Stop! 10

Komentāri (10)

Sskaisle 22.10.2021. 10.51

nu redz , man jātiek e -veselībā , vakardien nestrādāja, domāju, labi = rīt , t.i. šodien strādās ieiešu uzzināšu savas lietas, bet nekā – šodien atkal nestrādā

Kas vainīgs, kas atbildīgs – es ? Puškins? Putins? Baidens? Vai konkrēti ierēdņi par, kuriem KNAB ā esot iesniegums?

Kāpēc jāmaksā nodokļi nespējīgai valstij? Kāpēc mēs nevaram izrkastīt veselības ministru no Igaunijas, vai Zviedrijas? Kāpēc mēs par cilvēku dzīvību cenu uzturam mandītus ?

Ko man darīt? Zavnus ģā neatbild, poliklīnikas reģistratūra atbild, lai zvanu ģā, kamēr sazavnu, e-veselība nestrādā otro dienu – nu ko darīt? Lekt Daugavā? Sadedzināties pie Brīvības pieminekļa? Nu ko darīt?

0
0
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 23.10.2021. 19.22

  nu tad beidzot – pakļaujoties sab spiedienam , nu kā pirms deportācijām – jūs tik brauciet, tur bēdu nezināsiet, visi kā aitas ar aizbrauca – neviens neprotestēja, jo solīja tik labu dzīvi , kaut kādas pekeles pat atļāva ņemt līdzi . Tagad esmu nopotēts ar Janssen’u, potei nav ne vainas – 0.5 ml – ar to ziloni nenositīs. Jušana – ļoti slikti – nu ne kā Ezavam , kas par bļodiņu lēcu atdeva pirmdzimtā tiesības. Bet kā inženierzinātņu maģistram , kas par sauju rīsu atdod savu dvēseli starptautiskai telefonkrāpnieku brigādei ar nodokļu vietējo optimizētāju priekšgalā. Tad nu ar no sirds novēlu – lai acis, kad izlec no orbitām , tad aiziet tālāk Visumā – tur tik daudz ko redzēt, lai sprāgdami nenosprāgst – dzīve ir skaista, lai slīkdami ir izslāpuši. Tad jau būs labi. Protams, viņu rokaspuišiem un bļodlaižām to pašu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 22.10.2021. 09.22

Nevarēju saņemties, nevarēju saņemties un piezvanīt, lai pajautātu kā iet manai paziņai, kura saslima ar krūts vēzi. Bet nebija miera, piezvanīju. Jautāju kā viņai iet. Viņa raud un stāsta, ka ir sākusi ķīmijterapiju un ka to ļoti slikti panes , ka zuduši spēki, ka bieži krīt gar zemi, ka viņai smaga vainas s ajūta, ka dēlam viņa jāpieskata. Es klusēju, es nezinu , ko teikt . Lai turās, lai cīnās, lai cer? Uz ko?
Uz sapuvušo , nespējīgo medicīnas sistēmu, kuru politiķi tikai izmanto savam kapitālam un pat necenšas sakārtot?
Uz Dievpalīgu , lai cer?
Es klusēju. Saku – ja varu kā palīdzēt, bet arī tas ir liekulīgi un nevajadzīgi. Kopīgie paziņas saka, ka viņa ir nolemta, ka kaulainā sīkā auguma dēļ arī ārstēšanai ir maz izredžu. Viss uzsākts par vēlu.
Lūk, tādiem cilvēkiem ir grūti, bet valdībai, poltiķiem? Kas viņiem par grūtībām? Naudu saskaitīt grūti? Izvēlēties, ko dzer , ko ēdīs , kad dzīve ir izdevusies?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 22.10.2021. 09.15

Par medijiem. Lai vieglas smiltis Cimdara kungam, bet nez kāpēc mediji ziņoja, ka miris no saslimšanas ar covid, bet neziņoja vai bija vakcinējies. Nav tā, ka es degtu ziņkārībā, vai ka info par konkrēta cilveka nāvi būtu izšķiroša, bet runa ir par mediju prasmi un neprasmi informēt sabiedrību.

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 22.10.2021. 07.38

Lai nevis valdība, bet nevakcinētie atvainojas vakcinētajiem, bet vislabāk, lai, cik vien ātri var, dodas vakcinēties. Matemātika ir elementāra – ik nedēļu pa 100 000 vakcinētajiem un 6 nedēļās Latvija var uzelpot.

+2
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Ilze Pētersone 22.10.2021. 09.07

  nepiekrītu un pamatoju kāpēc

  Vakardien skatījos tv. Piemēram, tv24 P reses klubs tāds Liniņkungs saka, ka atbalsta valdību , pat uzliela to, jo – Kariņš jau visu vasaru esot aicinājis visus vakcinēties un tas, ka cilveki to nav darījuši visu vasaru – tā ir tikai šo cilvēku bez-atbildība.

  Tālāk skatos tv ziņas – lūk, rāda un stāsta, ka VP sadarbībā ar VM, ar vēl kādām iestādēm saeimā iesniegusi un tā paātrinātā kārtībā izskatīs un pieņems likumu, kas kriminalizēs vakcinācijas sertifikātu viltošanu un šo viltoto sertifikātu pirkšanu. Šodien ir 22.oktobris – mans jautājums saeimai, prezidentam,valdībai, Liniņam, Pētersonei u.c. bezatbildīgajiem – kāpēc šis likums netika pieņemts tikko !!! parādījās pirmās ziņas, ka sertifikātus vilto? Kāpēc? Ja reiz šiem viltotajiem sertifikātiem ir cilvēku dzīvību cena!!!!!

  Pirms nedēļas, atkal tv skatos. Kāda VP policijas amatpersona omulīgā mierā atbild jautājumu – kāpēc netiek anulēti viltotie sertifikāti. Policists saka – nu mums nav kur steigties, mēs strādājam lēni un pamatīgi. Paga – tad krīzes situācijā VP lielās, ka strādā lēni un pamatīgi? Cilvēki mirst . bet šie lielās, cik pamatīgi strādā? Nakamgad ap Jāņiem saks anulēt viltotos sertifikātus? Un tas situācijā, kad mums ir krīze un mēs lūdzam starptautisku palīdzību?!!!

  Tādu valdību lielīt? Nē, miltos samalt un izkaistīt ĶEKAVAS vistām!!!

  Skatos, klausos ziņas – visur visi vakcinējas, pat mājās sēdošas vecas tantītes, pavļuts ieradies kādā tur vakcinācijas punktā. Paga – ļaujiet man saprast – kāpēc tagad, bet ne pirms 3 mēnešiem? Kas – pavļuts, kariņš, saeima, kas nesaprata, neticēja!!!! – ka vīruss ir īsts un ka cilvēki no tā mirst!!!
  Kamēr prezidents levits braukāja pa pasauli mums kaunu darīdams, mūs kā nāciju
  un tautu starptautiski noniecinādams būtu braucis pie cilvekiem Latvijā, runājis, skaidrojis . Pavļuts – kamēr štukoja kā izdevīgāk notriekt miljardus draugu unsponsoru labā – būtu taču braucis pie cilvēkiem un runājis ar tiem. Kāpēc tagad var un agrāk nevareja? Tāpēc, ka sabiedrība pieprasa Pavļuta atkāpšanos nu šis sāk rosīties?

  Tādu slavēt?

  Vakardien klausos DEPO pārstāvja teiktajā. Mājsēde DEPO radīs apmēram 9 00 000 eur = vells – vai dienā, vai nedēļā , bet katrā gadījumā radīs nenromālus zaudējumus .

  Kad no trases bija jānocēļ kaimiņa partijas minstri , lai palikušajiem treknāks valsts naudas pīrāgs , ko dalīt – partijas vienojās tik klusi un tik ātri, ka sabiedrības vairākums gandrīz to nepamanīja.

  Kas uzņemsies politisko atbildību par jau tā klibo un knapi elpojošo ekonomiku, kuru šī mājsēde atkal stāvus gāž gar zemi?
  Ne jau šī noziedzīgā valdība, kurai cilvēku dzīvības ir 0 vērtībā, kur nu vēl ekonomikais posts. Reirs aizņemsies, šiem pietiks pašiem un 3 paaudzēm uz priekšu un atbildība nekāda- dzīve ir izdevusies.

  Tas, ko es novēlētu šai saeimai un valdībai – lai notiek brīnums, lai viņi visi sēž cietumā. To viņi ir godam nopelnījuši. Tas ir mans viedoklis un ciets. Nekādi nepiekrītu tiem, kuri vaaras noziegumus Latvijā attaisno. Nu nepiekrītu

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ilze Pētersone 22.10.2021. 09.47

  Kad Cipule cēla trauksmi, ko atbildēja poltiķi – ka kārtējo reizi baidot cilvekus.

  Ja ne mediķu celtā trauksme – vai mēs jau visi te nebūtu slimi – kā mušas apsprāguši?

  Smaidot aicināt vakcinēties ir viena lieta, bet uzklausīt mediķus, izsekot tam, kas notiek patiesībā ir cita lieta un to citu lietu šī saeima un šī valdība nav spējusi izdarīt.

  Tūlīt būs gada beigas un valdība slēps no sabiedrības, cik prēmijās, piemaksās saņēmuši par cik tūkstošu cilvēku mirdināšanu

  Nu bordāns ar savu latgalieša kvēli brēkdams pēc armijas kontroles vispār rada aizdomas, ka visvairāk sašmucējies – domā,ka ja militāristi uzliks savu visvareno noslēpumainības plīvuru , tad nu stulbās aitas tauta nesapratīs , cik apzagti ir -a

  nu labi, jāatdziest un laikam jāiet vēlreiz pa lauku – kas to zin, cik vel saule spīdēs ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.10.2021. 09.16

Nellija, nu elle un indija! Kāda uzticēšanās zinātnei,ja Latvijā tā ir ubagu statusā. Nu apželojieties! Kopš kura laika jāuzticas ubagiem?

Un otra lieta par zinātni – cik miljonus Latvijas zinātnieki 2020.gadā saņēma no pandēmijas miljardiem un kur un kāds ir šo zinātnieku darba rezultāts? Man jāuzticas kam? Kāpēc?

Igauņi varbūt var tā teikt – uzticamies zinātnei,jo viņi neslimo ar čekismu, korupciju, beztiesiskumu, bet Latvijā viss ir citādāk…

0
-6
Atbildēt

0

not mii 21.10.2021. 08.29

… gaidām darbus… Perfekti. Deportācijas solītos labumus neiznāca piedzīvot, nu varēšu baudīt izdeldēšanu tēvzemē. Eitanāzija nespīd,- kā pamatošu 10ooo € izdevumus Šveicē, ja tādu pašu rezultātu var sasniegt garāžā – silti, muzika, atspirdzinoši dzērieni, kāda vaina? Palicējiem klapatas, bet tāda jau ir dzīve – tai ar laiku pienāk gals. Katrai kultūrai savas tradīcijas, Mocartu, piem., ietina palagā un iemeta kaļķu bedrē. Kovidu izslimoju, bet pietrūka saprāta sakārtot papīrus, mazbērns pozitīvs, citus pozitīvos nepazīstu, izņemot Levitu un Zatleru, bet ar viņiem neiznāk tikties. Pa lielveikaliem vai ar sabiedrisko transportu jau viņi nebrauc. Kurš zinātnieks man ieteiks, kā atkārtoti saķert kovidu, lai šoreiz pareizi sakārtotu papīrus? Nekas priecīgs jau slimošana nav, tapēc sapotējos pret difteriju, ērču encefalītu, utt, pret gripu gan savā mūžā neesmu potējies un nu tā ķeza ar kovidu. Esmu švaks bļauris, un valsts sponsortēta antivaksera karjera nespīd. Nevienu negribu ne pierunāt, ne atrunāt, dzīvoju pieticīgi, ja vien par ekstrām neuzskata garāžu un pāris vējdēļu, esmu vesels, man ir savi zobi, trūkst gan gabaliņš apendiksa un pāris mandeļu. Tad kapēc valsts ir pret mani tik nejauka?

ps – pa radio dzirdēju ka nopublicēti dažādu krāsu pilnmēness attēli, bet ne vārda par LGBTx krāsām – vai pret tādu noklusēšanu nevajag asi vērsties?

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > not mii 21.10.2021. 09.19

  Garāža nav ekstra, bet vējdēļi ir! Nevis viens, bet pāris…nu tad par ko vispār runa. Tagad pat – tāds vējš! Līdz 30 m sekundē. Nu sēdi uz sava dēļa un baudi dzīvi. Nē raksta un žēlojas.
  Man redz tikai rimi pirktas divas nūjas. Un novalkātas botes. Būtu man vējdēlis , nu es te nerakstītu
  Nu nē
  ..

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: