Divu ātrumu princips Rīgas attīstībai 6

Komentāri (6)

Elektriķa dēls 03.09.2021. 15.33

Jaunā realitāte – kādu personu spēja iestāstīt pārējiem ka melns ir balts! Divu ātrumu princips bija zināms kā nevēlema parādība, kas raksturoja ekonomikas nevienmērīgo attīstību un sabiedrības noslāņošanos, bet autores prāt tas ir vienkārši lieliski. Es gan redzu ka sabiedrības senegrācija iet pilnā sparā, Šobrīd dārga elektroauto īpašnieks var lieliski izmantot sabiedriskā transporta joslas, bezmaksas autostāvvietas u.c. priekšrocības, kamēr vairākums spiests pārvietoties sastrēgumos stāvošā sabiedriskajā transportā. Vai tādi bija/ir/būs šīs jaunās politikas rezultāti ?

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.09.2021. 17.50

Es neprotu pārkopēt,bet kasjauns.lv šobrīd ir raksts par to,ka Parīzē – visā pilsētā ,no 1.septembra atļautais braukšanas ātrums ir 30 km stundā. Ar vienu mērķi – uzlabot gaisa kvalitāti pilsētā.

Ja Parīzē politiķi atļautos tādu korupciju, izšķērdību un vēl muldēšanu – viņi visi jau būtu Sēnā un aizskaloti uz jūru

Tā tikai sašķeltā, debilizētā, korumpētā Rīgas sabiedrība pacieš kārtējos uzdzīvotājus – lai neteiktu konkrētāk

Starp citu – Rīgas izpilddirektoram algu dubultoja, nu vajadzētu tā kā būt,ka arī tīrība un kārtība dubultojas, bet nekā ….pagribēsim un pāries…..

+1
-1
Atbildēt

0

QAnon 01.09.2021. 17.01

Nepateicīgā!!!! Ar stabiņiem, kas izrotā Rīgas ielas, vēl par maz? Kad vajadzēs vākt sniegu, stabiņus aizvāks, pavasarī uzstādīs no jauna. Staķa-Ķirša labākais paraugs, Maskavas mēris Sobjaņins, divas reizes gadā maina trotuāra betona plāksnes, ļauj šitiem vēl ieskrieties!

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > QAnon 01.09.2021. 21.41

  Vai nu es neprotu atrast, vai tas ir noslēpts – atbilde uz jautājumu,kas ir patiesā labuma guvējs TV4?
  Tu visu zini, tad sper laukā

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 03.09.2021. 13.27

  Visu nezinu, tikai bija pārliecināts, ka RD atlaišana novedīs pie tā, ka krievu zagļus nomainīs latviski runājošie un visi man varēs bāzt acīs, ka pašu bāleliņi tie lielākie zagļi, kaut arī par tādiem organismiem es nekad neesmu balsojis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.09.2021. 14.36

Kāpēc es Andersones rakstīto uzskatu par klaju demagoģiju okupācijas laika labākajās tradīcijās.
NR1- ja netiek veikta jauna apvedceļa izbūve uz Bolderājas ostām , tad transporta problēmas paliek neatrisinātas. Ar šausmām vēroju, ka milzīgie kravas auto ar konteineriem un baļķiem – laikam taču eksperimentējot Ar cilvēku drošību un pacietību , tiek novirzīti uz mazākām Pārdaugavas ieliņām. Tādās situācijās tie dzīvu naudu rijošie stabiņi ir vienkārši ņirgāšanās par cilvekiem. Uz vienas ielas saliek stabiņus uz nākošās ielas autobraucēji atgūst iekavēto ātrumu un politiķi vienkārši ļaunprātīgi noklusē statistiku.
Neviens nelūdz jaunajam RD sasaukumam uzlekt augstāk par savām pakaļām – ir daudzas Eiropas pilsētas , kur ir noteitki ātruma ierobežojumi vai nu pilsētas centrā, vai visā pilsētā. Un tas darbojas un izmaksā tikai tik daudz , cik jauno noteikumu publiskošana un kontrole, kamēr stabiņu bizness kādiem atkal ļauj jo krāšņi uzvārīties – Ušakova miljonāri dabūja jaunus valsts pasūtījumus, tagad top Staķa miljonāri …. kamēr rīdziniekiem tik tiešām divi ātrumi. Interesanti – kā cilvēki pārvietosies ar velosipēdiem ziemās, kad Rīgas pilsēta nespēj elementārāko – savākt sniegu no ielām ? Kā es izvairīšos no iespējas inficēties sabiedriskajā transportā, kurā maskas nesā vien daļa pasažieru, ja ielas būs neizbrienamas, bet privātā auto izmantošana padarīta neiespējama?
NO vietas, kur es guļu – izskatās, ka arī šī Dome solīs vienu un darīs citu, kam nebūs nekāda saistība ar visas sabiedrības interesēm.

Nr 2- RD esot nolēmusi tērēt pusmiljonu eiro , lai izpētītu tīrā gaisa zonas Rīgas pilsētā. Interesanti, ja Rīgā un Latvijā vispār nav gaisa kvalitātes mēraparāti un ierīces, kas zināma lieta, ir ļoti ērti politiķiem un ierēndņiem – tātad, ja nav ar ko mērīt – kā mērīs to gaisa tīrību. Absolūti trūkst informācija un man nekas cits neatliek kā nospriest – gan jau, ka biji draugi , kuriem steidzīgi vajadzēja naudiņu. Neba nu kādu politiķi uztrauc Rīgas gaisa kvalitāte.

Nr3- man bioloģijā skolā bija salīdzinoši labas atzīmes, bet ja arī nebūtu , vai tāpat nav skaidrs, ka pat 100 koka kastēs sastādīti zaļumi neaizstās un nekompensēs to labumu videi un attiecīgi cilvēkam , ko dod dzīvs koks . Patiesībā šī situācija, kad šie politiķi dara to pašu, ko jau ušakovs iesāka uz urrā – koku izciršanu, apstādījumu likvidēšanu, bet tad rāda savu nelietīgo dabu vietā saliekot tās kastes – nu kaut ko kretīniskāku grūti iedomāties
Ja nu vienīgi LIAA piešķirtos 5 miljonus pozitīva Latvijas valsts tēla izstrādāšanai ….ha ha hā – apzog un apdirš tautu un tad pasaulei rādīs , cik forši pie mums – nu 1:1 kā okupācijas laikā …

Tā kā – es saku skaidri un gaiši – neticu nevienam pašam Andersones vārdiņam, nu ne vienam. Viss pašu politiķu un ierēdņu labumam – sākot ar nenormālajiem algu pielikumiem un nenormālo mūsu kopējās naudas izšķērdēšanu it kā visu labā ….

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: