Vainīgo saraksti 18

Komentāri (18)

Andris Vītols 22.10.2021. 02.29

Nopietnam žurnālam (žurnālistam) nebija jāsteidzas ar VAINĪGO SARAKSTA veidošanu, nepievienojot faktos pamatotu izpēti. … … A.Ozoliņš raksta -” Pašreizējās krīzes galvenais iemesls ir politiķu nespēja būt līderiem”- … …. Tekstā piesaukts
K.Kariņš, kurš … nebija uzņēmies … (vakcīnu) iepirkuma uzraudzīšanu utt.. … Slavēts tiek Itālijas premjerministrs Dragi… , kurš nebaidās būt līderis… A.Ozoliņš raksta, ka -” lēmums (par vakcīnu iepirkumu) iesāka postošus procesus sabiedrības attieksmē pret epidēmiju, vakcinēšanos un valdību.”- … Kā gan ANTIVAKCERUS varēja nokaitināt lēmums nepasūtīt tās ” EKSPERIMENTĀLĀS, kaitīgās, ČIPOTĀS ” … vakcīnas. ??? … Tāpat VIŅI NEVAKCINĒTOS , ja vakcīnas pasūtītu vairāk, ātrāk .!!! … … Jebkuru lēmumu viņi kritizē… !!! … Protams, ka šī kļūda deva iespēju opozīcijai ķengāt Kariņu , bet kas vēlējās, tie vakcinējās… … Par līderiem. … … . KRIEVIJĀ ir gan vakcīnas, gan LĪDERIS – Putins, bet atbalsts vakcinācijai vēl zemāks.(vai Dragi ko mainītu Latvijā, Krievijā ?) … … Vai tad, ja Kariņa valdība atkāptos, būtu labāk – kā … Dānijā.būtu.? .. . Nebūtu! … Te dzīvo atšķirīgi (ne)domājoši cilvēki. …

+3
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 22.10.2021. 16.25

  un – kāpēc obligāti būtu sliktāk, ja atkāptos pavļuts, kariņš valdība?

  Kāpēc tev jādomā, ka noteikti būtu sliktāk? Ja beidzot tiktu pieprasīta atbildība no politiķiem?

  Nozombēti ar literatūru, ar medijiem, ar visiem kretīniskiem – zinu vislabāk, noteikti jāpieņem, ka būtu sliktāk. Tu to pavisma droši zini, ka būtu sliktāk? Nu ja nav mums cilvēku , kas spēj uzņemties atbildību – pieprasīsim starptautisko palīdzību Igaunijai. Kāpēc nē? Ja pašu valdība tik zog un slepkavo. Kā tad Gauss var strādāt?

  Cik cilveku balsos par kretīniem frakās – a/par, progresīvie, jaunā vienotība?

  Es nē !

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Urga 21.10.2021. 13.42

Atvainojiet, bet seniori, kas nāk no “tiem” laikiem ar neiztrūkstošo nabadzības plaisu, pēkšņi apstādinājuši eliti un uzlikusi uz bremzēm visu sabiedrību . Un elite tik ļoti pārsteigta . Un tā neticība valdībai diemžēl kaldināta visās iepriekšējās izpausmēs, to apstiprināja šīs nedēļas premjeru parāde TV24 un LTV1. Tas ir bijis ilgstošs process.

+4
0
Atbildēt

2

  J.šveiks > Urga 22.10.2021. 21.04

  Ko tu tur muldi… man 70 , pēc tava sprieduma esmu pliks un nabags .. Dumības , ja tev bija izglītība un ķēriens profesionālajā darbībā … dzīvot tajā laikā bija ne tikai labi, bet ievērojami….Es tajā laikā dzīvoju kā komonizmā, man bija savs dienesta braucamais , neierobežots degvielas limits un vidēji ap 100 kārtīgu strādātāju … būvniecībā. Mēs ar komandu griezām miljonus. Šodien lai to panāktu , bez korupcijas un kur nu vēl bez lobija karteļa ,nepanākt. Protams cik spēju šodien turpinu profesionālo darbību . Ar šodienas penzionu , ja gribi cilvēcīgu , pilnvērtīgu dzīvi, nepavilksi. Jūtams atbalsts ir arī no savā laikā izskolotajiem bērniem , kuri šodien nav tev uz kakla……Ja esi bijis ļebuks , tad arī tads paliksi un klausīsu zzs pasakām un par tiem mērkaķiem balsosi…

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Urga 22.10.2021. 21.13

  A kas jūsuprāt ir šodienas elite , kuru Jūsuprāt esmu apstādinājis un nobremzējis sabiedrību? Varbūt man jūs iesūdzēt ? Domāju , esat par jaunu , lai diskutētu par šādu Tēmu. Mani imponē demokrātija , kur katrs savas laimes kalējs . Bet ja esi lupatbunte , tad arī būsi nobrēcies un sabiedrībai sprungulis riteņos… uz priekšu , balso par sarkanajiem , kuri solīja komonizmu!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Urga > J.šveiks 23.10.2021. 08.23

  Jā, mani uztrauc tas, ka seniori nevakcinējas. Bet, kāpēc lai Jūs būtu apstādinājis un nobremzējis sabiedrību – neesat taču lupatbunte.
  No kā iztulkojāt manā komentārā, ka balsoju par ZZS un sarkanajiem?
  Ja uzskatāt, ka viss mūsu sabiedrībā noticis godīgi, demokrātiski, kaut vai tā pati privatizācija, kā to nesenajā intervijā Birkavs apgalvoja 1: 1, Nagli par izcilnieku novērtējot… lūdzu. Ja Kalvītis uztraucas, ka neesam iepirkuši Sputnik vakcīnas (kas nav apstiprinātas Eiropas Savienībā)…, un žurnālists nepajautāja Kalvītim par OIK līgumiem (vai pirmie aizsākumi nebija tieši viņa premjērēšanas laikā), galu galā “oligarhu sarunas” jau vislabāk raksturoja Latvijas “demokrātiju”. Jā, mani pārsteidza bijušo premjeru parāde medijos, vainu uzgrūžot tikai tagadējai valdībai. Varbūt tas ir ļoti apzināti darīts. Šlesers nu jau vairs neslēpj savu attieksmi pret Putinu. Bet par mūsdienu eliti – domāju viņi nevarēja iedomāties, ka šāds būs bumerangs viņu ērtajai dzīvei, kaut pašu pelnīts, diemžēl – un šie apstākļi varbūt tomēr liks viņiem aizdomāties par to nabadzības plaisu, ko visas mūsu valdības ir ignorējušas. Domāju, ka mūsu demokrātija atšķiras no, piemēram, Dānijas un Somijas demokrātijas. Es ticu, ka tā laimes kalšana Dānijā un Somijā ir taisnīgāka un godīgāka, un senioriem kā lupatbuntēm un sprunguļiem riteņos nav jāstājas ceļā. Un nestājas jau arī.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 21.10.2021. 10.55

Ir izveidojies tāds apburtais loks. Pandēmija “sit” pa ekonomiku un adekvāti spriestspējīgā aktīvā darba tirgus daļa skrien vakcinēties, lai tikai neizkristu no darba tirgus, lai tikai viss strādātu. Personīgā veselība, visdrīzāk, ir otrais plāns, jo vienmēr jau gribas cerēt, ka “gan jau izies sveikā”. Bet lai nu kā – iet un vakcinējas. Savukārt pats vīruss “sit” pa senioriem, taču viņi nav darba tirgus un viņiem ir POFIG, ka airBaltic nelidos, restorāni aizvērsies un ka, nedod, Dievs, nedrīkstēs tusēt bariņos. Tam visam uzslāņojas kaimiņvalsts naidīgā propaganda, un, lai arī pašiem neiet spīdoši, “jo sliktāk, jo labāk” pieeja tiek darbināta uz pilnu klapi. Un, kā redzams, krievvalodīgie seniori, pārsvarā pilsētnieki, arī ir šī kiberkara tiešais adresāts.
Man ir grūti saprast, kāpēc valdība un vakcinācijas birojs ir izvēlējušies mērķēt uz darba tirgu un skolēniem (jā, protams, šeit notiek visaktīvākā pārnese), nevis mērķtiecīgi ar visiem līdzekļiem vērsušies pie senioriem. Tam bija vismaz pusgads laika! Bet nē – neies jau tērēt laiku un naudu, ķēpājoties ar no ekonomikas izslēgtu tantuku/onkuli. Ja no pandēmijas tiktu izslēgti seniori, slimnīcās nebūtu katastrofas, un tad gan KATRA ziņa par smagā stāvoklī ievietotu gados “jaunu” cilvēku (ar to saprotot darbspējīga vecuma cilvēku) būtu kā brīdinājuma šāviens visiem neizlēmīgajiem.
Taču šā brīža situācija ir neapskaužama – darbspējīgie lielā vairumā IR vakcinējušies, bet tas nav glābis no lokdauna, būtībā smagākā lēmuma, ko valdība var pieņemt. Veselības sistēma brūk, jo to brucina neuzrunātie, nevienam nevajadzīgie vecie cilvēki, un pa vidam “iekrīt” arī kāds jaunāks, bet viņa ārstēšanai vairs nepietiek ne resursu, ne iejūtības. Var jau CINISKI teikt, kas tur liels – nomirt no covida 70+ vecumā, varbūt pat labi – nebūs jātērē pensija, bet, atkal jau ciniski runājot, šie covidnieki ir būtībā parādījuši fakucīti valdībai un visai sabiedrībai par to, ka viņi nevienam nav bijuši vajadzīgi. Un, ja tā, tad lai deg viss zilās liesmās.

+4
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > traductrice 21.10.2021. 11.06

  es gan saprotu – valdība ir noziedznieki, bandīti, kuri kopējo naudu uzskata par savu laupījumu

  Lūk, informācija – Latvija ieņem 1.vietu PASAULĒ – vīrusa saslimstības ziņā. Ko dara deputāti ? SPriež, analizē, galu galā – meklē kļūdas, at – bez-atbildīgos politiķus, lēmumus . Lai saprastu , kādas kļūdas nepieļaut nākotnē?

  Nē – to Latv ijas varas elite – noziedznieki nedara- viņi štiko par cik štukām palielināt algas, nevis kā sakārtot likumus, lai lielo algu saņemējiem būtu arī kāda atbildība.

  Nē – kur nu ….

  Cietumu, vienkārši cietumu šiem bandītiem ! Tas ir perverss noziegums , ko viņi te dara…

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > traductrice 21.10.2021. 13.36

  es sagaidītu, ka valdība izpēta, izmeklē un pēc tam nodokļu maksātājiem izstāsta, kāpēc Latvijā , piemēram, slimības gultas ir tieši simts ( vai varbūt tomēr 200) x dārgākas kā Igaunijā.

  Kad jaunais igauņu prezidents bija Latvijā, tad levitam uznāca vājums, bet mūrniece tik spēja šļupstēt , kā savulaik brežņevs, tā vietā , lai pajautātu un sagaidītu skaidru un gaišu atbildi no paša prezidwenta = KĀPĒC IGAUNIJĀ VISS!!! IR LABĀK?

  Vai tāpēc, ka tur bija lustrācija un čekistus nelaida pie teikšanas? Vai tāpēc, ka tur ir dzīva tiesu sistēma nevis dzivs korupcijas tīkls?

  Kāpēc mēs nevaram atlaist levitu un pieņemt darbā ar Karisu? Un Kariņu nomainīt ar to viņu jauno dāmu un VKKF pirmkārt, nomainīt ekspertus, īpaši vadītāju un tad nolikumu nomainīt un tad stingri sekot tā izpildei.
  Žēl, ka zurnāliste npajautāja vai Igaunijā arī bērnus liek karceros un nedod ēst?

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.10.2021. 10.06

https://www.la.lv/valsts-kontrolieris-daudzas-ministrijas-izmanto-pandemiju-ka-atrunu-neizdaribai

LA.LV
22:41, 20. oktobris 2021
Lelde Veinberga, TV24

“Skaidrs, ka Latvijas valsts pārvaldes darbs nav ideāls un perfekts, tāds droši vien tas nav nekur. Jautājums, vai tas ir kritiski sliktās nekā citās valstīs. Noteiktās jomās tas tā varētu būt,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atzīst valsts kontrolieris Rolands Irklis.

0
0
Atbildēt

0

Mantrausis 21.10.2021. 09.34

Žurnālam “Ir” neesmu novērojis tieksmi būt elitāram un pārlieku smalkam, bet… Andas Rožukalnes vārdiem runājot: Latvijā ar mediju kritiku ir ļoti vāji, tās faktiski nav. Tas redzams! Ir ļoti īpatnēji runāt par žurnālistu neatkarību (nereti Latvijā ir labi būt neatkarīgam no ļoti, ļoti personiskā) un medija neatkarību situācijā, kur “kādu zāģē”. Latvijā ir gana sliktu piemēru, kur kāds žurnālists vai preses izdevums to vien dara, kā “zāģē” kādu, ne vienmēr izprotamu iemeslu dēļ, personiski netīkamu politiķu vai politdarbinieku. Varbūt kādā redakcijas sapulcē var pastāstīt Aivaram Ozoliņam, ka Latvijā ir virkne ministru, ne tikai ik rakstā pieminamais Jānis Vitenbergs? Turklāt, ir visai īpatnēji, ja žurnāls ierasti uzsver, kas ir katra ministra kompetencē, bet, pēkšņi, ekonomikas ministram ir jānodarbojas ne ar ekonomiskās aktivitātes atbalstīšanu, bet bremzēšanu un biedru Viņķeles un Pavļuta nepaveiktā “saraušanu”. (Piemēri: “Diena” un Lembergs, sabiedriskie mediji un Jelgavas pilsētas un novada dome un Ogres mērs, nra.lv un Vaira….)

+2
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > Mantrausis 21.10.2021. 09.55

  Liecies mierā! Rokas nost no Ozoliņa!!!

  Par kuru ministru ir runa? Par šļupinsku,kura cirta skolotājus ar pātagu un naudu grūda bagātajiem,kamēr nabagiem vēlreiz ar pātagu? Kyra pirkrita bērniem atņemt dziesmu svētkus klātienē,kamēr geju dzīres atļāva?

  Zemkopības ministrrija ar savām indēm tā labā? Kur investori te sagrūž indes, izrok izejvielas, izcērt kokus ,savāc naudu un aizbrauc,kamēr nabagi mirst no indēm un cieš no sausuma? Pat Čakstes mazmeita zemi pārdeva Jordānas pilsonim, ja nav latviešiem tad nav.
  Kultūras ministrija? Katram škribentam apmaksā tulkojumus un tie tad nu staigā kā pāvi – vārda mākslinieki, kamēr uz vietas Latvijā kultūra vairs nav pieejama. Tā tā labā ministrija?

  Par veselības – jāsaka – nāves ministriju nav vērts minēt…

  Vitenbergs tūrisma nozari likvidēja. Kāpēc igauņi nē? Mantrausis nevar izdomāt? ! Tad nevajag vainot medijus, Ozoliņu.

  Vai vitenbergs likvidēja arī tūrisma nozares ietēdņu amatus valsts pārvaldē? Jeb tur tomēr jaunas algas, jaunas prēmijas nozares, kuras vairs nav ierēdņiem?

  Tv24 raidījumā uzstājās Ogres mērs Hlevickis un sludināja,ka problēmas radot mediji,kuri rakstot tikai par slikto.

  Nu forši – atpakaļ uz psrs !!! – cilvēki mirst, bet mēs rakstīsim tikai par skaisto- kā Ogre izpyšķota – šitā smuki Jāņos un šitā – redz,cik smuki Ziemassvētkos. Helmaņveidīgie politiķi ar aizdusām no treknas barības rīs cepešuz,kamēr nabagi priecāsies par skaistumu un ilgi pirms norīšanas sūkās pelēkos zirņus…

  Nepatīk tautai Aspazija – tā dāma,kura dzejoja – lai citiem riekstiņš pīrādziņš, mums lūk, tur logā nēnestiņš….

  Čekisms ir dzīvāks par dzīvu, diemžēl…

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Mantrausis 21.10.2021. 10.23

  neesmu aizmirsusi,cik dedziigi mantrausis aizstaaveeja lembergu…

  lembergs cietumaa – lielaa meeraa pateicoties IR

  mantrausim tas saap, saap un saap … bet neceri, citus raut liidzi savaa chekistu purvaa
  nelausim

  mees gribam briivu un objektiivu presi

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.10.2021. 08.20

Mana nostāja ir pretēja . Valdība ir vistiešāk un viskonkrētāk vainīga un tiesājama un liekama cietumos par bezatbildību,kas radījusi cilvēku masveida miršanu.

Atgādinu- šī koalīcija pirms vēlēšanām solīja ne tikai oik atcelšanu, bet mediķiem algas pieaugumu, solīja sakārtot e- veselību.
Šī saeima un valdība sāka darbu ar nepieredzētu cinismu- sev par tūkstošiem pacēla algas, prēmijas, nostiprināja tiesības uz bezmaksas kultūras pasākumiem. Ar sabiedrisko mediju likumu nodrošinājs
politiķu, ne visas sabiedrības kontroli pār informāciju….
Un jūs te tagad mazgāsiet nevainīgu asiņaino valdību? Tiešām?

Sāku šorīt IR lasīt ar Kasima recenciju par kārtējo holokaustam veltīto grāmatu. Mana svēta pārliecība ir tāda,ka holokaustu radīja ne tikai nacistu propaganda, ne tikai plašais antisemītisms,bet arī cilvēku spriestspējas, izglītības trūkums.

Tāda interesanta sakritība- visvairāk vakcinēto un visnormālākā valdība+parlaments ir tieši tajās valstīs,kuras prata no nacistiem glābt savus līdzpilsoņus.

Mūsu valdība ir atņēmusi mums visu,ko vien var atņemt, un čakli spriež un vētī,cik tad vēl atlicis,ko atņemt,bet lūk – ir cilvēki ,kuri tādus noziedzniekus aizstāv.

Un valsts drošība jau sen ir ilūzija. Cik Latvijas zeme, īpašumi pieder latviešiem?

Cik latvieši aizstāvēs zaglīgu valdību?
Lūk, leišu grāmata neanalizē – kāpēc radās holokausts, tik rāda šausmas un mēs neanalizējam,kāpēc reiz jau valsti zaudējām. Bet vajadzētu.

0
-6
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 21.10.2021. 08.31

  Baidīt cilvēkus,ka kritizēt korumpēto zaglīgo varu ir valsts drošības apdraudējums, ir vistīstākais čekistu stils. Čekisma gars , čekisti, viņu ģimenes licekļi ir amatos, bet mēs kā valsts esam tur,kur esam.

  Vakardien, tv24 Tiešā līnija raidījumā intervēja vm parlam.sekretāru Dūrīti.

  Zvana sieviete, viņas ģā izrakstījusi e- receptes, izdrukātas atteikusues dot. Sievirte atbrauc uz Rīgu pēc zālēm, jo viņas dzīvesvietā aptieka ir slēgta.
  Slimais cilvēks apskrējis pusi aptieku, zāles nedod,jo e veselībā recepte nav redzama.
  Kā dzīvot, kā izdzīvot nabagiem? Cik tagad benzīns maksā?
  Citā raidījumā mums stāsta,ka ierēdņi,par kuriem ir aizdomas,ka viņi savāca e- veselības naudu ,un par kyriem ir iesniegumi KNAB ,turpina ieņemt augstos amatus.
  Tā zvanītāja sieviete izdzīvos,tai ir enerģija, bet ko darīt citiem,kuri ir vēl slimāki, vēl nabagāki?

  Valsts nav slepkava? Korumpēta, tiesiskā
  nihilismā eksistējoša?

  Kad iekaist pušums,sāk strutot un pūžņot, tad nevis baciļi ir jāvaino,bet pats cilvēks,kurš nerīkojās adekvāti pušuma sakopšanā. Tas ir elementāri!

  Tā es domāju un cieti tā domāju!

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 21.10.2021. 08.00

Nu beidziet, Ozoliņ, kāds sakars valdībai ar cilvēku vēlmi vakcinēties, kad vakcīnas gluži kā bodē var izvēlēties, kura labāk patīk? Kāpēc vairāk nekā miljonam iedzīvotāju nekas nebija par šķērsli, lai dotos vakcinēties? Tagad vēl pārmest par vakcīnu iepirkuma kļūdu ir lieki, jo defekts tika novērsts un jau ilgu laiku vakcinēties var visi, kas vēlas. Ja nevēlas, tā, pirmkārt, un galvenokārt ir katra paša atbildības jautājums, ne jau valdības labuma vai sliktuma dēļ jārūpējas par savu un citu veselību un dzīvību. Nekūdiet, Ozoliņ, pret valdību, tā arī Jūs stājaties tādu gobzemu un šleseru rindās, nodarot kaitējumu mūsu valsts drošībai.

+8
-4
Atbildēt

2

  Sskaisle > Ilze Pētersone 21.10.2021. 08.34

  Tiešais sakars kaut vai tāds valdības joks – vakcinācijas kabinetam miljonu zelta lietus, bet pandēmijas apstākļos igauņi radīja tūkstošiem jaunu gultas vietu, Latvija – simtiem.

  Šaubos vai mediji atradīs laiku un interesi salīdzināt,kā pandēmijss naudu tērē igauņi un kā mēs. Kam tā tiek…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Ilze Pētersone 22.10.2021. 02.36

  Paldies! … Īsi un precīzi ! …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam