Atceroties 9/11 un sasteigto ASV evakuāciju no Afganistānas 1

Komentāri (1)

QAnon 14.09.2021. 14.30

Par vērienīgo kaujas operāciju, 9/11 terora aktu – provokāciju, kādas nevar sagatavot bārdaiņi veči Afganistānas kalnos, ASV ATBILDĒJA, uzbrūkot Afganistānai, lai Putinam, tā vietā, lai no Centrālāzijas un vēlāk no Ziemeļkaukāza un Pievolgas vestu krievu interventus mājās saldētājvagonos, būtu brīvas rokas, rīkot terora aktus Madridē, Londonā, Parīzē, Stambulā un citur, lai tas varētu iebrukt Gruzijā, Ukrainā, Sīrijā un Āfrikā.
Izcilais ASV prezidents Trampa kungs bija vienojies ar Taleban, ka ASV atstās Afganistānu līdz 30 aprīlim, kas viņam, godīgi sakot, bija jāizdara pašā prezidentūras sākumā, ko viņam neizdevās, tāpēc, ka visu laiku atkāvās no hiēnām, šakāļiem un maitu lijām. Līdz tam laikam bija pārtraukta visa karadarbība. Tā kā vienošanos bija noslēdzis Tramps, tās pildīšanas vietā Baidens nodarbojās ar naftas vada postīšanu, robežmūra ar Meksiku graušanu, pedofīlu un bandītu atbrīvošanu no cietumiem, “bēgļu” rekrutēšanu Dienvidamerikā un Āfrikā, nauda drukāšanu un tās dalīšanu padibenēm, bet bija pilnībā aizmirsis par Afganistānu un tad, bāāāāc, vienā dienā izved visu karaspēku, atstājot talibiem vismodernāko bruņojumu 85 miljardu dolāru apmērā un par ķīlniekiem līdz par 40 000 civilo, par kuru izpirkšanu tagad nāksies izdot miljardus.
Pat visstulbākais tantuks zinās, ka līdz 30 aprīlim, kā bija noslēgta vienošanās, bija jāizved visi civilie, kam talibi netraucēja un maksimums bruņojuma un pēdējam, kas atstāj Afganistānu bija jābūt ģenerālim. Esmu pārliecināts, ja ASV komunisti, korumpanti un sodomīti nebūtu nozaguši vēlēšanas, pēdējais Afganistānu simboliski būtu pametis Tramps. Viņš nenobijās nupat pašā reakcionāru citadelē, Ņujorkā, 11 septembrī tikties ar policistiem un ugunsdzēsējiem. Būtu dikti interesanta Baidena vizīte Dalasā, ja kāds saprot, ko es ar to domāju.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: