Slimnīcas uz naža asmens 5

Komentāri (5)

Sskaisle 17.03.2021. 13.25

Lasu un arī klausos – valsts ļauj ceļot uz 3. pasaules valstīm atpūtniekiem.
Atgriežoties no 3.pasaules valstīm valsts nodrošina bezmaksas viesnīcu ar 3x ēdināšanu. Nu bet vai nav skaisti?

Nu un partijai PAR vajadzēs ļooooooti spēcīgu reklāmas kampaņu ,lai nopirktu vēlētāju balsis ,tāpēc pavļuts uzskata,ka tieši viņa partijas reklāmistiem ščipščinskim jāpiešķir cik tur simti tūkstoši reklāmas cīņai pret covid

Knab poličus ogrē no darba padzina – tie atpūšās ,bet redz – medicīnas pakalpjumiem 7n slimnīcām naudas nav.

Nu nav, nu nesanāk visiem

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.03.2021. 10.32

nu lūk – veselais saprāts Latvijā ir cancelled – atcelts

VIP personas vaakcinēja , pārējiem vakcīnu vietā avīze. Urrā , paldies glābējam Pavļutam, paldies partijai PAR – ko gan mēs bez jūsu avīzes un bez jūsu izšķaidītajiem miljoniem darītu ?!!!

https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/341590-kovida-monetarizacija-turpinas-bus-vakcinacijas-avize-825-tukstosos-eksemplaru?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect
Te gan uzreiz rodas bikls jautājums, kas par to visu maksās?
640 tūkstoši, kas paredzēti vakcinācijas Ģenerālštāba dibināšanai un algām, nav tā nauda. 1,45 miljoni, kas paredzēti vakcinācijas IT risinājumiem, nav tā nauda. 20 vai 30 tūkstoši no Veselības ministrijas vakcinatoru biroja mēbelēm un ērtībām arī nav tā nauda, kas domāta komunikācijai.

Ir dzirdēta informācija, ka valsts plāno veltīt 330 000 eiro, lai īstenotu kampaņu iedzīvotāju emocionālās spriedzes mazināšanai un aktīva dzīvesveida veicināšanai. Tā tad laikam ir tā nauda? Taču neizklausās, ka ar to varētu pietikt avīzei, bukletiem, infolapām, plakātiem, video, multenēm. Varbūt tas domāts 330 000 mēnesī?

0
-1
Atbildēt

1

  J.šveiks > Sskaisle 11.03.2021. 12.16

  Nu tas krautmanis ir cietumnieka partijas dzeguze , par pilnu to varbūt ņem totāli apstulbinātie viņa fani … Gan jau par visu padomāts . Milzīgi jau ši zupstance grib tikt kautkādā koalīcijā , tur taču patreiz milzu naudas tiks regulētas un kā tad bijušie komuņagas tiks pie kāposta , cietumniekam manta aprakstīta , kāpēesesa kasse ( lembes pirmais ļimons, kuru varmācīgi paņēma , jo kā zināms kases turētājs miglaini atstāja zemes virsu) tai skaitā . Naudas ir un pietiks vajadzīgajām lietām.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 11.03.2021. 13.36

  kas šeit pateikts nepareizi?

  Vai nav tā,ka Latvijā bez rindas vakcinēti vipenieki ?
  vai nav tā, ka mums ir lielākais nevakcinēto skaits ES?

  Vai nav tā,ka mums ir dārgakās zāles un nepieejamākā medicīna un ka mums ir lielākāis bezdarbnieku skaits kuriem vairs nepienākas arī pbalsts un kuri ir cilvēki, kas dzīvo no cerībām nevis no naudas?

  Pēcpandēmijas attīstības plāns paredz nodarbinātības jautājumu risināšanu?
  Kā? No kā iztiks cilvēki, kā dzīvos?

  Tas , ka nra.lv ir lemeberga avīze nu jau sen vairs nenozīmē, ka tā raksta tikai nepatiesību

  Nu jau sen lemberga nra.lv raksta to par , ko klusē politiķiem iztapīgie sabiedriskie mediji.

  Kāpēc gadu desmitiem netiek nomainīti sabiedrisko mediju redaktori par spīti iedzīvotāju sūdzibām par šī medija nespēju sniegt pilnvērtīgu informāciju?

  Palasi komentārus lsm.lv

  Tāpēc nemaina uzticīgos redaktorus, ka viņi manipulē ar informāciju politiķu interesēs

  Neesi kā zirgs ar klapēm p – viss nemitīgi mainās

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Sskaisle 11.03.2021. 13.43

  Nevar valstī būt liels vakcinēto skaits un vienlaicīgi tikt uzturēts Pavļuta kabatas vakcinēšanas birojs, jo līdzekļu visam nepietiks.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: