Restarta ministri

4

Komentāri (4)

J.Biotops 11.06.2021. 17.34

Biedrs Eglītis ir labākais, kas no JKP līdz šim redzēts. Vēlu puisim saglabāt augstu krēslu, kamēr vien nesabrūk viņa nekorumpētā brigāde. Pat tad, ja tas izrādītos ilgāk, kā man patiktu.
Kopš jauno korumpantu brigādes dibināšanas bija skaidri redzams tās cēlais mērķis –visi zog, mēs gribam savu daļu. (Nav gan droši zināms, vai jau iepriekš dažas spožākās zvaigznes dzīvoja gluži bešā, bet pašapmierinātībai te nav vietas) Brēka pēc taisnākas pieejas resursiem izdevās pārliecinoša, publika sabalsoja, kā klājas.
Tomēr ir būtiska atšķirība, vai brigādes mērķi ir tikai redzami, vai arī tos godīgi un skaļi pasaka kāds no savējo virsotnes. Gadījās jau arī iepriekš izpļāpāties, tomēr tas nemazina Eglīša snieguma nozīmi, bet tikai to nostiprina. Viens vai divi gadījumi varētu būt maznozīmīgi, bet nu skaidrs rezumējums gaisina pat mazākās šaubas.
Savdabīga nianse – politiska partija pēc līdzīgas izpļāpāšanas ne tikai atsauktu savu ministru, bet arī izmestu šo no partijas. JKP tieši pretēji – aizstāvji atklāti stāsta pasakas, skaidri apzinoties, ka tām netic ne publika, ne stāstītāji. Bet savējo nepamet. Ne visās bandās novērojama tik cēla rīcība.

+4
0
Atbildēt

1

  QAnon > J.Biotops 11.06.2021. 22.06

  Pārāk daudz īlēnu, visus maisā nepaslēpsi. Šeit jāatceras, gan mēģinājums, sagrābt LU, gan kremļa pasūtītā diversija pret Latvijas ostām, gan Juraša tiešā saistība ar Krievijas organizēto noziedzību, gan daudz visa cita

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.06.2021. 14.58

Golubeva paziņoja,ka visa latviešu sabiedrība ir homofoba. Pati labāk par mani zin,ka tas tā nav. Tāpēc vajadzēja atvainoties. Tagad manis pēc viņa MK var baletu dejot – neticu un neuzticos tādai politiķei.

Par Muižnieci neko nezinu, bet Eglītis sevi jau ir apracis – kaut gan – tādi jau visi politiķi …. šis tik vēl augstprātīgāks vai vēl aprobežotāki stulbāks , ja nejēdz pat ko runā

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 10.06.2021. 19.45

  “Homobobisks”, tas ir pārāk vispārināti. Lezbietes neplēš viena otras anālus, neizplata zarnu infekcijas, ar kurām nosmērēti visi ĀM durvju rokturi un lezbiete nenozīmē, ka ir neatgriezeniski kļuvusi par fizisku, garīgu un morālu invalīdu. Ja vien viņām nav galējas seksuālās deviācijas, kā, teiksim bija Navratilovai, vai melnai drausmonei, Lori Laitfutai, viņas parasti var uzsākt kopdzīvi arī ar pretējā dzimuma pārstāvi.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam