Baltais pret melno 2

Komentāri (2)

Sskaisle 27.05.2021. 07.00

Un tomēr…es gribu saprast,ko tieši, kādu tieši rīcību Baltkrievijas opozicionāri sagaida no ES, no Latvijas?

Iebrukt Baltkrievijā un tad uzreiz tālāk uz Maskavu?

Ko teica Čērčils – demokrātija nav nekas labs, bet nekā labāka nav.

Es kā reiz domāju, ka tieši demokrātija, sociālās garantijas un ar tām saistītie lielākie izdevumi ir tas, kas ES atpalicina no Ķīnas, no ASV.

Vēl es domāju – cik Latvijas cilvēku otrreiz piedalītos Atmodā riskējot ar dzīvību ? Kaut kad bija raksts,ka drosmīgākie cīnītāji pēc Atmodas bija lielākie zaudētāji, ieguvēji bija prasmīgākie, gudrākie cīnītāju izcīnīto iespēju izmantotāji.

Es uzskatu,ka esam nenormāli netaisnīga valsts.

S.Osipova saka, ka tik labi nekad neesam dzīvojuši. Biju uz kapiem aizbraukusi ar ritenīti un pa ceļam turp un atpakaļ iedomājos – jā – ielās 90% dārgi un ļoti dārgi auto, uz ietvēm – nabadzīgi cilvēki. Kas ir mainījies kopš okupācijas laiku sociālās netaisnības?

Cenšos aizliegt sev domāt ,kas notiek Baltkrievijas cietumos. Ko tur dara ar cilvēkiem.

Bet – izskrēju cauri Latvijas ziņu portāliem. Tikai tvnet pirmais un lielais raksts par Baltkrieviju. Tikai!
BBC visas šīs dienas nr 1 – notiekošais Baltkrievijā…
Vācu laikraksti arī izvairīgi….

Un vai žurnāliste ir droša,ka 90% baltkrievu ir pret Lukašenko?

Ja Lembergs piedalītos vēlēšanās – cik par viņu balsotu?

Un cik balsos par Šļeseru?

Un kādi mums ministri ,kuru pārraudzītās ministrijas nav spējušas novērst nāves,kuras bija tikai neizdarības dēļ

Miljoniem jautājumu un vairāk par Minskā notiekošo mani uztrauc pašmājās notiekošais vai attiecībā uz Protoseviču un citiem ieslodzītajiem – nenotiekošais

Un beidzot – esmu tā sabiedrības daļa,kas par 101 % atbalsta Rinkeviča un Staķa rīcību. Tā ir tieša un skaidra valoda un mazākais,ko varam palīdzēt

Galvenais ir jālemj pašiem baltkrieviem …. nekas nav vienkārši un viegli

+6
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 31.05.2021. 15.26

  Tiem, kuri gājuši skolā, zina, ka baltkrievi un ukraiņi Lietuvas lielkņazistes sastāvā apturēja Ordas orku gājienu uz Rietumiem un arī tagad viņi stāv to ceļā, tāpēc viss tur notiekošais ir ļoti svarīgi.
  Kad ASV tika nozagtas Prezidenta vēlēšanas, nepagāja ne nedēļa, lai pretīgais korumpētais Staļina vārdabrālis piezvanītu pahanam, lai apliecinātu tam savu padevību un drīz vien krievu armāda tika savilkta pie Ukrainas robežas. Nepagāja četri mēneši, kopš naftas cenas, pateicoties jaunās ASV administrācijas enerģētikas politikai, pieauga divas reizes, pamatīgi pabarojot Krievijas militāri rūpniecisko kompleksu. Baiģena administrācija samazināja trīs reizes savu palīdzību Ukrainai, toties piešķīra Hamas 235 miljonus un vairāki tūkstoši raķešu uzreiz aizlidoja uz Izraēlas skolām, slimnīcām un dzīvojamiem namiem. Ir noņemtas ASV sankcijas Nord stream II, lai Vācijai par notiekošo Ukrainā būtu nospļauties, jo tās apgādei ar gāzi nekas vairs netraucēs.
  Latvija nav vientuļa sala un ja arī Butterfly effect ne vienmēr nostrādā, tad tomēr gandrīz viss notiekošais uz planētas skar arī mūs un kad viens nolādēts izdzimtenis, lai viņš pirms mokās nosprāgst, vēl apdiršas, cienījamā Makkeina vietā atdeva savu balsi pretīgam nēģerim, var uzskatīt, ka tas ar savām rokām ir fiziski nogalinājis kādus 100 ukraiņus, 10.04.10. notriecis Polijas Prezidenta lidmašīnu un 2014. gada jūlijā MH 17, sagrābis par ķīlniekiem Ryanair pasažierus un nolēmis nāvei baltkrievu opozīcijas žurnālistu Romānu Protaseviču utt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam