Vai tiešām energoefektivitāte pirmajā vietā? 3

Komentāri (3)

Sskaisle 09.06.2021. 10.45

Jā un vēl – politiķi pueņem likumus,neparedzot fin. un uzraudzības instrumentus to izpildes kontrolēšanai.
Un vēl valsts nerēķinās ar sociālo nevienlīdzību,ko atbalstot un veicinot korupciju tā ir padziļinājusi

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.06.2021. 10.42

Pirmkārt,es spriežu,ka politiķu visatļautība, nesodāmība ļauj viņiem būt atrautiem no īstenības un ļauj absolūti nerēķināties ar sabiedrības sociāli neaizsargātāko, beztiesiskāko sabiedrības daļu. Nu kaut vai kliedzošākie piemēri – e paraksts, VID nepieejamība, medicīnas nozare,kas vairāk kalpo apbedīšanas biroju interesēm kā sabiedrības veselībai. Nu kur vēl valsts bandītisms ar oik…

Tāpēc jau tagad cenšos sevi samierināt ar domu,ka arī šī koalīcija Eiropas naudu apgūs savās kabatās, nevis sabiedrības un valsts izaugsmei.

Tad otra lieta – dzīvoju 60-os celtā mājā un tajā apgāde ar ūdeni ir perfekta,salīdzinot ar 2019.gadā celtu māju, kura tika reklamēta kā energoefektīva. Proti – jaunajā mājā ūdenscirkulācija ir koridoros un dzīvokļos – kā kurā,protams, bet jātecina kanalizācijā katru reizi līdz 20 litriem dzeramais ūdens, kā gribi karsto ūdeni. Iedomājieties to ” ekoloģiju” !! Un cik tas maksā ja par aukstajiem litriem mēs maksājam kā par karstajiem?

Interesējāmies pie juristiem – ko darīt. Jo būvnieks pastāv uz to,ka nekādi normatīvi nav pārkāpti.

Juristu – šīs nozares spec. grūti dabūt un tad arī dārgs un paskaidroja,ka valstī neviens likums nenosaka ,ka ir pārkāpums,ja kanalizcijā laiž tīru ūdeni.

Ka ūdens cirkulācija ir kā piektais ritenis būvniekiem un valsts tos priviliģē neuzliekot nekādas normas.

Nu ar tādu manu pieredzi man ir grūti noticēt jebkam ko politiķi raksta un runā par ekoloģiju. Tas ir kā okupācijas laika sauklis – padcilvēks – laimīgākais cilvēks pasaulē , bet dzīvē – otrādi….

0
0
Atbildēt

1

  100pants > Sskaisle 10.06.2021. 08.58

  Lai no pirmā litra būtu karstais ūdens, uz krāna jāuzliek elektriskais sildītājs un nebūs ūdens, par kuru samaksāts, kā par karsto, jānotecina kanalizācijā. Ir miljons variantu, tikai ne valstī, kur pie silēm ir tikuši aritmētikas lielākie ienaidnieki, kā Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašerādens. Pūce, Reirs, Kariņš un līdzīgie mūdži.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: