Kas paveikts rīdzinieku labā? 7

Komentāri (7)

Valdis Gavars87 13.10.2021. 17.45

Bet koki no pilsētas ielām pazūd…..

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Valdis Gavars87 14.10.2021. 09.37

  nē – nepazūd, tos izcērt ar rīgas domes deputātu atļauju – ar to deputātu atļauju, kuri par 101% kā iepriekšējie domnieki sev vispirms p alielināja algas un tad radīja koruptīvas shēmas un savu noziegumu slēpšanas mītus – ka piemēram, cīnās par “zaļo” Rīgu

  Kā cīnās? Izcertot kokus un asfaltējot zālājus. Lūk. Sauksim lietas vārdos, nevis rakstīsim, ka koki kaut kā izgaist , paceļas spārnos un izgaist tālēs zilajās …. deputātu maciņos izgaist – lūk patiesa metafora!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

QAnon 13.10.2021. 12.10

“Tā teikt mērcei ir pievienota sāls”
————-
Nekā jauna. Vēl padumjos laikos pārtikas tehnologi zināja, kā proletāriešiem izbarot trešā svaiguma gaļu. Vajadzēja desu masai piešaut vairāk sāli. Saskaņiešu ideoloģijas un tikumu pārņēmēju sastrēgumu radīšanas stabiņi jau tagad iekabina Ušmerika nanoūdenim.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 13.10.2021. 11.54

https://telos.lv/saruna-par-buvmakslu/

Arhitekte Zaiga Gaile sarunājas ar filozofiem Krišjāni Lāci un Valteru Zariņu par būvniecības mākslu, nama formas saistību ar cilvēka dvēseles veselību, arhitektūras nākotni un pakešu logiem kā civilizācijas postu. Saruna par labas būves balstīšanu samērā, kā arī apkārtējas vides, laikmeta un kosmosa kopsakarību uzliktajās robežās. Zaiga iestājas par atturību projektēt jaunas celtnes, Krišjānis iepazīstina ar britu valdības sastādīto labākai būvmākslai veltīto ziņojumu, pie kura savu roku pielicis arī Rodžers Skrūtons, bet Valters sniedz praktiskus ieskatus no namdara skatpunkta.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.10.2021. 09.58

jūtos nokaitināta – ielikuši te bildi no centra – smalkie ļaudis smalki kafiju dzer

– ielieciet bildes no Pārdaugavas – tās miskastu kaudzes, kurās būvnieki naktīs saved būvatkritumus un izgāž un tad tie nedēļām stāv un mums – to namu nabagiem par to jāmaksā, jo RD pārāk neinteresanti risināt nabagu problēmas – konkrēti mūsu mājai aizliegts būvēt atkritumu novietnei slēgtu telpu, jo esot pārāk tuvu ielai, tā tās atkritumu kaudzes stāv , no rīta tik redzi, cik savests atkal un cik tas izmaksās – bet dome tik skatās k ur vēl staķīšus izlikt, kur vel kādam pedofīlijas māksliniekam kādu mūri apzīmēšanai izlikt, kur vēl kādus kokus nocirst un kādus zālājus noasfaltēt ….

ak tu negantība sasodītā – kad ir eiroparlamenta vēlēšanas – kad kārtējos rīgas korumpantus varēsim uz Briseli nosūtīt
jādomā ka zvaigžņu ordeni jau šoruden sados

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 13.10.2021. 09.47

Ja es kā rīdziniece vērtēju situāciju, tad jaunā RD koalīcija tikai sola un aiz solījumu optimisma viļņa shēmo pēc korupcijas smirdošas shēmas.

Lūk, lapkritis, pat ne sniegs un apledojums , bet lapkritis ar slapjām lapām. Es nūjoju un jau trīsreiz paslīdēja kājas uz slapjām lapām. Ja būs tā , kā saka laika prognozētāji , tad būs gara un slapja ziema. Kādi riteņbraucēji, ja atkal, vai joprojām RD nespēs nodrošināt kājāmgājēju drošību pilsētā.

Par to superdārgo projektu ar tiem palstmasas staķīšiem. Jautājums- kāds man un desmitiem tūkstošiem citiem kājāmgājēju Rīgā no tiem labums ? Politiķiem pietuvinātie nopelna dzīvu naudu,bet kāds konkrēti kājāmgājējiem labums? Ietves ir bedrainas, šauras, pārējas uz Pārdaugavas ielām nav, ātrumu ierobežojumi tranportam nav. Būs? Bet varbūt sasodītie politiķi kaut ko beidzot var izdarīt un tad rakstīt kārtējos solījumus?

Par pieturām pat runāt negribas. Spiež mūs dzīvot kā cūkām nekoptās pieturās, kamēr paši braukā superdārgos transportos, jo algas palielinājuši pa mēnešiem , ja ne dienām

Neko labu par ušakova laiku nevaru pateikt, bet par staķa laiku ne tik. Jo cerība uz staķi bija , nu bija.

Tā koku izciršana, zaļās zonas asfaltēšana un tad … rakstīt negribas.
Būvvalde tik paraksta jaunus rīkojumus par jaunu biroju ēku celtniecību, iznīcinot zaļās zonas, degradējot arhitektoniskās vides

Nu kā lai saka – labi, paklusēšu – kāda jēga lamāties
Vienā rakstā ziņos, ka biroji stāv tukši, nav , kas tos izmanto, otrā rakstā, ka RD bū

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 13.10.2021. 09.52

  Tā arī neviens žurnālists nav apkopojis, cik jau tukšu , jau gadiem neizmantotu biroju eku ir Rīgā, bet redz – Attīstības birojs tik paraksta rīkojumus par jaunu biroju ēku celtniecību. Kam? Ka interesēs?

  Kur ziņojumi , cik koki iestādīti, cik jaunas zaļās zonas atklātas? Par iznīcinātajiem kokiem, skvēriem taču klusējiet, bet mēs taču redzam.

  Skatos, kastaņkokus, tie ir apdegušām lapām. Laikam jau jaunos klimatiskos apstākļus neizturēs, kas būs kastaņu vietā? Atkritumu kalni un vārnu bari un tiem pa vidu nabagu bari un superdārgos auto garāmslīdoši zagļigie meļi politiķi?

  Kā ar tet monopolu, par ko rakstīja puaro.lv?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: