Žurnāls: Covid ierobežošanā kritiski svarīgi ir turpmākie divi mēneši 4

Komentāri (4)

gustaps 02.04.2021. 16.11

Saturisku diskusiju nav, nav arī komentu. Acīmredzot IR sevi ir izsmēlis.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.03.2021. 09.01

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-pieaudzis-ievesto-covid-19-gadijumu-skaits-mudina-nepalauties-uz-treso-valstu-datiem.a397047/

Vakar, 12:44
Papildināts 16:22
Latvijā
6 komentāri
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija, Vita Anstrate (LTV Ziņu dienesta korespondente), Dāvids Freidenfelds (Žurnālists), Linda Zalāne (Latvijas Radio Ziņu dienesta korespondente)
Saslimstība ar Covid-19 Latvijā joprojām ir augsta, lai gan bija vērojams tās samazinājums. Vienlaikus ir dubultojies ievesto gadījumu skaits, medijiem pastāstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāvis Jurijs Perevoščikovs, piebilstot, ka nevajadzētu paļauties uz trešo valstu datiem par Covid-19 izplatību.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 18.03.2021. 09.03

  Juris Visockis
  Vakar, 13:57
  Forši! Saslimstība sāka kristies, tad nu ar steigu jāatver robežas un jāļauj tūroperatoriem vizināties šurpu-turpu! Lai saved visādus klonus! Mūsu medicīna vēl nav sabrukusi, vakcīnu nav, tad jau turpināsim slimot vairāk! Paldies partijai un valdībai! Jā, un unikālajam vakcinācijas birojam, protams!
  +28

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.03.2021. 08.44

Godīgi – nesaprotu – covid 19 paveidi kļūst arvien bīstamāki, jaunie paveidi tiek ievesti no ārzemēme, ceļošana bez būtiska iemesla ir aizliegta un vienlaicīgi – tiek atvērta iespēja lidot atpūtā uz 3.valstīm un pēc atgriešanās valsts apmaksā izolāciju viesnīcās ar 3 x ēdināšanu.

Šo es atsakos saprast un beidzot padodos un piekrītu tiem, kuri saka, ka covids ir, jā – cilvēki mirst, bet valsts nevis cenšas covid izskaust, bet tieši otrādi – censās darīt visu, lai covid noturētos un ārkārtas situācijā drikstētu saglabāt. Tas ir atklāto un slepeno sponsoru un “partiju” padomdevēju interesēs nevis sabiedrības .
Runāju ar kaimiņieni. Interesējos par iespēju izīrēt savu dzīvokli , jo viņai ir pieredze. Viņa saka, ka tagad vienīgie īrniek ir no Ukrainas, Moldovas , Baltkrievijas – ka sabraukuši baigi daudz celtnieki.

Tad tā tā valsts ekonomikas atveseļošana ar bezdarbu un bezcerību savējiem un darbu un peļņu viesstrādniekiem?

Kas par uzdzīves un visatļautības orģijām notiek Rīgas Domē tikko varējām lasīt. Pieļauju, ka ir vel trakāk.

BORDĀNS taisa ekonomisko tiesu un saliek par tiesnēsiem tos, kuri paši aizstyāvejuši kontrabandistus.
Nu – vai nav jautri? Nu lustīgi bez gala.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: