Ko gaidām? 12

Komentāri (12)

J.Biotops 16.09.2021. 10.26

Ar atgriešanos!

Ar cilvēkiem, kurus “nepārliecinās diskusijas” jādiskutē nav. Vajadzētu:
1. Darba devējam neierobežotas tiesības pēc saviem uzskatiem un vajadzības atlaist vai paturēt nevakcinētu darbinieku, visu pakalpojumu sniedzējiem tiesības prasīt uzrādīt vakcinēšanās paliecinājumu.
2. Personām, kas pēc savas iegribas atteikušās no iespējamas vakcinēšanās, saslimstot ar C19 ārstēšana savas rindas kārtībā, netraucējot citu pacientu uzņemšanu.

Nežēlīgi? Bet vai līdzšinējā izlaidība nav vēl necilvēcīgāka pret tiem, kuri nepaspēj un nepaspēs izārstēties (reizēm – izdzīvot) kāda iedomu dēļ? (Muļķība visos laikos bijusi un būs viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem, no kā sabiedrība pasargāt var, ja iespējams, bet tas nav pienākums)

+14
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.Biotops 16.09.2021. 13.29

  skarbi, varbūt ne tik bargi rīkoties , bet tomēr – nevajadzētu būt, ka nevakcinēto dēl mums jāvakcinējas trešo reizi, ka slimo mūsu bērni, mirst citi –

  kaut kādai sarunai un kopsaucējiem jau tomēr vajadzētu būt

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 20.09.2021. 07.14

  Starp citu, šo piedāvāja Rafaels Čiekurs, apmēram tā – vispirms sniegt palīdzību vakcinētajiem un ja paliek iespēja ,tad nevakcinētajiem.

  Viņu nocēla no trases.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 20.09.2021. 09.10

  Dusmupūcīt, viena trase (šaura taciņa) pastāv – “manabalss.lv” var parakstīties par līdzīgu ideju.
  Te ierakstītā dēļ nācās parakstīties, kaut parasti to nedaru. Ja jau atļaujos gudri komentēt internetā, paslēpies aiz pseidonīma, tad vismaz dažreiz pienākas arī zem savas nostājas parakstīties, kad tam redzu kaut minimālu jēgu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.09.2021. 05.46

Nellija, labrīt 🤗 Cik labi,ka esiet atpakaļ ! Es gan tik uz oktobri gaidīju, bet redz kā labi sanācis.

Jā, mums iet ļoti ļoti smagi. Valdība, vispār visa valdošā koalīcija un RD izrādījusies tādi paši žuļiki kā visi citi. Briesmīgi redzēt un saprast,kas viss te notiek.

Bet ko nu daudz. Jāpriecājas par ko vien var priecāties. Man pilnas vāzes ar mammas dārza ziediem un pilnas grīdas ar āboliem. Skaisti, smeldze gan smeldz un smeldz…tāda dzīve….

+1
-6
Atbildēt

1

  Inga Jēruma > Sskaisle 16.09.2021. 11.37

  Ne valdība, ne valdošā koalīcija nav vainīga pie tā, ka mums ir tik daudz mazizglītotu cilvēku, kuri turklāt varbūt pirmo (un, visticamāk – vienīgo) reizi dzīvē atraduši iespēju parādīt visiem savu “es”, demonstrējot pilnīgu bezatbildību un augstprātību pret pārējo sabiedrību. Šo nesaprašu un spītnieku dēļ kārtējo reizi esam apkaunoti civilizētās pasaules priekšā.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Inga Jēruma 16.09.2021. 13.26

  Inga, jā un nē. Kāpēc Jūs vai es, vai Biotops nav saeimā, vai valdībā?
  Visticamāk tāpēc, ka mēs novērtējam savas spējas, ko varam un ko nevaram. Un, manuprāt, problēma ir tā, ka sabiedrība neprot, nespēj, negrib pieprasīt atbildību no tiem, kuri to ir uzņēmušies.

  La.lv bija Bordāna partijas Labklājības ministrijas ziņojums, ka lūk, šobrīd iztikas minimums , lai dabūtu mazturīgā statusu ir 127 eur, bet 2023.gadā tas būs nepilni 300 eur.
  Vai ministrija salīdzināja par kādiem procentiem paaugstina algas, piemēram, valsts sektorā strādājošajiem un par kādiem procentiem – pacēla minimālo iztikas summu.

  Man veselības dēļ vajag darbu svaigā gaisā, apdomāju strādāt sētnieka darbu un paildus vēl kādu, pie datora pusslodzi. Bet ,kad sāku rēķināt, iznāk , ka tā strādājot es vēl valstij piemaksāšu un visu laiku būšu parādā. Bet kādas ir algas ministrijās? Kāpēc šo 30 gadu laikā kā nevaram tā nevaram sakārtot valsti.

  Un vēl Inga, kā saka, somi – kāpēc viņi ir laimīga nācija? Tāpēc, ka valsts vara ieklausās savos pisloņos. Kā ir pie mums? Sajūta, ka vieni vienīgi putinisti pie mums ir pie varas.

  Kā to labot, kā to mainīt – nu te piekrītu, tas nav ar likumu izmaināms – cilvēku domāšana, bet tiesiskums tomēr būtiski izaminītu mūūsu dzīvi.

  Lūk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 16.09.2021. 13.47

  piemēram, Viņķele – viņa bija visvairāk izsvītrotā kandidāte vēlēšanās. Tātad viņas partijas piekritēji viņu novērtēja kā nespējīgu politiķi. Tomēr partija par spīti saviem vēlētājiem, ignorējot savu vēlētāju gribu iecēla viņu amatā. Ja es ticu Latvijas medijiem, tad tieši Viņķeles vadībā VM pieļāva milzīgas kļūdas , kurām bija un ir cilvēku dzīvības un veselības cena.

  Lasīju, ka Francijā tiek tiesāta bijusī veselības ministre, kurai izvirzītas apsūdzības nepareizā veselības mi nistres rīcībā, kļūdainā covid apkarošanas organizēšanā..

  Viņķeli no amata nometa, bet tas arī viss – cik simti vai tūkstoši miruši, kamēr eksministre bauda dzīvi un vēl nekaunas uzstāties ar savām noziedzīgajām pļāpām.

  Kāda ir atšķirība starp Latviju un Franciju ? Kāpēc mēs esam nabagi un beztiesiski , kamēr Francija zeļ un palukst?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Inga Jēruma 19.09.2021. 17.32

  Nez vai mums mīļā ir tik daudz mazizglītoto . tik liels augstskolu blīvums diez vai atradīsies citās valstīs. Bez tam senjori visi baudījuši obligāto vidējo izglītību un saukt viņus par muļķiem ir neētiski. Esmu vakcinējies un man ir sertifikāts. Mana izglītība nav nekāda zemā. Zinu daudzus augstu izglītību guvušos , kuri uz vakcināciju skatās skeptiski . Problēma slēpjas citur.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > J.šveiks 20.09.2021. 00.54

  KUR SLĒPJAS PROBLĒMA ??? … Visur. . tā … meklējama. … DEMOKRĀTIJA, VĀRDA BRĪVĪBA, INTERNETS, IZGLĪTĪBA, ATTIEKSME PRET VALSTI, sajēga par Latvijas valsts uzbūvi, pārvaldi… utt. …
  … … Vārda brīvība … īpaši internetā tiek ļaunprātīgi izmantota. … Labāka izglītība dod lielākas iespējas kritiski izvērtēt saņemto informāciju, bet ne vienmēr persona var saprast, ka viņa tiek maldināta. … Ja persona tic savai valstij, saviem sabiedriskajiem medijiem, tad visdrīzāk noticēs arī teiktajam par vakcināciju. …
  … … Manuprāt problēma ir tajā, ka pilsoņi prasa atbildību no VALDĪBAS, … bet NESAPROT, ka paši pielikuši ”pirkstu” pie šādas valdības veidošanas.. … Pārāk daudzi nesaprot, kā ”darbojas” … ko dara Saeima, valdība un nenovērtē savu atbildību vēlēšanās (bezatbildību pamatā). … Pajautājiet – viņi neatceras vai nesaka par ko balsojuši. …
  … … Visiem vēlētājiem būtu kādu avīzi jādāvina, kur … par viņu tiesībām.., par valsti… … Demagogi, populisti būs pret patiesas informācijas sniegšanu (tāpat kā pret vakcinācijas avīzi). …
  … … Es vēlētos neļaut balsot, ja cilvēks nespēj pateikt.. kāpēc balsos…par x vai y. … Balsos PRET, bet pēc tam sauks – ”Atlaist Saeimu ! ” . …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 20.09.2021. 07.28

  Andri, Tu mani esi nokaitinājis līdz baltkvēlei.

  Lūk, vakar vakarā klausījos par to,ka krieviski runājoši krāpbieki ir izkrāpuši no iedzīvotājiem cik tur miljonus un šorīt atkal tas pats – cilvēkus Latvijā tik viegli ir apmuļķot.

  Vai tiešām muļķāki kā citi esam?

  Vai tomēr ir tā, ka izglītība mums ir nenormāli segregēta – laba izglītība Latvijā ir privilēģija. Pandēmija to tikai padziļināja.

  Nr2- dzīvojot valstī,kurā valdība dzen tādu muļķi kā Latvijā, nu cilvēki pierod noticēt visādiem idiotismiem. Nu ir tā.
  Nu kaut vai tas,kā NA vadītā Ekonomikas ministrija Latvijā kārtējo reizi iznīcināja veselu tautsaimniecības nozari un vienlaicīgi neļāva cilvēkiem iegādāties visas preces. Nu tas ir tāds čekistu stila absurds,ka maz neliekas.

  Un tad noticēt,ka labās bankas glābj tavu naudu ir ļoti viegli.

  Pirms gada,kad pirku biļetes uz Viļņu, zvanīju uz luxexpress- man atbildēja – ja gribiet runāt latviski – gaidiet, ja krieviski – var uzreiz. Normāli?

  Mediji. Nu nevaru solīt nevienu sist,jo nekad to neizdarītu,bet te atkal jāpiesauc čekistu ziedu laiki.

  Lūk, tiek ziņots, tā aplinkus,ka kļūdas dēļ ar neatbilstošu vakcīnu vakcinēti PĀRIS pusaudži. Vakardien nra.lv lasu Veidemaņu Elitas indes zoba komentāru – kļūdaini vakcinēti simtiem pusaudžu un zavadska pasteidzās ziņot,ka tas nav nekas traks…Normāli?! Andri, normāli?!!!!???

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Andris Vītols 22.09.2021. 20.14

  Piekrītu , bet šodien internetā zābakus neķer un viņi laiž pa pilnu programmu. Ir jau bezjēgas kraemļa dolbojobi , saukti par troļļiem

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam