«Mēs grimstam» 26

Komentāri (26)

Sskaisle 20.03.2021. 07.59

Vakardien skatījos raidījumu Gudrs vēl gudrāks. Patiesībā tas skanēja fonā. Bet – vienā brīdī apsēdos un nobrīnījos,cik nobrieduši pieauguši ir vidusskolnieki. Tās
meitenes, vismaz dažas izskstījās kā pieaugušas sievietes. Izkrāsotas, nolakotas, ķēdēs un gredzenos iekaltas… kad es biju vidusskolniece – ne es to gribēju, ne man to ļautu,ja es gribētu.

Un tad ir tā ….. droši vien,ka var teikt ļoti līdzīgi kā ar sieviešu žurnāliem,kur zombē smadzenes,domāšanu,kādai Tev jābūt. Kas šosezon ir must have – kāda vešiņa,kādas lupatiņas,apavi. Un ja nav – nu tad apzinies to lūzeres statusu.

Man savulaik bija nenormāli svarīgi aiziet uz veikalu un nopirkt jaunās kolekcijas kostīmu bez atlaidēm. Kopš tās reizes nekad to neesmu darījusi,jo sapratu,ka tas bija tikai mirklis gandarījuma. Ka ir miljons citu veidu kā gūt ilgstošu vai nebeidzamu gandarījumu par kādu savu rīcību. Cik laika mammām ,tētiem,audzinātājām skolā ir laika runāt ar jauniešiem – kas ir vērtības, kurām sekot,kuras necensties pārbaudīt

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.03.2021. 23.22

Jā – trauksmes līmenis sabiedrībā ir nenormāli augsts. Baida tā absolūtā politiķu bezatbildība, tā neskaidrība par nākotni,kad pandēmija- politiķi būs sagrāvuši ne tikai ekonomiku, bet arī cilvēku dzīves.

Prezidentam un citiem bumbiņdirsējiem – politiķiem un kuļturščikiem algas un piemaksas aug straujāk kā koki mežā – viņi pat nojaust nespēj kā ir dzīvot ar 3 bērniem un neziņu.

Bija Aizliegtais paņēmiens,kurā petraviča – tā pati,kuras uzņēmuma aplokšņu algas tika pasludinātas par atvaļinājuma algām – jā tātad ministre paziņoja,ka pabalstus nevar palielināt,jo tad cilvēki negribēšot strādāt. Un to viņa saka situācijā,kad pandēmijas dēļ valsts steidzamības kārtā ir likvidējusi veselas nozares.
Zem tiem faktiem ir reāli cilvēki. Mazie bērni nav depresiju slimnieki,viņiem galvenais būt mīlestībā,siltumā un pilnu punci. Bet cik daudz bērniem tā ir?
Petravičas ģimenei jāuzņemas karmiska atbildība būtībā par noziedzīgu attieksmi

Speciālistiem viegli teikt – esiet kopā ar bērniem, uzklausiet , saprotiet viņus. Bet no kā dzīvot un izdzīvot ? Vai Dārtas mammai maksā kādus pabalstus par bērna glābšanu?

+1
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 18.03.2021. 23.24

  Starp citu – mazie bērni arī nespēj pasūdzēties nevienam ārpus stresainās ģimenes,cik slikti ir

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 19.03.2021. 04.18

  … …Šajā gadsimtā pilsētās vairs nevajag uzstādīt būdas ar politiķu lellēm , kuras dauzīt….JO IR INTERNETS, kur VISUS VAR ”APSPĻAUDĪT”. … …
  Man nepatīk, ka daudziem nav sajēgas, ka neredz atšķirību starp lelli un dzīvu cilvēku. … Jums arī visi citi vainīgi – no politiķa… līdz PREZIDENTAM….
  Kā tad tie politiķi tika pie varas, kā tad tā Petraviča tika tajā amatā ??? To Petraviču, tās partijas paši Latvijas pilsoņi ievēlēja !!! …
  .. Jūs jau rakstījāt, ka sliktie piemānīja…(mediji… čekisti… komunisti utt.). Tie sliktie ne vien piemānīja, bet arī atņēma telefonu, datoru, nelaida ārā no mājas – tāpēc nevarēja arī satikt tos DEPUTĀTU KAMDIDĀTUS, lai noskaidrotu … vai par tādu (Petraviču.utt..) var balsot…. …
  Kā var izglītots cilvēks (un sporto, nūjo turklāt !), būt tik nesamērīgi prasts, ar tik riebīgu attieksmi pret savu valsti un tās PREZIDENTU. …
  ”Plakanās zemes” iemītniekiem skaidrs – atnāca Covid-19 – tur K.Kariņš vainīgs ir.
  .. Atnāks pavasaris.., vasara – paldies teiksim ZZS un Lembergam … par to. …

  +3
  -1
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 19.03.2021. 07.09

  Kaimiņa partija ar savu suņa būdas komandu saeimā ieradās pēc tam,kad savu nesodāmo alkatību parādīja vecās partijas – zzs,na,jv, saskaņa.
  Vai es pieņēmu lēmumu,ka aplokšņu algas drīkst būt atvalinājuma nauda,ja esi politiķus?

  Prezidenta komanda – uzsākot darbu visām tām dāmām tika noformētas algas – 2- 4 vai pat 5 tkt apmērā. Un pats harēms palielināts par cik tur procentiem. Kur atdeve?
  Es jautāju -Andri – kur atdeve? Ko levits ir izdarījis vairāk un labāk kā vājonis?

  Izdomāja,ka 16.03. leģionārus nepieminēs,bet 17.03. pieminēs nacionālos partizānus? Izrevidēs mūsu vēsturi vēsturnieku vietā?

  Cilvēka no trūkuma un bezcerības jūk prātā, bet tu man pārmetīsi prastumu? Ej dirst pa smalko!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 24.03.2021. 18.55

  aplokšņu algas kā atvaļinājuma kompenzācija ir utaina vienība , salīdzinot ar tiesneša secinājumu , ka pusmiljons skaidras naudas magoņa auto bagāžniekā , ir tikai tāda kabatasnauda… pat lembes stipendiju vemša čumidānā tāds kāposts nevarēja pat sapņos rādīties… kā saka , dzīve iet uz augšu , bikses krīt uz leju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 19.03.2021. 09.24

  E.Levits apžēloja Ansi Bērziņu . Vējonis to nedarīja. Palasiet E.Levita teikto Satversmes tiesā, citus rakstus, likumu komentārus… Arī prezidenta alga stipri mazāka nekā ES tiesā… Atnāca strādāt, bet “plakanās zemes ” iemītnieki prasti apsaukājās …

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 19.03.2021. 11.20

  Tiešām mazāka? Andri – uzraksti konkrēti – cik Levits pelnīja Ect un cik tagad ar visām papildus privilēģijām.
  Vai viņam Ect nebeidzās termiņš?

  Levits ierosināja valstij finansēt partijas. Kāds ir partiju finansēšanas likums? K intereses tas aizstāv ? Politiķu vai tās sabiedrības,kuru politiķi turpina apzagt par spīti saņemtajiem miljpniem?

  Vai leviys iebilda,kad osipova izziņoja st nolēmumu,kas būtībā atcēla satversmi? Vai levits iebilda,kad manabalss.lv atteicās vākt parakstus par referendumu tradicionālas ģimenes aiztāvībai?

  Kad atbrauca makrons – kāpēc levits par inteliģences pārstāvjiem uz tikšanos ar levitu paaicināja vien sorosistus satoristus?

  Vai levitam ir autoritāte sabiedrībā,kā to nosaka Satversme?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 19.03.2021. 19.42

  Es jau rakstīju, ka tas labi, ka partijas finansē no budžeta . Tātad partiju atkarība no sponsoriem, oligarhiem būtiski samazinās. Kas maksā, tas pasūta mūziku… Novēlots, bet ļoti pareizs, vajadzīgs likums. Tiesu nolēmumi nav prezidentam jāparaksta.. Termiņš ES tiesā nebeidzās (tā nebija ECT). E. Levits aizstāv “cilvēku “parasto, bet ne visi to saprot. Jums šķiet, ka tie partiju sponsori Jūsu dēļ deva partijām naudu (Lembergs, Kargins, Šķēle utt.). Jūsu dēļ maksāja ??? Tie OIK saņēmēji Jūsu dēļ maksāja??? Viņi maksāja, lai likumi taptu viņiem labvēlīgi, nevis mums…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 20.03.2021. 07.47

  Nē Andri, es domāju,ka politiķu lobēšana pasaulē – demokrātiskā pasaulē ir tiesiski regulēta.

  Kur mums tāds likums ? Kāpēc prezodenti apdāvināti dzīvo kā šeihi,bet mums nav pat elementāra demokrātisku likumu pamatbāze?

  Ja valsts partijām dod MILJONUS, kur likuma norma , kas paredz ka jebkurš korupcijas gadījums vai interešu konflikta gadījums šos miljonus atņem?

  Kāpēc Levits izsludināja tādu partiju finansēšanas likumu,kas viennozīmīgi – par 101% ir tikpat bandītisks kā OIK. Kurā elles pagrabā Levits aizstāv cilvēku
  parasto ? Tu raksti konkrēti.

  Kāpēc Levits nav atcēlis ieproekšējo prezidentu plēsoņu pr kancelejas izdevumu slepenību ? Tauta nedrīkst zināt ,cik miljonus greznībai un ērtībām tērē prezidents un viņa harēms?

  Lai tos maršrutus,kur viņu vadā ar auto- lai levits iziet kājām – tās piecūkotās netīrās ielas, sabtransporta pieturas, latviski nerunājošie pārdevēji, tie bomžu un bomžeņu bari….

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 20.03.2021. 09.56

  To lobēšanas likumu pilnveido, top….. Partijas finansēšana nav lobēšana… tā ir “pirkšana”… LV PREZIDENTS nav gan likumdevējs, gan KNABS, gan tiesa vienā personā, lai , kā Putins… te visu drīkstētu PAREIZI sakārtot . Kā tad ir PAREIZI? LV katram ir savs PAREIZUMA variants. … “Cilvēkam parastajam ” vajag TAISNĪGĀKU VALSTI (likumi, tiesas, pārvalde…). … Pie tā arī E.Levits STRĀDĀ… (Neatkarības deklarācija…SATVERME , APL komentāri utt). Ja grib, tad var noskaidrot ko dara Levits, birojs utt. Nav nozīmes te skaidrot, ja tāpat atpakaļ būs ķengas. … Tas IR TRAĢISKI, tāattieksme pret

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 20.03.2021. 16.44

  Nu – pie mums tradicionaali tā sanācis , ka prezidents nekas nav un drīkst tikai tērēt un tērēt.

  Tagad ir jau gads,kad nedrīkst braukāt apkārt satikties, bet vai prezidenta kancelejas prezentācijas izdevumi ir samazināti?

  Un ja nav nozīmes skaidrot,ko tad te raksti?

  Zivs pūst no galvas. Tā nu tas ir

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 20.03.2021. 21.35

  -”Un ja nav nozīmes skaidrot,ko tad te raksti?”- … … Biju izlaidis ”plaši” … skaidrot, jo tam te nav vietas ne man laika, ne arī iespējams pa lielam ko mainīt ….
  — — —
  -”Zivs pūst no galvas. Tā nu tas ir”- … … Nesaprotu par kuru zivi te runa ??? Man patīk, ja tā vienkāršāk, konkrētāk tiek paskaidrots – nevis viss slikti, visi sliktie, … es labais, godīgais, pareizais zinītis uz plakanās zemes…

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 21.03.2021. 08.19

  Andri, saprotu,ka tu te kasies aiz gara laika. Nu labi, varu sev to atļauties – pakasīties.

  Protams,ka prezidents levits par taisnīgu sabiedrību cīnās tikai daiļrunīgās runās. Ne vairāk.

  Pēdējais spilgtais piemērs ir Novadu reforma. Pat cirvja kātam, nerunājot par pašu cirvi bija skaidrs,ka reforma ir netaisnīga. Ka VARAM ministrija ir paņēmusi vecos okupācijas laiku plānus ar dalījumi rajonos un tos pārdēvējusi un pasludinājusi kā pareizos. Ja novadu cilvēki ,cik nu to tv atļāvās parādīt , spēja pamatot ,kāpēc iecerētais dalījums ir nepamatots,tad ministrija – kā rūdīti čekisti pat necentās to pamatot.

  Ašeradens – no zaglīgās liekuļu partijas par ST spriedumu saka tv – tas nu gan kā īdensspainis uz galvas. Netīrās zaglīgās cūkas,kurām Latvijas valsts un cilvēku liktenis ir tikai līdzeklis pelnīšanai.

  Un tagad – pacel augšā mediju arhīvus – kāda bija prezidenta pozīcija šajā n.
  ref. jautājumā. Varu pateikt – absolūts ignore . Un ja tu man te centies iesāstīt,ka prezidents un viņa harēms cīnās par taisnīgu Latviju ,tad tas par 101% ir tas pats,kā lembergs ir svētais moceklis.

  Un petraviča necīnījās vecās zagļu partijas ar Liepājas metalurgu, ar parex, ar visām citām afērām petravičai izklāja sarkano paklāju,kur kundzes pirmais gājiens bija uz vid ,lai aplokšņu algas pasludinātu par atvaļinājuma algām

  Tikmēr levits baudīja un turpina baudīt privilēģijas,kamēr tauta izmirst – medicīna nav pueejama, vakcīnu nav,darba nav, naudas nav. Nu kā lai nemirst?
  Un kāpēc lai politiķi vai ierēdņi par to uztrauktos?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 21.03.2021. 10.35

  Nesapratu neko daudz no Jūsu teksta. To, ka visi slikti, to , ka Levitam dārgs harēms- jau atceros, nevajag atkārtot… Tad vāciet parakstus par PREZIDENTA “harēma” izformēšanu. .”Plakanajā zemē” nevajag nekādu prezidentu. Lembergu vajag !!! Lembergs labais, Lembergs visiem draugs… Un Jums ? AIZIES “kovids”,atnāks vasara- paldies teiksim Lembergam

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 21.03.2021. 13.39

  Pats vāc parakstus,ka prezidents labs. Mans viedoklis neprasa parakstus un manabalss.lv kad atteicās no parakstu vākšanas pēc ST nolēmuma,kas patiesībā ir Satversmes atcelšana – manabalss ar saviem paralstiem nu vairs ir tikai varnešu ierocis. Tā ir teatrāla un pērkama ne patiesa demokrātijas platforma

  Viena no Levita grūpijām ir Ēlette. Ko viņa dara? Par ko saņem naudu un vizinās līdzi un ēd pie prezidenta galda? Kāds ir saboedrisko mediju likums, kādi ir sabiedriskie mediji Latvijā?

  Ne sliktāk manipulē ar sabiedrību kā okupācijas vara. Varbūt pat sliktāk .

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 21.03.2021. 23.16

  Varēja E.Levitu ievēlēt jau pirmajā reizē (vismaz mēģināt), bet to izjauca tieši Āboltiņa… un ievēlēja ZZS prezidentu… … Ja bez ironijas, tad Lembergs nav “labais,jo ŅĒMA … Bet Lembergs ir ” sliktais” , tāpēc, ka PAŅĒMA un ATDEVA MERONI !!! … Vietējiem “kapeikas” pasvieda, par ko roku bučo joprojām…

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > Andris Vītols 22.03.2021. 12.35

  Vispār jau Vējonis bija Putina favorīts, tāpēc Vienotības un SC čekas kuratori lika tiem nobalsot par krievu militārista atvasi.
  Vai atgādināt, kāpēc Krievija uzbūvēja Černobiļas tipa atomelektrostacijas Baltkrievijā un Karalaučos, kas ir liels drauds visam reģionam? Tāpēc, ka tas mēsls, pēc tam, kad bija paciemojies pie Putina, sacēla pamatīgu protestu pret paredzēto AES būvi Lietuvā, kur japāņi, korejieši, vai kāds cits būtu uzbūvējis modernu un došu elektrostaciju. Kā zināms Latvija kopš LC laikiem, kad uz Lietuvas un Igaunijas robežām tika uzcelti pamatīgākie robežpunkti, bet uz Krievijas un Baltkrievijas robežām robežsargi un muitnieki mitinājās vagoniņos (tak laikam jau ne uz ilgu palikšanu), ir kremļa ķīlis Baltijas vienotībā. Tieši Latvijas dēļ netika izveidota Baltija valstu muitas un valūtas ūnija, kas būtu bijis pilnīgi dabīgi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 22.03.2021. 21.21

  Jums nevajag mani komentējot atkal lietot ”stipros” vārdus…. Manuprāt jau tā primitīvi nevarēja -”No Lemberga paņemt un atdot Meroni…”- ….Ja varētu reāli no Lemberga paņemt – TAD NEKO ”NENODOTU” Meroni. .. Tā vienkāršoti skaidrojot Meroni ”apkalpoja” tos Lemberga uzņēmumus … PĒC PAŠA Lemberga uzdevuma. Pats Lembergs viņu ”paņēma darbā”, nevis kāda čeka atsūtīja. … Lemberga īpašumu pārvaldnieks beigās uzmeta saimnieku. No Lemberga nevarēja paņemt…, jo reāli jau bija pie Meroni… Ko tad Latvija varēja izdarīt, ja pats Lembergs vairs nekontrolēja to, kas bija paša uzticēts pārvaldīt tam Meroni. LV uzticēja, lika glabāt… secīgi formāli aizliedza pārdot, atdot, novest līdz bankrotam. Varbūt Meroni kaut ko atdos. Varbūt bija citi risinājumi. Lembergs ņēma… un atdeva savam advokātam Meroni, nevis vietējiem Latvijas advokātiem. Par tādu nepatriotisku rīcību vajag sodīt !!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 20.03.2021. 17.46

  Partiju finansēšana nesamazinās Skonto būve, Re&Re, Binders, Itera Latvija, ABLV un Rietumu banku ziedojumu saņēmēju un “stipendiātu” zagšanas kāri, tomēr dos iespēju arī citiem uzturēt sevi kaut cik pie dzīvības, lai Latvija no pusfeofālas strauji nepārvēršanas par neapstrīdamu čekas kājslauķu un to saimnieku latifundiju, kādas bija Romas impērijā, īpaši apstākļos, kad tā saucamos sabiedriskos medijos tiem ir “patiesības monopols”.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Andris Vītols 20.03.2021. 17.32

  Vai tie paši organismi, kuri, pēc savu čekas kuratoru rīkojuma, preža amatā iebalsoja Putina favorītu, Krievijas militārista atvasi, Vējoni, šodien joprojām nerij no lielākām un dziļākām silēm?
  Uz “Plakanās zemes” visa vara no Dieva. Vai pie mums arī nevajadzētu krievu sātanisko sektantismu padarīt par valsts reliģiju, kas pārliecinātu reņģēdājus, ka čekas projekti: JV, JKP un Par(OIK) ir mūsu glābēji, bet ne primitīvi siles lopi?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Andris Vītols 20.03.2021. 17.56

  Petraviča tika amatā sīvā konkurencē, atšķirībā no Šuplinskas, par kuru parūpējās LTV1 un LR1 un to pieaicinātie propagandoni.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 20.03.2021. 20.13

  Es tikai turpināju debati ar ”sskaisles” piesaukto Petraviču. Tikai kārtējo reizi viņai skaidroju, ka tos … personāžus mēs ievēlējām….

  0
  0
  Atbildēt

  0

murrey 18.03.2021. 12.23

Patiesībā mūsdienu jaunatnei šis ir pirmais daudz maz nopietnais pārbaudījums un, ja rakstā aprakstītais ir taisnība, viņa to apkaunojošā kārtā nav izturējusi. Ir bijušas karu un pēckaru un revolūciju laika paaudzes un jaunieši gāja un cīnījās gan par sevi, gan tautu un valsti, nevis domāja par pašnāvībām. Ir vietas pasaulē, kur covid pārklājas ar kariem, netaisn`1ibām, badu un nabadzībām un pat tad cilvēki turpina dzīvot un cīnīties, nevis dodas pašnāvībās. Vēlreiz: ja tā ir taisnība, Latvijas mūsdienu jaunatne sevi ir apkaunojusi.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > murrey 18.03.2021. 23.28

  Jā – tā ir. Arī man ir pazīstami jauni cilvēki,kuri nespēj dzīvot,sadzīvot ar realitāti. Visu laiku vaino tuviniekus,ka tie nesaprot,neuzklausa,bet …..

  Jā smagi,ļoti. Jo likumi jau paredz tiesības un to māca no mazotnes ,bet pienākumi nav.

  Cilvēkjaudā uzstājas spēcīgas personības. Bet daudzi ir kā tādi fēniksi,kuri sākumā sadega un tad brīnuma dēļ tomēr atdzima

  Cik tādu ir? Vai visiem jāsadeg vispirms?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols > altinyildiz 23.03.2021. 01.45

Es nezinu tās nianses, tāpēc nevaru komentēt. Pieņemu, ka visi varianti bija slikti. Pieņemu, ka izvēlējās ”mazāk slikto”. … No Jūsu teksta var secināt, ka Lembergs izvēlējās , pie kā glabāsies viņa arestētā manta (Meroni). … Tad viņi tikai ”pūlim” spēlē teātri – ar labo un slikto policistu. Tā teikt virs segas karo, bet ”zem segas rebes turpinās”…. …
Teorētiski tas iespējams. Praksē gan draudzība pajūk, īpaši tad, ja tikai vienu iesēdina cietumā. Lembergam izdevīgi tagad mazliet pasēdēt, lai saņemtu kopumā mazāku termiņu. Laiks rādīs.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: