Iemiesošanās

3

Komentāri (3)

mumss 25.03.2021. 13.29

Un Roulinga ir Džoena! Bē!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2021. 06.31

Punctummagazine ir intervija ar tulkotājiem – arī ar Silviju, bet prātā palikusi intervija ar tulkotāju – laikam Deniņa,kura saka,ka jūtas kā orķestra spēlētāja uz Titānika . Proti – kuģis grimst – t.i. latvieši turpina strauji izmirt,bet viņi tik spēlē – tulko un drukā.

Tas skumji -ļoti

Melnais paldies korumpantiem politiķiem

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2021. 06.27

Gudra un talantīga dāma.
Laikam jau šobrīd veiklākā un pārdrosmīgākā latviešu valodas jātniece,kura kā karalienei pienākas atļaujas to,ko neviens cits neatļaujas.

Viņas valodas brīvība liecina par viņas iekšējo brīvību.

Bet ja paseko un es ar baudu sekoju līdzi viņas FB ierakstiem – tad tur ir stabils līdzsvars starp labo un slikto Silviju. Proti – SB ir zvērināti neganta latgaļu,lai neteiktu čangaļu šoviniste. Nu ir un tas nu nav godīgi, nu nav un viss. Ne par puskapeiku čangalieši nav labāki par slātaviešiem un par to es būtu gatava izkauties, ka tik būtu kāds goda mielasts.

Nu un tad tas kategoriskums – ka jābloķē viena pekstiņtante un tad cita ,jo karalieni Silviju kaitina salkanums un kas tik vēl nē.
Un zimīgi,ka neviens pavalstnieks nekad neiebilst. Ja ieklīst kāda āra avs, tad draudzīgi kolektīvi to tā noplēš,ka aita laimīga pašas spēkiem prom aizvilkties

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam