Kad vecāki kļūst par svešiniekiem

24

Komentāri (24)

QAnon 04.04.2021. 16.41

2020. gada 17. janvārī PVO, kam ASV gadā maksāja 400 miljonus, tai pašā laikā, kad Ķīna, kas aplipināja visu planētu tikai 40, autoritatīvi paziņoja, ka Covid 19 neizplatās no cilvēka uz cilvēku, bet martā, ka tas neizplatās pa gaisu, kas bija par iemeslu, lai kopējais upuru skaits būtu par 500 000 – 1 000 000 lielāks. Kad Prezidents Tramps laicīgi aizliedza lidojumus no – uz Ķīnu, visādi morālie invalīdi viņu apvainoja rasismā, bet vecā pretīgā Pelosi , aicināja amerikāņus vairāk kontaktēt ar ķīniešiem. PVO, ko vada korumpēta etiopiešu komunistu cūka Gebreisus, nemitīgi izplatīja Ķīnas un Krievijas melus par situāciju to valstīs, kas noteikti nekādi nevarēja uzlabot epidemioloģisko situāciju pasaulē. Tas bija par iemeslu, lai Tramps dotu rīkojumu pārtraukt finansēt cilvēku bendes, bet naudu novirzītu ātrākai vakcīnas izstrādei. Viens no pirmajiem rīkojumiem, ko Sleepy Joe, vai Joe job killer, atjaunoja ASV dalību PVO.
Kāpēc tas viss? Tāpēc, ka mūsu valdošās kremļjaģas visā kopē ASV komunistu, korumpantu un pederastu partiju: izrāda galēju debilismu cīņā ar epidēmiju, padevīgi klausa PVO un par visu varu cenšas iznīcināt valsts ekonomiku.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > altinyildiz 04.04.2021. 16.54

  Vēl. Tikai nupat Ķīna atļāva PVO inspekciju uz Uhaņa, kur laboratorijā tika pētīts sikspārņu vīruss un, kas to būtu domājis, slēdziens, ka vīruss nevarēja izsprukt no laboratorijas un tam ir dabīga izcelsme, kaut arī paši sikspārņi no epidēmijas epicentra, Uhaņas, atrodas ap 1000 km attālumā. PVO slēdziens nevieš uzticību arī tāpēc, ka vairāki aizmukušie ķīniešu speciālisti liecināja par tur nepietiekamo drošību, kas varēja izraisīt noplūdi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 04.04.2021. 06.57

Daudzi ir kļuvuši par ”antivakseru” propagandas upuriem, arī jauni cilvēki. Mediķus, virusologus ”nedzird”, jo viņi nestāsta to, ko patīkamāk dzirdēt, nesola ātru rezultātu… … nemanipulē ar datiem…
Savukārt populisti, ”antivakseri” var atļauties visu, jo par saviem meliem, manipulācijām neatbild. … Nekas nav jāizgudro, Gebelsa metodes darbojas, arī Solovjovs sekmīgi lieto…. ….
… Tātad arī ”antivakseru” propagandas komplektā parasti ir 1) hiperemocionālā komponente; 2) ārējais ienaidnieks; 3) dažādas birkas oponentiem;
… 1) hiperemocionālā komponente; … Tātad ”antivakseri” cenšas izsist no līdzsvara, cenšas iebiedēt (sakot, ka meita varētu palikt neauglīga, notikšot čipēšana utt.).
.. 2) ārējais ienaidnieks; .. Šajā gadījumā plēsonīgās farmācijas firmas, B.Geits ar čipiem…, ”pasaules valdība” u.c.
… 3) dažādas birkas oponentiem; … Vakcinācijas atbalstītāji esot ”liberasti” … korumpanti, zagļi, dubultpilsoņi, nopirktie žurnālisti utt. … …
… Tas protams ir nepilnīgs uzskaitījums, bet Jūs paši atradīsiet komentāros vēl riebīgākas birkas un visu pārējo. …
— — — —
Kāpēc ”antivakserī” tik ļoti ir pret to INFORMATĪVO VAKCINĀCIJAS avīzi ??? …
Tāpēc, ka tāda avīze var atļauties plaši skaidrot to, ko nevar ārsti (arī laika trūkuma dēļ). Tāda avīze var vajadzīgo informāciju pasniegt atraktīvi un ”katram saprotami”. Visi seniori taču nelasa ”IR”, tāpēc viņiem noderētu ”aicinājums vakcinēties” (TV rādīja, ka jau šodien daudzi nebija atnākuši vakcinēties). … … Andris Vītols, Rīgā.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Andris Vītols 04.04.2021. 10.39

  Lūdzu, lai Juhņēviča un viss vakcinācijas birojs, atbilstoši saviem talantiem, mazgā traukus un slauka ielas un par ietaupītiem līdzekļiem, lai top avīze, bet ne vēl tērēt līdzekļus, lai attaisnotu parazītu eksistenci. Kā rāda Viņķeles un Pavļuta piemēri, bez slimību ministriem , mēs arī nenomirtu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 02.04.2021. 23.28

Profilaktiska vakcinācija ir gan efektīvāka, gan daudz lētāka par to piesaukto ārstēšanu . .. Laicīga atklāšana… negarantē veiksmīgu rezultātu, jo NAV to “pretvīrusa” zāļu. … Ar īpašu aprūpi ārstēšana sekmīgāka, bet arī tad visus miljonārus neizdodas glābt. … Es vakcinējos , jo man Trampa iespēju nav. …

+1
-1
Atbildēt

2

  QAnon > Andris Vītols 03.04.2021. 15.45

  Laicīga Covid 19 atklāšana un ārstēšana ir gan efektīvāka, gan daudz lētāka par to piesaukto vakcināciju. Ņujorkas terapeita Zelenko ārstēšanas metode:
  https://www.youtube.com/watch?v=05ZL0CzOVKQ, kurai, pēc tam, kad Rīcības Prezidents, Trampa kungs, to bija atzinis par labu esam, uzbruka visa ASV komunistu, korumpantu un pederastu parķija, kopā ar doktoru Mengeli, pfu… Fauči, jo tā nekādi neiet kopā ar farmācijas mafijas mērķiem saraust triljonus un to nopirkto politiķu un algoto propagandonu mērķiem.
  Fakti runā paši par sevi. Kalifornijā, kur ir visstingrākie ierobežojumi, no Covid mirušo skaits ir līdzīgs kā Teksasā un Floridā, tikai Kalifornijā, ierobežojumu dēļ, tiek izpostīta ekonomika, būtiski pieaugusi noziedzība un pašnāvību skaits. Ar Ņujorku, kur gubernators Endrū Kuomo, izvietojot veco ļaužu pansionātos ar Covid slimos, apzināti nogalināja vairākus tūkstošus, pat salīdzināt nevar.
  Padomāt tikai, kad Kalifornijas gubernators bija Arnolds Švarcenegers, strauji plaukstošais štats pat apdomāja iespēju izstāties no ASV. Tagad, kad tur pie varas ir fekāliju stumdītāji, idioti un neslēpti valsts ienaidnieki, visi, kam vien tāda iespēja, no turienes mūk, tas pats ar Ņujorku, kas bija padarīta par paraugpilsētu Rūdolfa Džuliāni laikā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Andris Vītols 03.04.2021. 20.49

  Nu tās vakcīnas arī ir šaubīga padarīšana.Cik dzirdam,tas vīruss mutē un vakcīna nedarbojas pret visiem variantiem,līdz ar to vakcinēsimies bezgalīgi.Arī vakcinētie,cik dzirdams, jau ir nonākuši slimnīcās.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Vahamurka 04.04.2021. 03.00

  Lielā mērā piekrītu tam, ka -” ,tas vīruss mutē un vakcīna nedarbojas pret visiem variantiem,līdz ar to vakcinēsimies bezgalīgi”-. … … Slikti, ka no AZ imunitāte veidojas daudz vēlāk, nekā no citām vakcīnām, bet man nebija reāla iespēja izvēlēties 25.martā… citu vakcīnu … Par AZ noturību pret tām … mutācijām … šobrīd nav noteiktu atbilžu. Ja nederēs, tad jau UK, Vācijā to izpētīs pirms mums un meklēs risinājumus. No otras puses AZ tipa vakcīnām var būt arī savi ”plusi”. …
  -”Nu tās vakcīnas arī ir šaubīga padarīšana.”- … … ”Sabruka” PSRS…, kur nešaubījās un visi ”labprātīgi” vakcinējās. … Vakcīnas tad bija nedrošākas, bet miljonu dzīvības tika glābtas. … Radās internets… un miljardi ”gudrīšu” var rakstīt ko grib (arī par Covid-19). Tie gudrīši parasti ir manipulējami, jo viņiem patīk vienkāršas atbildes uz SAREŽĢĪTIEM jautājumiem. … Ja mediķi, virusologi nevar ”gudrīšus” pārliecināt par vakcinēšanās nepieciešamību, tad arī man tas nesekmēsies… …
  … … Pasaulē no Covid-19 miruši gandrīz 3 miljoni. … No vakcīnām … nav 50. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 04.04.2021. 13.48

  PSRS laiku vakcīnas bija daudz drošākas, jo tās tika izstrādātas un pārbaudītas gadiem ilgi. Ja kas, PSRS pašu vakcīnu nemaz nebija, tāpēc arī Putina SputnikV ir stipri apšaubāms.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 06.04.2021. 09.00

  Bija pat traģiskas sekas no poliomelīta vakcīnām gan PSRS, gan ASV 60-tajos gados… PSRS tās kļūdas tika pielaistas nevis izpētē, bet gan ražošanas procesā vienā no rūpnīcām… … Pasaulē par vakcīnām tērē pāris procentus no farmācijas … naudas… Holēras ierobežošanu finansē B.Geits ( ap 50% ). Farmācijas nozare nemaz tā necenšas … ar … vakcīnu lobēšanu…. , jo viņiem lielāka peļņa no zāļu un uztura bagātinātāju ražošanas … … Kādiem jau noderīgi tie “antivakseri”

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2021. 20.58

Nu !?
Vai tas ir nopietni,ka cilvēkiem sūta sms, jānāk vakcinēties ,bet aizmirsuši tādu “nieku” – kā INFORMĒT, ka jābūt ārsta norīkojumam,ja ir riska grupa.

Nu kā lai notic,ka runa ir par nāvīgu vīrusu nevis par apzinātu cilvēku izmirdināšanu? !

Nu cik simtus miljonus šī valsts jau ir iztērējusi , lai it kā cīnītos pret vīrusu?

Tv panorāmā rādīja kā Lietuvā valsts organizē vīrusa uzveikšanu – kā ir Latvijā?

Nu beidziet – jums nav absolūti nekādas tiesības pārmest cilvēku neticību un bailes

+1
-2
Atbildēt

2

  Vahamurka > Sskaisle 03.04.2021. 20.42

  Ko tad viņi Lietuvā ir uzveikuši?Līkne atkal iet uz augšu,garām mums.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Vahamurka 05.04.2021. 09.06

  Nu protams,ka uzveikuši. Nedirs bumbiņas – salīdzini skaitļus.

  Arī igauņi atkal uzveikuši uzliesmojumu.

  Mums sabrauks hokeja čempioni un tad mēs liesmosim – tā ka maz neliksies

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 06.04.2021. 08.15

  Nu redziet, būtu avīzīte – būtu informēti, ka vajag kādu nosūtījumu… , ja “savs ” ģimenes ārsts pats nepotē… Kā jau teicu – vakcīnas ir – tauta vēl domā… avīzīti gaida…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2021. 12.50

Neprotu telefonā pārkopēt – bet atverot spiegel.de – it kā ticams un uzticams medijs – nu tur viss šitas ir rakstīts – par astra zeneca

+1
-1
Atbildēt

0

surikats 02.04.2021. 11.30

Labs raksts! 👍

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 02.04.2021. 07.53

Saprotu Baibas mammu par 101 %. Mana teorija par notiekošo nav tik sazvērnieciska. Bet tas,ka valdības darbam ar zinātni, ar loģiku, ar tiesiskumu un elementāru cilvēcisku atbildību ir minimāls sakars arī ir fakts. Tas haoss ir vienkārši satriecošs.

Zinātnieki mūs brīdina,ka iespējamas jaunas pandēmijas, jaunas ar klimatu saistītas krīzes – es paredzu,ka tādas valstis kā Latvija to vienkārši nepārdzīvos.

Nav mans uzdevums ,bet ja es ļoti gribētu pamatot savu viedokli- es vienkārši izietu cauri vakardienas latviskajiem medijiem un sarakstītu apgalvojumus – info utt,kuri viens otru apgāž.

Nu kaut vai viens hokeja čempionāts , ceļošana, vakcinācijas birojs, vakcīnu nepasūtīšana un tad tā vienkārši noziedzīgā ministru bezatildība – vakcinācijai viss gatavs,nāciet, cilvēki aiziet, bet nekas nav gatavs. Valdība tik dzen jokus, dauzās.

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 02.04.2021. 10.58

  Piezvanīja no doktorāta, un otrā dienā saņēmu Astra-zeneku. . … Varbūt vajadzēja gaidīt citu, bet pirms nedēļas likās, ka jāņem kas ir. Varbūt arī derēs PREZIDENTU vakcīna. Laikam daudzi atteicās, ka tik ātri piedāvāja… Izskatās, ka būs vakcīnas, bet nebūs ko vakcinēt ļoti drīz….

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 02.04.2021. 12.47

  Vācija tomēr atteica špricēt astra zeneca senioriem pat pēc EZA lēmuma,tāpēc ka tut tomēr mirst vecie tieši no az .
  Vai ir cilvēcīgi pārmest,ka cilvēki ar vecumā grib dzīvot?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Andris Vītols 02.04.2021. 15.03

  Joprojām domāju, ka labākā ir tā vakcīna, kura pirmā pieejama.

  Vienā brīdī politikāņi aptur vakcinēšanu “senioriem”, citā pretēji – jaunām sievietēm. Tumsonības vēja rādītājiem rūpes par nākošām vēlēšanām racionālu saprātu izslēdz garantēti.

  Pieredze jau dabūta. Priecīgi pēc pirmā svilpiena aizskrēju durties ar AZ, kaut esmu tajā grupā, kam tas esot nu dikti bīstami. Pašam absolūti nekādas vainas, draugiem un paziņām visādi – kādam dienu sāpējusi dūriena vieta, citam mazliet temperatūra, vairumam tāpat – nekas. Dzīvi un pagaidām apmierināti ar darīto visi, ko zinu.

  Dusmupūcīt, ticība muļķībām un dzīvot griba nav identiski jēdzieni. Izskatās, ka laika Tev netrūkst, nekaitētu palasīt kaut ko par datu vērtēšanu, tas nav sāpīgi (iesaku Kenemanu)

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 02.04.2021. 19.37

  Skrien pa gaisu ar savu kenemanu. Man bail no astra zeneca. Tā ir tumsonība? Es to info kādos krievu vai ziemeļkorejiešu vai astrologu medijos lasu,jeb tomēr mūsu pašu it kā normālajos?

  Melos sapinušies nu te kaunina bailīgos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 02.04.2021. 20.59

  ”Tā ir tumsonība?” – jautājuma zīme lieka.

  “Skrien pa gaisu ar savu kenemanu” – Ja kādai atsauksme uz elementāru statistiku skaitās pīšanās melos, tad sarunai nav jēgas.
  Turpini baidīties, es izvēlos padzīvot, cik nu atlicis. Bučiņa!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 03.04.2021. 06.32

  Nu neizdodas iekopēt – bbc.co.uk/news/health-56616119 ir garš raksts,kur saukti cipari,cik katrā tiesiskā un godīgā valstī ir bijuši problēm – vai nāves gadījumi ar astra z. Protams,tur minēts arī fakts,ka uz kopējo vakcinēto skaita neesot tik traki – bet….

  Nu lai katrs pats padomā, kuru valstu valdības savu seniorus dzen un kuras nedzen uz krievu ruleti – astra zeneca.

  Un tomēr – problēma jau ir un paliek cita -valdības radītais absolūtais haoss. Kad bija jāpiesakās vakcīnām es uzreiz pieteicos, pat nepadomājusi vai esmu vai neesmu riska grupā. Tagad to jautāju savai ĢĀ – viņa zālamaniski atbild,ka riski vienmēr ir.

  Un vēl – viena lieta ir uzreiz nomirt. Nu tāpat tas jādara būs. Bet tās bailes jau ir par citu. Tāpēc es nenosodu tos,kuri baidās, kuri šaubās, kuri grib drošību.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 03.04.2021. 15.50

  “es uzreiz pieteicos, pat nepadomājusi vai esmu vai neesmu riska grupā”
  —————-
  Ja vispirms dara un tad domā, vienmēr iespēja apdirsties, piem: nobalsojot par Gorbunova “smuko frizūru”, vai par “korupcijas apkarotāju”, Bordānu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam