Sauciens tukšumā 1

Komentāri (1)

Sskaisle 07.10.2021. 06.59

Nū…. globālisms tiek pasniegts kā kaut kāds Debesu lāsts , ar ko jāsamierinās.
Es tā nedomāju.

Es mūsu nelaimēs vainoju mūsu valsts varu, kura esam mēs paši – nu mums Gauss airbaltic ir ārzemnieks, pārējie visi – paši , savējie.

Neplānoti, pat negribēti izlasīju Pētera Bolšaita grāmatu Pētera peripetijas. Un no visa garā stāsta man ir daži ” uzplaiksnījumi”. Arī viņa dzimtai bija savs čekists, čekas virsnieks,kurš atjaunotajā Latvijā dzimtai izrādījās gauži noderīgs. Bija ar sakariem, ar zināšanām, ar prasmēm, kuras nebija un nav lielai daļai padomju tautas. Vēl viens apliecinājums – Latviju vada čekisti. Tas izskaidro mūsu nabadzību, netaisnību, kūtrumu, trulumu.

Šobrīd Latvijas valsts – pašu latviešu vara dedzīgi iznīcina to,ko iepriekšējās paaudzes , pirmskara paaudzes radīja.

Latvijas pasts ir padarīts par komercuzņēmumu, līdzīgu kā DHL, tikai sliktāka servisa.
Pat lielos novados slēdz pasta nodaļas, doktorātus,aptiekas,skolas, bērnudārzus

Nožēlojamais prezidents levits, acīmredzot, Latvijā pie varas nolikts,lai turpinātu valsts iznīcināšanu. Citādi viņa darbības grūti vērtēt. Savas passijas likšana amatā ST un visas tiesu sistēmas un attiecīgi sabiedrībasklusēšana par to. Kāda gan var būt valsts,kurā tik augstus amatus dala tik prastā veidā.
Tad lielo algu lobēšana ,lai pašam tiek.

Starp citu, Bolšaitis savā grāmatā min aptaujas faktu,ka Latvijā milzīgs procents cilvēku gribētu strādāt valsts pārvaldē, nevis privātā sektorā, jo tad ir laba alga par nekā nedarīšanu, sociālās garantijas un izdevusies dzīve.
Tādus sliņķus un zagļus kā valsts pārvaldē neviens privātais uzņēmējs nenodarbinātu, bet redz – levits tik rok dziļāku šo bedri – lai pašam tiek.

Nu skumji, nekā jauna

Tik daudz,ka šī dzenovska bija tā,kasmūs nabagus kaunina par to,ka neesam sajūsmā,kad mūsu padu invalīdi dzīvo pusbadā , bieži bez medicīnas un sociāliem kontaktiem,kamēr ekonomiskiem bēgļiem valsts A/Par politiķi nodrošina 5* viesnīcu baudu
Jūrmalā.

Nu tādi pētnieki man nav pieņemami, tādi,kas neciena, pat nicina pētāmos

Nevajag man tādus, neticu un neuzticis tādiem

Un nekādās tautās nekādi viņu pētījumi neies….

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam