Valsts pret Vilipsonu

13

Komentāri (13)

lindab456 05.03.2021. 15.23

Nebūtu labi, ja tiktu pazaudēts ST panāktais ieguvums, kas apstādināja īpašumu izkrāpšanas shēmas ar labticīgiem ieguvējiem. Tādas situācijas, kā šī bija jārisina ar laicīgu ierakstu Zemesgrāmatā.

+1
0
Atbildēt

0

J.Biotops 04.03.2021. 14.33

“…Uz šādu Latvijas likumu radītu problēmu jau 2017. gadā, izskatot citus gadījumus, norādīja gan Eiropas Cilvēktiesību tiesa, gan Satversmes tiesa. Taču ne Tieslietu ministrija, ne Saeimas deputāti nesteidzās grozīt likumus…” Par deputātiem jautājumu nav, kādus ievēlējām, tādi steidzas vai nesteidzas.
Cita lieta – mūsu tik tiesiskais tieslietu ministrs b.Bordāns un viņa partija. Kad šiem vajag, tad Eiropa un cilvēktiesības tiek piesaukta visos locījumos. Te redzam, ka šis izrādās tāds gadījums, kurā nevajag. Kāpēc nevajag – nu nesāksim taču turēt aizdomās partiju, kam bez korupcijas lamāšanas nav nekāda cita satura.
Vēl interesanti – vai mūsu brīvā prese būtu tikpat aktīva, ja visnotaļ cienījamās Vilipsonu ģimenes vietā atrastos kādi nebūt Kalniņi vai Bērziņi?

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 04.03.2021. 14.46

  nu tiesa – mediji – pērkamās prostitūtas – nu labi, nepērkamas jau nav

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.03.2021. 06.51

Man ir viedoklis.
Pirms pāris dienām TVNET lasīju,ka Latvijas jaunuzņēmums SUN Finance , kura biznesa pamatdrbība ir fin. aizdevumi, ierindots starp 2020.g. pelnošākajiem uzņēmumiem Eiropā. Peļņa pieaugusi par apmētam 600%. Ka Latvija ar to lepojoties, kaut gan komentāros kāds bija ierakstījis,ka tas ir Latvijas uzņēmums nosacīti,jo nodokļus viņi Latvijā nemaksājot.

Tad lūk, tā ātro kredītu peļņa Latvijā ir tik liela un droša,jo jaunais tieslietu ministrs Bordāns laikam nepilna mēneša laikā panāca,ka saeima pieņem likumu,kas nodrošināja ,ka šiem aizdevējiem valsts samaksā par neatmaksātajiem kredītiem pamatsummu.

Tā ir perfekta, izcila vienas nozares uzņēmēju priviliģēšana salīdzinājumā ar citām nozarēm.

Būtu vērtīgi zināt – vai šādi uzņēmēji tiešām nodokļus nemaksā.

Tad nu tālāk katrs pats var spriest – kad runa ir par cilvēku normālo, tad valsts pēkšņi vairs nespēj neko. Tad ir garu garās runas , gluži kā ar covid vakcināciju.

Un domāju,ka jo pretīgāk un zemiskāk atklājas mūsu politiķu un ierēdņu alkatība un pērkamība, jo lielāki nelieši ir visi citi.

+2
-1
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 04.03.2021. 11.28

  LPSR kriminālkodeksā bija pants “Bandītisms”, kurā teikts, ka ikviens bandas dalībnieks ir vainīgs, arī tad, ja tas nav pastrādājis konkrētu noziegumu. Ja latviešu valsts būtu savlaicīgi par bandītismu notiesājusi Bordānu, kopā ar visiem godmaņiem, gorbunoviem, birkaviem, gaiļiem, pētersonēm, bērziņiem, nagļiem, šodien mēs dzīvotu daudz taisnīgākā un pārtikušākā valstī.
  p.s. Visiem LC vēlētājiem, protams, naudas sodu, labošanas darbus un obligātu psihiskās veselības pārbaudi un piespiedu ārstēšanu, vajadzības gadījumā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 04.03.2021. 14.19

  “…tieslietu ministrs Bordāns laikam nepilna mēneša laikā panāca…” – Dusmupūcīt, vai atgādināt, kura te pavisam nesen dziedāja augstu laimi, godu diženajam antikorupcijas bruņiniekam Bordānam un viņa brigādei, svētu varoņu pārpilnai?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 04.03.2021. 14.45

  vai kā Tev patīk dzelt. BET- Bordāns paņēma ciet lembergu – nu paņēma ciet Bordāns – ne NA, ne JV, ne viena cita partija Lembergam klāt neķērās – jautājums – cik tas saistīts ar varu Ventspilī, cik ar cīņu pret korupciju – par to paklusēšu, bet nu lemebergs ir cietumā

  Ko tagad teiksi ?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Sskaisle 04.03.2021. 17.09

  Pirms par diversiju pret Latvijas ostām nav notiesāti Bordāns, Jurašs, Kariņš un Rinkēvičs, Lembergs uzskatāms par baltu un pūkainu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 04.03.2021. 20.47

  Nepilngadīgais Jurašs veica diversijas … un Kariņš … no ASV. Var jau aizstāvēt visādus komuņakas, čekistus, stukačus, NA sponsorus – administratorus, pērkamos tiesnešus, bet stulbi izskatās neticami meli. Sveiciens visiem pūkainā Lemberga atbalstītājiem. Ticība pāri visam. Tā nav diagnoze – tikai ticība.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 05.03.2021. 13.09

  Var jau aizstāvēt visādus komuņakas, čekistus, stukačus, pederastus un citas padibenes: JV, JKP, Par(OIK) un Saskaņas saimniekus, tikai kad LC izauklētais čekas kurmis Bordāns un KNAB sabotieris Jurašs brauca uz ASV rīkot diversiju pret Latvijas ostām, bargās krievenes, Alkas, vīrelis Jurītis, jau bija krietni paaudzies, bet ASV komunistu, korumpantu un pederastu partijas atbalstītājs, Kariņš, jau sen nedzīvo ASV.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 05.03.2021. 13.01

  Dusmupūcīt, kas man jāsaka par Bordāna nopelniem Lemberga lietā?
  Nekas nav jāsaka, jo nekā tāda dabā nav – tepat IR-ā Lemberga prokurors jau izstāstījis par 12 gadus ilgo izmeklēšanu. Bordāna nozīmi viņš nez kāpēc nav pieminējis.
  Kurās partijās tajos gados pabijis pēdējo brīžu tieslietu ministrs, pati atradīsi.
  Gan jau būsi dzirdējusi stāstu par mušu, kas sēdēdama zirga skaustā lepni ziņo “Mēs aram!”

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > J.Biotops 06.03.2021. 06.29

  Biotop un tomēr – atbildi man jautājumu – kāpēc Lembergs?

  Vai mums korumpantu – zagļu trūkst? To ir vairāk kā nekorumpantu un nezagļu.

  Tad kāpēc lembergs? !

  Kāpēc saeima un valdūba ir pilna ar notiesātiem un nenotiesātiem zagļiem un korumpantiem,bet cietumā viens Aivariņš?

  Ja Tu man spēsi to izskaidrot – tad tā arī uzrakstīšu,ka savā spriedumā kļūdījos un tagad zinu,ka ne varas pār Ventspils ostu dēļ lembergs sēž cietumā.

  Lasīju virsrakstu,ka liepājas meturgs turpina barot “likvidatorus”. Nu tāpēc Liepājas darboņi tiek likti svētā mierā,ka dalās visā, vai pat atsakās no korupcijas “valsts” korumpantu labā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 06.03.2021. 06.33

  Lūk par Liepāju – ziņoja,ka strādnieki tur bez darba. Mocās.

  Tagad ziņo,ka darbaspēks būšot jāieved – no krievvalodīgās pasaules,protams.

  Ka valsts būtu ieguldījusies ,ka būtu kvalifikācijas kursi pašu cilvēkiem – tptu tu sapāņošana.

  Valsts izkārtoja peļņas likvidatoriem , partiju ziedotājiem un aizbrauca….

  Ne tā?

  Nu – uzraksti tad kā

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam