Gausā kreditēšana klupina Latviju ceļā uz pārticību 6

Komentāri (6)

Finegans 18.09.2021. 22.39

Toties iedzīvotāji kreditē bankas. Katram mākonim ir sava zelta maliņa 😉

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.09.2021. 08.06

Jā, tā atkal ir mūsu varas elites pērkamība – banku tiesības, neierobežotas, absolūtas tiesības nodrošināties pret riskiem un likt par to maksāt mums – vienai no Eiropas nabadzīgākās valsts sabiedrībai.

Šķiet, nra.lv bija tāds , pilns ironijas, raksts par LM ministru Eglīti, kurš lepni izbļaustījās par pensiju fondiem Latvijā , no kuriem trekni iedzīvojas Skandināvu bankas, bet tad ministru uz paklāja izsauca investoru un banku un kādas tur vēl padomes un Eglītis, kā nopērts suns ar asti kājstarpē paziņoja, ka nē jau nē kungi – neuztraucieties – jūsu privilēģijas tiks saglabātas.

Es esmu par to , kā rīkojās igauņi, ka atļāva izņemt uzkrājumus no pensiju fondiem tiem, kas to vēlās. Jo šobrīd jau trešo mēnesi esmu bez jebkādiem ienākumiem , bet medicīna ir maksas. Un man medicīnas pakalpojumi ir nepieciešami, lai es vispār paliktu dzīva.

0
0
Atbildēt

1

  J.šveiks > Sskaisle 19.09.2021. 17.23

  Kā Tu mīļā esi nodzīvojusies tik šchvach? nav ienākumu ? Ar ko nodarbojies , ja vari izteikties?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 19.09.2021. 21.36

  Debess, Tu taču nedomā,ka mans deguns kļuvis zilgans un es nemazgājos?!

  Bet švaki iet. Rīt jāiet uz 2 darba intervijām – bērnudārzi. Bet šausmīgi mocos šaubās, jo tur taču neskaidrība par drošību.

  Dzīvoju uz ģimenes rēķina. Draugs atbalsta,bet nu basta,pietiek. Jāpelna pašai, kaut vai nedaudz.

  Bet kur Tu biji? Kariņam durvju sargs vai ūdenspadevējs? Tāds omulīgs izklausies

  0
  0
  Atbildēt

  2

  J.Biotops > Sskaisle 20.09.2021. 08.22

  Dusmupūcīt vēlu veiksmi! Un mazāk baidies – bērnudārzi nav nedrošāki par citām vietām. Šprici gan saņem, ies labumā.

  J.Šveiks – nevienu no jums miesīgā dzīvē nepazīstu, bet pagaidām domāju, ka mūsu oponente bez darba palika ārēju, ne savu nopelnu dēļ. Pirms pāris gadiem slavētā Bordāna brigāde arī nepalīdz. Izvēle ne tā labākā, bērnudārzs nav paradīze, bet gluži elle arī nav. Ne tā, kā mums- veciem krabjiem (nez no kā hipotēze, ka Jums vakcīnas sertifikāts nav vienīgais, ir vēl kāds par kvalifikāciju, kas dod diezgan pamatotu sirdsmieru)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 21.09.2021. 16.07

  Vieglāk jau nebūs. Dombrovska, Kampara, Ašerādena, Pavļuta un Pūces OIKam klāt nācis Bordāna – Juraša pasūtījumu galds un tavu nelaimi, Kampara – Pavļuta vērienīgais vakcinēšanas bizness, ko tie var izstiept uz desmitgadēm, atstājot no Latvijas pāri tikai nosaukumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: