Covid-19 tests 20

Komentāri (20)

Sskaisle 14.09.2021. 07.48

Santa Ziņoju no Stokholmas. Viss ir vienkārši – skandināvi uzticas savām valdībām, tas ir tas, ko sauc arī par ziemeļu zeltu – uzticību un paļāvību. Šeit neviens nedala – valdība un sabiedrība, visi ir vienā laivā. Un tieši tāpēc ir augsts vakcinācijas līmenis.
Ja paskatās plašākā perspektīvā, tas ir tas, kas vieno sabiedrību – šī uzticēšanās – arī ikdienā.
Pieņemu, ka tāpēc šeit jebkurā jomā vari justies drošs un nedomāt, ka kāds Tevi gribēs “apčakarēt”.
Ir patīkami braukt ar velo, zinot, ka neviena automašīna Tev neskries virsū – kas tā arī – visur riteņbraucēji tiek cienīti – tāpat kā kājamgājeji. Nav Rīgas stresa – paspēt pārskriet pie zaļā, kas deg 10 sekundes.
Visādi sīkumi, kas galu galā nerada stresu – par visu ir padomāts – arī par veselību.
Mums līdz Ziemeļvalstīm tāls ceļš ejams, kas varētu sākties, ja mēs būtu mazāk aizdomīgi un neticīgi jebkurā situācijā.
Saprotu, ka ja paši kādu “čakarējam”, tad arī paši tā domājam – ka citi arī tāpat rīkosies.
Tas ir domāšanas un attieksmes jautājums, no kura izriet viss pārējais.

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 14.09.2021. 07.49

  to es atkal no fb iekopēju – nu nevaru likties mierā, nu nevaru …. būtu pret to drapes- iedzertu un būtu miers , bet nav jau

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.09.2021. 07.46

nu tikai vēl viens viedoklis no FB – Latvijā slavena dizainere-

Kāpēc izbraucot ārā no LV histērija pazūd kā nebijusi ? Vācija, Itālija- daļa vakcinēti, daļa ar testiem iet uz koncertiem, pasākumiem, tikko Itālijā tests, QR kods, kādas problēmas utt. Kāpēc pie mums ir viens vienīgs cepiens ? Izraēlas līkne iet augšā, Zviedrijas līkne iet lejā. Nepamet sajūta, ka histērija tiek kultivēta apzināti.

Tā bērnu testēšana mdf , kurai nemaz nav kapacitāte veikt testus ? Nu kā lai atkal notic, ka runa ir par sabiedrības veselību un drošību , nevis par uzņemēju iespēju apgūt 12 miljonus?

+1
-1
Atbildēt

0

Andris Vītols 13.09.2021. 16.24

Jūsu nekrietnajai attieksmei pret mani es neesmu devis pamatu. … Ne es, ne raksta autors nekur nerakstīja, ka jauniešu vakcinācija nebūtu jāveic atbilstoši šī brīža noteikumiem … … Pēc Jūsu rakstītā sanāk, ka man, V.V.Freibergai, Imantam Lancmanim un daudziem citiem asinīs salaida “sūdus”. … Ir cilvēki, kuri daudz lasa, bet maz ko saprot par to Jūsu piesaukto lietu kārtību. … … Ja Jūs nespējat sakarīgi atspēkot citus viedokļus, tad Jūs pārejat uz cita viedokļa paudēja apsaukāšanu. … … Ne tikai sienas nevajag “aptaisīt” , bet arī komentāru lapas nevajag “pietaisīt”
.. … Sanāk, ka pati “savā acī” ..
. “baļķi” neredzat..

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 13.09.2021. 16.29

  Atvainojos, ka šo atbildi “Sskaislei” nejauši ieliku kā komentāru.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 13.09.2021. 20.57

  Nē – nevajag manipulēt. Tu raksti,ka medmāsas kļūda tiekot izpūsta par notikumu. Nu to tu saki no sava skatu punkta, bet medmāsas kļūda var nozīmēt sabojātu cilvēka veselību vai pat nāvi. Un tas ir zemiski ,ko tu raksti attiecībā uz kļūdaini vakcinētiem jauniešiem. Ja tie būtu tavi mazbērni diez vai tu tā reaģētu.

  Un nepareizas, neatbildtošas zāles = vakcīnas ir sūdi, vai konkrētāk – tās var būt sūdi, bet var būt arī lēnas iedarbības indes.

  Mediķu kļūdas klusē kapos.

  Par to ir runa. Un netēlo,ka to nesaproti. Nu netēlo. Slikti tev tas izdodas

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 14.09.2021. 04.21

  Kurš no mums manipulē ? … Tā ir demagoģija, ja vakcīnu sauc par sūdu, tā noskaņojot pret vakcināciju. … Un Jums visur vainīga valdība. … Ja pavārs cukura vietā iebērtu sāli, tad arī … vainīga valdība… ??? … Valdība, VM bija visiem vakcinētājiem sniegusi vajadzīgo informāciju, tāpēc atbildīgs ir konkrētais doktorāts, mediķis. … kurš to ignorēja. … (iespējams gribot izpalīdzēt… pēc pašu jauniešu lūguma? ). … … Jums tas antivakseru stils – visu negatīvo pārspīlēt un pat piemelot ( Jūs piesaucot “nāvi” ļauni pārspīlējāt pārkāpuma smagumu ). …

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 13.09.2021. 21.18

  Lūk, Šmits – tas deputāts,kurš neiet uz saeimas sēdēm, šodienas rīga24 Preses klubs raidījumā apgalvo,ka jauniešu vakcinēšana ar neatbilstošām vakcinām notikusi jau jūnijā un ka par to ir nevis runāts atklāti, lai visi – paši jaunieši , vecāki, medmāsas vēl un vēlreiz pārbaudītu ,ko viņiem vakcinē , bet tas ir noklusēts. Ka tikai atkārtojoties šiem noziedzīgajiem gadījumiem – to atzīst VM,bet atbildību neuzņemas.

  Kā lai tic valdībai, varai,kura tā rīkojas?

  Cik saņem medmāsa algā un cik juhņēviča,kura ir atbildīga,bet patiesībā – absolūti bezatbildīga par vakcināciju?

  Kad manos rados laukos ģimenes tēvs saslima ar covid un visa ģimene ar omu un bērniem un sievu bija spiesti dzīvot kopā, zvanīju uz visiem publikotiem telefoniem, ieskaitot ģā – lai uzzinātu,kā rīkoties, ko viņiem ieteikt darīt. Nu nebija ne internetā norādes, ne telefoniska informācija.

  Un palīdziet man atrast – kur tāda noderīga informācija – drukāta, internetā ir šobrīd. Es neatrodu.

  Tad tomēr
  …. kas par to saņem tos 4000 eur mēnesī un kas 400 eur un kas neko.

  Tad kam pieprasīt atbildību ?

  Klusēt,lai pašu nepasludina par putina aģenti un nepiesit krustā?

  Nē. Neceri!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 14.09.2021. 05.37

  “Tautai” un Jums it kā nevajadzēja ne to vakcinācijas loteriju, ne to reklāmas avīzi par vakcināciju..
  ( visu varot paši atrast ). … Tagad izrādās, ka vajadzēja… … Paši nezin ko grib, tad kā valdība un “sliktā” Juhņēviča var zināt ??? … … Un medmāsām nav tādas (zem minimālās ) algas – 400 eiro. …

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 14.09.2021. 07.31

  Nē, tauta tā arī nav sapratusi ,kāpēc cietumā nesēž tie,kuri taisīja koruptīvas shēmas gan ar sejas masku,gan vakcīnu iepirkumiem.

  Tauta tiešām tā arī nesaprot, ko dara vakcinācijas birojs. Nu legāli tērē naudu superalgām ,to naudu, kura ir vairāk kā nekad agrāk , bet cilvēki mirst no ne kovida slimībām arī vairāk kā nekad agrāk….tā varētu turpināt.

  Bet nu man pietiks ar tevi ….ej ar mieru

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.09.2021. 09.17

https://www.la.lv
/valsts-tere-miljonus-par-pakalpojumiem-ko-lieto-tikai-dazi-procenti-iedzivotaju

lūk, šo es izbaudīju un izbaudu uz savas ādas par 101%

Tātad valsts izmanto situāciju, ka lielai daļai cilvēku nav pieejams, nav iespēja izmantot vai nu datoru, vai internetu vai abus kopā -saziņai ar valsts un pašvaldības iestādēm.
Un tas netiek risināts vispār nekā un nekādi.

Trešo mēnesi esmu bezdarbniece bez jebkādiem ienākumiem un valsts uzņēmumi man lieks soda sankcijas par laikā nesamaksātiem rēķiniem. Šai valstī kādu tas interesē?

Nu sūds un pieci par tiem rēķiniem un naudu – kā ir slimajiem , ne tiem, kuri ar to kovidu, bet citiem?

Mans mammas bijušais skolas biedrs onkulis ar 70 gadiem klepo jau mēnesi, tā, ka slikta dūša paliek klausoties. Mamma pierunāja aiziet pie daktera, dr nosūta uz rentgenu, bet rentgens pieejams tieši pēc 2 nedēļām – normāli? Onkulis viens no pirmajiem vakcinējās un vispār ir likumpaklausīgs un iztapīgs, bet ….

Klausos un lsm.lv lasu, ka iedarbināti propagandisti runātāji – ka lūk, tie esot valsts ienaidnieki, kuri stāstot, cik slikta ir valsts ( šī labā izcilā Latvijas valsts), bet nu elle un indija- nu lai tas propagandists slimo ar klepu, kas rauj iekšas uz āru un netiek pie ārsta un noliek savas vieglās dienas , ka jau ar tūkstošiem tas ir noticis – un tad lai izdomā, cik laba vai slikta ir valsts , kurai tu 30 gadus esi maksājis nodokļus un kura tevi atstāj uz driķera , jo esi bijis godīgs un uzticīgs …

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.09.2021. 09.00

Valsts 10 milj uzdāvina dārgu autopircējiem, 5 milj pozitīva valsts tēla veidotājiem, bet valsts uzņēmums lmt man uzliek sodu par divu nedēļu rēķina apmkaksas kavējumu. Esmu bezdarbniece bez ie nākumiem. Bez telefona un intrrneta zaudēšu jebkādas iespējas atgriezties normalitātē

Un tas par to,ka 30 gadus nevis krāpos, bet maksāju nodokļus

Bandīti dzīro, vientieši cieš

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.09.2021. 08.42

mana svēta pārliecība ir tā, ka pie varas esošās partijas ir tikpat lielā mērā populistiskas kā gobzems. Repertuārs nedaudz atšķiras, bet būtība tā pati.

Kopš noskatījos Latkovska “sarunu” ar zzs opozicionāriem ltv1 raidījumā 1:1 – manas ilūzijas, ka saeimā ir vismaz kāds adekvāts politiķis pazuda uz neatgriešanos. Latkovskis tiešam tikai izskatās inteliģents, bet raidījumā uzvedās kā cinisks truls armijas zābaks. Kauns un bezcerība par tādiem politiķiem.

Es jau sen sludinu, ka šo valdību un saeimu jāliek cietumā par kaitniecību. Nu paskaidrojiet – patiešām – Raudsep – saņemieties un paskaidrojiet, kāpēc Igaunijā un Lietuvā pārbauda covid sertifikātus un testus un Latvijā nē?

Kāpēc pagājušā ziemā tv rādīja reklāmas – laikam jau simtiem tūkstošiem eiro dārgas reklāmas, kā jālieto sejas maskas, cik uzmanīgi tās pēc lietošanas jānoņem un jāieliek plastmasas maisiņā un jāizmet. Un tagad , kad Aizsilniece norāda, ka bērni šīs maskas nelietos pareizi, un tās nedos efektu – pēkšņi izrādās, ka tam nav nozīme. Var nelietot pareizi – saka ārsti, vai tie, kuri sevi sauc par ārstiem….
Vai tā pusaudžu vakcinēšanā ar nepareizajām vakcīnām, kur pēkšņi izrādās, ka tam neesot nekāda nozīme. Nez kāpēc tad ražotāji un sertificētāji tomēr norāda, ka pusaudžiem ir savas vakcīnas, ka nedrīkst tās pašas kas pieaugušajiem

Es saprotu, ka valdība ar gudru ziņu piešķīra naudu arī komercmedijiem , lai tie nu pakalpīgi šos apkalpotu – bezatbildīgos idiotus un zagļus – visu kategoriju neliešus – tāpēc arī šādi raksti – labajai valdībai sliktā saeima neļauj strādāt –nu nav tā – nu nav

nu labi – ko tur – jādomā kā izdzīvot, jo valdība izdarījusi maksimālo , lai tas būtu izaicinājums –

varbūt jāsāk mālderēt kā bondare un brekte – uzbliezt uz sienas kaut ko satriecošu – kariņu sieviešu apakšveļā, vai mūrnieci donnas ekipējumā – jāpadomā … varianti jau ir

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 11.09.2021. 16.57

  Kam tad konkrēti Jūs Raudsepa rakstā nepiekrītat ? … Viņš domā, kā savai valstij varētu palīdzēt …. Lai palīdzētu, jāsaprot kā tā “uzbūvēta” …. Esošā (proporcionālā) vēlēšanu kārtība, kā jebkura cita ir ar saviem trūkumiem. Manuprāt šo vēlēšanu kārtību jāsaglabā, jo tā vismaz dod iespēju vienoties un vispār izveidot valdību. … Problēma ir pilsoņu pasivitāte un secīgi partiju vājums un atkarībā no naudas devējiem… . Piešķirot partijām budžeta finansējumu, tā atkarība no “ietekmeļiem” tika mazināta. … … bet partiju kvalitāte daudz neizmainījās. … Kāpēc ? … Tāpēc, ka gudrie, godīgie, čaklie nestājas partijās, lai celtu to kvalitātes. … Kāpēc lai stātos…, ja Jūs un “tauta” lamā partijas un grib likt SAEIMU cietumā (nevis kādu neģēli, bet VISUS) . … ” … Paši tādu Saeimu savēlējām, kura izveidoja Jūsuprāt -“idiotu un zagļu valdību”- . ….

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 12.09.2021. 08.56

  Nepesteļo!

  Pag. piektdien ar draugu braucām uz Kuldīgu. Draugs 100x jautāja – kas notiek? Te visi salietojušies? Brauc bez jebkādu noteikumu ievērošanas. Vēl nosaka,ka ja dzīvi tiksim galā,mums laimēsies.
  Braucam atpakaļ – tieši tas pats. Draugs skaļi šausminās, es skaitu Tēvreizi un veidoju aizsargapli.

  Tas ko Tu man piedāvā, sēsties pie stūres un braukt labāk un pareizāk.
  Vai tas apturēs, novērsīsto,ka citi sks ievērot satiksmes noteikumus?

  Pie Pūres nepareiza apdzīšanas manevra rezultātā smagi cietuši 7 cilvēki. Upuri varēja būt vairāk.

  Visās normālās valstīs darbojas ceļu policija. Kur tā ir Latvijā?
  Naudu notrieca debīlās reklāmās un taisīs tikpat stulbas jaunas?

  Esmu gatava piedalīties protestos ar prasību atlaist saeimu, atlaist valdību. Tas,kas notiek valstī nav normāli. Nu nav.

  Un visiem nav jāstājas partijās ,lai politiķi izbeigtu zagt, nu nav.

  Uzrakstiet kāda ir pilsoņu līdzdalība politiskajās partijās laimīgajās zemēs….Somijā,Dānijā u.c.

  Tad tu daudz ko sapratīsi ar kuru rungu pa,kuriem zvaniem jāsit

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 13.09.2021. 04.17

  Jūs pati labāk par mani spējat atrast salīdzinošos datus par pilsoņu līdzdalību partijās Latvijā un citur. .. Bet tam ir nebūtiska nozīme. . Nozīme ir tam, ka pārāk daudz Latvijas pilsoņu … 100 un viena iemesla dēļ darbojas pret savu valsti, pret saviem līdzpilsoņiem. … un secīgi arī pret savu … veselību… savu labklājību. … Šos mazāk informētos ļaudis maldina visādi Keri…, ZZS politiķi, t.sk. P.Apinis un citi. … Viņi to nedara kā prasti antivakseri, viņi to smalkāk. … paveic. … sakot, ka vispār jāvakcinējas… … Pēc tam seko stāsti, ka šī valdība neko nejēdz, ka nejēdz nopirkt … maskas… vakcīnas.
  .. , ka šī valdība slēpjot datus par blaknēm un pat pesticīdiem maskās… … ka šī valdība tērējot miljonus nevajadzīgās… reklāmās, vakcinācijas avīzēs… .. , bet VIENLAICĪGI pārmet, ka nepietiekami skaidrojot… Kādas medmāsas kļūdu (vai provokāciju) izpūš par NOTIKUMU. … Jā un kapos vakcinējot un citās … nedrošās vietās… tie nejēgas… Cilvēks “parastais” saklausās tos briesmu stāstus un … NEVAKCINĒJAS. … saklausās par maskām… un neliek… … … Starp citu tās pirms Jāņu reklāmas izglāba daudz dzīvību, tāpat pirmie radari glāba dzīvības, bet “tauta” panāca pirmo radaru noņemšanu (nu ļoti gribējās BRĪVĪBU – iespēju pārkāpt satiksmes noteikumus). … … Tagad vāc parakstus par Covid-19 izplatīšanas “brīvību” . … Šķiet, ka Jums to nevajag, tad kāpēc musināt tautu ar visādām Saeimas… atlaišanas idejām (neesat taču antivakseru un šleseristu atbalstītāja) . … ???

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 13.09.2021. 07.42

  Nē, Andri!

  Paskaidro man – kas ir laime?
  Ziedonis tam lietoja Konfūcija teicienu – laime ir lietu kārtība. Ja mēs valstij maksājam nodokļus,kuru tērēšanu mēs uzticam politiķiem, bet tā lietu kārtība nav, tad jāsāk ar elementāro- kuras ministrijas atbildība ir satiksmes drošība un kāpēc tā netiek nodrošināta.

  Ja es pareizi saprotu no ļoti kontrolētās un ļoti manipulētās informācijas,tad ierēdņu skaits uz 1 pilsoni un attiecīgi finanses uz 1 pilsoni salīdzinājumā ar citām ES valstīm mums ir vieno no lielākajiem.

  Jautāju vēlreiz – kur paliek tā nauda un kura partija ir BEZ- atbildīga, nespējīga to sakārtot.

  Es piedalījos visās vēlēšanās, sistēma tāda,ka man nodokļus atvka, man nebija privilēģija tos nemaksāt.

  Tad tagad korumpanti un zagļi gudro pekstiņus – vaina pašos, jo nedarbojas partijās.

  Bet tos,kas iet protestos un dibina partijas , gluži kā Ozoliņš te tos,kuri iebilst pret aptaisītu sienu, nolamā par idiotiem un staļinistiem.

  Tad nevis visi ar varu jāsadzen partijās, bet konkrētām varas partijām ir jāprasa konkrēta atbildība.

  Un mediju uzdevums ir sabiedrību patiesi informēt. Nevis manipulēt ar info.

  Mūs te lamā par muļķiem,bet mēs zinam,kas ir patiesā labuma guvēji tv , radio, interneta medijos?

  Īrija Eiropas lietu ministrs lielījās – a mums visi vakcinēti,jo esam izglītota nācija.

  Kur šīs saeimas, labi – koalīcijas atbildība par neļaušanu skolēbiem mācīties, par netaisnīgu līdzekļu sadali , par dziesmu svētku nozagšanu un to atdošanu praidistiem?

  Nē, absolūti tev nepiekrītu- man nav jākļūst par maizes cepēju,ja maizes ceptuvē ražo nekvalitatīvu,pat kaitīgu maizi. Tam ir citi instrumenti,kuri nefunkvionē

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 13.09.2021. 07.47

  Tu esi vecs cilvēks, kādus sūdus tavās asinīs salaidīs tevi neuztrauc. Tāpat jau vecs un tāoat jau 102 vecuma kaites.
  Bet kā ar jauniešiem,kuriem asinīs salaiž NEPAREIZUS medikamentus?
  Es nevaru ne valsti, ne RD iesūdzēt tiesā par nekvalitatīvu gaisu. Jo es nevaru nu nekādi pierādīt,ka plaušu kaites tieši sliktā gaisa dēļ ir nāves cēlonis, bet vai tāpēc,ka nevaru pierādīt, sliktais gaiss ir mazāk kaitīgs?

  Valsts – tie esam mēs. Es savus pilsoņa pienākumus esmu izpildījusi, lai valsts izpilda savus.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 14.09.2021. 04.53

  Cilvēks, kurš tik riebīgi izsakās par citiem, nav nekāds “jauniešu” aizstāvis. … Tādam egoistam taču vienalga – vecs vai jauns, galvenais “paspīdēt” ar uzspēlētu iejūtību, lai izceltu sevi. … un ķengātu valdību. …

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 14.09.2021. 09.42

  vells par stenderi , ANdri – es takš tev neliedzu līst uz vēdera un izlūgties atļauju bučot kurpes valdībai un ierēdņiem, un ja palaimēsies prezidentam un viņa harēmam

  Kad Baltkrievijā cilvēki protestēja pret negodīgām vēlēšanām, notika taču paralēlas demonstrācijas, kas atblastīja tādas vēlēšanas

  domā, ka tev pareizāks viedoklis tāpēc , ka tevi apmierina valdības darbs? mani neapmierina un pie tam ļoti ļoooooti neapmierina un mani ne[pamierina arī mediju darbs un es neklusēja – nepatīk – nelasi, ko es rakstu – ej pārlasi noraktos kartupeļus un sakārto kastes ziemas āboļiem – ko lien virsū un kasies – it kā es tevis dēļ tagad nerakstīšu vai nedomāšu līdzi – ej piesakies tautas teātrī uz Baltā tēva, vaideloša lomu –

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: