Latvijas karavīri par Afganistānu: tur ož pēc bailēm 4

Komentāri (4)

QAnon 26.08.2021. 23.52

https://www.pietiek.com/raksti/ja_tramps_joprojam_butu_bijis_asv_prezidents,_tas_viss_nenotiktu/komentari
Trampa kungs bija vienojies ar Taleban, ka izies no Afganistānas līdz 31. maijam, ko reāli varēja izdarīt, vispirms izvedot civilos un tehniku, armijai aizejot pēdējai. Nekāda karadarbība nenotika. Tā kā to bija sarunājis Tramps, Baidens, protams, nedarīja neko un tad bāāāc, uzreiz izveda karaspēku, bet visu pārējo atstāja talibiem. Vai viņš pats tā bija izlēmis, vai pildīja pahana Putina gribu, uzzināsim, kad to tiesās, ja vien nepadzers Putina tējiņu ar Novičok.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 26.08.2021. 19.09

Bijušais Britu karaspēka komandieris Afganistānā Ričards Kemps paziņoja, ka pret Baidenu nevajag rīkot impīčmentu, par nodevību pret valsti un bruņotiem spēkiem, tas ir nododams kara tiesai.
Es paļaujos, ka 1000 ģem-parķijas augstāko amatpersonu un to līdzdalībnieku, kā Soross, Cukerbergs, Brīns, Beizoss un citi, tiks notiesātas uz nāvi, bet to tuvinieki deklasēti un izraidīti no valsts uz mūžu vienos gurnautos.
Kā zināms, ķirzakcilvēkiem Covid 19 nav bīstams, tāpēc Obamas 60 jubilejā 500 uzaicināto viesu un 200 sulaiņu, visi bija bez maskām un neievēroja distanci, bet Nensi Pelosi, kas grib visiem amerikāņiem uzmaukt trīskāršas maskas, laikā kad iedzīvotāji satraukušies par Afganistānā to pamestiem tuviniekiem, sarīkoja rautu lielam skaitam viesu (tuvu simtam), kur biļete maksāja 100 – 120 tūkstoši dolāru, kur visi sēdēja pie gariem galdiem un, protams, bez maskām uz purniem. Pasākums saucās Demokrātiskā kongresa komitejas kompānija.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 26.08.2021. 12.16

“Afgāņu armija ir kaujasspējīga, tai ir visu veidu apbruņojums…..”
————–
Pilnīgs fufels, ja vien Jaņis Kolosovskis ar Afganistānas armiju nedomā Taleban spēkus, kam tagad pievienojušies 300 000 ASV instruktoru sagatavotie karavīri un miljardu vērtā tehnika, ko Baidens, izvedot ASV armiju, atstāja talibiem, plus vēl 10 – līdz pat, iespējams, 40 tūkstošiem ASV civilo, kas tagad talibiem atstāti par ķīlniekiem, kuru izpirkšana maksās ne mazāk kā 10 miljardus dolāru. Nemaz nešaubos, ka atstāto ieroču paraugi nonāks krievu un Irānas lupatgalvu rokās, lai varētu tos kopēt. Tie simti tūkstoši afgāņu, kuri sadarbojās ar koalīcijas spēkiem, ir pamesti un nolemti nāvei.
Kaut kur atgādina Vjetnamu, kad viens ASV senators, kuru Brežņeva laikā kremlī uzņēma ne mazāk pompozi, kā Āfrikas cilvēkēdājus, ar putām uz lūpām aizstāvēja viedokli, ka krietnie vjetnamieši, kas cīnījās pret krievu interventiem, nav jāglābj un tie tika pamesti likteņa varā. Kad pēdējie amerikāņi, kas līdzīgi, kā Korejā, pildīja savu internacionālo pienākumu, bet kurus nodeva kremli mūžīgi apkalpojoša ģem-parķija atstāja Danangu, daudzi vetnamieši, izmisuma dzīti, mazās apaļās laivelēs devās atklātā okeānā, cerībā satikt kādu kuģi un izglābties, no kuriem gandrīz visi noslīka. Pārējos gaidīja mokoša nāve no krievu NKVDešņiku apmācīto vjetkongiešu rokām. Šī senatora vārdu noteikti zina ikviens uz planētas, kas prot lasīt.
Afganistānā nebija jāiztērē neviens dolārs, nebija jāizlej neviena asins lāse. Idiots Bušs, vai nu noticēja “draugam” Putinam, ka tik vērienīgas militāras operācijas, kā 9/11, var sagatavot bārdaini veči Afganistānas kalnos, vai tika nopirkts, lai talibi nevarētu atriebties par 1, 5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju zvēriskām slepkavībām, bet vienalga ir pelnījis visbargāko sodu. Labi, ka Latvijas karavīri netika atstāti par ķīlniekiem, bet par Baidena upurētiem mūsu civiliem, pagaidām gan ziņu nav.

0
0
Atbildēt

0

not mii 26.08.2021. 08.28

Afganistāna nav Latvija, Afganistānā par sadarbību ar okupantiem tāda baiļu smaka ka pat latviešu zaldāti to jūt.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: