Atgriežoties klātienes mācībās, jāpievērš lielāka uzmanība gaisa kvalitātei 2

Komentāri (2)

altinyildiz 26.04.2021. 14.42

Maskas ir izcila vieta, kur vairoties sīkbūtnēm un to nēsāšana, ieelpojot baktērijas koncentrētā veidā, tikai palielina iespēju inficēties ar dažādām slimībās, kas nebūtu iespējams normālos apstākļos. Masku nēsāšana būtiski palielina fizisko un emocionālo nogurumu, kas nekādi neuzlabo imunitāti. Jau sen visi zina, ka maskas neaiztur vīrusus, tātad nevienu nepasargā. To vienīgais mērķis, lai klepojot un šķaudot, ar sīkiem pilieniem vīrusu neizplatītu lielākā attālumā, tāpēc to nēsāšana būtu jāuzliek par pienākumu tikai tiem, kuri jūtas slimi. Sabiedriskā transporta pasažieriem būtu jāpiešķir tiesības izmest laukā ikvienu, kurš šņaukājas, vai klepo un kuram nav maska. Katrs, kurš sarunājas pa telefonu, kaut caur masku, ir lielāks drauds, nekā mierīgi elpojošs cilvēks bez maskas.
Ir ļoti bēdīgi, ka noteikumus izdomā un tos pataisa par dogmu visādi šarlatāni, kuriem labāk par medicīnu un epidēmijām būtu turēt žaunu un vēl, ka izveidojušos situāciju ekspluatē marodieri, kā Viņķele, Pavļuts, Juhņēviča un līdzīgi organismi.

0
0
Atbildēt

0

not mii 26.04.2021. 08.38

paldies profesorei par skaidrojumu. Vēl tik viens jautājums – kādu ļaunumu var izdarīt nevakcinētais vakcinētam ? Dzirdēju, ka Ungārijā plāno restorānos, stadionos, utt . laist iekšā tikai ar vakcīnas sertifikātiem. Ja tur iekļūst kāds nevakcinēts vai pat slims, kas tad notiks? Negribās minēt.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: