Restarts. Pirmais cēliens

22

Komentāri (22)

Sskaisle 05.10.2021. 09.17

lūk, noklausījos šo raidījumu –
https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/kapec-dizains/ko-varam-macities-pilsetplanosana-saskaroties-ar-pandemijas-note.a150009/

Kārtējo reizi – kā čekistu laikos – pie vārda tiek laisti tikai sludinātāji, kuri kā čekistu laikos sludina vienu, bet dzīvē viss ir citādāk.
Esot tā, ka lūk, jaunā RD koalīcija grib izdarīt tā, lai visiem ir labi, bet cilvēki tam pretojoties.

Vienlaicīgi – ne žurnāliste spēj uzdot jautājumus, ne ierēdņi paši izskaidrot , kā tad izdarīs tā, lai visiem ir labi, ja visa nauda aiziet reklāmām , amatpersonu un ierēdnu algām un draugiem uzņēmējiem.

Jautājumi – kā gan uzlabos transporta kustību Rīgas ielās, ja kravas – smagās bieži vien pretēji nolikumiem pārkrautās koku kravas, turpinās iet cauri pilsētai? Nu kā? Visi runātāji piesauc, ka R būšot kā Kopengh un Amst. , bet sāciet ar to – kurš no jums ir redzējis smagas kravas šajās pilsētās? Vai ņemsim ostas pilsētu Antverpeni , kur man ir nācies bieži būt. Kā tik dīvaini, ka tur kravas auto nebrauc ne pa centru, ne pa dzīvojamiem mikrorajoniem?
Vai nebūtu bijis pareizāk sākt nevis ar čekistainu muldēšanu, bet ar ielu un ietvju sakārtošanu, satiksmes noteikumu ievērošanas kontroli? Vakardien nūjoju gar Āgensklana tirgu un aiz dusmām vienā brīdī bija jāapstājas un jāievlek elpa un jāskaita līdz trīs. Nu ielas kā mežkuiļu rakumi. Vējš dzenā lapas un līdz ar lapām smiltis sejā iekšā – bunkš. a šie ti k muld – domājot par cilvēku – kretīni , nu vienkārši kretīni

TOTIES ceļu policijai jauna reklāma. Nu elle un indija- kas tur ir šefi tai ce lu policijā – kas taisa tās dumjās reklamas un neveic ceļu policijas pienakumus? Kam tad dos tos kukuļus, ja ceļu policija kā tāda vairs nav? Nu nav? Ne uz ceļiem, ne ielām. Eju nūjot – stāv saskrējušās divas mašīnas uz ielas, nāku atpakaļ – mašīnas stāv. Paēdu brokastis, eju uz biblioteku – masīnas stāv. Ceļu pilicija taisa reklāmas. Kāpēc jāmaksā nodokļi valstij, kura vairs nespēj nevienu savu elementāro funkciju pildīt? Atdodiet manu nodokļu naudu, nopirkšu pistuļuku un pati sevi pasargāšu!!!

Sievietes tikšot apmācītas drošai braukšanai. Nu sataisiet tās ielas, ietves- lai nav jākrīt bedrēs , lai dubļus lietus laikā nešļāc sejā , kādi kursi palīdzēs , ja virsū triecas nekontrolēti braucēji un ja ietves mēdz būt tik bedrainas, ka stūre sagriežas vai apstajas. Un tad tās ļoti aktīvās , bet neregulētās krustojumu ielas. Melnsils, Kapseļu iela, melnsila, Kristapa ielas utt. , utjprj

Par sab transportu – par RS – jau esmu rakstījusi – nu žrunālisti – nu uzrakstiet paši – kā ir – kas tos sarakstus taisa ir jāliek cietumā, 15 min transports nenāk, kad nāk – tad visi uzreiz – nu norm ali?

Ai nav laika, bet nu es esmu tik dusmīga. Gribu rakstīt garu sūdzību par NVA. Bet nu nevaru visu paspēt.

+1
-1
Atbildēt

1

  gustaps > Sskaisle 05.10.2021. 20.03

  Tomēr – spoguli. Periodiski, regulāri un sistemātiski. Varbūt palīdzēs.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 05.10.2021. 22.22

  Nē. Šodien uz ietves sarājos ar onkuli. Iet pa vidu kā ķeizars pa sarkano paklāju. Es saku- ejiet pa vienu vai otru pusi,lai jums garām var tikt. Onkulis apstājās un brīnās. Es saku – nu nestāviet taču pašā vidū. Tas gandrīz raudot , bet ko es gribot no viņa. Nu ko gribu, nu ko es varu gribēt – ej pa labo, pareizo pusi. Ka es saku – nē, bet stāv un taisās raudāt.
  Tad paskrēju garām vēl vienam ķeizaram- krievs – stāv ietves vidū un brēc telefonā skaļāk kā briežu bullis mežā nārsta laikā.

  Noskatījos 1:1, nu – ko es saku – sadodītais ,korumpantu,politiķu un ierēdņu dancis pa trim. A cilvēki mirst.

  Starp citu. Šovakar izlasīju grāmatu par Bolšaiti, sejas masku likšu rīt un tad arī spogulī paskatīšos. Tagad esmu nīgra

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 04.10.2021. 09.43

Повторюсь-не поклонник Ушакова, но пока такое ощущение, что Стакис готовит триумфальное возвращение ЦС. Если те, конечно, захотят воспользоваться таким шансом.
Да, нельзя сравнивать 1 год и 8 лет. Но пока этот год ничем выдающимся не отметился, исключая столбики. И те места, где столбики действительно улучшили, с лихвой перекрываются другими, где ничего позитивного столбики не принесли

0
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > kolpants 05.10.2021. 22.15

  Tieši manas domas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > BardainaisSigne 05.10.2021. 22.24

  Nu – naciķi ar saskaņiešiem sāk bučoties, nu lūdzu jums –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 06.10.2021. 16.35

  Vienkārši krievu zagļi un fekāliju stumdītāji neatšķiras no savas sugas brāļiem ar latviskiem uzvārdiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

gustaps 01.10.2021. 20.26

Svētīgi būtu publicēt sauso atlikumu only. Vide tiktu pasargāta no piesārņojuma, burti tiktu ietaupīti, tastatūra beidzot sagaidītu humānu attieksmi. Lasītājam nebūtu pa diagonāli jāpievar kvadrātkilometri.
Un jāiespringst, meklējot jaunu domu vecajos Augija staļļos.
Pamēģināšu:
viss ir slikti.

Rezults – nav jāpiesārņo info telpu.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > gustaps 01.10.2021. 21.35

  Nu bet !!! Tad ko te pats sārņo? Tad rakstiet,kas tad ir labi,ja nav slikti.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 02.10.2021. 16.23

  “Kas tā par lietu!!! Paklausījos radio — nepatīk! Paskatījos televizoru — nepatīk! Paskatījos laukā pa logu — nepatīk! Paskatījos spogulī… Tā taču nedrīkst!” – IR anekdotes, ja kas. :)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 03.10.2021. 21.01

  Nu par spoguli nevajadzēja….tā teikt iekost, kaut gan…nu labi,lai paliek.

  Tātad – sestdien braucam uz laukiem, uz jauno ( veco dārzu) , saule, vējš, tas lapu, vispār dabas krāšņums – nu ievelku elpu un līksmoju, nu dzīve izdevusies. Bet – izrādās – tas tik mirklis. Visos rapšu laukos traktori gāž tonnām ķīmiju, jau kādi grādi mīnusos, bet dārzā , jau pa ceļam uz dārzu – visas lielās kļavas punktainas, inficētas. Bet dārzā sarkanoražiem punktiem visas lielās bumbieres. Vienīgais līdzeklis – cik tur – laikam 4m diametrā izcirst un izdedzināt. Nu?!

  Un tad tā baidīšana ar rēķiniem,ko nevarēs samaksāt? Vakar biju laukos, šļeseru atbalstīt nebiju, bet drīz jau murgi rādīsies. Ja jau bagātie nevarēšot rēķinus samaksāt, ko tad mēs darīsim? Nu bez gaismas būs jādzīvo. Tad komentārus ar nevarēšu rakstīt. Kā tad es telefonu uzlādēšu?

  Nu un tad drsugs mani gribēja iepriecināt- sniega karalienes rulete – putkrējums ar bezē un brūklenēm. Bet putkrējums biezs un taukains kā sviests, nekaada gaisīguma un debešķīguma, bet bezē jēls. Un nevar jau neko teikt, gandrīz vai jāslavē, kaut gan…nu tā , laikam paskatīšos detektīvi veru – nu tai pavisam slikti, vienas slepkavības vien. Redz tā iet,kad izstājas no ES – tā tiem britiem vajag.

  Nu tā – nekā

  0
  0
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 04.10.2021. 21.13

  Atkal izvilkums – “viss ir slikti”. It kā pamats vismaz melanholijai. Bet lasām možu, dzīvespriecīgu, skaisti noformētu bezmaz dzeju. Un bez optimisma nemaz nevarētu uzdauzīt tik garu palagu.
  Nosacīti pieņemam, ka rezults izvilkumam ir “viss ir labi”. Nu ko? Dzejrade apstājas, dzīves jēga beidzas.
  Profesionālo revolucionāru kaite (analogs ugunsdzēsējam, kam pa brīžam kauko jāpasvilina).
  Svarīgs nav rezults, svarīga ir kustība. Labs futbolists, ticis pie bumbas, i netaisās sist to vārtos.
  Tik driblē un fintē. Vai ta ne?

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 30.09.2021. 21.59

Latvietīšiem. Kamēr sociālliberasti un čekas algotie propagandoni jūs nav pataisījuši par galīgiem lopiņiem. https://d.newsweek.com/en/full/1903103/rihanna.jpg?w=790&f=2793b6b30782e7d3fe6f20690a8795c0

0
0
Atbildēt

0

AinarsTreijs 30.09.2021. 15.59

Galīgi nepareiz padarīšana “”satiksmes mierināsana””Maģistrālajās ielās satiksme ir “”jāātrina,lai transports(it īpasi smagais)iespējami ātri izbrauktu cauri(mazāk izmešu ir ja brauc zr augstāku pārnesumu).
Stokholmai var izbraukt cauri ar 60-80 km/h.Jaunie hunveibini galīgi nedomāpar to,ka Rīga ir arī ostas un rūpniecības pilsēta.Daugavgrīvas un Duntes ielas ir pārvērstas par gāzes kamerām.Transports stāv sastrēgumos,un dūmo,it īpaši smagie.Retie velobraucēji elpo izmešus,kvēpus,un CO2.
Neredzu nevienu sabiedrisku organizāciju,kura pārstāvētu autovadītāju intereses.
TIMROTA KUNGS,LAIKS ORGANIZĒTIES ! Lai varetu mierīgi un argumentēti diskutēt ar pilsētas varu,un hunveibinu organizācijām.
VARBŪT DIBINĀR ŠOFERU PARTIJU ?

+2
0
Atbildēt

2

  QAnon > AinarsTreijs 02.10.2021. 19.43

  Vai trampists esi, nezināji, ka: karš ir miers, brīvība ir verdzība, bet nezināšanā spēks? Kopš Lindas Baltiņas laikiem nekas nemainās, jo evolūcija ir simtiem tūkstošu gadu ilgs process? Tikai revolūcija, kad kaitīgie sociālliberasti tiktu nolaisti politikas kanalizācijā, var nest pārmaiņas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > AinarsTreijs 03.10.2021. 21.03

  Neprāts. Tieši otrādi, vajag lēnām,lai neapdraud cilvēkus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 30.09.2021. 15.35

Tad vēl, lūk, šodien atkal izpirku karmu. Mana radiniece – 70-gadīga tante lūdza viņu aizvest uz Ķīpsalu, turjānodod covidtestam analīzes. Esot tikai 2 vietas Rīgā, kur var nodot analīzes ar covid simptomiem. Jautāju, kur tā laboratorija ir . Esot aiz izstāžu zāles, bet kur tieši nezinot.
Jautāju ,vai viņa spēs no pieturas Valdemāra ielā( šaipus tiltam) ar kājām aiziet līdz tai izstāžu zālei. Jā spēšot. Bet … kad jāiet,tad ir grūti. Nožēloju, ka neprecizēju, kur tad tā Gulbja laboratorija ir. Jo ejam un ejam, bet nekādas norādes nav. Nu laimīgā kārtā tomēr atrodam, bez lielas maldīšanās.
Kāpēc to stāstu, jo šī ir tā, kārtējā reize, līdzīgi , kā tas bija 2020.g. , kad vari savu drošību un savas iespējas nodrošināt tikai tad, ja tev ir personīgais auto. Ja tas nav – dažreiz taksi nedrīkst izmantot, bet dažreiz taksi nevar dabūt, bet dažos gadījumos nevar samaksāt.
Un atkla iznak, ka RD kaut ko dara, kaut kādi mistiski velosipēdisti tiek priviliģēti, it kā zaļu mērķu sasniegšanai, kamēr izrādās, ka tas kārtējo reizi ir uz citu sabiedrības grupu rēķina. Dažos gadījumos pat uz citu dzīvības rēķina.

Nu kaut ko dara, bet … drīzāk sliecos domāt, ka vairāk kā okupācijas laikos – dara darīšanas pēc, nevis atbildīgi, gudri , par cilvēku domājot.

Nu tā, neko labu, nu neko labu par jauno RD koalīciju pateikt nevaru. Nu nevaru

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 30.09.2021. 15.24

Tātad – nr3 , laikam sanāk.
Par koku masveida izciršanu es ne tikai varu kļūt agresīva, bet esmu gatava reali cīnīties ar atļautiem un neatļautiem līdzekļiem.

Ja asiņu un traģikas pilno 20.gs. raksturo teiciens – tur , kur dedzina grāmatas, drīz dedzinās cilvēkus, tad 21.gs. pavisam noteikti raksturos teiciens – tur, kur turpina izcirst veselus kokus , tur gatavo vietu cilvēku izmiršanai.

Pavērojiet, cik jūsu apkārtnē ir jau nokaltuši koki, apdedzinātām lapām, nokalutšiem zariem un tad cik ir nocirsti koki jūsu apkārtnē un cik tai vietā ir iestādīti jauni.

Lai ko es varu piedot, saprast, atzīt kļūdīšanos, bet koku izciršana ir nepiedodams noziegums. Un kamēr politiķi to neatzīs un neizbeigs , tikmēr tādi politiķi manās acīs ir noziedznieki.

Luk, pirms pāris dienām bija Bez tabu – par kārtējo koku izciršanu Rīgā. Man zvana paziņa, lai skatos to raidījumu , jo tur rādīšot manu māju, kur neatļauti izcērtot kokus. Nebiju Rīgā, bet uzreiz zvanīju kaimiņiem, apsaimniekotājam. Tie neko nezin, neko nav ne redzējuši ne dzirdējuši. Zvanu uz būvvaldi – nu nevaru sazvanīt. Dzeru zāles, jo laikam sacēlās asinsspiediens, sāka nenormāli sāpēt galva un gandrīz jāraud. Kā , kādā sakarībā, kā tas iespējams, ka cirtīs mūsu kokus. Nebija plānots, bet tomēr izkārtoju , ka tiku pie tv un noskatījos to sižetu , izrādās , kokus cērt Riekstu ielā. Iļģuciemā. Jā, nu bija tād- uh, Paldies Kungs , bet nu tik un tā. Absolūta nelietība. Kas tur īsti bija, kas nebija – it kā viltota atļauja, it kā vēl meklēs arhīvos – mēs jau tos likumus un noteikumus nezinam. Bet nu fakts paliek fakts, koki ir nocirsti , kāds kaut ko būvēs, tātad arī zālāji un apstādījumi tiks iznīcināti. ‘
Lai dirš kaut zelta bumbiņas tādi politiķi, bet man viņi ir noziedznieki, ja būtībā savus līdzcilvēkus nolemj nāvei izcērtot kokus un noasfaltējot zaļās zonas.

Punkts, āmen – lieciet kaut 100×100 mīnusus, jūs paši esiet cietēji un jūsu bērni būs vēl lielāki cietēji no degradētās vides. Un tas nu reiz ir cieti.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 30.09.2021. 12.50

Stabiņi Rīgas ielās, tā bija cienīga atbilde Ušakovam. Tas jau līdzinās Maskavas mēra Sobjaņina ik sezonas trotuāra plāksņu nomaiņai. Zilai pārītis: Ušakovs ar Šleseru, līdz tiem nevarēja aizdomāties.

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 30.09.2021. 09.10

Nu par netīrību, par netīro gaisu.
Nu žurnālists neuzrakstīja, es jau vienreiz cēlu trauksmi.

Mērinstrumentu gaisa kvalitātes mērīšanai pilsētā nav. To,ka ir slikti var saprast no rīta pamostoties ar akmeņogļu garšu mutē un uz vates pēc sejas tīrīšanas redzot melnumus. To var sajust , kad vējš sejā iemet putekļus un melnā jaciņa kļūst pelēka.

Bet rd tērēšot – vells – vai miljonus vai cik tur lielas summas, noteikšot gaisa kvalitāti. Nu joki. Kā tad noteiks? Arī ar vates kociņiem un melniem mētelīšiem?

Tā kā viss ir slikti. Nu neticēju īpaši, bet tomēr klusībā cerēju,ka latvieši, ka saimnieki, patrioti. Bet kur nu – sunsmet spalvu,bet tikumu nemaina

Būs nakts mērs – varbūt pirms vēlēšanām dos bezmaksas alu un maizi….

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 30.09.2021. 09.02

Nav jau laika atkal. Bet nu ātri.
Nr2- Aktuālā intervijā 1:1 uzstājas Viesturs Krūmiņliepa.
Klausos, skatos un mati ceļas stāvus. Skaidrs,ka būs tikai sliktāk. Ja pie varas ir tik bezatbildīgi un tā domājoši cilvēki.
Rīgā būšot kā Amsterdamā un Kopenhāgenā. Tiešām?!!!

Sāksim ar to,ka Rīga atrodas pilnīgi citā klimata zonā un ka iepriekšējā ziema atgādināja,ka māte daba salu,sniegu un ledu nav atcēlusi. Pilsēta tā arī nespēja izdarīt elementāru lietu – sakopt ielas,lai pa tām varētu staigāt. Bet nē, viena vālodze – pilsētas ierēdnis- skandina – visi brauksim ar riteņiem. Kā?!!! Elle un indija, kā mēs brauksim ar riteņiem pa piesnigušu, netīrītu un aukstu vēju pārpūstu pilsētu?
Ja spečuki saka- pandēmija atkal uzņem apgriezienus – ar sabiedrisko negribu braukt- dārgi un bīstami,bet veselības dēļ ar riteni braukt , riskēt nedrošajā satiksmē nedrīkstu, tad jautājums , kur Rīgā paliks kājāmgājēji? Tos šaus nost,vai tos mocīs kamēr tie paši nomirs kā suga?
Jau tagad pat uz pustukšas ietves tam gājējam triecas virsū kā el.skūteri,tā riteņbraucēji, bet autovadītāji masveidā sākuši lietot uzbudinošas vielas, brauc kā traki. Ceļu policija nav, zīmes sabāztas pakrūmiem, vai pārāk dumjas, tiesu sistēma tāpat kā ceļu policija, nez pīpē vai šņauc , bet ar 100% pārliecību apgalvoju , ka man kā kājāmgājējai staķa laiki nozīmē pastiprinātu nedrošību Rīgas ielās. Tik apdraudēta ušakova laikos nebiju. Mazāk lietojadomnieki, vairāk kontrolēja iestādes- nezinu. Nezinu, bet ir slikti. Iziet uz ielas ir slikti, braukt sabiedriskajā – arī riskanti. Arī neviens nekontrolē masku nenēsātājus un tā ir gana laba vieta vīrusam.

Es savu riteni aizvedu pie mammas. Tagad uzreiz ir plašāks dzīvoklis. Jo ritenis man stāvēja goda istabā. Mūsu mājām nav ne pagrabu, ne šķūnīšu. Kur riteņus liks visi tie nabagi,kas dzīvo mazajos dzīvoklīšos? Par kādu naudu viņi pirks un uzturēs tos riteņus. Manām durvīm pretī – apm 36 kv m vienistabas dzīvoklī dzīvo 4 cilvēki. Tur riteni – riteņus tikai pie griestiem var likt.

Kā ar veloceliņiem? Draugs mani bargi lamāja,ka espārkāpju noteikumus, bet savulaik laidu pa šoseju kā lielmāte, jo veloceliņi kā mežcūku rakumi. Kur info par to, kā celiņi – vispār infrastruktūra tiek sakārtota. Braukt ar riteni ,kad blakus brauc viena,otra,trešā baļķvedēju mašīna nav forši.

Par tiem puļķiem – staķīšoem aro domāju,par 101 % esmu pārliecināta,ka tas ir bizness dažiem politiķu uzņēmējiem, nevis vēlme , politiska apņemšanās sakārtot transportu pilsētā.

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 30.09.2021. 08.34

Labrītiņ. Saprotama lieta,ka es netveru visu laukumu un spriežu tikai kā patērētāja un kā vērotāja.

Tātad- nr 1- rīdzinieki balsoja par jaunu varu, jauniem spēkiem pilsētā, jo pirms vēlēšanām mums, katru rītu un katru vakaru, stāstīja,ka kotumpēta ir visa Rīgas Dome – RSAt., RSiltums, RŪdens, R apsaimniekotājs, R tūrisma nozare – kā to dāmu sauca – laikam Jermolovica, par R Būvvaldi man pašai šaubu nebija un nav.
Nu jau labs laiciņš apkārt – bet notiesāto nav. Pat apsūdzēto nav.
Kā tad tā? ! Mūs pirms vēlēšanām mānīja?
Un tagad pirms saeimas vēlēšanām būs tas pats?
Man nav atbildes, bet ir nenormāli smagas aizdomas.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam