Vai lokdauns glābs no lauka hospitāļiem? 14

Komentāri (14)

Sskaisle 27.10.2021. 15.59

Klausos LR1 raidījumu par Fidži salām , simtiem salu un nabadzība, bet vakcinējušies 60% iedzīvotāju. Klau –

Visi rtie arī IR pārgudrie inteliģenti – jūsu prāts arī pietiek vien tam , lai lamātu nabagus, bļedj, apzaguši , apdiršuši un turpina apdirst.

Tas taču tik eleganti – tik smalki – mēs foršie gudrie un tie nabaga kretīni .

Valstī 40% cilvēku dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Vai valsts tādiem ir pieejama? Ja to pašu spkc tomēr sazvana – ko viņi tur atbild? Tieši tā – neko!!!

ĢIrģens fb ir ielicis , ka spkc sniedz cilvēkiem nepatiesu informāciju.

Noslepkavot var visādi – var ar nazīti pārgriežot rīkli,bet var arī tā, ka saņem algu un prēmijas, bet darbu neizdara un tā neizdarītā dēļ mirst cilvēki

Noteikti pieveinjos mediķiem, kuri pieprasa pavļuta demjisju – es gan gribētu cietumā visu koalīciju – slepkavas!

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 25.10.2021. 23.54

Es šodien biju gulbja laboratorijā. Man ir čeks par to.
Asins ņēmēja bija bez sejas maskas.

Man bija auduma maska. Respiratori aptiekās nav.

Citi komentāri,kā šī koalīcija ir slepkavas , man nav.

0
-2
Atbildēt

2

  Lase > Sskaisle 26.10.2021. 18.59

  Ne visiem bijusi augstskolā iespēja mācīties trīs veidu loģikas kā man, bet te to nemaz nevajadzētu. Kāds sakars koalīcijai ar privātas iestādes darbinieku? Kāds sakars koalīcijai ar to, ka privātajās aptiekās nav pieprasītas preces? Tāpēc tā ir slepkava?
  Ja Pēteris salauza Jurīša lāpstiņu smilšu kastē, vai Jānītis ir muļķis?

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Lase 27.10.2021. 14.02

  Man augstskola

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Lase 27.10.2021. 14.07

  Man augstskolā loģiku mācīja pasniedzeja,kura eksāmenu nepieņēma, jo pakārās. Varbūt tāpēc man atsķirīga loģika

  sakars ir vistiešākkais – valstij ir jāveic ne tikai likumdošānas , bet arī likumu ievērošanas funkcijas un tas netiek darīts

  Ta nebūt nav pirmā reie, kad maasku nesāšanas pienākums netiek ievērots medicīnas iestādēs= un kādam par to ir jāuzņemas atbildība – u n tā ir valsts, kurai mēs maksājaml, lai tā to darītu, bet ko tā nedara

  nerunājot nemaz ka tie slepkavas kretīni baudīja vasaru – tāda nauda sagrābta un neko!!! nedarīja, lai notiktu vakcinācija

  Vai šobrīd, kad cilvēki jorpojām stāv rindās uz vakcicnēšanos – kaut kas ir mainījies Saules vai Mēness virzienā,= kāpēc vasarā nevarēja vakcinēt, lai tagad cilvēki nemirtu kā mušas

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 27.10.2021. 17.59

  Vismaz Rīgā nezinu aptieku, kur nebūtu FFP2 respiratori (maskas būtībā). Respiratori FFP3 nepasargā citus no Jūsu izelpotajiem vīrusiem, tāpēc Vācijā utt. bija prasība lietot FFP2. … VAR pirkt 220.lv un citos internet veikalos, ja negribat aptiekā. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 27.10.2021. 19.55

  gribēju nodot analīzes mārupes ielas nms, bet tur atteica,jo dažas analīzes viņi netaisa. Pa ceļam no mārupes ielas uz baložu ielu,iegāju 3 !!!! mazās aptiekās un nevienā respiratori nebija, arī e veselības receptes bija pieejamas tikai 1 no tām.

  Tāpat rimi olimpija – roku dezinficēšana ejot veikalā ir, ejot ārā – tas dezinfilators tukšs. Jāiet atkal pie ieejas,ja gribi nodezinficēt rokas.

  Šodien braucu 2x trolejbusā. Cilvēki brauc bez maskām. Vienam večukam es aizrādīju, viņš man parādīja mēli un labi,ka tā,jo varēja arī kļūt agresīvs, kā nereti var novērot.

  Lūk, mana pieredze

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 28.10.2021. 02.42

  Dzirciema ielas aptiekā bija FFP2 gan baltas, gan melnas (Iļģuciemā, kur doktorāts ). . … 220.lv bija lielāka izvēle, bet nebija FFP2 lētāk nekā aptiekā… Parastās maskas gan lēti… .Vajag zvanīt, lai nav jāstaigā pa mini aptiekām… .

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 24.10.2021. 21.15

Post factum. Diemžēl neiedomājos laicīgi pieminēt lielisko ASV karavīru, Vjetnamas veterānu un Persija līča kara talantu, Kolinu Pauelu, kurš nomira, kā oficiāli tika paziņots, no Covid 19. Varbūt jā, varbūt nē, bet katrā ziņā visi, kas viņu pazina, apgalvoja, ka viņš nespēja pārdzīvot vislielāko apkaunojumu ASV armijas vēsturē, proti, ka armija pameta Afganistānu, atstājot talibiem bruņojumu 83-85 miljardu dolāru apmērā, ar ko Ukrainas armija būtu varējusi atbrīvot Eiropu līdz par Urāliem un par ķīlniekiem desmitiem tūkstošu civilo.
Diemžēl, jāpiemin, ka ne vienmēr izcili karavīri ir arī izcili politikas eksperti, par ko liecina viņa, viena no trim vissliktākiem vēsturē, ASV prezidentu kandidātiem, Obamas un “restart”, kas bija carte blance Putina iebrukumam Ukrainā, autores, Klintones atbalstīšana.

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 23.10.2021. 00.14

Morālo kropli, Aleku Boldvinu, kuram daudzi defektīvie kuces bērni aplaudēja par Trampa kunga ķēmošanu, sasniegusi karma. Tas nošāva vienu un ievainoja vēl vienu cilvēku. Žēl cilvēku, labāk viņš pats būtu paslīdējis uz banānu mizas un lauzis sev sprandu.

0
-3
Atbildēt

0

Lase 22.10.2021. 18.39

Man vienmēr gribējies tiem antivakseriem ( vienalga kādu pamatojumu nevakcinēšanai viņi izvēlas) pavaicāt, kā viņi dzīvotu tālāk, ja būtu atnesuši infekciju savai mammai? Un mamma nomirtu? Un kāds valdībai ar to būtu sakars? Negribu nevienu aizstāvēt, bet, vai kādai valdībai ir pandēmijas pieredze? Un vai kādā valstī šī pieredze ir radusies bez kļūdām? Varbūt būtu pēdējais laiks ieslēgt veselo saprātu un dabisko egoismu un vienkārši savakcinēties, ja nu Latvijā nav reiz harizmātiska līdera, kura vārdos lielākā daļa ieklausās?

+4
0
Atbildēt

1

  jurists > Lase 23.10.2021. 15.01

  Ieslēgt veselo saprātu var tikai tādi, kuriem piemït prāts. Pandēmija atkāja, ka, daudz ir egoistu, kuriem nerüp pat ģimenes veselïba un dzïvība. Diemžēl daudz ir nelaimīgo, kas nespēj saprātīgi domāt. Tas ir bīstami valsts drošïbai.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Matriga76 21.10.2021. 15.33

No gandrīz 4 miljardiem pret SARS-CoV-2 vakcinētajiem cilvēkiem ap 400 (tātad 0,00001%) nomira, iespējams, saistībā ar poti (visvairāk – vecumā no 80 līdz 102 gadiem – jā, tā ir bēdīga ziņa, ka arī mēs vakcinētie visi kaut kad nomirsim pēc potes!); bet no gandrīz 250 miljoniem ar covid-19 saslimušajiem 5 miljoni jeb 2% nomira. Tātad saslimšanas ar covid-19 gadījumā mirstība ir 200.000 reižu lielāka nekā vakcinējoties. Šie skaitļi ir visiem pieejami, arī bez maksas. Kurš kā pieaugušais cilvēks virs 18 gadiem apsver šos faktus un tomēr nevakcinējas, nevar pretendēt uz vietu slimnīcā gadījumā ja viņš saslims ar covid-19. Vietas slimnīcās ir tikai vakcinētiem covid-19 pacientiem vai tiem, kas medicīnisku iemeslu dēļ nedrīkstēja vakcinēties.

Nevakcinēts covid-19 pacients, kas aizņem vietu slimnīcā, tādējādi liedzot citam pacientam saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību un kurš tādēļ nomirs, ir slepkava. Vai tad ne?

+7
0
Atbildēt

1

  QAnon > Matriga76 24.10.2021. 11.22

  Nevadas štatā avarējot Cesnai gāja bojā ar Covid slimais pilots un divi Covid slimie pasažieri, bet trešais pasažieris, kurš bija saņēmis poti, izdzīvoja.
  Ja toreiz, kad bija Cūkas gripa, kas bija tik pat smaga, kā Covid 19, būtu uzsākta varmācīga vakcinēšana, puse cilvēces jau būtu zem velēnām, būtu pilnībā izpostīta pasaules ekonomika un šodien plosītos jau tās divdesmitais paveids.
  Kad bija tā saucamā Spāņu gripa, ko Pasaules karā novārdzinātā Eiropā no ASV, ievazāja nākamais Nobela Miera prēmijas laureāts Vilsons, iebrūkot, lai piespiestu Vāciju noslēgt Brestas Miera līgumu, trūkstot pienācīgai medicīniskai apkopei, tā paņēma vismaz 10% saslimušo dzīvības un ar to saskārās katrs eiropietis, pandēmija pazuda bez pēdām divu gadu laikā.
  Laikā, kad Covid marodieri ir atņēmuši cilvēkiem iespējas nopirkt mājas čības, krievu, kas nepotējas, jo gaida kad Putins tos atbrīvos un viņi varēs saņemt Sputņičok, sātanistu tempļu durvis ir vaļā un viņi var visi pēc kārtas bučot popu no kapiem atnestos miroņu kaulus.
  p.s. šīs ziņas es izplatu pilnīgi bez maksas lai pamudinātu varnešu – kleptokrātu un čekas algoto propagandonu nozombētos latvietīšus mazliet padomāt

  0
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam