Plogeri pret plastmasu

2

Komentāri (2)

Sskaisle 29.03.2021. 08.37

uzrakstiet taču kāds , ka šie cilvēki ir izcili.
Paldies viņiem un kaut tādu būtu vairāk.

Atklāti un godigi saku – ka kopš covid 19 es vairs citu nomesto nesavācu, nepaceļu. Bail , elementāri bail, ka tur var būt pieķēries vīruss.

Ko es varu puslīdz solīt, rakstīšu uz RD, ka RS patieras ir kā cūkkūtis, no gada gadā – pilsēta tērē miljardus, bet elementāru tīrību ikdienā lietojamās lietās nevar nodrošināt.

Jo lielākie cūkas ir un paliek politiķi

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 29.03.2021. 15.38

  Kad visiem citiem ir rāma, vienmuļa dzīve, tur kur vara ir kropļu rokās, vienmēr vajadzīgi varoņi. WWII krieviem bija nesalīdzināmi vairāk kritušo varoņu, nekā vāciešiem visi karavīri, kopā ņemot, tai skaitā tie, kam bija vēl jākaro arī pret ASV un Lielbritāniju. Ja Latvijā nebūtu Krievijas organizētās noziedzības un FSB kontrabandas cigarešu lobijs, tiktu aizliegta smēķēšana automobiļos, kā tas ir daudzās valstīs un vispār atļauta smēķēšana tikai ierādītās vietās, netiktu izmesti tonnām izsmēķu. Milicija represē tos, kas sastrēgumā stāv nepiesprādzējušies vai runā pa telefonu, bet neliekas ne zinis par tiem, kas slaidi izmet pa logu benčikus. Valsts necīnās pret bērnu un pusaudžu smēķēšanu, neievieš profesiju aizliegumu smēķējošiem skolotājiem, karavīriem, policistiem, ārstiem, nepalīdz narkoatkarīgiem atmest, kas būtu tikai dabīgi sabiedrības veselības un ekoloģijas vārdā, jo tas apdraudētu pie varas esošo ienaidnieku saimnieku peļņu.
  Singapūrā man neizdevās uz ielas ieraudzīt nevienu benčiku, kā arī citu atkritumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam