Pagriezt kuģi citā virzienā 7

Komentāri (7)

Sskaisle 21.03.2021. 20.19

Esmu jau rakstījusi,ka teātrus vairs nevajag finansēt no valsts budžeta.
Tikko noskatījos tv3 Nekā personīga – traģēdija,kad mati un spalvas saceļas stāvus un sastingst

VID necēla prasību,kad kompānija,kuras akcionārs ir Inkēns izkrāpa no valsts 5 milj !!!!
Toties valsts VID personā nodod kriminālvajāšanai vecākus ,kuri nav deklarējuši kompensāciju par bērna noslīkšanu.

Zemiskā,rijīgā necilvēciskā valsts – ka tik nabags tā tik klāt ar sodiem,kā bagāts alkatīgs divkājains cūka – tā valsts paklāj sarkanu paklājiņu

Kādus teātrus !!! – nost ar naidu teātriem; traģēdijas ,drāmas un komēdijas par brīvu !!!! valsts galvenais dramaturgs,režisors un izpildītājs !!!

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 21.03.2021. 20.20

  Naudu !!!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Urga 18.03.2021. 09.13

Par to sapurināšanu:
“Rīgai būtu jāuzņemas strukturēta atbildība par tās kultūras institūcijām. Katrā sevi cienošā pilsētā ir šīs pilsētas atbalstīts teātris — tādi ir Tallinā un Viļņā. Bet Rīgā, kur faktiski dzīvo trešdaļa Latvijas iedzīvotāju, nav šāda pilsētas teātra.”
Varbūt maldos, bet, kad A.Ameriks dibināja GKR, vai O.Rubenis Ģildē arī nebija atbalsta grupā? GKR taču tika dibināta ar zināmu mērķi, lai Saskaņai būtu atbalsts – tajā skaitā valodu referendumam arī. No malas raugoties, Nacionālajam teātrim neklājās slikti bijušās domes laikā. Korti un gaidāmā būvniecība – visur bijusi pretimnākšana, un ne tikai.
Tallina un Viļņa pēdējos desmit gadus ir attīstījušās ļoti atšķirīgi no Rīgas. Kāpēc?

+4
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.03.2021. 08.46

PERSONA NON GRATA !

Mūsu nelaimju pamatcēlonis ir nenotikusī lustrācija, Diemžēl.

+2
0
Atbildēt

2

  J.šveiks > Sskaisle 18.03.2021. 12.01

  Lustrācija mīļā nebija iespējama , jo tauta atbalstīja bijušos kompartijas līderus un saeimā savēlēja viņu radītās partijas . Bet šis teātra maniaks čekas šesķorka pat sēdēdams uz cietā noziedznieku sola digitalizācijas lietā , tika amatos … savējos neaizmirst!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > J.šveiks 22.03.2021. 13.21

  Veci plānprātiņi nobalsoja par Anatoļija Vaļerijanoviča “smuko frizūru”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 23.03.2021. 04.09

  Vai Jums Lembergu nebūtu žēl ??? Tad taču viņš tautu nevarētu iepriecināt ar sakopto Ventspili… … Arī Šķēle bija PSKP biedrs. Kurus tad lustrētu ??? Dzejniekus lustrētu, nevis to sarkano tulpju audzētāju… sarkanajiem svētkiem, ar sarkano A.Š. biedra karti.
  Lustrētu Ziedoni, Peteru, bet SAEIMĀ sēdetu Ždanoka, Šlesers, Ušakovs…utt. … Tad Augstākās Padomes deputātiem, kuri balsoja par LV neatkarības atjaunošanu , bija sevi jālustrē ???. Tad Tautas frontes frakcija paliktu mazākumā…. Tad varbūt Zīgeristam bija jālustrē tie ”nepareizie latvieši”. Bet viņš jau pats gribēja veidot koalīcijas valdību ar …. citiem komunistiem… Kur bijāt Jūs ar savu labo priekšlikumu ???
  — — —
  Vai tagad valdībā ir kādi PSKP biedri ??? Pēc kritikas apmēra var padomāt, ka Kariņš, Pavļuts būtu ”jālustrē”. … Zāļu nepasūtīšanā ari vainīgi komunisti, čekisti utt. Nevar atrast ??? Jāmeklē pionieri, tos vēl var atrast !!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: