«Mēs vienojamies, ka nevienojamies» 2

Komentāri (2)

Andris Vītols 08.04.2021. 11.40

-” Es dzīvoju pēc meža noteikumiem — izdzīvo stiprākais. Ja esi vājš, tā ir tava atbildība. ”- … to pauž ”persona”, kura dzīvo starp cilvēkiem ” pēc meža noteikumiem”. …
Es, Andris Vītols, piederu tai riska grupai, tiem vājajiem, bet neslēpjos aiz svešiem vārdiem. … … Ja ”persona” sevi nepieskaita ”vājajiem”, tad kāpēc GĻĒVI SLĒPJ SAVU VĀRDU ??? …
Lūdzu šādus izglītotus, bet ĻAUNUS personāžus nedēvēt par Andriem. … un citos cilvēku vārdos arī nē (ja savu nenorāda). … Man pretīgi tie anonīmie stiprinieki, visādi anonīmie demagogi… , kuri tēlo varoņus. … labi zinot, ka jaunus cilvēkus Covid-19 reāli neapdraud.

+4
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 08.04.2021. 12.54

  «Kad vairāk sāku domāt līdzi, sapratu, ka «meinstrīma» medijiem, ieskaitot Džimija Kimela šovu, ir ērti uztaisīt gudru čali [Trampu] par muļķi,» secinājis Andris (* Personas vārds mainīts).
  Ne šī raksta ”varonis”, ne Tramps nav nekādi muļķi…., jo naudu prot pelnīt…. … Problēmas radās tad, kad cilvēks, kurš prot pirkt un pārdot, pelnīt naudu…. iedomājas, ka spēj vadīt valsti.
  Savukārt raksta ”varonis” iedomājas, ka ir zinošāks par virusologiem, ārstiem.
  Pirms gadiem 15 lasīju latviešu valodā izdoto Trampa grāmatu. Jau tad man kļuva skaidrs, kā uz lietām skatās Tramps. Pats Tramps grāmatā žēlojās, ka sponsorējis politiķus…. bet pēc tam viņi tā kā neesot palīdzējuši (nevaru precīzi citēt, jo grāmata nebija mana). … Nu ja ”nepalīdz” lietas kārtot, tad Tramps pats iet politikā. … ( Tāpat arī Latvijā daudzi ”gāja politikā”, lai politisko varu pārvērstu … naudā…).
  Ne šī raksta ”varonis”, ne Tramps nav nekādi muļķi, bet abi šķeļ sabiedrību, rada draudus demokrātijai…. ļaunprātīgi izplatot … nepatiesu informāciju….

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: