Apšauba maskas, testus un vakcīnas 18

Komentāri (18)

Sskaisle 19.09.2021. 08.38

Ņem vērā,ka tvnet ir pirmkārt, lgtb kopienas interešu medijs.
Tas,jo sludina lgtb ir vienlīdzība, vienādas tiesības visiem.

Ja šļesera ietekmes mediji par praidu liktu lielu virsrakstu – Rīgā notiks praidistu jampampiņu saiets, kā reaģētu lgtb un tvnet?

Tev levits ir godīgs un labs prezidents, man – pašlabuma meklētājs. Kārtējais.

Kāpēc tu domā,ka tu domā pareizi un es nepareizi?

Kaut viens pamatojums – levits izsludināja novadu reformu un uzreiz nākošajā rītā pirms brokastīm klāstīja,ka reforma esot slikta – jālabo. Normāli? Es domāju, ka nē.

Tā kā lēnām pār tiltu tomēr !

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 20.09.2021. 16.47

  Andri, es Tevi nespiežu un neaicinu mainīt domas par Levitu. Kāpēc Tu mani spied un vēl nosauc par nelieti , tāpēc, ka man ir cits viedoklis ?
  Lūk, rakstīju arī Levitam vēstuli par Panorāmas rata būvniecību Rīgā, ratu, kurš girezīsies virs daudzdzīvokļu mājas jumtiem, cilveku galvām, kur necirtīs, bet pārvietos prom no pilsētas apdzīvotās teritorijas 30 kokus, bez garrantijas, ka tie izdzīvos, pēc dažādām ziņām cirtīs 3-10 kokus, apstādījumus, asfaltēs zālājus un protams, transports – sastrēgumi, tai skaitā ātrās palīdzības transporta sastrēgumi.

  Levita kantora atbilde bija apmēram tāda, ka tur neko nevarot darīt, jo tāda esot demokrātija. Interesanti gan – kāda tad ir demokrātija – vardos teikt vienu un darbos darīt citu? Pāris uzņēmēji gūs RD izkārtoto milzu peļņu, vēl pāris desmit cilvēku dabūs darbu, bet cik desmitiem tūksotšiem cilvēku pasliktināsies dzīves kvalitāte? Tur neko nevar darīt ? Nu tad lai nepiesakās par prezidentu un neceļ to nastu, ko nespēj panest.

  Jaunās Vienotības ašeradens lepni ziņo – esam laba, izdevusies attīstīta Ziemeļeiroas valsts. Nu elle un indija, par cik tūkstošiem sev pacēla algas, piemaksas un visas tās privilēģijas – nu uz cik simtu tukstošu rēķina tādi ašerādenveidīgie var lepni teikt – dzīve ir izdevusies? Zinu, ka Ziemeļeiropā tāpat ir savas problēmas atliku likām, bet tur nav tādas tik izteiktas, tik kā ar nazi nogrieztas paralēlās sabiedrības, paralēlās pasaules kā Latvijā, un cik zinu, nevienā Ziemeļvalstī nav tāda mirstība kā Latvijā, tāds korupcijas līmenis kā Latvijā.

  Tā kā – mīli un atbalsti, ko tu mīli un cieni un nekavē mani te lauzties un paust savu viedokli

  Levits ir nelaime , neko viņš nav labu mums izdarījis, par 101 % kā visi tie pārējie pašapmierinātībā slīkstošie ….

  Kāpēc notika LFR un pēc tam boļševik dumpis vai revolūcija -sauc kā gribi? Kāpēc tas notika ? Nu Andri, iespringsti un pasaki. Kā te biotops sludina, sarkanie salašņas negribēja strādāt? Dīvaini – tai pašā Īrijā, strādā un dzemdē bērnus un dzīvo cepuri kuldami.

  Nu labi, man jākārto skapis . Neciešu bardaku, bet nu apnicis – kā viens stūris sakārtots, tā otrā ceļas nekārtības. Es jau piekšustu no tā

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 21.09.2021. 03.54

  LV PREZIDENTAM nav tādu pilnvaru – apturēt kādu būvniecību, spriest tiesas vietā… Atšķirībā no Vējoņa, E.Levits apžēloja Ansi… Bērziņu, kuru “sistēma” iesēdināja par pretī runāšanu. … Prezidents var savu pilnvaru ietvarā nosūtīt kādu likumu atkārtotai izskatīšanai, bet nedrīkst to … pēc tam “iemest papīrgrozā” . … Tāpēc jau parakstīja to “novadu reformu”, ka TĀ LĒMA SAEIMA. … … … .
  . Par to RATU vajadzēja būvvaldei, ne prezidentam rakstīt (jo “virs ” jumtiem nedrīkst tas būt… ). … Pēc tam tiesas visu līmeņu…, pēc tam varbūt… informēt prezidentu . … .. . Jums nebija un nav nekāda pamata TĀ NOĶENGĀT E.Levitu. … Savu viedokli jāpamato, ja izsaka tik smagus apvainojumus. … Man nav nekādu tiesību Jums aizliegt izteikties, ja arī nepamatoti un rupji. … Tomēr pretīga, tāda anonīma apsaukāšanās. … Savulaik stukači arī slēpās aiz segvārda. … Laiki mainās, bet tikumi nemainās. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 21.09.2021. 11.11

  Andri, nu vells par stenderi ar tevi – nu goda vārds

  Starp citu, esmu emocionāli ļoti ietekmēta , jo izlasīju Aminori izdevniecībā izdoto Apala, Zandera gramatu Vācbaltieši, krievi un latvieši. No vēsturnieces viedokļa man nav pieņemams, ka abi autori mētājas ar apgalvojumiem nenorādot atsauces uz avotiem. Tas ir necienīgi un negodīgi. Bet tā ir tik ļoti domāt un saprast rosinoša grāmata.

  Es ar Apalu sakasījos fb pēc tās Kairiša izrādes par “nabaga” vācbaltiešiem, kur Apals uz mani sakliedza, ka latviešiem vienmēr ir bijuši kungi un paši tie neko nav spējuši. Tas mani nokaitināja tā, ka vairs neko uzrakstīt no dusmām nevarēju, bet …tagad lasu Apala apgalvojumus un nenormāli negribīgi es sliecos viņam piekrist

  Par Levitu – sērkociņpaciņas vērts nav prezidents, kurš nespēj aizstāvēt sabiedrības intereses un ja tu man vēlreiz bāzīsi virsū “labo”” levitu – e s kļūšu nenormāli rupja

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 17.09.2021. 19.06

1. “…gatavojās studēt maģistrantūrā sabiedrības vadību LU. Tikusi budžetā, taču augstskolu neapmeklēs. ..” – Neesmu pārliecināts, vai sabiedrībai tādu vadītāju vajadzētu. Bet gan jau dabūsim, vai nu nevarēs tikt budžetā pie vadīšanas attālināti. It kā Latvijā vēl liekēžu nepietiktu.

2. “…ekoloģiskā pieeja izglītībā…” – Nebrīnos, ja jau “ekoloģiskā”, tad visādas gudrības iespējamas. Vārdi, kas beidzas ar -loģija ir tādi īpatnēji. Filoloģija, infektoloģija, epidemoloģija, kosmoloģija un daudzi citi nozīmē, ka ar to nodarbojas lietpratēji – filologi, epidemologi… Turpretī pie ekologiem mums skaitās visādas grētas, grīnpīši, zaļi (parasti gan – sarkanzaļi) aktīvisti un līdzīgi.

+2
0
Atbildēt

0

QAnon 17.09.2021. 14.43

Intelekta apliecinājums ir skeptiskums pret vakcinēšanos, bet ne morālo invalīdu: Kariņa un Pavļuta un to algoto propagandonu sekotāju Covidhistērija.

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 17.09.2021. 07.57

Vakar skatījos Rīgatv24 Preses klubu, jo LTV1 neuzticos, to skatos ļoti reti , jo tas man rada de ja vu sajūtu par okupācijas laiku.
Lūk, skatos Preses klubu, uzaicināti Endziņš, Bikše un Jundze. Vai raidījumam ir redaktors, vai tas pilnībā ir žurnālistu Semjonova un Cera autorraidījumi – to es nezinu. Kas ir šī tv kanāla patiesie labuma guvēji arī nezinu.

Bet lūk, lai spriestu par tādu jautājumu kā ministra Pavļuta uzticības balsojums saeimā, uz šo raidījumu tiek uzaicināts viņa partijas A/PAR nevis opozīcijas vai konkurējošās partijas deputāts Bikše, kurš pašapmierināti paziņo, ka mediķu un veselības ministrijas kļūdas nav nekas īpašs. Un ka tādu nieku, kā kļūdaina vakcinācija dēļ ministram atkāpties nevajag. Uz to tūlīt noreāģe Jundze un Endziņš un arī paziņo – tieši tā – ka cilvēku veselības un dzīvības taču tāda niecība ir, ka kļūdīties taču ir cilvēcīgi un ka tas jau opozīcijas pienākums – kasīties . Un Semjonova vadībā visi uz urrā apsveic Pavļuta palikšanu amatā un novērtē viņu kā ļoti labu ministru.

Lūk, 18.09. Šlesers aicina cilvēkus uz protesta akciju Daugavmalā. Plānoju uz to iet un cenšos pierunāt savu draugu man pievienoties, jo tā man ir vienīgā iespēja demonstrēt, ka arī es gribu dzīvot. Arī es gribu drošu un pieejamu medicīnu, ka manuprāt, man uz to ir tiesības jo 30 gadu garumā es valstij esmu maksājusi pusi no saviem ienākumiem.
Ka arī es vēlos sociālās garantijas un jau šodien, nevis tikai 2023. Ka ja Bordāna partija 3 minūšu laikā uzrakstīja likumu, kas paredz, ka valsts apmaksā ātro kredītu biznesa zaudējumus – klientu neatmaksātos ātros kredītus – un saeima par to nobalsoja 3 minūšu laikā, tad es vēlos, lai tikpat ātri Bordāna partija uzraksta likumu un saeima nobalso par atbalstu tiem, kurus kļūdainu valdības lēmumu dēļ atstāja bez darba un iztikas. Tā es varētu turpināt.
Iespējams es būšu spiesta balsot par Šleseru,dot viņam iespēju parādīt, ka viņš spēj būt godīgāks un taisnīgāks partijas līderis , kā visa šābrīža koalīcija, kura pirms vēlēšanām sludināja vienu, bet tiekot pie varas par 101 % dara to pašu , ko visi iepriekšējie pie varas esošie politiskie spēki.

Protams, ka šobrīd ir nenormāli ērti un viegli visās problēmās vainot antivakserus, kamēr mans vērtējums un spriedums ir tāds, ka antivkaseru radās kā neuzticības rezultāts korumpētajai, nesodāmajai , nespējīgajai valsts varai Latvijā.

0
-3
Atbildēt

2

  JurisSt38 > Sskaisle 17.09.2021. 22.29

  Kremļa bada dzeguze. Kurš gan šaubījās, ka par Šleseru balsosi :D

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > JurisSt38 17.09.2021. 23.05

  Es gan neteicu,ka balsošu,ka vispār iešu uz vēlēšanām… to es vēl pati nezi u

  Bet jā – bada dzeguze. Tādu juristu dēļ,kuri Latviju ir padarījuši par nabadzīgāko Eiropas Savienībā.

  Biju pārliecināta ,ka esam viena no visātrāk izmirstošajām nācijām pasaulē, izrādās nevis viena no,bet tieši godpilnajā otrajā vietā – un nevis aiz Svazilendas vai Venecuēlas, bet tieši un konkrēti – aiz Lietuvas.

  Ko man dirš virsū visi likumīgie zagļi, korumpanti vai vienkārši garlaikotie man ir absolūti vienalga – esmu tik nikna un bezspēcīgi dusmīga , ka mierīgi izskrietu cauri mūrim,nerunājot par kaut kādiem pašapmierinātu kvaušķu rejām

  Es centos,lai iznāk riebīgi , ceru ,ka sanāca

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 18.09.2021. 01.49

  Jūs rakstījāt ka neuzticību rosināja … korumpētā, nesodāmā, nespējīgā valsts vara Latvijā… … Bet tieši Šlesers ir TĀ VISA UZSKAITĪTĀ SIMBOLS. … … Tieši Šlesers piedalījās politiķu pirkšanā JŪRMALĀ un citur (Jūrmalā gadījās deputāts, kurš vērsās KNAB). … …
  Nomainoties PROKURATŪRAS vadībai radās cerība, ka negodīgie valsts varas pārstāvji, miljonu izkrāpēji Digitāllietā utt…. tiks saukti pie atbildības. … … Tieši Šlesers ir apsūdzēts šajā lietā. …
  Vēl ”Slesera partija” nesamaksāja par partijas krāpšanos uzlikto sodu, bet Šlesers tagad atjauno partijas darbību AR CITU NOSAUKUMU. … …. . Tieši Šlesers ir apsūdzēts šajā lietā. … Tieši Šlesers AR ZZS, Saskaņu, Šķēlistiem … bija korumpētās, nesodāmās, nespējīgās valsts varas garanti Latvijā… . ….
  Jūs rakstījāt -” Arī es gribu drošu un pieejamu medicīnu….”- … ” es būšu spiesta balsot par Šleseru,dot viņam iespēju parādīt, ka viņš spēj būt godīgāks un taisnīgāks partijas līderis , kā visa šābrīža koalīcija …”- …
  Tajā krīzē, kuras smagumu ”izbaudīja” gan mediķi, gan lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa – lielā mērā vainīgi ”šleseristi” ar savu ”gāzi grīdā” politiku….
  … … Neaptverami, kā šāds NOZIEGUMOS APSŪDZĒTS BLĒDIS varētu būt ”godīgāks un taisnīgāks”….!!!
  … Kas Jūs vieno ??? … Jums vajag pieejamu medicīnu, bet Šleseram vajag kaut kā izsprukt no Lemberga iesildītās kameras … …

  +4
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 18.09.2021. 06.39

  Jā, Andri, svēta patiesība.
  Piemirsi vēl pieminēt, ka valsts prezidents Vējonis,kuram tikko atklāja portretu gleznu galerijā prezidentu pilī, personīgi darbojās oligarha šļesera biznesa intrersēs AAE. Nekautrējās izmantot nodokļu maksātāju finansētos lidojumus pa pasauli izmantot ne valsts un sabiedrības , bet oligarha labā. Pateicīgā tauta grauž lēto maxima pārtiku, neskolo bērnus un neapmeklē kultūras pasākumus,lai tikai būtu naudiņa mūžīgas pateicības apliecināšanai tādam vējonīšam ….

  Viss svēta patiesība. Jautājums tikai – ar ko no šļesera atšķiras šodienas varas partijas? Kas ir citādāk? Kas ir labāk? Vai ne šī valdība tiem pašiem oligarhu biznesiem devusi zaļo gaismu? Man elektrības rēķini jau pieauguši gandrīz uz pusi, bet lasu,ka cenas celsies pilnīgi visam, tai skaitā Getliņos par atkritumu apglabāšanu par 90%.

  Ja cilvēks slīkst, viņš taču pieķersies arī salmiņam, arī blakus gulošam krokodilam – ne tā?

  Ministra pavļuta neatstādināšana no amata taču kārtējo reizi nodemonstrēja,ka arī šai koalīcijai cilvēks nav vērtība. Nu nav. Lai sprāgst tie kam jāsprāgst ātrāk nost, vietā būs citi. Tāda ir valsts politika attiecībā uz cilvēkiem šābrīža Latvijā. Okupācijas laikā sūtīja uz Sibīriju vai psihenēm – tagad ļauj nomirt pašiem.

  Un šļesers šai situācijā ir vienīgais,kurš organizē iespēju tam
  nosprāgšanai paredzētajam cilvēkam pateikt sabiedrībai, pateikt varas politiķiem – nē es negribu mirt, es arī gribu dzīvot.

  Tik vienkārši.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 18.09.2021. 06.54

  Vēlreiz – uzraksti, Andri, vai IR žudnālisti,lai uzraksta, cik saeimas deputāti ir krimināli sodīti, notiesāti vai vajāti.

  Cik saeimas deputātiem ir administratīvie sodi.

  Cik saeimas deputātus ar maksimāli maigiem , ja gribi – smieklīgi maziem naudas sodiem ir sodījis knab?

  Cik pretkorupcijas likumus ir pieņēmusi šī saeima, cik korumpantus ielikusi cietumā?

  Un cik – vienkārši izšķērdējusi miljonus apbalvojot sevi ar algas pielikumiem, piemaksām par labu darbu, komandējumiem, lokdauna laika apjomīgiem benzīna tēriņiem , bezmaksas kultūras – augstās kultūras, ne jau lumpeņu kultūras pasākumiem.

  Tam ir jāsaka nē. Stop pietiek.
  Barikādēs cilvēkiem nebija bail no tankiem,jo cilvēki bija izmisumā par okupācijas varas nozidgumiem.

  Manuprāt, šodien līdz izmisumam lielu daļu sabiedrības ir noveduši pašu politiķi.

  Kaut kas ir jādara – kaut vai jāizmanto iespēja ,ko sniedz šļesers – pat ja labi saprotam, ka viņa rūpe par nabagiem apfobežosies ar puņķi un asariņu kabatlakatiņā.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 21.09.2021. 04.36

  Apsviedīgāks un lielāks blēdis … par tiem … citiem. .. Tāpēc jau tas Šlesers lielāks ļaunums – par tiem sīkajiem blēdīšiem. … kuri krāpjas ar caurlaidēm, kamēr Šlesers izblēdī miljonus… Latvija viņam nav vērtība. … tāpēc arī ķengā Latvijas prezidentu E.Levitu (kopā ar tiem Ļeģjajeva sektantiem utt.). … .. Jums nav viņam ko pārmest – tātad Šlesera atbalstītājs esat. … Agrāk it kā to NA aizstāvēja, bet

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 21.09.2021. 13.39

  Man taisni jāvaicā, kurā čekas vai komparķijas skolā bijāt demagoģijas mācības izcilnieks? Es Šlesera atbalstītājs!!! Zatļers, kura parķijā sastājās Vienotība pilnā sastāvā, kopā ar Šleseru piedalās krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu šabašā, bauda krievu nekultūru, bet es atbalstītājs! Vienotība, kas apzinīgi, es teiktu pat fanātiski, pilda Šlesera kādreiz pieņemtos lēmumus, nav viņa atbalstītājs, bet es esmu?
  190 miljoni, kas ar OIK afēru tikai viena gada laikā tika izvilkti no patērētāju maciņiem, nav krāpšanās ar caurlaidēm, tas ir smags noziegums pret latviešu tautu un valsti.
  Viss pūst, viss mainās. Kad Vienotība, kopā saviem SC līdzdalībniekiem preža amatā iebīdīja Putina favorītu, krievu militārista atvasi, Vējoni, bija viens Levits. Kad Krievijas FSB pret viņu vairs nebija pretenziju, kam pateicoties tas nonāca Rīgas pilī, jau pavisam cits un man pie pakaļas, ko par viņu domā Šlesers.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.09.2021. 07.34

Protams, izcili, ka žurnāls IR publicē antivakseru viedokļus . Piekrītu pilnīgi visiem un pilnīgu visu viedokļiem. Piemēram, šokē , ka VM turpina sadarboties ar MDF laboratoriju, kaut gan medijos publicēti jau daudzi pierādījumi, ka šī laboratorija nespēj strādāt bez kļūdām, kurām iespējams ir cilvēku dzīvību cenu.
Tāpat par sejas maskām. Ja mēs sabiedrība no vienas puses un valsts no otras puses nespējam panākt, ka sejas maskas nēsā visi un nēsā tās pareizi, tad kuri ir tie bezatbildīgie idioti valdībā, kuri izlēma, ka sejas maskas jānēsā skolas bērniem? Tad arī mans vienīgais secinājums ir tāds, ka sejas maskas ir vienkārši izcils bizness VM = valdošās koalīcijas pietuvinātiem biznesmeņiem.

Tā es varētu turpināt, bet visi domājošie to jau tāpat paši ir izdomājuši un sapratuši …

Cita lieta ir ļoti vājā žurnālistika, ļoti tendenciozā mediju rīcība.
Piemēŗam, A.MEIERE nevienam no šiem antivakseriem neuzdeva jautājumus – vai viņi noliedz faktu , ka biežāk un smagākā formā ar covid 19 saslimst nevakcinētie? Vai viņuprāt tas ir godīgi, ka nevakcinēto ar covid 19 saslimušo dēļ turpina mirt, nesaņemot nekādu valsts atbalstu citu smagu slimību pacienti? Vai antivakseruprāt būtu godīgi un taisnīgi, ja valdība pieņemtu tādus noteikumus , ka nevakcinētie uz valsts fianansētu palīdzību gaida rindas kārtībā , ka prioritāte tiek dota vakcinētajiem covid 19 pacientiem? Ka antivakseru dēļ vairs netiek atceltas plānveida operācijas? Vai antivakseri – šie konkrētie, intervētie , plāno ievērot maksimāli iespējamo pašizolāciju, vai viņi tomēr uzskata, ka viņu cilvēktiesības paredz iespēju to ignorēt uz pārējās – vakcinetās sabiedrības rēķina ? Utt., utjprj.

Esmu jau par to rakstījusi, ka mans viedoklis ir tāds, ka Latvijā sabiedrība nekomunicē ne tikai pa vertikāli – ar varu, bet arī pa horizontāli – savā starpā. Un medijiem šajā ziņā ir milzu nozīme – t.i. mediji, tieši tāpat kā politiķi, tieši tāpat kā kultūras nozare kopumā – apzināti, ļaunprātīgi , savas varas interesēs komunicē tikai savā starpā, vārās katrs savā katliņā. Un cietēji beigās ir visi.

Kāpēc?

+3
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.09.2021. 02.19

  Jūs rakstījāt -”Protams, izcili, ka žurnāls IR publicē antivakseru viedokļus . Piekrītu pilnīgi visiem un pilnīgu visu viedokļiem.”-…
  … … Vajag tomēr izlasīt, ko raksta citi, pirms dot vērtējumu. … Viens ir PAR, otrs ir PRET, viens saka ka 2×2=4, otrs saka,ka 2×2=9, … trešais saka, ka 2×2=100. …, bet Jūs visas atbildes atzīstat par pareizām !!! ….
  …. … Manuprāt, šoreiz ĻOTI juceklīgi, neskaidri izteikts viedoklis. ..
  … … Man radās sajūta, ka šo tekstu radījis cits autors – kāds … ”VAKCINĒTS ANTIVAKSERS”. …

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 18.09.2021. 23.09

  Nu bet staigā man pakaļ visu laiku aizrāda.

  Lūk, par 101 % saprotu visus,kuri šai rakstā pauž savu viedokli.

  Ja es varētu strādāt attālināti, ja es dzīvotu ģimenes mājā ar atsevišķu ieeju, ja es nelietotu vai gandrīz nelietotu sab.transportu un galvenais , no kā man visvairāk bail – ja es neietu pie dakteriem – es nevakcinētos. Nu nevakcinētos.

  BBC ir raksts, ka sievietēm – apmēram 30 000 ir sūdzības par cikla traucējumiem pēc vakcīnas. Kāda tur daktere sola to pētīt dziļāk. H. Plaudis saka,ka mirst no covid arī vakcinēti.

  Nu nav viena patiesība. Nu nav. Visi mani radi ir potēti un man ir savs kreņķis par jaunajiem. Nu ir.

  Bet visi ir strādājoši , aktīvi, tāpēc potējās . Pie tam – nekādas garas diskusijas par jā vai nē nebija, tik vien,ka ir bail un negribētu, bet variantu nav.

  Tas kā tvnet šļesera organizētos protestētājus nosauca par jampampiņiem ir vienkārši negodīgi, neglīti, ciniski un riebīgi.

  Vai tad tie visi ir sliņķi un muļķi =jampampiņi?

  Nākošo reizi atkal iešu – principa pēc. Kamēr vienotība tempj šampi un izbrēc uzcarētāju gaviles , ļoti ļoti daudzi cilvēki cieš ne jau slinkuma dēļ, bet valdības kļūdu pilnās politikas dēļ

  Bet nu jādomā, Andri, ka tu to tik un tā nesapratīsi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.09.2021. 05.32

  Es daudz ko nesapratu, un arī tagad nesaprotu daudzas lietas, kuras saistītas ar ekonomiku, politiku,medicīnu, psiholoģiju, polittehnoloģiju utt….
  … …Bez gadiem ilgās tiesvedības pret Maksātnespējas administrāciju un Tieslietu ministriju es nesaprastu arī kā ”strādā” daudzi ierēdņi, prokurori, tiesneši , kad persona cenšas aizstāvēt savas SATVERSMĒ minētās tiesības uz darba samaksu, tiesības uz tiesu……
  … … Ir izveidojusies ” savējo sistēma ”, kur savējo kļūdas vai pārkāpumus piesedz. …
  … Neskatoties uz pieredzēto, es par neģēļiem saucu tikai tos, kuri pārkāpuši likumu normas…,”apgājuši ” likumu normas …, nevis visus tiesnešus, ierēdņus… (pagaidām nosauktie neģēļi mani tiesā nesūdz ). ..
  … Pamatā tieši likumu nepilnības bija pamats tam, ka radās vajadzība vērsties pret TM un MA (pret valsti). …ar prasībām tiesā. … (Satversmes tiesai 2×2=4 ir tad, ja PIETEIKUMU iesniedz 700 eiro …advokāts, nevis cilvēks ”parastais”. )…
  … Likumdevējs ir SAEIMA.., kuras DARBA KVALITĀTE nosaka arī likumu kvalitāti. …
  Tāpat SAEIMA ievēl tiesnešus…, ĢENERĀLPROKURORU…., PREZIDENTU. …
  Tāpat SAEIMĀ IEVĒLĒTIE deputāti … balso par VALDĪBU… UTT. …
  — —- —- — —– — —
  … … Tik garš ”ievads”, lai norādītu Saeimā ievēlēto deputātu PIENĀKUMUS. … un ATBILDĪBU par IZPILDVARAS amatpersonu ievēlēšanu un darba uzraudzību. …
  … … Nepalasot internetā komentārus, es nesaprastu, ka ir ” LIELAS ZIEPES ” … Jau iepriekšējo Saeimas vēlēšanu rezultāti … radīja pat problēmas izveidot VALDĪBU… Nākošā Saeima var būt nepatīkamāks pārsteigums, jo esošai VALDĪBAI ir objektīvas papildus problēmas Covid-19 dēļ, kuras ļaunprātīgi izmanto gan opozīcija, gan Šlesers, Gobzems utt. …
  … Cīnītāja pret OIK pameta Saeimu, lai kopā ar Šleseru cīnītos pret ”obligāto vakcināciju”. … …”Tauta”par OIK jau aizmirsusi, balsos par L.Liepiņu atkal, ja tik sola to, ko vēlētaji GRIB DZIRDĒT. …
  … … ” LIELAS ZIEPES ” ir tāpēc, ka pat lasoši (kā Jūs ) vēlētāji var nobalsot par demagogiem un populistiem. … , ka pat lasoši (kā Jūs ) vēlētāji nemācās … ievēlēt godīgākus, kompetentākus deputātus….
  …… Godīgo, kompetento E.Levitu riebīgi apsaukā jau pat partiju runasvīri, jo nevar ”raustīt”, kā ZZS, Saskaņas ievēlētos … … Ak jā, Jūsu piesauktais tvnet … tos … rupekļus esot nosaucis par ”jampampiņiem”. … Tā nedrīkst, Šlesers teica, ka….. VIŅI …IR … VARA !!!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam