Jūs par katru tēmu tik braši klaigājat, bet ar brēkāšanu, ka viss ir slikti, taču nevienam labāk nepaliks, vienīgi varbūt pašai!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.11.2021. 09.07

Uzrakstiet , cik izmaksāja levita vizīte uz Glāzgovu, kur cilvēks muldēja, tā ka kauns klausīties.
Kad es levitam uzrakstīju vēstuli, lai iesaistās Uzvaras parka glābšanā no Panoramas rata, kura būvniecības laikā dzīvību zaudēs vairāk kā 30 pieauguši koki, izcirtīs apstādījumus, asfaltēs zālājus, pārslogos satiksmi – levits, tāpat kā tiesībsargs man atbildēja – neko nevar darīt, tas esot RD deputātu lēmums un tā esot demokrātija . Ko tad notrieca to mūsu naudu braucot uz Glāzgovu un trallinot, ka koki jāglābj? Ja no smalkām tribīnēm pa smalko jārunā tad koki jāglābj, ja jāpakalpo trulam necilvēcīgam biznesam -tad tomēr koki nav jāgābj…. un vēl par to kretīnisko muldēšanu algas par 100% jāpalielina – nu jūsu darbi kundziņi brēc pēc asinīm …. pieminiet manus vārdus ….

0
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 04.11.2021. 09.02

Nellija, labrīt. Jūs jau arī spriediet tādās buržuju -asinssūcēju kategorijās.
Kāpēc solidāriem būtu jābūt nabagiem un krievvalodīgajiem? Nodokļu maksātājiem tikko pacēla nodokļus, pacēla eksistenciāli svarīgu pakalpojumu cenas – var teikt līdz griestiem un vienlaicīgi – saeimas deputāti pacēla sev un amatpersonām algas – atkal līdz debesīm. Tām pašām personām, kuru neizdarību , kļūdu, bezatbildības dēļ tagad mirst cilvēki.

Vai šadā situācijā kaunināt nabagus, ka šie nav solidāri nav tā , kā spēle vienos vārtos, ko es saucu par kārtējo nabagu sišanu?

Vakardien klausos atkal par saeimas saldo korupciju – šoreiz valdība lēmusi atklātai korupcijai nodot 2 miljonus nodokļu maksātāju naudas. Tā tiks tiem pilsoņiem, kuri ir pratuši izkārtot to naudu sev. Parējiem piga!!!!
Vienlaicīgi – bāc!!! -KNAB reklamējas, ka jāapkaro korupcija. Vells!!!! Elle un indija – nu pilnīgi kā tādā Alises brīnumzemē – paši korumpējas, paši reklamējas un paši kaunina nabagus – nesolidāri, stulbi…

Es par kaut ko citu domāju – lūk, RSatiksme vairs nevar nodrošināt reisu izpildi, jo masveidā uz slimības lapām aizgājuši apmēram 300 krievvalodīgie šoferīši. Un vispār krievvaoldīgie gaida sputņiku …. vai tas nav tas pats, kas krievvaoldīgie demonstrē uzticību Krievijai un Putinam?

Vakardien Dombura raidījumu skatīties nespēju – tik blīvā koncentrācijā korumpanti un slepkavnieki ar tik veikli “atstrādātu” valodiņu uz tās katasrofas fona , kurā dzīvojam …. nē maniem nerviem tas bija par daudz.

Starp citu, dzirdēju atstāstu, ka žirinovskis Krievijā esot kliedzis, ka visi antivakseri esot jāsadzen lēģeros un jāuzutr ar diētu, bet kuri vēl pretojas -jāšauj nost.
Un vienlaicīgi – kā man brālis stāstīja, ka viņa darbavietā Zviedrijā bija tāda mediķu un tehniskā personāla bezierunu vakcinēšanās , ka visi piedzīvojuši gandrīz vai tādu kā kolektīvu katarsi, ka ar vakcīnu ir saņemta droša aizsardzība.

Tad runa tomēr ir ne tikai par zaglīgām, korumpētām valdībām, bet arī par kolektīvām mentalitātēm, par sabiedrības kultūru, par sabiedrības inteliģenci.

Un kāda te var būt solidaritāte…..nu kāda …

Saeimas deputāts par 2 milj skaidras korupcijas naudas skaidrojās sakot -godavārds …. nu kāds godavārds var būt saeimas deputātam – nu kāds …. nekāds …. asins krāsā un ar asins smaku tāds tas deputāta godavārs

0
-5
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam