Mēs darām šodien 14

Komentāri (14)

murrey 30.09.2021. 19.05

[Kāpēc runājot par Dž.Skulmi noklusē,ka viņa izcili sadarbojās ar okupantu varu?]
Tāpēc, ka runājot par viņu, tas nav galvenais. Vienīgi, ja nu ļoti gribas viņu nomelnot…

0
0
Atbildēt

0

nikolaygorb7b219 29.09.2021. 09.22

Bezmaksas piekļuve lielākajam seksa iepazīšanās tīklam: šeit skaistākās un smieklīgākās meitenes meklē seksa partnerus, tiešsaistes tērzēšanu, seksa spēles, fotoattēlu koplietošanu un daudz ko citu. Nepalaidiet garām savu iespēju —- http://bit.do/onlys

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.09.2021. 17.41

redz- brektem mākslinieka brīvība, ja es tā darītu – izpaustos, mani tūlīt ieliktu galerijā – mums par viņiem kauns – bildētu mani trīs skatos ar nolaistu degunu –

bet šeit Brīvība, nu ko teiksiet?! Tišheizre un IR ? Ko teiksiet? Cik tālu tā jūsu brīvība stiepsies – līdz mūsu sirdīm un pāri mūsu galvām?

https://jauns.lv/raksts/zinas/464435-brekte-izraisa-jaunu-skandalu-makslas-galerija-atvainojas-sabiedribai

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 27.09.2021. 08.13

Un vēl. Kā es saprotu,kā notiek lietas.
Lūk, A/PAR projekts murrālis. Pieņemu,ka knab korupciju nepierādītu, pat ja sabiedrība pieprasītu izmeklēšanu. Kur mums tāda sabiedrība,kas kaut ko pieprasītu vispār nav.

Lūk, koncertzāles būvniecība. Arī knab neko nepierādītu, ja tomēr sabiedrība gribētu saprast ,kas un kā pieņem lēmumus KM.

Lūk, būvnieku karteļu lieta, par ko savulaik Kariņš TV teica,ka tas ir ļoti ļoti smags noziegums. Arī ne kbab, ne tiesu sistēma neko nepierādīs. Pat otrādi. Saeima nolēma nodot tiem pašiem būvniekiem saeimas ēku,lai kompensētu būvnieku neērtības par apsūdzībām un tiesāšanos.

Par VKKF naudas dalīšanu tumšos kambaros ar šova elementiem jau ir nodziedāta dziesma. Tā ir bijis un tā būs.

Man ne mati, ne arī kas cits stāvus neceļas. Es vienkārši labi saprotu,kur esmu. Kādā valstī, kādā sabiedrībā dzīvoju.

Jo pašu kungi nekaunīgāk apzogās,jo putinam sūdu šalts lielāka virsū.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 27.09.2021. 07.35

Kad noklausījos kā Brekte stāsta,ka to viņa darbu,kuram skatītājs uzspļāvis,viņš veiksmīgi pārdevis uz Ņujorku, iedomājos par ” komunistu” dedzināto reihstāgu.

Ko tik visu nedara “mākslas” vārdā.
Pilnīgi spēju noticēt, ka murrāļa apmētāšana tāda performance vien ir. Nu nebūtu pārsteigta,ja pašu organizēta. Mākslinieki drīkst visu, viss ,kam viņi pieskaras ir māksla,kamēr viss,ko saka skatītājs ir agresija un stulbums.

A.Heinrisone savulaik tv pauda ideju par Raini kā sērkociņkastīti. Vācu medijos rādīja iepriekš nepieteiktu performanci D’Orsī muzejā gleznas pasaules radīšana,kur jauna māksliniece nogūlās līdzīgā pozā,lai rādītu savu pliko spalvaino kājstarpi.
Viss ir māksla,protams , moderna māksla. Bet – vai modernais,laikmetīgais ir jāpieņem bez kritiskās domāšanas, bez vērtēšanas ? Kāpēc gan?

Kāpēc man jāpieņem gatavi viedokļi?

Kāpēc mākslinieka viedoklis noteikti ir labāks un pareizāks kā mans,ja publiski vispār izskan tikai korumpcijas skandālos saistītu politiķu atbalstīto mākslinieku viedokļi ?

Kāpēc runājot par Dž.Skulmi noklusē,ka viņa izcili sadarbojās ar okupantu varu?

Kaunējaties?

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 27.09.2021. 07.22

Vakar skatījos Kultūrdevu. Atkal to pašu veiklo, politiķiem iztapīgo tv redaktoru sagatavoto raidījumu.

Atkal par brektes= jaunupu= rd murrāli ,mākslinieki ,šoreiz A.Heinrihsone un R.Koļcovs šausminās par dumjo un agresīvo sabiedrību. Idioti neko nesaprot, sāk demolēt un ārdīt. Kamēr murrālus ir tik skaists un iedvesmojošs. Pat apmīļot to
gribētos. Verhoutinska tik ik pa laikam iezviedzas.

Tad piesauc Rīgas modernistus un to,kā viņus sabiedrība nepieņēma. Bet redz kā tagad labi.

Tad mans jautājums , jautājumi, visiem?

Kāpēc tā? Kāpēc Latvijā ir tāda situācija,ka labie mākslinieki rada un sliktie skatītāji to negrib skatīties, negrib atzīt par mākslu un negrib to publiskā telpā?

Kāpēc nodokļu maksātāju uzturētie sabiedriskie mediji atkal publicē,raida tikai vienas puses- murrālistu , nevis tā pretinieku viedokli? Tā bija arī par ST lēmumu par tēvu pabalstu. Sab.mediji raidīja tikai atbalstošos un nevienu !!! – kritisko viedokli. Tradicionālo ģimeņu un vispār tradicionālo vērtību viedokļi tika pilnībā ignorēti. Normāli?

Kāpēc mākslinieku un sabiedrības attiecības toreiz un tagad salīdzina , it kā tās būtu vienādas?
Kāds valsts budžets tika māksliniekiem toreiz un tagad, kādas izglītības iespējas, bija toreiz un tagad?

Kad runā ,ka Mediči sponsorēja Dāvidu un citus šedevrus,kāpēc gan lai tagad neglīta,lai neteiktu noziedzīga biznesa cilvēki nevarētu sponsorēt mākslu ,tad iznāk – gadsimti iet,bet sistēma nemainās – skaistajam ir nevainīgu asinsupuru , nelietības cena?

Es domāju,ka vaina ir tajā,ka esam nožēlojama čekistus apkalpojoša tauta. Plosīta un saplosīta. Un lielākie kretīni ir nevis tie,kuri nesaprot, bet ienīst, bet tie kuri saprot un rada netaisnību, kas rada naidu

0
-1
Atbildēt

0

Urga 25.09.2021. 09.06

Mati ceļas stāvus par LTV1. Vakardienas Kultūršoks (jau n-tais raidījums par Koncertzāli vienos vārtos). Secinu – acīmredzot, Ziņu redakcijā ir kādi spēki AB dambja bīdīšanai, ja sameklēts A.Kronbergs, kas gatavs atkal visu sākt no jauna un Arhitektu Savienības ekspertu lēmumu neņemt galvā (cik laika tas prasīja, cik izmaksāja?). Raidījuma vadītāja, kas nomainījusi G.Gaidamāviču, vaino ministriju novilcināšanā – vai tā nav klaja demagoģija? Rīgas Dome gatava lēmumam par Kongresu namu un gaida. Pats A.Sīlis atzina, ka AB dambis ir ļoti dārgs variants. Globālās sasilšanas un dabas katastrofu laikā celsim Daugavā tāpēc, ka D.Melbārde un aizkulišu spēlētāji tā izlēmuši?
Tālāk: Panorāma ar pompu ziņo par Saversmes tiesneses vēlēšanu aizkulisēm. Piekrītu lasītam komentāram tviterī:
“Interesanti, ka abas deputātes zvanu atsakās komentēt, lai gan tieši viņas sarunājušās ar prezidentu. To komentē J.Pūce. Faktiski mēs neuuzinām, ko VP teicis. Bet sabiedriskā televīzija pēc sarunas ar Pūci un vēl kādiem vārdā nenosauktiem avotiem veido interpretētu ziņu.”
Vai A/ Par gadījumā neizvirzīja Ņikuļcevu, varbūt ko jaucu, bet, vai viņa savulaik nebija Saskaņas advokāte valodu jautājumos un aizstāvējusi A.Lembergu Eiropas Cilvēktiesību tiesā pret Latviju?

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 27.09.2021. 07.03

  Nevajadzētu brīnīties. Sabiedriskos medijus Latvijā kontrolē politiķi. Tagad tā ir JV, A/Par , NA , Progresīvo koalīcija, visticamāk,ka nākošajās vēlēšanās tas būs šļesera+ gobzema+ sc koalīcija.

  Savukārt, ltv1 redaktori nav mainījušies kopš Mozus laikiem. Un ne jau tāpēc,ka būtu labi profesionāļi, bet tāpēc ,ka profesionāli prot apkalpot politiķu intereses.

  Kāpēc urgasprāt lemberga aizstāve būtu sliktāka ST tiesnese, kā prezidenta pasija , man nav saprotams. Dubļi paliek dubļi, un šmuce paliek šmuce.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Urga > Sskaisle 28.09.2021. 10.01

  Nevēlos strīdēties. Vienkārši, negribētu piedzīvot brīdi, ka J.Stepaņenko kļūst par prezidenti. Kaut kā škiet, ka Šlesers arvien biežāk redzams LTV1, bet varbūt kļūdos. Protams, ka prezidentam nevajadzēja zvanīt, tikai Panorāma to sevišķi spilgti pasniedza. Bet par koncertzāli subjektīvi šķiet, ka tuvumā visam jūt kāda oligarha roku… Un vēl – ne visai pārliecina A.Kaktiņa SKDS reitingi, kurus regulāri pasūta sabiedriskā TV, bet vai A.Kaktiņu “kontrolē politiķi” – un ja jā, tad kuri?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Urga 28.09.2021. 17.13

  Nezinu, neesmu droša,ka Stepaņenko būtu slijtāka prezidente,kāds šobrīd ir Levits.

  Kuļturščiki mums nozaga Atmodu, tagad mums jāuztur viņi un vēl prezidents ar visu savu superdārgo harēmu,kuram izrādās alkatība aug pa dienām. Tādas algas, tad vēl nav godīgi un tiešām cienījami ?

  Ko vēl Stepaņenko varētu izdarīt tādu,ko jau visi iepriekšējie kopā nav izdarījuši?

  Ar Krieviju un Pytinu mani nebaidiet – Latvija jau krieviem izpārdota. Un ne jau es to izdarīju. Saeimu papuriniet – tur visi pārdevēji. Tad,kuri piebeigs mūsu miesas man vienalga.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 24.09.2021. 08.39

Ka Latvija ir korumpēta sabiedrība, neviens nešaubās. Visi to zin.

Lūk, lsm.lv raksta par prezidentu Levitu,kurš nepaslinkoju un zvanīja no NYC uz Rīgu,lai aizliktu labu vārdu par savu darbinieci – Kucinu, lai tā tiktu pavisam labā amatā ST.
Tā ir tā pati Kucina,kura intīmā mīlnieku pozā bija saķērusies ar prezidentu Levitu Jūrmalas koncertzālē pzgājušajā vai pat aizpagājušā vasarā. Foto pauda abu mīlnieku ilgas vienam pēc otra.
Protams, nekā jauna zem saules. Ikdiena.

Bet – vai uz ST ir jāiet caur gultu? Vai Latvijai ST vajag iekārojamu, skaistu sievieti, vai godīgu cilvēku, kam uzticēt lemšanu par valsti un sabiedrību?

Interesanti – nenormāli intetesanti, kā tas viss beigsies.

Tikpat slikti kā Levita rūpe par Kucinu, smird IR = tišheizeres rūpe par brekti. Smird pēc korupcijas, pēc negodīguma, netaisnīguma, pēc alkatības .

Svitenē ir unikāla , dievišķīgi skaista muižas ēka. Bet ne tikai – tā ir piepildīta ar dievišķu auru – bērnu mākslas skolu,kuru vada Īra Rozentāle. Par to IR nekad nerakstīs, tāpat kā Levitu nekad nav interesējis tiesu sistēmas godīgums un taisnīgums.

Tādas tās lietiņas. Labi,ka saule spīd..Nu vismaz prieku par to nevar ne atņemt, ne apdirst…

0
-1
Atbildēt

0

Rasa 23.09.2021. 11.20

Man apskatot mākslinieka nesen aprunāto darbu, likās, ka mākslai šinī vietā jāturpinās un mazie eņģelīši, dēmoniņi vai kas, vienkārši jāsamīļo, jāsasilda – jāsaģērbj. Plikumi modē tikai instagramā…, kailums ir tik ātri ievainojams… un tāpēc ikviens vēlētos būt mazliet pasargāts nevis izlikts publiskai apskatei, un ja pēc Džemmas ņemam, jābūt attīstībai tālāk.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2021. 10.32

Es nesen saņēmu lielu kasti – dāvanu no draugiem ārzemēs, kuriem biju žēlojusies, ka ir grūti dabūt grāmatas lasīšanai. Kaste pilna ar grāmatām angļu valodā. Pat neviens maziņš šokolādes gabaliņš nebija ielikts. Par ko man pirmajā mirklī bija žēl.

Bet – kad ņemu laukā tās grāmatas vienu pēc otras, man elpa rāvās ciet no sajūsmas. Makjavelli, Solžeņicins, Sartrs, Džeims Džoiss, Steinbeks utt.utjprj , tad krimiķi un bestselleri, kuru visus autorus nezinu. Un – visas kā viena tās grāmatas mīlstos vākos, lai izdevējam lēti izdot, pircējam izdevīgi , lai nopirkt, lai tauta lasa, lai tauta izglītojas.

Kā ir pie mums – čekistu laiki nav beigušies. Luk, Luīza un Ferdinands NT- nu sasodīts, tišheizre, ja roka cēlās aizstāvēt brekti, tad uzrakstiet, cik nodokļu maksātājiem izmaksā ielūgumi – bezmaksas uz pirmizrādēm NT . Tie treknie pārrijušies , pārkorumpētie politķi un viņu kalpi, tad nepietiek ar algas paaugstinājumiem, vēl viņiem par katru cenu vajag bezmaksas mākslu – to smalko.

Vai tā repšes brēkšana, ka netika amatā VKKF. Sasodīts, kā neviens no tiem ļiteraturščikiem, kas trekni dzivo uz mūsu rēķina, pat neiepīkstās par nbenormālo nabadzību bibliotēkās.

Kučinskis, izcirtis Marsa parku, tagad tēlo uztruakumu , ka kremlis nu cels Latvijā pieminekļus un nodarbosies ar propagandu . Stulbums, tās bibliotēkas ar padlaiku saturu, tā tautas lamāšana par stulbeņiem un vienlaicīgi uzdzīvošana uz tautas rēķina, ir jau tāds arguments kremlim, ka viņiem nav jāizdod ne eirocents kaut kādai propagandai.

Nu izdodiet tādas grāmatas, kuras pašvaldības var nopirkt un ielikt bibliotēkās, kuras cilvēki var nopirkt un izglitoties, nevis apzodziet mūs un tad stāvus dzeniet zemē par kretīniem saukdami.

Paši tādi esiet !!!

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2021. 08.38

Nu jā… tvnet iesāku lasīt Reošu Gundegas lamas, svēto sašutumu,ka tagad katrs var atļauties viedokli.
Jeb tulkojumā – katrs var iedrošināties apšaubīt mākslinieku , vispār radošo cilvēku izredzētību un privilēģijas.

Žurnālisti ciešā lokā blīvējas ap brekti, ap korupciju mākslā. Galu galā, tāpat nodokļus nemaksāja ( nezinu kas un cik ir mainījies ar jauno reformu) , savējos sit – jāatbalsta.

Tas ir zemiski, tas ir pretīgi – tas izskaidro to,kāpēc esam korumpētākā valsts un attiecīgi nabadzīgākā un attiecīgi visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē.

Brēciet un kliedziet ,cik gribiet – barojiet savus korumpantus,savas privilēģijas baroties un trekni dzīvot no mirstošajiem un sevi aizstāvēt nespējīgiem

Kreml8s priecājas – cik viegli un lēti ir pirkt radošos un cik viegli un lēti ir sist krustā par muļķiem pārējos….

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam