Dziesmas nāves ēnā 3

Komentāri (3)

Urga 18.04.2021. 08.30

Ziņu dienesta 17.aprīļa sižets par Rīgas Franču liceja bērnu dejošanu klātienē un gaišo optismu par svētku gaidām kaut kā negāja kopā ar Aizliegtā paņēmiena vislielāko piesardzību vakcinēšanās jomā. Varbūt te būtu vietā vēl viens Aizliegtais paņēmiens? Ziņu dienesta apzināta vai neapzināta politika: nevakcinēties ar Astra Zeneca(zinot Latvijas vakcīnu pieejamību) un aktīva aģitācija pulcēties svētkos? Kas notiek Ziņu dienestā?

+2
-1
Atbildēt

0

Urga 16.04.2021. 09.04

Grūti izprast A.Bērziņas domu gājienu. Jau toreiz, kad ģībšanu pārtrauca M.Seile, šī persona bija dziļi neapmierināta. Liktens toreiz pasargāja. Kāda būtu bijusi svētku pēcgarša, ja nenovēršamais būtu noticis…
Nu viņai liekas dīvaini, ka U.Dumpis sauc sevi par zinātnieku?
Kā lai saucam A.Bērziņu? Tiešām viņa un viņas piekritēji ir gatavi uzņemties atbildību par visu mūsu izdzīvošanu? Vai tiešām piešķirto līdzekļu apgūšana diktē šo visu? Mans vērojums, ka arī kultūras menedžments var aizvest pie bēdīga iznākums, ja pār saprāta balsi prevalē materiālais labums.

+4
0
Atbildēt

1

  jurists > Urga 17.04.2021. 18.09

  Izcils komentārs Ozoliņa komentārs par šo absurdo situāciju.
  Šuplinskai, kas vada pēdējo gadu ministra krēslā un vienmēr izcēlusies ar veselā saprāta trūkumu,jāapgūst nauda.
  Vēl viens absurds šajā sakarā – tiks slēgti līgumi ar uzņēmējiem par bērnu ēdināšanu utml., taču, ja šī izrādīšanās nenotiks, no nodokļu maksātāju naudas tiks maksātas soda naudas par līgumu neizpiildi.
  Vitenberga uzvedību vispār nav vērts komentēt- būtu vismaz kāds viņam iemācījis, kaut vai logopēds, runāt bez šiem unē, kadē, esē …Tādu nav iespējams klausīties.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam