Neizbēgamā katastrofa 32

Komentāri (32)

QAnon 13.10.2021. 11.49

Pagājušās nedēļas nogalē ASV aviokompānija Southwest neizpildīja 2000 reisu. Pēdējo gadu ierastā manierē tika samelots, ka vainīgi laika apstākļi, kaut arī citu kompāniju lidmašīnām tie netraucēja, pēc tam tika palaistas pīlītes, ka reisi nenotika aviodispečeru trūkuma dēļ. Beigās atklājās, ka 9000 pilotu streikoja, protestējot pret varmācīgu nopotēšanu.
Lieki teikt, ko ekonomikai nozīmē pasažieru lainera pilots, tā vērtība, ja tā var rēķināt, ir daudzi simti tūkstoši dolāru, atšķirībā no obamām, baideniem, pelosēm, dombrovskiem, pavļutiem un kariņiem, kuri ir tik vērti, cik spējīgi vienā dienā izrakt garu grāvi un arī tad ar noteikumu, ka tas tiek pareizā virzienā rakts. Ja tie sadomā darīt ko citu, tad to vērtība jau ir ar mīnuss zīmi.

0
-1
Atbildēt

2

  gustaps > QAnon 13.10.2021. 17.34

  Kvanons ir antivakseris!
  Nu prieka ziņa. Nebūs vairs nepatīkamās draņķības sajūtas, lasot viņa ekstrēmismus. Jo antivakserus un citus ezotēriķus un pesteļotājus var ignorēt dziļi un dabīgi, bez vainas sajūtas, ka neesi iejaucies, kad tomēr būtu vajadzējis.
  Tā ir cita šlaka, ar ko nekomunicē. 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > gustaps 13.10.2021. 19.50

  Es neņirgājos par COVID histēriķiem, es vienkārši kritiski attiecos pret nepārbaudītiem šmurģjakiem, bet īpaši pret COVID marodieriem – beneficiāriem, kas grib visus nopotēt, kamēr tie vēl kust un vēl, manai brīvībai nav jābeidzas, kur sākas garā vārgo histērija un alkatīgo padibeņu, morālo invalīdu iedzīvošanās kāre.
  Ar šausmām domāju, kas šodien būtu palicis pāri no civilizācijas, ja neliešiem toreiz būtu ienācis prātā ekspluatēt Cūku gripu, kas paņēma vairāk saslimušo dzīvības, nekā SARS-CoV-2. Droši, ka 20. vilnis jau būtu nogalināiis pēdējos, kam nebūtu palaimējies izvairīties no varmācīgas vakcinēšanas. Bīstos, ka cilvēces nīdēji no Covid 19 izspiedīs vairāk līķu, nekā tas izdevās tā saucamai spāņu, pareizāk amerikāņu, gripai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > QAnon 13.10.2021. 22.18

  Papildinājums. Aviokompānija Southwest ir paziņojusi, ka nepadzīs no darba pilotus par atteikšanos no varmācīgas vakcinēšanas un, izskatās, ka tā vispār atteiksies no nelikumīgās prasības. Aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē cīnās par savām tiesībām un, cerēsim, ka nelieši negūs virsroku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.10.2021. 10.17

Rīgas Laiks ir ģeniāls. Nu ir.
Oktobra numurā ir par Karlu Šmitu un par varas jēdzienu. Naktī bezmiega laikā izlasīju, bet lasīšu vēl.

Bet domājiet, ka Rigas laiks ir pieejams bibliotēkās? Nē, ko jūs. Tur ir krievu mediji, par krievu slavenībām un par mūsu korumpanitem un viņu passijām…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.10.2021. 10.13

Nu lū, mīnusotāji, marš rindā stāties! Un atbildēt , kā tas nākas, ka ekspertu komisija pārtrauc darbu apgalvojot, ka valdība neieklausās ekspertu padomos, ieteikumos, bet Kariņš saldi smaidot stāsta, ka valdība rūpīgi sekojot , lai tiktu īstenoti ekspertu ieteikumi. Kurš melo?! Es?! Jeb eksperti, jeb Kariņa valdība, un mūrnieces saeima?

Mediķu pārstāvis vakardien skaidri un gaiši paziņoja, ka valdība kārtējo reizi ir radījusi krīzes situāciju medicīnā, ar pārslodzi mediķiem, ar nekontrolējamu mirstību u n ka tādai valdībai , kura tā rīkojas vajadzētu atkāpties. Tad mediķi melo? Tiešām?

Nu – pārgudrais biotopo – davai šurp uz laukuma u n sniedz paskaidrojumus man – ciema muļķītei – kas notiek Latvijas valstī.
Šveik- ņem flinti un nāc šurp – kaut jel kāda elementāra kārtība taču jānodrošina. Vakardien braucu trolejbusā – visi maskas nevalkā, bet man bail aizrādīt, Viens tāds vispār bija tāds bandīta izskatā, ka man paskatoties bail palika. Bet ja nu vēl inficēts? Lekt, no braucoša trolejbusa laukā? Kārtību – ti. MK rīkojumu izpildi nodrošināšot VP. Kur tas ir? Kur tā sasodītā valsts policija ir?!!!

Britu Hiacintei patīk vakariņas sveču gaismā, man rudeņos patīk vārīt sātīgas zupiņas un tad strēbt – sveču gaismā . Bet vakar pēcpusdienā sapratu, ka mājās nav piparu. Tad vēl jauno RL gribēju pirkt un rupjmaizi un saposos un aizgāju uz lielveikalu. Debess , zvēru – tur bija cilvēki bez maskām, sejas maskām – nu ko man domāt.

Bļedj – atkal ziņo par putinu, nu ka vells par stenderi – ko man to putinu var bāzt virsū dienu un nakti , to vien dzirdu – putins tā un putins šitā, putini to un putins šito , bet dzīvoju es LATVIJĀ!!! – un man ir svarīgi, ko kariņš, ko pavļuts, ko mūrniece un visi tie pēc kuriem brēc cietumkameras īsi un konkrēti par tiešo pienākumu nepildīšanu, kā rezultātā mirst nevainīgi cilvēki

Tātad Šveik, mīļais – nelaid nevienu mīnusotāju prom, kāmer nesniedz paskaidrojumus un vajadzētu kaut kādus spēkus, lai organizētu mediju kratīšanu – tie meļi, manipulatori – kur patiesība? kur godaprāts, sirdsapziņa , kur galu galā cerības?

0
-1
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Sskaisle 13.10.2021. 23.59

  Par to EKSPERTU komisijas kritiku valdībai. … Tā kritika visdrīzāk izteikta, lai iedrošinātu stingrākiem ierobežojumiem, nevis ar mērķi gāzt valdību. ..
  Vajadzīgajiem LĒMUMIEM nav atbalsta “tautā” , kritizē pat nelielus ierobežojumus. .., kas nav pietiekami. … VALDĪBAI VAJAG ATBALSTU SAVLAICĪGIEM UN STINGRĀKIEM NOTEIKUMIEM. … Tādu atbalstu sniedz eksperti un mediķi ar saviem ieteikumiem un KRITIKU.!!! .
  . VALDĪBA var atsaukties uz šo kritiku, lai pamatotu stingrākas prasības. … … Tiem, kuri dara pareizas lietas vajag palīdzēt… Piemēram autobusā es aizrādu par maskas nelietošanu. NEKĀDA ATBALSTA. .. Vēl netālu viens “būda” , bez maskas… tam neko nesaku, jo es palieku MAZĀKUMĀ, jo citiem “pofig”, vai bail ??? Es jau rakstīju, ka RS tas kameras jāņem nost, ja neko nevar, negrib kontrolēt. . Es zvanu RS, citi tikai komentē un gāna citus… CITUS…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 14.10.2021. 00.34

  Atnāca KOVIDS…, pieauga apkures, gāzes rēķini – tur “vainīgs” ir Kariņš, Pavļuts un E.Levits arī vainīgs… …. Jūs … JŪS …. gribat … viņus cietumā likt. … Viņi ir mazākumā, bet cenšās darīt labas lietas. … .
  . Drīz atnāks glābēji ( Šlesers, Stepaņenko, ZZS…) – un KOVIDS AIZIES PATS, un gāzi dos, PUTINS GĀZI DOS – par brīvu dos. … JŪS kurā pusē??? …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 14.10.2021. 11.37

  Gāzes cenu kāpumā savu artavu ielika čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, ministrs Kampars un visa viņu Peģerastu parķija, kas, neskatoties uz visiem speciālistu pretargumentiem, pēc savu čekas saimnieku rīkojuma uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu un viņi ir pelnījuši, kopā ar Šleseru, nonākt vienā biogāzes reaktorā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 14.10.2021. 15.49

  Nekorekti skaidrots, jo galvenais ir lēmuma pieņemšana, nevis tas, kura “laikā” tika tas TEC tika nodots ekspluatācijā. … Kuru politiķu “cilvēki” ņēma no tiem būvniekiem “otkatus” ???

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 12.10.2021. 14.34

Diezgan ticama versija par Covid 19 radīšanu: https://www.youtube.com/watch?v=zIbdZFwl3ic

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 12.10.2021. 09.23

kad ir IR pirms divām nedēļām rakstīju , ka rīgas domes stabiņi ož pēc kārtējās korupcijas shēmas, man čaklais ir lasītājs salika mīnusiņus.
Tagad klausos ziņas no Eiroparlamenta, ka parlamentārieši nevis iesaka attīstīt korupciju, bet gan visās Eiropas pilsētās ieviest ātruma ierobežojošu braukšanu -30 – 50 km/h . Traki – jo kā tur apzagties? Atkal jāsēž un jāštuko jaunas shēmas .

Tagad lasu, ka rīgas dome , cīnoties ar korupciju, par taisnību un kārtību, grib tet monopolam laist dziļākas un plašākas saknes. Jau stāstīju, ka mans draugs nopirka dzīvokli jaunā projekta mājā ar tet 100% monopulu interneta un elektrības pakalpojumu sasniegšanai. Kaimiņmājā , kur nav tet monopols – internets + tv maksā 16 eur, mūsu mājā ar monopolu – 21, 50 eur. Skaisti.
Zīmīgi, ka nevaram dabūt juristu, lai tiesātos ar būvniekiem par kļūdainu ūdensapgādes sistēmu. Tas ir gandrīz tas pats, kas skriet ar pieri mūrī. Ikea ir palakāts, saudzēsim katru ūdens lāsi, mans draugs un visa māja, kurā viņš dzīvo kanalizācijā laiž desmitiem litru katru dienu tīru auksto ūdeni, kamēr tiek pie karstā ūdens.
Tagad lasu, ka nekas nemaz negrasās mainīties, tikt mainīts uz labo pusi. Te apgriezieni tik uzņem ātrumus

nu tad marš – salieciet man mīnusiņus, lai mierīgs prāts, ka viss ir labi , ka skaisle tik ceļ paniku, ražo žulti

https://puaro.lv/politika/rigas-domes-prasibu-del-varetu-augt-interneta-piesleguma-cenas-un-monopolu-iegut-viens-uznemums/

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.10.2021. 10.06

Nu lūk, Austrijas kanclers Kurcs – TIKAI !!! par aizdomām !!!!- par iesaisti, līdzdalību korupcijas lietā ir atkāpies no amata.

Mums ir pilna saeima un valsts pārvalde ar jau notiesātiem vai tiesāšanā iesaistītiem pilsoņiem,kuri būdami likumpārkāpēji – turpina par mums lemt.

TV ziņās stāsta,ka valdības stingro lēmumu dēļ beidzot ir pilni vakcinācijas centri un cilvēki vakcinējas. Vēl ziņo,ka BEIDZOT !!!- pašvaldības policija iesaistīsies ierobežojumu izpildes kontrolē.

Šīs ziņas nāk ar novēlošanos, izdevīgi tiem,kuri arī nākamos 3 mēnešus varēs dzīrot par krīzes laiku naudu. Neizdevīgivtiem,kuri mirs vai saslims, vai nevarēs mācīties šo aizliegumu dēļ.

Lūk – steidzieties salīkt mīnusiņus.

Un mīnusiņus man vēl salieciet,jo Latvijas valdība vasarā , nezinu , kā ir šobrīd ,bet vasarā,kad ceļoja man zināmi cilvēki – robežas nekontrolēja. Robeža ar Krieviju bija atvērta.

Gan jau,ka varas elite ir vēl sagatavojusi kādus pārsteigumus gļēvo latviešu drāšanai …. suns mdt spalvu, ne tikumu

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 10.10.2021. 10.07

  Robežas kontrolēja leiši un igauņi, par Eiropu nemaz nerunājot, bet mūsējie nē…kāpēc?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Sskaisle 12.10.2021. 20.08

  Cūcība … atceries mīļā žurnālistu Meškūnu … bija raksts cūcība.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.10.2021. 16.08

Āāaaa….šausmas , cilvēki mīļie, jūs takš esiet nozombēti. Ar tiem.Geitsa aitu čipiem. Pirmo nozombēja valdību un saeimu, tie tik blēj un rij un tagad jūs…Es kā labāk, lai jūs saprastu,kā valdība jums pāri dara, jūs man par to mīnusus.
Nu aitas, nu aitas.
Nu skaidrs. Tagad es saprotu arī par to brektes pedofīliju, tā tā jaunā laikmeta māksla- kāpēc drāzt vecas miesas,ja var jaunas. Nu skaidrs.

Vispār šausmīgi.
Vēl nesen es feisbukā biju ielikusi puspliku maiklu fasbinderu. Nu gribēju palielīties ar savu gaumi, cik smuki vīrieši man patīk, bet takšu fb man lika izņemt,jo tas esot aizliegts. Es sabijos un paņēmu fasbinderu pie sevis atpakaļ. Bet nu redz – skaties un brīnies – pedofīliju liek iekšā , jo tā tagad māksla

Jā, nu skaidrs. Tāda tad tā jaunā pasaule.
Es tik domāju,ka ja jādzīvo starp aitām,tad labāk pašai ar būt aitai. Ko tad man tur sašpricēja?

0
-4
Atbildēt

0

jurists 08.10.2021. 13.52

Muļķus var izmācīt nevis vārdi, bet gan nelaime- kad paši vai viņu tuvinieki saslims, bet nevarēs saņemt palīdzību. Varbūt tad tikai sāks domāt nevis atgremot sazvērestības teorijas.
Smiešanās par gudriem cilvēkiem- muļķiem raksturīga īpašiba (Labrijers). Šo aprobežoto antivakseru komentāri to pilnībā apliecina.

+7
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > jurists 08.10.2021. 16.10

  Domā,ceri,ka vakcīna tev gudrību iešpricēja?! Nu šaubos gan, stipri šaubos

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  QAnon > jurists 08.10.2021. 18.58

  Lai krievi ietu vienā solī un blētu vienā balsī, tas prasīja 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gadus. Čeka nopūlējās visu padumjo laiku, lai padarītu latviešus par cērpjamu un kaujamu ganāmpulku, velti, taču pēdējo 30 gadu laikā tas viņiem beidzot ir izdevies un tagad aunu bars ir gatavs bez ierunām sekot smirdīgiem āžiem.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > jurists 11.10.2021. 08.12

  Kārtējo reizi lasām mūsu dusmu pūcītes un bijušā ģenerāļa saskanīgo dziedājumu. Nepŗsteidz.
  Par tēmu – arī nelaimes muļķus neizmāca. Viņi nešaubīgi zina, ka tuvinieki ar C19 ieganstu tiek vesti uz slimnīcām noindēšanai. Neviens liberasts neko citu neiestāstīs.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 11.10.2021. 09.00

  Ak tu visvarenais Biotopo, gudriem atkal gudras nelaimes un jādomā , ka ellē turpat vien kopā degsim, neviens tevi tavas gudrības dēļ paradīzes dārzos negaidīs

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.10.2021. 21.30

Tas bija augusta mēnesī, kad infektologs Dumpis sita trauksmes zvanus, ka piem., sab.transportā nekontrolē masku nēsāšanu . Ka jādomā, ko darīt , ka vakcinācija nesokas, kas ir nepareizi , ka mediķi ir pārmocīti un viņu kapacitāte ir izsmelta….

Ko valdība – nē – es nevaru – cietumā viņus par maz likt

0
-5
Atbildēt

0

gustaps 07.10.2021. 20.44

Tēriņu ielas čalis atkal klāt. Uzrunā, lamājās, komentē un rāda savu 3.14 peli. Ļautiņi steidz pāriet uz ielas otro pusi, izliekas neredzam un nedzirdam, bet – neiebilst. Jo tas čalis taču ir ar speciālām vajadzībām, šamam pienākas iejūtība un laipnība. Ļautiņi ir civilizēti un kulturāli, tātad, toleranti. Un čalis tik gānās.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > gustaps 07.10.2021. 21.07

  Katrs izpaužas kā māk.
  Šorīt eju pa ielu- ietvi, man priekšā kundze uz gadiem 70 ar sunīti. Rausta to saitīti, bet tas lopiņš mētājas no vienas malas uz otru. Es pienāku tuvāk un sāku domāt vai man kāpt pāri tai saitei vai pagaidīt,ka suņelis pāries otrā pusē.
  Tā kundze – tāda – brilles uzlikusi, gudrāka izskatījās ,saka tā – a eta bļedj čto hočet? Nu mani reti var aizrunāt, apmulsināt ,apklusināt, bet šorīt tantei izdevās.

  Vēl tagad domāju – kāpēc tā , varbūt tāpēc,ka viņai nav iespeja izgāzt dusmas komentārus rakstot…

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Gunars Petersons 07.10.2021. 18.31

Vispirms antivakseri panāk, ka slimnīcas ir pārslogotas, un tad pārmet valdībai, ka tā nerūpējas par medicīnas sistēmu.

+13
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Gunars Petersons 07.10.2021. 21.02

  Antivakseri ir šīs noziedzīgās valdības produkts.
  Iespējams pat speciāli radīts.

  Nosodu varas eliti, nevis neticībā un izmisumā nodzītos cilvēkus

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  gustaps > Gunars Petersons 07.10.2021. 22.18

  Tēriņu ielas čalis atkal klāt. Esam toleranti, viņš ir jūtīgs.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lase 07.10.2021. 18.28

Daļēji dzīvoju Portugālē. Šeit divas vakcīnas saņēmuši 84% no valsts gandrīz 11 miljoniem iedzīvotāju, bet vienu devu – 87%. Atlikušie 10% ir bērni līdz 12 gadu vecumam, kuru vakcinēšanās iespējas vēl nav apstiprinātas un 3% dīvainīšu, kas vēršas pret vakcīnām principā. Man ir vienkārši kauns skaidrot saviem portugāļu draugiem un paziņām par gandrīz puses Latvijas iedzīvotāju domāšanas veidu – sak. “stulbās, korumpētās, zaglīgās” utt. valdības dēļ nepotēties. Tas nekas, ka kāds vārgs, vecs vai maziņš saslimst, dabon “garo kovidu” vai nomirst. Vai kādam infarkta piemeklētam vai uz ielas sabrauktam nav vietas slimnīcā. Galvenais – saglabāt principiālu stāju. Un galvenais – šie cilvēki ir visgudrākie, jo viņi zin, kas drīzumā notiks ar tiem miljoniem civilizētajā pasaulē, kuri ļāvušies iepotēt sev “eksperimentālo šļuru”. Kauns, kauns kauns…

+16
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Lase 07.10.2021. 20.59

  Nē, nepiekrītu. Dzīvojot svešumā daudz kas var paskriet garām kā pie mums ir.

  Tikko runāju ar rada gabalu. Atcerējos kā 2020.g. valdība – idiotu izlase aizliedza cilvēkiem doties pie jūras. Pie tam – krievu pārapdzīvotos Majoros grūstoties drīkstēja gan drasēt pa pludmali,gan sēdēt kafejnīcā, bet Ragaciemā bija izliktas zīmes – novilktas lentas ar aizliegumu iet uz jūru.
  Nu atkārtošos ,ka tie paši kretīni aizliedza pirkt sērkociņus un likvidēja vairākas pelnošas un nodokļus maksājošas nozares.

  Skolas slēdza uz visu māc.gadu , dziesmu svētkus aizliedza, praidus ar viesiem atļāva.
  Turpināt?

  Zviedri atcēla jauniešu špricēšanu ar moderna tikai uz aizdomu pamata ,kamēr mūsējie vakcinatori simtiem jauniešus sašpricēja ar nepareizām vakcīnām un paziņoja ka tas nekas nav.

  Ka veselības ministrija naudu – miljardus izšķērdējusi un mediķus pārslogojusi ar papīru kalniem,lai attaisnotu savu alkatību un nesodāmību – to taču būsiet dzirdējuši

  Mana personīgā pieredze ar VID, ar NVA, ar VSAA ir tāda,ka tev nav internets un dators ar jaunākajām programmām – no valsts tu esi norobežots. Valsts tev ir nepieejama, tu valstij esi vajadzīgs kā nodokļu maksātājs un klusētājs.

  Zinu,ka Portugālē tāpat ir problēmas, bet varas elitei tur nav čekistu – sorosistu pieredze

  Vainīga ir zaglīgā, korumpētā, bezatbildīgā varas elite – antivakseru bari or viņu noziegums, speciāli radīts

  0
  -8
  Atbildēt

  0

traductrice 07.10.2021. 12.24

Šodien pl.11 JRT sāka tirgot biļetes uz novembri-decembri… ar lielām bažām un ilgu vilcināšanos tomēr saņēmos un nopirku… Uz oktobri jau agrāk ir nopirktas biļetes uz 4 izrādēm… Pagājšgad visas uz kultūras pasākumiem, tostarp Balto helikopteru, nopirktās biļetes izplēnēja… Šobrīd ir pilnīga deja vu sajūta – atkal jau galvā ir uzmācīga doma, ka viss izkūpēs zilā gaisā… Šoreiz gan šai domai nāk vēl klāt, KĀPĒC? Kāpēc 50% iedzīvotāju nepotējas “par spīti” (kam?), kāpēc valdība gatavojas kaut kādiem eventuāliem scenārijiem, bet aktīvi nerīkojas, kad scenārijs sāk iegūt aprises? Kāpēc “opozīcija” iedomājas, ka “jo sliktāk, jo labāk” ir labāk? Kāpēc ir tik daudz kāpēc un nav nevienas atbildes?

+6
-1
Atbildēt

1

  QAnon > traductrice 08.10.2021. 19.18

  Kāpēc iedomājies, ka morālie kropļi: OIK afērists, Pavļuts un Putina kuces, Obamas, atbalstītājs, pederastijas apoloģēts, Kariņš, kurš uzbruka Ungārijai par to, ka tā negrib, lai tās dēlus padarītu par Streipam un Rinkēvičam līdzīgiem fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, zina, kā ir pareizi? Ko tie nelieši savā dzīvē ir sasnieguši, ja neskaita to, ka tikuši pie silēm?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.10.2021. 08.20

Nu?! Visi šitie patrioti – nu???!!!- ko teiksiet par šādu valsts varu, šādiem politiķiem? Ja es saku,ka neizdevusies valsts – es kļūdos? Es esmu kremļa aģentsjeb šie zaglīgie, korumpētie, mazizglītotie ,bet alkatīgie politiķi arlevitu kā šīs bandas karognesēju?

Nu – sāciet ar godīgu atzīšanos, ar fakta konstatāciju, nevis turpiniet mūs raut uz elli, joprojām stāstot,ka mūs ved uz paradīzi.

Viss ir slikti?! Nē, viss ir ļoti ļoti ļoti slikti.

Un davai prasam atbildību. Galu galā jau šobrīd algas tiem neliešiem ir sakāpyšas līdz debesīm, atbildība nekāda – bet mēs mirstam, kā bācija, kā valsts, kā cilvēki.

Ak, ja es būtu jauna, es cīnītos. Bet tagad varu vien kreņķēties un lūgties …

0
-6
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: