Drīz kaut kas notiks 12

Komentāri (12)

Sskaisle 01.03.2021. 08.55

Lasīju interviju ar inaaru slucku un k latviski saka – reāli izbesījos.
Viņa lepni un augstprātīgi skaidro,ka soctīklus nelietojot,jo tur cilvēki reāli kasoties paši savos sūdos.

Nu cūkas bļedj kuļturščiki – jūs mums kultūru esiet nozaguši. Parādiet man kaut vienu !!!! – tādu forumu – sabiedriskajos medijos, interneta platformās, lauku kultūras namos,kur iesaistīta ir sabiedrība!!!

Kur tas ir? Mums kā tādiem lielfermu lopiem saber silēs jau gatavus spriedumus un lēmus,ko mums būs domāt,ko spriest.

Cik Spēlmaņu nakts izrādes – laureātus
– cik cilvēku redzēja ?!

Cik izlasījuši gailes romānu rakstītāja? Cik?

Un tad tie alkatīgie kultūras aploka cūkas pārmet,ka sabiedrība rokas paši savos sūdos. Kur citur rakties,ja rozes mums esiet nozaguši?!!!! Ja mums esiet vien atstājuši bezcerības un izmisuma naidu?

0
0
Atbildēt

1

  Sunflower > Sskaisle 01.03.2021. 18.39

  Sveika 😊

  Man tagad no kultūras tiek tik, cik paskatīties tiešsaistē kādu baleta izrādi un lasīt grāmatas.
  Nu nezinu, man gan patīk soctīklos uzzināt, ko domā, piemēram, Hermanis.
  Starp citu, izveidots jauns konservatīvās domas portāls Telos.lv

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Sunflower 01.03.2021. 20.33

  Mani aizskar un pazemo tā nenormālā netaisnība un ja miljonsreižu pārmaksātie kultūras cilvēki var ar vārdiem spārdīt nabagus, uz kuru rēķina paši zeļ un plaukst – tad tas ir nenprmāli, nu ir.

  Lūk, lasīju gan Hermaņa tēzes,gan zariņas atbalsi. Delfos A.Zariņa pieteikta kā izcila jaunā režisore. Varbūt,ka tā arī ir. Es labprāt to viņas filmu noskatītos, padomātu. Bet tas taču nav iespējams. Nezinu, cik valsts un nodokļu naudas saņem katrs “ģeniālais” režisors, vai vispār kuļturščiks, bet tās ir tādas naudas,ko lielākā daļacilvēku pat gada laikā nenopelna ,jo pusi pelnītā atņem valsts. Un kas mums tiek par to mums atņemto naudu?
  Kaut kāda buševica brēc, ka tikai garīgi atpalikušais ir cilvēcīgs?

  Es ne grāmatu varu nopirkt, ne bibliotēkā dabūt. Kārtējais kultūras notikums, kas pieejams mazam ” lociņam”.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 01.03.2021. 20.38

  Izlasoju Čērčila pirmo autoboogrāfiju.
  Pabeidzu Ingrīdas Sokolovas grāmatu par Zentu Mauriņu. Neticami interesanta grāmata – abas dāmas – Sokolova un Mauriņa- nu – jā jā un kaut kas arī nē. Bet interesanti.

  Tad man draugs solīja atnest Stikla Strenčus un to K.Vītoliņas fotogrāmatu. Jo viņš kādreiz daudz bildējis un viņam tas pie sirds.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sunflower 01.03.2021. 20.47

  Lūk, savulaik cīnījos par biļeti ,lai tiktu uz Seņkova Ezeriņu. Godīgi – nesapratu, neaizgāja.
  Tagad tv skatījos,klsausījos – ” nepieleca”. Uz izrādi biju kopā ar tādu gudru gudru dāmu. Viņa runā ļoti maz, bet tad pasaka būtisko. Pēc Ezeriņa viņa klusēja. Visādi centos, neizdevās ne jā, ne nē no viņas sadzirdēt.

  Mani glābj radio klasika 3. Cik nu vien kādu iespējams apskaust, tik stipri es apskaužu mūziķus. Nesen pie E.Dārziņa m.skolas apstājos un klausījos – klavieres un kāds pūšamais – kāda sonāte – neatpazinu, bet tāda mūzika. ..Man kļuva auksts, bet citādi būtu sēdējusi un klausījusies vēl un vēl.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 01.03.2021. 20.59

  Savukārt , Daudziņa – Meiera Veidenbaumus noskatījos Dailē un noskatījos tv. Raudāju. Ļoti aizkustināja mani. Un vasarā biju Kalāčos. Draugs aizveda. Tur ir izcili jauka saimniece – gide. Ekspozīcija – tāda,kur līdzsvarā zinātne un stāsti no dzīves.

  Knapsieriņu skapis, pirts un āboli, bet pāri visam – stāsts par tēvu,kas visiem sastādīja ozolus, bet izdzīvojuši tikai divi – mātes un māsas. Sievietes…

  Jā un tā skaidrā sapratne par Eduardu
  Veidenbaumu – viņš bija ģēnijs , kurš balansēja starp prātu un neprātu.

  Tie balto padebešu gulbji – tajā ir
  kaut kāda miljonā daļa arī manas dzimtas, manu senču ilgām. Bija un ir palikusi tā lielā piederības sajūta ar Veidenbaumu dzimtu un Kalāču likteni.
  Jā – gidiem ir ļoti būtiska nozīme. Paldies tai Kalāču dāmai nav par daudz.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sunflower > Sskaisle 01.03.2021. 21.38

  Ezeriņu klātienē skatījos atkārtoti un, jāsaka, kā diena pret nakti, bet varbūt tāpēc, ka izrāde spēlēta ilgi un bieži un kļuva aizvien tehniskāka. Tādēļ jau man patīk skatīties pirmās izrādes, kad vēl jūtams dzīvais nervs un / vai uztverama dziļā doma – ar laiku tā nereti kaut kur izšķīst un pazūd.
  Cita lieta – konkrētas izrādes jāvērtē tapšanas brīža teātru repertuāru kontekstā – cik atceros, tas bija sezonas noslēgums, kad jau neviens neko negaidīja, bet izvērtās kā pārsteigums.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sunflower 03.03.2021. 12.24

  paldies par telos.lv – lasu un klausos. Pagaidām pārsteigumu nav, bet nu jāpaciešas:)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.03.2021. 08.41

Katru dienu – nepārspīlējot, miljons reižu dzirdu, ka sabiedrība nesaprot valdības un saeimas un prezidenta rīcību. Nesaprot, jo valdība pati nesaprot, ko dara, un ministriju apmaksātie pīāristi un līdzīgie liekēži vienkārši nespēj un necenšas notiekošo izteikt vārdos. Savstarpēji saistītos un jēgpilnos teikumos.

Kāpēc nodokļu maksātāju nauda jātērē kultūrai,kura tikai pašapkalpojas kaut kādās slēgtās pašiem vien pieejamās sistēmās ?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.03.2021. 08.34

Sveika Skaistā Saulespuķe.
Laiks iet , bet es nemainos.
Neciešu buševicas rakstīto. Nekā citādi kā melus un muldēšanu to nevērtēju.
Kāda himna ? ! – kārtējais apliecinājums nācijas bojāejai !
Sociālās netaisnības un saindētās ķimizētās dabas sakropļoto mentāli un fiziski nespējīgo cilvēku apdziedāšana – lūk viss mūsu kultūras sasniegums? Tiešām?

Apzināta mana izvēle bija neskatīties 1 kg kultūras. Jo tā kultūras dzīve ,kas notiek šobrīd man par 101 % atgādina okupācijas laikus,kad bija jāstudē , bet 90% no lasītā bija nevis izzināmo autoru darbi, bet tikai citu autoru darbi par vēsturi, filosofiju,literatūru utt.

Saprotu,ka ir kādi okupācijas laiku čekai līdzīgi kantori, kuri nosaka,ka ltv1 ir jābūt raidījumam par samantu tīnu, bet nav jābūt raidījumiem – diskusijām ne ar latviešu literātiem, ne teātrāļiem, ne mūziķiem, ne,piemētam, skuja braden.dāmām, kuras tad stāstītu par sevi kā radošu tandēmu um kā homoseksuālu pāri – cik ciešami, neciešami , tad ir dzīvot tādā sabiedrībā, kādi esam mēs.

+2
0
Atbildēt

0

Sunflower 26.02.2021. 12.06

Grāmata nopirkta, bet vēl nav lasīta 😊

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.02.2021. 04.17

Neesmu lasījusi, jāizlasa, bet esmu daudz dzirdējusi. Par dzirdēto domāju tā – sabiedrība ir vīlusies varas un kultūras cilvēkos. Visos tajos korumpantos un nodokļu nemaksātājos,tad nu mierinājumu un cerību rod tajos vientiešos,kuros vēl labestība un cilvēcīgums ir saglabājies.

Protams,ka jālasa ,lai spriestu,bet ilūziju
šai ziņā man nav

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: