Vācija pēc mutti 6

Komentāri (6)

Sskaisle 05.10.2021. 12.33

ko es cenšos saprast, bet ko es neaprotu – kāds ir Nordstream sakars ar enerģijas krīzi, ko it kā piedzīvo visa pasaule.

Merkele bija nordstream atbalstītāja. Tad ta gad Putins negaidīja, bet uzreiz deva zaļo gaismu Eiropas teroram? Tikko nodeva ekspluatācijā Nordstream , tā uzreiz enerģijas krīze?

Pirms Eiropas islamizēšanas man Merkele patika, tagad man viņa ir politiķe ar absolūtu mīnusa zīmi. Absolūtu. Bet kā saka – kuru gan tas iztrauc, viņa savu izdarīja un nu varēs baudīt bagātas vecumdienas

+2
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 05.10.2021. 12.44

  jā un vēl – https://www.la.lv/berliniesi-balso-par-dzivoklu-lielfirmu-atsavinasanu

  kā es esmu sapratusi, ka tajās bagātajās Reiropas zemēs, kur Merkele mudināja sabraukt bagātajiem austurmniekiem – it kā bēgļiem – dzīvokļus uzpirka tieši viņi – veseli t.s. bēgļu ģimeņu klani – pašiem vāciešiem vairs nav kur dzīvot –

  varbūt varam beidzot godīgi izanalizēt , kas un cik maksā un kas un cik pelna no Eiropas islamizēšanas

  mati ceļas stāvus, kas tur notiek ar nebagātajiem vāciešiem

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 05.10.2021. 13.53

  Žurku un tarakānu daudzums noteiktā areālā nostabilizējas, jo to nosaka pieejamā barība, slimības un telpas lielums. To skaitu var būtiski palielināt, piešķirot tiem papildus telpu un barību un, aizvācot tur iepriekš mītošos konkurentus.
  Ķirzakcilvēkus neapmierina augstākie organismi, jo viņi ir neatkarīgi, pašpietiekami un paši iedomājušies lemt savu likteni. Ķirzakcilvēkiem uz Cilvēku planētas visbiežāk nav bērnu, jo šeit viņi parasti nevairojas. Ir daudzi, kuri rīcība pēc visām pazīmēm atgādina ķirzakcilvēkus, tomēr paši tie nav. Tie ir savervētie un ir kirzakcilvēku dienestā.
  https://g1.delphi.lv/images/pix/520×315/wx5FeCbiHvw/e336057ed0dc5176e3-47964933.jpg

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Rita Kaša > QAnon 06.10.2021. 10.45

  Jūsu rakstītais salikumā ar ievietoto foto ir rasistiska naida kurināšana. To, ka Jūs esat rasists vai rasiste, to Jūs pats vai pati jau zināt. Lūdzu sakiet, kā Jūs sauc, lai saruna ir tieša. Ir viegli slēpties aiz konspirācijas teoriju piekopēju zīmola.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Rita Kaša 06.10.2021. 16.26

  Es dodu priekšroku savai rasei – esmu rasists, savai tautai – esmu nacists, nicinu izdzimteņus, Absolūtā ļaunuma nesējus, kas sarīkoja WWII un nogalināja desmitiem miljonus eiropiešu, tai skaitā pus miljonu latviešu – rusofobs. Es uzskatu, ka Mincenbergs, Rūzvelts, Ērenburgs, Soross, Cukerbergs, ir vienu pasaules lielāko drausmoņu uzvārdi, tātad antisemīts. Ja neatbalstu, ka sodomīti pataisa jauniešus par sev līdzīgiem fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, laikam jau homofobs. Konspirācijas teorija ir mīts un patiesība, ko mums gatavo cilvēces ienaidnieki, ir vēl baisāka, bet sabiedrība ilgi necietīs kritiskās rasu teorijas sludināšanu un tās adeptus.
  Es neslēpjos un Mežvieta un Maizīša kantoros zina kā mani sauc un to saimnieki Maskavā, arī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Rita Kaša 07.10.2021. 10.11

  Да какие там расисты и гомофобы. Просто бездельники и лентяи, которым лень делать что-то самим, поэтому строится удобная и комфортная для себя система “все кругом против, вот если бы не: евреи, русские, сороситы, масоны, марсиане, погода, солнце, ночь, дождь, зима, вот бы мы зажили, вот бы мы смогли”. Удобно же.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: