Olnīcu vēža pacientes paliek bez efektīva risinājuma 2

Komentāri (2)

Sskaisle 22.03.2021. 14.10

Negribu saukt savas diagnozes, bet – man ir vairākas un viena ir ļoti smaga un grūti ārstējama. Un mani vienkārši pārņēma bezcerība, kad izlasīju, ka valsts reģistrē par šīs diagnzoes slimnieku un piešķir invaliditāti nevis tad, kad tā slimība ir konstatēta ar visiem izmeklējumiem un speciālistu aprakstiem un ārsta secinājumiem, bet – tikai tad, kad cilveks guļ uz gultas un vairs nav , vai gandrīz nav cerību piecelties.
Saprotama lieta, ka valstij nav naudas visādiem mērgļigiem vājiniekiem , bet ka tik ļooooti nav naudas … es goda vārds apraudājos un sev noteicu – Nu viss – ko te kladzināji komentāros – čekistu valsts čekistu valsts – to tagad izbaudi – ļoti tieši un ļoti konkrēti.

Kad VDD tikko te sludina , ka Latvijas nedraugi pandēmijas laikā aktivizējušies, tad es skaidri un gaiši gribu pateikt, ka tāds vdd ir laižams pensijā – lai brauc uz Maiami un bauda dzīvi.

Jo – tas, ko Latvijas valsts pati ir izdarījusi – neviens mūsu nedraugs mums nevar nodarīt. Nu labi – bumbu var uzmest.

Vakcinācijas biroja zelta podi, zelta avīzes, nenormālās prēmijas, piemaksas, kursi , kur par 100 eur dienā māca vakcinēt un absolūts naudas trūkums pacientiem ar bezcerīgām diagnozēm .

Nu cilvēki mīļie – nu kādi valsts nedraugi – nu valsti izzog, cilvēkus atstāj nomiršanai un tad lūk = sliktie valsts nedraugi …

Sevišķi žēl jaunās sievietes, kuras nomirstot atstāj bāreņus . Atkal jāraud, bet ko darīt – tādā sabiedrībā, tādā valstī dzīvojam

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 22.03.2021. 16.26

  Visa nelaime, ka valstī vēl nav izveidots onkoloģisko slimību ārstēšanas birojs. Cerēsim, ka par Viņķeli daudz apsviedīgākais Pavļuts to izdarīs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: