Galvenās vērtības Rīgai 3

Komentāri (3)

QAnon 07.05.2021. 11.29

“Ko darīsiet ar Centrāltirgu, kur joprojām var nopirkt kontrabandas cigaretes un spirķiku…”
————-
Labs jautājums, tikai atbilde jau ir kādā citā jautājumā: “Jūsu amatpersonas deklarācijā redzams, ka jūs 2019. gadā algā Latvijas valsts ceļos esat saņēmis 74,6 tūkstošus. Rīgas domē alga kopā ar simts procentu piemaksu būs 4800 eiro mēnesī jeb 58 tūkstoši gadā.”
Es uzreiz iztēlojos, kā Jančiks pavīpsnāja par tādu JV trubadūra Ozoliņa nekompetenci, vai “zosu dzīšanu”
p.s. zosu dzīšana – krimināls slengs, kad kāds atlaiž nepieskatāmo.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 07.05.2021. 11.14

Pat atklāti kremļa pārstāvji: Ušakovs ar Ameriku, neiedomājās Čakmarijas ielu pārtaisīt par vienjoslu, lai radītu satiksmes sastrēgumus, viņiem nepietika talantu. Tam bija vajadzīgs Staķa/Ķirša ģēnijs.
Jau kuru reizi atkārtoju, ka labāk, lai Rīgu posta krievi un neviens man nebāž acīs, ka pašu bāleliņi visu izzaguši, nekā, kad to pašu dara čekas kropļi ar latviskiem uzvārdiem.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.05.2021. 09.33

Tik ļoti ļoti gribas noticēt … kārtējo reizi , bet nu esmu piesardzīga. Dzīvē viss ir citādāk. Nesen, avisam nesen pilni mediji bija ar informāciju, cik korumpēts un negodigs uzņemējs ir A.Brandavs, ka Rīgas karte no Rīgas budžeta zeltu smēlusi maisiem …. tagad lasu, ka Latvijas valsts nolēmusi A.Brandavam uzticēt valsts naudu sabiedriskā transporta nodrošināšanai. Kur tad korupcija, izšķērdība? Bija un klusi pazuda?

Tagad Staķis slapju muti zino, kas par drausmām notiek Rīgas mežos – var teikt ar mums atņemtiem – nozagtiem miljoniem servēti galdi vip personām. Nu – rēķinu, ka jāpagaida 2-3 gadiņi, kad tām pašām vip personām tos galdiņus ar miljoniem servēs tie paši un vēl jaunie kungi.

Ievadiet lsm.lv atslēgvārdus ceļu seguma kvalitāte Latvijā – labi, jebkurā portālā un tad sāciet lasīt – kā tas ir uz papīra, politiķu un ierēdņu runās un kā tas ir dzīvē.

Tomēr – variantu nav – vēlu veiksmi – lai izdodas – lai man nākas ņemt atpakaļ savas drūmās prognozes un nožēlot neticību!!!

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam