Ačgārnie Antiņi 15

Komentāri (15)

Sskaisle 17.10.2021. 11.12

No vienas puses man ir ļoti žēl ,ka nevarēšu vairs abonēt IR. Bet no otras puses- kāda jēga? Jau esam trulu lopu līmenī.Apzagti, nozombēti un sarīdīti.
Visticamāk, ka nespēšu samaksāt rēķinus un vienā brīdī būs jāatsakās no elektrības. Kur tad es to IR lasītu? Sniegotā parkā uz soliņa? Un tas situācijā,kad valstī ir nauda vairāk kā nekad agrāk…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.10.2021. 11.04

Ja par medijiem.
Ltv1 ziņas neskatos. Manuprāt, okupācijas laiku cienīgi meļi un manipulatori. Viens piemērs, kad Atmodas zvaigzne Inkens bija iesaistīts 5 miljonu eur izkrāpšanā , tieši ltv1 uzskatīja,ka nav vērts par to informēt sabiedrību. Vēlāk- LNVēsturesM simtgades izstādē Atmodas zvaigzne un tieši viņš ,neviens cits, Inkens atkal mirdzēja – krāpšanā iesaistīts neskaitās.

Lūk, pārgāju uz TV3, daudz objektīvāka informācija. Bet vakardien sapratu,ka arī šī TV ir nopirkti – tie paši miljoni no mediju atbalsta fonda ir darījuši savu. Proti, TV3 žurnāliste jau nedēļu strādā Strasbūrā ,kur ES valstu pārstāvji lemj par migrācijas politikas nākotni.
No katras valsts esot izvēlēti 2 pārstāviji, pēc nejaušības principa. Kā tas nejaušības princips ir darbojies, kuri 2 cilvēki Latviju pārstāv tik atbildīgā forumā šis medijs neziņo. Vai tie 2 cilvēki pārstāvēja Ždanokas, amerika+ ušakova, vai vēl kādas citas ideoloģijas pārstāvjus – mums – aitu baram nav jāzin. Atkal !!! kāds cits, kāds anonīms, mums nezināms spēks pārstāv Latviju un pauž mums tā arī nezināmu viedokli mūsu visu nākotnes vārdā.

Nu pie vella tādus medijus,kuriem mēs esam lopi. Kā Rainis teica, vai lopam jāzin ,kas ir tā gans…

Kad Latvijā ieradās Makrons – purmkārt,atšķirībā no kaimiņiem, Latvija vienīgā neuzņēma, beparedzēja franču biznesmeņu delegāciju, biznea attīstībai. Tā vietā levits kā sorosa fonda bijušais ( varbūt esošais? ) valdes loceklis ,uz sarunu ar Makronu saaicināja tikai sorosistus…

Nu ellē tādu prezidentu, es negribēju būt padomju tauta un es negribu būt sorosistu tauta,kuru ar varu , diršot bumbiņas mums uzspiež levits un šī koalīcija

0
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 17.10.2021. 12.20

  Jā , un protams, bija obligātās ziņas no Krievijas – cik tur slikti. Nevis, cik labi Dānijā, vai Beļģijā, vai Itālijā, bet !!! – visos medijos,kā obligāts eksistences priekšnoteikums – nepārtraukta sliktās Krievijas klātbūtne. Lai aunu baram latviešu tautai pielec- labā Latvija un sliktā Krievija. Tas nekas, ka uzņēmumi un zemes , Jūrmala un kult.mantojuma daļa – muižas tieši Putina investoriem pārdevuši esam.
  Galvenais nav īstenība, to var noslēpt galvenais ir tautu baidīt – redz,cik slijti Krievijā.
  Kā okupācijas laikā – galvenais,cik slikti Amerikā,kā tur darbaļaudis cieš….

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.10.2021. 18.48

Paga, urga, gribu saprast, kā tad opozīcijai ar 34 balsīm izdevās panākt negatīvu balsojumu?
Vai puse koalīcijad deputātu nebalsoja?

Jā,protams, šī balsojuma opozīcijas deputātu balsis uz galda, es teiktu – ešafota,tomēr ir aizdomas,ka tā patiesība par mūsu slepkavām ir daudzšķautnaināka. Ka ne visi slepkavnieki ir gatavi atzīties…

0
-1
Atbildēt

1

  Urga > Sskaisle 17.10.2021. 08.20

  Ja runājam par novilcināšanu, kas tagad spēlē izšķirošo lomu vīrusa izplatībā… Vai tad Saeimas balsojumu neatlika? Loģiski šie 34 paraksti likumu neļautu pieņemt un likums tiktu novilcināts. Zandera raidījumā Klementjevs bija ārkārtīgi apmierināts par to un smaidīja vienā laidā. (Intervijā “TV 24” E.Levits apliecināja, ka būs uzticīgs Satversmei un likuma publicēšanu apturēs, ja to prasīs nepieciešamais deputātu skaits.) Protams prezidentam jāpilda Satversme un to opozīcija izmantoja.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Urga 17.10.2021. 10.44

  Šai koalīcijai ir neparasti aktīva opozīcija. Un tam es redzu tikai vienu iemeslu, proti , politiķu rokās ir nodoti miljardi un vienlaicīgi netiek prasīta nekāda, absolūti nekāda atbildība par šīs naudas izlietojumu.

  Kā lai opozīcija, šļesers nejūk prātā no šīs netaisnības.

  Viņi – t.i. opozīcija ,dara,ko var, lai tiktu pie varas. Un viņu asarām par nabaga tautu netic pat viņi paši.

  Un tomēr – tas ir zemiski un vienkārši noziedzīgi ,ja koalīcija vainotu opozīciju.

  Hallo – urga, kur Tavs veselais saprāts. Ja dzīrojot no kravas izkritušas un pazudušas mantas, tikai dzērājs tajā vainos sētas kranču riešanu.

  Prezidents levits man ir ar absolūtu mīnusa zīmi. Neticu nevienam viņa vārdiņam. Tik savtīgs, liekulīgs,melīgs – pretīgi….

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Urga > Sskaisle 17.10.2021. 11.10

  Cilvēki mirst, bet viena partija, kuras atstādinātās ministres dēļ vakcinācija tika aizkavēta par 1/2 gadu, šajā nedēļā izplatīja sagraizītu vecu video ar kaut kādu mērķi taču- ko te sacīt? Sīka piebilde par ekspertu paziņojumu – vai Ortveina nav Smiltēna partijas valdes locekle? Nerunāju par Briģi – ticu viņa goda prātam, bet tur arī visai dīvaini ekspertu uzvārdi, kas par valdības demisiju iestājās. Par ārstu biedrību – ko Aizsilniece darījusi vakcinēšanās labā? Un Vanaga? Jautājumu ir blāķiem. Saprotu opozīciju, bet valdība visu laiku tiek nelietīgi ārdīta no iekšas.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Urga 17.10.2021. 13.59

  Urga. Vēlreiz – valdībā ir tikai koalīcijas partijas, mums nav mazākuma valdība,mums ir pozīcijas valdība, saeimā koalīcija ir ja ne stabilā,tad tomēr vairākumā.
  Jā- valdībai uzbrūk, vakcinācijas biroju lamā un lādē, bet, mabuprāt, 100% pamatoti. Jā, partijās ir arvien debilāki,trulāki politiķi, atbilstoši degradētam vispārējam sabiedrības līmenim, bet ….vai tad mēs tagad arī noziedzniekus attaisnosim,jo visi esam ar slijtu izglītību, nabadzīgu bērnību un milzu alkatību?

  Man šī valdība atņēma darbu, atņēma jebkādus pabalstus no valsts. Iepazinu absolūti birokratizētu, robotizētu ( ne digitalizētu) valsts iestāžu darbu. Vai opozīcija vainīga,ka VID turpina apkalpot bandīyus,bet nodokļu maksātājiem pat konsultācijas nesniedz. Pat man tik nepieciešamo medicīnu es gandrīz visu apmaksāju pati. Ieskaitot superdārgās zāles.

  Valsts tagad ir tāda,ka tu vari to kontaktēt tikai tad, ja tev ir dators, internets, ja tev ir nauda jaunajām word programmām,lai atvērtu valsts iestāžu birokrštijas palagus, ja tev ir iphone.
  Ko man līdzēs sertifikāts,ja man drīz nebūs telefons,kurā to uzrādīt?
  Sadarbspējīgs sertifikāts. Iedomājies – ko mūsu čekistainās valsts birokrāti dzemdējuši? Sadarbspējīgs !!!
  Nu un kā ar nespējīgiem?

  Ašerādens brēca,ka nu mēs esam kā maza Ziemeļvalsts. Kādā ziņā? Kurā Ziemeļvalstī uz tik mazu iedzīvotāju skaitu ir tik daudz ministriju? Katru gadu algas pielikums, jauns autoparks, prēmijas,atsevišķi resorsi komunikācijas speciālistiem, un nespēja komunicēt ar sabiedrību utt.utjprj. un iznīcini nozari, badini bērnus, turi karcerī, mirdini vecos, uzturi birohus ar zelta podiem – neej uz darbu, ja negribi – viss viens -dari, nedari – atbildība nekāda.

  Jo vainīga opozīcija, tautas debilitāte, Krievijas propaganda, Putins un tā tālāk.

  Un tad Tu urga raudi,ka valdībai grūti? Nu ja tur strādā Tavi radi, vai Tu pati, es saprotu, citādi nē.

  Pret Aizsilnieci LĀB pr.amatā iebilda daudzi ģ.ā. ,jo homeopātija tomēr ir polemiska lieta. Veselības ministrija, nozari kūrējošie politiķi taču neiebilda. Kāpēc tagad pārmest?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Urga > Sskaisle 18.10.2021. 07.13

  Mans komentārs bija par atliktajiem lēmumiem, kas ietekmē straujo vīrusa izplatību. Nevienlīdzība ir milzīgs posts un tā nav radusies vienā dienā, tas ir visu iepriekšējo valdību roku darbs, un uz to norādījuši daudzi Eiropas eksperti. Tieši tāpēc I.Ziemeles ieguldījums lielo algu publiskošanas apgrūtinājumos Satversmes tiesas lēmumā, manuprāt, bija pat cinisks.
  Dzīšanās pēc naudas nav mana prioritāte šeit komentējot. Nekādā ziņā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Urga 18.10.2021. 02.37

  Piekrītu, ka -“valdība tiek … ārdīta no iekšas”- … … I.Viņķele nebija īsti KRĪZES laikam piemērota ministre, bet to vakcīnu NEPAREIZO izvēli nav pareizi “pierakstīt” tikai viņai. … Kādu bija “jāupurē” (pēc Zolitūdes “upurēja” V.Dombrovski, bet vainojami bija būvniecības nozares likumu rakstītāji un pieņēmēji). … Īsi sakot – nebija noteiktas valstij svarīgu iepirkumu procedūras un lēmumu pieņemšanas līmeņi… … Starp citu, pasūtīja tās vakcīnas, kuras ĒRTĀK, DROŠĀK lietot ģimenes ārstu praksēs. … Kurš teica, ka tās netiks saražotas??? Tagad visi gudri, lai kritizētu… … Tad kritizēja par dārgajām maskām…, kas arī daļēji noteica to, ka izvēlējās lētākās vakcīnas… …
  … Pirms SAEIMAS vēlēšanām ieraudzīsim, kurās partijās ir tās Vanagas, Aizsilnieces, Ortveinas… …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Urga > Andris Vītols 18.10.2021. 07.32

  Jautājums, kā Viņķele nokļuva amatā, viņu taču neievēlēja. V.Dombrovski ar I.Viņķeli es nesalīdzinātu, par daudz goda, man pietika ar viņas žestiem disko ballītē. Kļūdas var gadīties katram ( Par maskām Dombura skrupulozajā izpētē iedziļinājos, tur bija “spēcīgi” fakti), bet viņas partija taču uzskatīja, ka uz komandtiltiņa jāmaina kapteinis, ja ne tikai Māris Mičerevskis… Un, vai tad tagad ar sagraizīto video atkal tā pati partija aizmuguriski nevēlas mainīt kapteini? Tā koalīcijai krīzē nav jārīkojas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Urga 18.10.2021. 16.19

  Ministrus ieceļ… veidojot valdību. … Nav aizliegts par ministru iecelt deputātu. … vai jebkuru citu personu… … Partiju un vēlētāju izvēles var nesakrist. … īpaši, ja balso par divu partiju kopīgu vēlēšanu sarakstu… “Ātro kredītu” … partijai un kustībai PAR ir vairāk atšķirīgā, nekā kopīga…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Urga > Andris Vītols 19.10.2021. 10.31

  Protams nav aizliegts tā rīkoties. Mans jautājums par Viņķeles nonākšnu amatā bija vairāk tēmēts viņas partijai, jo ignorēja taču vēlētāju attieksmi un gribu.
  Atceros LTV1 speciālizlaidumu (Šodienas jautājumam par demisiju ), kad pieslēdzās Bērtulei Bojārs un torpedēja prezidentu un premjeru. Pat Ikstens un Kažoka bija izbrīnīti par Bojāra tonalitāti.
  Visai dīvaini tas izskatījās no sabiedriskās TV puses.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 18.10.2021. 03.18

  Kā izpaužas E.Levita savtīgums ???
  … Ko E.Levits sameloja??? … Ja E.Levits visu nestāsta par ..
  saviem radiem utt., tad tās ir viņa tiesības. … ANONĪMĀ taisnības cīnītāja arī DRĪKST PALIKT anonīma, jo tādas ir Jūsu tiesības. … … Tā anonimitāte diemžēl veicina nepamatotu apsaukāšanās, melošanu… …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Urga 16.10.2021. 07.55

Obligāta prasība vakcinācijai atsevišķās profesijās un darba vietās tika pieņemta Valdībā jau jūlijā, iesniedzot likumprojektu Saeimā. Tam tika savāktas opozīcijas 34 balsis, lai to neļautu izsludināt.
Izskaidrojiet, ko un kā vajadzēja darīt citādi, jo likumprojekts taču tiktu apstādināts uz 2 mēnešiem un tiktu ierosināta tautas nobalsošana.
Jautājums, vai tie 34 paraksti ietekmēja vai neietekmēja likumprojekta tālāku virzību? Vai tiem 34 deputātiem nav pienācis brīdis atbildēt par to, kas notiek slimnīcās? Atgādiniet tos uzvārdus un pajautājiet katram no viņiem, vai viņi jūtas vai nejūtas atbildīgi

+5
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: