Vakcinācijas kareivis ierakumos 33

Komentāri (33)

Sskaisle 23.04.2021. 18.26

Tas ir prātam neaptverami – arī šodien neviens man nespēj paskaidrot, kur un kad es varēšu saņemt savu vakcīnu. Pēc 26.04. būšot jāzvana uz 8989 un tad sniegs informāciju, bet pats operators 8989 – to paskaidrot nevarēja . Lai uzzinātu , ka kaut ko uzzināt varēšu vēl pēc pāris dienām man kā tādam kaujiniekam bija jācīnās , lai tiktu pie telefona savienojuma ar nvd un , kad nu tas ir – tad pēc informācijas.

Ielieciet man vel 100 mīnusus un sitiet krustā, bet situācija ir nenormāla – ir – un vainīgie ir jāsoda , nevis te jāstāsta mums pasakas

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 23.04.2021. 20.05

  Jūs visdrīzāk tiksiet pie Pfaizer vakcīnas…. un citi varēs dusmoties, ka saņēma to AZ… kad citi mazliet vēlāk, bet Pfaizer… … (varbūt labs nāk ar gaidīšanu). …
  Es vienreiz piezvanīju 8989 un vienreiz ģimenes ārsta reģistratorei…. un pieteicu divas personas ar vienu zvanu… Atzvanīja, ka var nākošajā dienā … ierasties… pēc AZ… Esmu vakcinēts 25.martā ar AZ. Laikam man gadījās tikt pie sakarīgiem mediķiem….
  Mazliet Jums jāpagaida, kad atvedīs vakcīnas, tad Jūs informēs. Nevar neviens noteikt to dienu, to laiku – pirms vakcīnu saņemšanas…., jo gadās, ka laikā neatved.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 23.04.2021. 20.32

  Lūk, sēžam pie TV3 ziņām. Žurnālists 3x uzsver,ka cilvēki subjektīvu, pašu iedomātu iemeslu dēļ baidās vakcinēties ar AZ.

  Bet – uz galdiņa man priekšā ir ģā norīkojums ,kurā skaidri un gaiši rakstīts – vakcinēt ( nevis rekomendē, bet – vakcinēt! ) – ar pfizer. Diagnoze – tāda un tāda.

  Tad kā ir – manas iedomas ,jeb valsts sertificēta ģā atzinums?

  Ejam tālāk – pirms online kursiem – ieeju manavakcīna.lv – pieraksti nav pieejami, telefoni strādā pēc 9. Patiesībā pirmos savienojumus var saņemt pēc 10:00.

  Pēc kursiem – pusdienas un braucu uz otru Rīgas galu pie dr, kur man jāgaida 40 min ilgāk kā nozīmēts.

  Atbraucu mājās – atveru manavakcīna.lv – vietu nav. Bet operators 8989 atbildēt nevar,kad un kā es tikšu pie vakcīnas.
  Nokaitināta buļļa niknumā zvanu uz nvd –

  Padomājiet,ka prioritārās grupas nav tikai seniori vai skolotāji. Tie ir simti tūkstoši slimi cilvēki. Cik kuram smaga tā diagnoze. Padomājiet, cik nav tādu,kuri nevar savu enerģiju pabarot ar dusmām un klusē….

  Man maijā beigsies pabalsts. Visticamāk būšu spiesta darbu meklēt ārvalstīs. Man to vakconu vajag. Bez tās ar mano neviens nerunās. Viss aprīlis pagāja,kamēr es vispār tiku pie ģā. Kamēr man kaut elementāra skaidrība ,ko drīkstu un ko nē.

  Valsts glābj baltkrievus un oligarhus. Kāda viņiem daļa par pašu cilvēkiem.

  Un tādi propagandas plūdi žurnālos, tv,radio – cik viss labi,skaisti, cik gudri profesionāļi – kur viņi ir? Tur arī ir – medijos nevis dzīvē

  Nu negantība !

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > J.šveiks 23.04.2021. 18.08

  Ieskatieties , kokardes ir šodienas..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 23.04.2021. 18.31

  Es dzīvoju Latvijā, es tev simts reizes esmu teikusi , ka mani neinteresē , kas notiek sasodītajā krievijā. Skaties, kas te notiek – ja nē brauc uz savu krieviju!

  0
  -3
  Atbildēt

  2

  J.šveiks > Sskaisle 24.04.2021. 18.20

  Mīļā , ir jāzin , kas notiek ienaidnieka zemē… ienaidnieku zeme gan nekad nebūs mana! Jā, nejēdzības te notiek pa lielo , bet mums te pilns ar tiem kuri runā krieviski. paies ne vieni vien 10 gadu , kad mums te būs kā piemēram Šveicē , vai “fašistu” Vācijā. Esi Tur bijusi?… Ir ko redzēt un salīdzināt!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 25.04.2021. 11.27

  Lai cik skumji tas nebūtu, Latvija ir pilnībā atkarīga no tā, kas notiek, kaimiņos.
  Var apbrīnot mūsu brīvības cīnītājus, bet tikai pateicoties boļševiku apvērsumam un impērijas sabrukumam, Latvija ieguva neatkarību. Daudz paveica mūsu Augstākās padomes deputāti, bet ja nebūtu sarīkots un izgāzies GKČP, PSRS varēja mierīgi turpināt pūt vēl 20-30 gadus.
  Kad Absolūtais ļaunums, orku Orda, būs aizsūtīts pie staļina ellē, gals būs arī čekas projektiem: JV, JKP un Par(OIK) un to līdzdalībniekiem, Saskaņai un tiem piestādīs rēķinus par noziegumiem pret latviešu tautu un valsti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 26.04.2021. 03.33

  No impērijām nevar izstāties. Latvieši pielika pirkstu to impēriju sabrucināšanā. Piekrītu, ka GKČP ļoti paātrināja to procesu. Pat esmu pārsteigts par tik loģiskiem secinājumiem no Jūsu puses.
  Kāpēc esmu pārsteigts ? …. Tāpēc, ka komentāra turpinājums ir pilnīgi neloģisks. Var teikt, ka atkal un atkal ķengājat tikai dažas partijas par saistību ar čeku.
  Jūs rakstījāt -” … tiem piestādīs rēķinus par noziegumiem pret latviešu tautu un valsti.”- …
  … Kurš tad piestādīs? … Vai tā kāda partija, kuru Jūs negribat nosaukt? … Varbūt bijušie komuņakas Lembergs, Šķēle vai ”batjkas” partija ar Sprūdu un viņa savējiem… ? … Vai tas Jūsu Kalvītis nav tuvāk Savickim par Kariņu un JV kopumā ? … Varbūt Jūs citā partijā? … Varbūt ZZS vai NA/TB …. ir jūsu partijas, jo tām Jūs nepārmetat saistību ar čeku???
  … Vai tos rēķinus piestādīs tādi paši anonīmie ”patrioti” kā Jūs ??? … Manuprāt tādi ”anonīmie patrioti” var izrādīties KRIEVIJAS specdienestu projekts.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Andris Vītols 26.04.2021. 13.26

  Neizslēdzu iespēju, jo čekas nepagurdama strādā, lai pirktu un kompromitētu mūsu politiķus un ierēdņus, bet tomēr ne par vienu no ZZS un NA man nav aizdomu. Es neķengāju, vienkārši, spriežot pēc daudzu neliešu darbiem, mana absolūta pārliecība, ka viņi strādā pret latviešu tautu un valsti. Pietiktu tikai ieviest obligātus poligrāfa testus deputātu un ierēdņu amatu tīkotājiem un to sastāvs būtiski izmainītos. Vismaz 60% atgrieztos pie savā liekšķerēm, grāpjiem, lāpstām, vai fleitām, vai kas tur vēl atbilst to intelektuālām spējām un turētos no valsts pārvaldes pa gabalu.
  Rēķini ir tikuši piestādīti un tiks piestādīti visu laiku un arī kremļa pakalpiņiem, kad tiem vairs nebūs aizmugures, tie tiks piestādīti.
  Ja konkrētāk, es biju domājis komuņakas Reira, kriminālo grupējumu. Čekas viķirāns Kalvītis ir Savicka čoms, bet Dombrovskis, viņa kājslauķis.
  Interesanti, no kura čekista daikta morālie invalīdi, ienaidnieku fanāti, izzīduši ”batjku”, ja TB/LNNK nekad neviens tā nav saukts?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.04.2021. 09.52

Pirms gada mediji slapjām mutītēm un smaidiem sejā ziņoja, cik skaisti cilvēki prot izolēties – un rāda tv- vieni krantīnā aizbrauc uz lauku un vasaras īpašumiem, citi apzinīgi aizbrauc uz tukšajiem dzīvokļiem un izolējas utt

Kā dzīvo cilvēki daudzdzīvokļu mājās – 11 un 9 stāvu mājās, kur uz palikšanu ierodas no ārzemēm inficētie un neviens viņus nepārbauda- par to mediji klusēja, it kā nekā tāda vispār nebūtu –

tagad mums sāk pasniegt pandēmijas laika varoņus – varētu jau ignorēt, bet tas ir vienkārši traģiski

vakardien ziņoja, ka aizvakar 9 no covid mirušie , cik no citām – neārstētām slimībām – tās pašas onkoloģijas mirušie – par to neziņo

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.04.2021. 09.46

Pirms mēneša ziņoja, ka pavļuts piešķīris kādam tur kantorim gandrīz miljonu, lai par 100 eur uz cilvēku dienā !!! – macītu mediķus vakcinēt

Šorīt tv ziņās stāsta, ka saeima ir pieņēmusi likumu, kas vakcinēt ļaus pat tādiem mediķiem un tādiem uzņēmumiem, kuri ne profesijā, ne nozarē nav strādājuši arī 5 gadus.

No viena grāvja otrā. Jāturās pie Bībeles un jālūdzās , lai nenonāktu tādu lopdakteru rīcībā
Nu bet kāpēc tā nedarīties, jau naudas resursi uzdzīvei ir neierobežoti, kontrole un atbildība uz 0 , bet mediji steidzas slavināt “varoņus” organizētājus

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 24.04.2021. 14.18

  Baidos, ka tas morālais invalīds, Covid marodieris uz vakcinēšanu nolaupīs vēl vairāk kā uz OIK.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Zanda79 22.04.2021. 22.04

Lielisks puisis! Klausījos viņa interviju LR1 ar Aidi Tomsonu un jau tad man viņa skaidrojumi likās saistoši un saprotami. Paldies par darbu un lai izdodas skatīties pāri visām negācijām!

+9
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Zanda79 23.04.2021. 09.26

  jā -tā ir – tādi esam, kamēr vieni no sajūsmas lauž krēslus, citi inficējas un mirst – un vēl citi uz to un ar to pelna uz urrā

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Sskaisle 22.04.2021. 17.28

Vai tad henkuzens nav tāds pats jauns un smuks un gudrs ? Cik tās ārvalstu augstskolas beidzis – saskaitīt nevar. Bet labums no tā kāds?

Un vao juhņēviča nav ar efektīvu matu griezumu un runāšanu,kas neaizķeras?

Un ?!
Nu pavļuts – tik paklausīties katru viņa uzstāšanos – kā tai labvēlīgais tips dziesmā – lai laime nepāriet, lai nepāriet.

Nu nevietā un nelaikā šādi propagamdas raksti

+2
-4
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 23.04.2021. 02.58

  Mēs te visi lielā mērā kaut kādas idejas aizstāvam. Ja konkrētais raksts Jūsuprāt ir propaganda, tad kas ir Jūsu teksti ? …
  Jūs daudz komentējat ”apkārt”, bet gandrīz neko par konkrētajos rakstos minēto. … Vai Jūs pati labāk paveiktu to darbu, labākus lēmumus pieņemtu to ierēdņu, to mediķu vietā kurus kritizējat. … …. ??? …
  Var padomāt, ka Ņikita Trojanskis Jūsuprāt ir ”sliktais”, jo …. gudrs… un strādā SPKC …. Laura Dumbere par šo interviju no Jums nopelna ”propagandistes” birku. …. …. Vai tad Jums ir tik slikti, ka nespējat pamanīt tos labos cilvēkus (varbūt ar problēmām, trūkumiem, bet tomēr labus) ??? ….

  +5
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 23.04.2021. 09.42

  Protams, ka raksta varonis ir gudrs un smuks un jauns – šaubu nav, bet man ar to nav nekāda sakara. Man viņš ir tikai un vienīgi viens no galvenajiem absolūti haotiskās un neveiksmīgās, lai neteiktu noziedzīgās vakcinācijas organizētājiem.

  Korumpanti nozog materiālās vērtības, bet šeit runa ir ar cilvēku dzīvībām – un par atbildīgo un superlabi apmaksāto bezatbildību – absolūta bezatbildība

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 23.04.2021. 09.56

  jā es darbu izdarītu labi , bet ja runa par cilvēku dzīvībām – perfekti vai arī to neuzņemtos – pie privāta darba devēja nostrādāju 20 gadus –

  Man nebija politisko partiju bandītiskā aizmugure ,bija tikai pašas atbildība

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 22.04.2021. 10.24

Covid 19 marodieru, kā Viņķele, Pavļuts, Juhņēviča, Kariņš un līdzīgi organismi mums biezā slānī, vakcinācijas “karavīrs” varētu būt no tās pašas sugas.

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 22.04.2021. 10.18

Jā un standarta atbilde – es jūs saprotu, bet nevaru palīdzēt – normāli? Varbūt uzrakstiet vēl , cik izcili ir vakcinācijas organizētāji – kāda laime lasīt – ka vismaz skaitās izcili – lai arī dzīvē viss ir citādāk

0
0
Atbildēt

1

  kukuruku > Sskaisle 23.04.2021. 11.12

  iespējams par 99% Jums ir taisnība. Par to neviens necenšās ar Jums strīdēties.

  Tas kā es saprotu Jūsu “oponentu” vārdus: lūdzu nenonieciniet to vienu procentu pozitīvā ko pārstāv šis jaunietis. Ļaujiet popularizēt un vairot šo kripatiņu labā, lai tā lēnām aug, izspiež un aizvieto veco birokrātiski vienaldzīgo (ieskaitot izskatās, ka arī pret cilvēku nāvēm vienaldzīgo) veselības sistēmu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kukuruku 23.04.2021. 11.48

  kas tā par runu – jūs šajā rakstā saskatiet vienu vai 99,1 procentu labā – es nevienu , man tā propagnada ir pāri brošai !!! – vai man jākauc līdzi visām sajūsminātajiem uz plosta, vai es tomēr drīkstu savā meldiņā savu kaukt?

  Ja jūs dullie leksiet laukā pa logu – es nelekšu jums līdzi – nu nē

  Nu iemācieties reizi par visām reizēm elementāru pašcieņu –

  Šorīt atveru savu profilu mana vakcīna – joprojām nevaru piereģisrtēties konkrētam laikam, jo tāda vienkārši nav – nu nav un pēc 05.05. ir dezaktīvizēti nākamie datumi – bet nez kāpēc esmu pēkšni norādīta, ka esmu prioritārā grupa – nu brīnumi –

  tad ko katram vajag – jums saldus stāstus par saldiem jaunekļiem – man elementāru lietu kārtību – nu minimālu kārtību – tad baudiet tos stāstus – es neliedzu, bet paužu savu sašutumu – nav visi paēduši no šīs propagandas

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kukuruku > Sskaisle 23.04.2021. 14.40

  Varu saprast, ka spriežot no izklāstītās problēmas ar reģistrāciju, Jums ir pamatots iemesls būt niknai un nespēt saskatīt neko. Tāpēc arī nespējat uztvert raksta saturu un arī manu komentāru. Jūs laikam šobrīd esat ļoti emocionāla, bet par…… bet kautko citu, kas nav saistīts ar šī konkrātā raksta un puiša idejām un stāstu.

  Izklausās, ka Jums ir iemesls dusmoties, bet dariet to tur kur tas sasniegs mērķi, nevis jebkur … Nav jēkas tērēties izaicinot ir administratoru pacietību un rūpību, tas neko nedos. Lielieciet visas savas dusmas lietā mērķtiecīgi zvanot, rakstot vakcīnu kordinātoriem panāciet, ka Jūsu situācija atrisinās. Bet drīzāk sāciet ar mierīgu sarunu ar savu ģimenes ārstu, jo viņi jau sen ar šo cīnas un saprot kā to sakārtot.

  Lai Jums izdodās un lai jauks vakars. 🙂

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kukuruku 23.04.2021. 18.15

  nu beidziet – ejiet palasieties par skaisto un gudro viņķeli – un tēvs viņai bērnībā no sibīrijas kājām uz Latviju atnāca, nu – vai nav izcili par ko paraudāties

  Nu un pavļutam jauna un gudra sieva un pats viņš ļoti mīl savus bērnus –

  kāds sūds kaut kāda pandēmija, inficētie un mirušie –

  starp citu, ģā uz manu jautājumu , ka beidzot gribu par to vakcīnu skaidrību vispirms ietūrēja pauzi – viņa neatļāvās tā dusmoties kā es, un tad viņa psakidroja, ka man jātiek pašai kaut kur vakcinēties , jo viņai sarakstā 60 cilvēki, bet nedēļā ja atved vienu vakcīnu – tad ir ok –

  nu prieks kur tu rodies, laime kur kavējies – izlasi par labajiem ccensoņiem – glābējiem un visas problēmas kā rīta migla izgaist

  un beidziet ņīrgāties par mani !

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 22.04.2021. 07.16

Nesaprotu tikai vienu – mums mediji stāsta ,cik ģeniāli gudri un talantīgi ir vakcinācijas biroja cilvēki. Tā pati Juhņēviča , tagad Trojanskis – 100 % ģēnijs un galvenais – tik jauns. Tāpēc viņu algām jābūt lielākām par valsts vadītāju algām,bet Bikšem jāizkaļ pieminekļi viņiem.

Ja tā – tad jautjums –

Bet kur rezultāti? Kāpēc esam atkal pēdējie vai pirmspēdējie visā Eiropā? Šoreiz pandēmijas apkarošanā un vakcinācijas procesa organizēšanā?

Nu man tas žurnālistes stāsts neiet kopā ar īstenību.

Atkal ir gluži kā vecos laikos – padomju cilvēks ir laimīgākais cilvēks pasaulē,kamēr īstenībā…..

Nekā personīga, tomēr nenoticu nevienam pašam vārdiņam – ne jau Kembridžai vai jaunībai būtu jābūt argumentam ….

Bet nu kuru tas interesē – haosa rats griežas un kā būs tā dzīvos

+1
-9
Atbildēt

1

  Ināra Auziņa > Sskaisle 22.04.2021. 15.59

  Ņikita strādā SPKC , nevis vakcinācijas birojā, un nav atbildīgs par vakcinācijas procesa organizēšanu.

  +4
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Ināra Auziņa 22.04.2021. 17.23

  Beidziet – IR jau izdzēsa manu lamāšanos un pareizi izdarīja, bet tā situācija ir vienkārši nenormāla.

  Kā nelamāties, vienīgais veids,kā nesajukt prātā.

  Uga Dumpis TV saka – katru reizi kā tu izej no mājas pandēmijas laikā – tu riskē. Nu es cenšos ar katru iegribu neskriet uz veikalu, ar katru bibīti – uz medicīnas iestādi. Bet ir lietas – tie paši veselības traucējumi, kas paši nepāriet. Varu neiet un
  neeju pie friziera, bet nu ir laiks un jāiet pie dakteriem. Un ?!!! Kur tad tā vakcinācija ir? Kā pie viņas tikt? Kāds man labums no kembridžas studentiem pareizinātiem ar 100 , ja valda nekontrolēts haoss, par kuru mums jāmaksā miljoni?

  Kāpēc kārtējo reizi !!!! – man jāiztiek no solījumiem?
  Atveriet šodienas tvnet – tur kārtējais censonis lamā cilvēkus par idiotiem – tie apšaubot vakcināciju. Nu žurnālisti drīkst mūs lamāt , ierēdņi un politiķi mums solīt un raut mums nost pēdējās bikses,bet ko darīt,ja saslimstība un mitstība ar covid atkal pieaug?

  Lasīt par kārtējo ģēniju ? Vai es tāda dēļ sajutos drošāk, cerīgāk ?

  Vai ceru,ka viņa dēļ mazāk saslims un nomirs? Tiešām?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ināra Auziņa 22.04.2021. 17.40

  Jā un vēl – svarīgi – katrs pats var pārliecināties – var zvanīt uz vakc.biroju, uz mana vakcīna, uz spkc – pirmais vienmēr ir futbols, bet ja tu bumbu noķer un mey atpkaļ un saki, ka jau tevi no turienes tikko pasūtīja,tad ir šie vārdi sirdsmieram – es jūs saprotu, bet palīdzēt nevaru.

  Normāli?!!! Nē nu pasakiet – normāli?!!!

  Un tad tādi censoņas salien ES institūcijās un ēd tās no iekšienes. Pavļuts taču ar’ lielās ar savu Eiropas pieredzi …

  Nu jā – kā saka variantu nav – Bībeli rokās un skaitu lūgšanas

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Sskaisle 23.04.2021. 14.08

  Vienmēr atceries, ka ministra amatā Pavļutu iebīdīja WWII un staļinisma apoloģēta, krievu bandītu: Meļņika un Zaharjina kājslauķa, Putina smegmas feinšmekera Zatļera, vadītais čekas projekts un vēl, ka Pavļuts, kā bēdīgi slavenās bankrotējošās, čekistu publiski piesmietās, Savicka apteksnes Dombrovska, vadītās valdības ministrs noziedznieku firmām notirgoja vislielāko skaitu OIK atļauju.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 26.04.2021. 04.17

  … -”noziedznieku firmām notirgoja vislielāko skaitu OIK atļauju”- tā Jūs rakstījāt.
  Tad jau ”lietai” bija jābūt vismaz tiesā… Kāpēc nav tādas lietas ? …
  Tad Tieslietu ministriju vadīja NA ministri…, bet nebija nekādas … virzības. … protestu … …
  Tāpat ZZS, NA nerosināja …. apturēt to OIK … atļauju izsniegšanu, neiesniedza attiecīgās … likumu normu izmaiņas…. … Norādiet tās noziedznieku firmas !!! … Ja bail, tad nevajag muldēt pa tukšo. …
  Tāda Linda Liepiņa no KPV arī imitēja lielo cīnītāju pret OIK. Vai Jums nav kopīgs projekts – tikai tāda trokšņa taisīšana, nevis problēmu risināšana ?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Andris Vītols 26.04.2021. 12.43

  Kad ministrs Nemiro pacēla jautājumu par OIK, Maizītis nekavējoties viņam atņēma pielaidi valsts noslēpumiem. Nav runa par to, ko kurš neizdarīja, bet gan par to, ko katrs ir apzināti darījis. Ja morālie invalīdi: čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis un viņa, ministri, ir radījuši problēmu, tad nevar vainot visu sabiedrību, ka tā problēmu nenovērsa. Vai jāaicina uz Dakšu revolūciju? Visās normālās valstīs ir atbalsts saules enerģijas ieguvei, bet tikai vienā uz planētas (Vienotības zagļu un sodomītu know-how) OIK par elektrību no importētas gāzes.
  Noziedznieku firmas ir visas Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces “stipendiju” maksātājas, jo nevienam no malas nebija iespēju atļauju saņemt, pat ja tās varēja izpildīt visus atļaujas nosacījumus, proti izmantot visu radušos siltumu, bet nelaist to gaisā, kā to atļaujas atļauju saņēmējas.
  Tieslietu ministrs neierosina krimināllietas, tas bija jādara Solncevas stipendiātam, Kazlovskim un tā ka’OIK afēras ir viens no valsts graušanas veidiem, tad tur plašs darba lauks būtu arī SAB un DP.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: