Nepārtrauktība 6

Komentāri (6)

Andris Vītols 21.02.2021. 07.56

Nezinu to hronisko slimību sarakstu, bet vienlaicīga atrašanās vecuma grupā 65-70 var atbilst augstai riska grupai. Minēto norādīju, jo es pats esmu šajā riska grupā un KĀ RISKA GRUPAS PĀRSTĀVIS VĒLOS IZTEIKT SAVU VIEDOKLI.
— — —
Nellija Ločmele -” … zivju vietā ir taisnīgi jāsadala vakcīnas… citiem tas ir dzīvības un nāves jautājums… ”-
— — —
Tajā novelē …. tās zivis uz ledus gabala … jau sadalīja visiem taisnīgi…
Cilvēku nāvei bija citi iemesli – nepietika vietu laivā…., ledus gabals izkusa, pirms zvejniekus atrada cita laiva…. utt.
— — —
Tagad dienā inficējās 700 cilvēki…. vismaz 10 … nomirst…. Ja mēneša laikā inficējās 21000 … un vismaz 300 nomirst …, tad tās ”ministru” vakcīnas neglābs 100 dzīvības.
Dzīvibas vajag glābt, samazinot vīrusa izplatīšanos ar atbilstošiem ierobežojumiem, atbilstošu masku lietošanu… transportā . Vācijā obligātas ir FFP2 medicīniskās maskas, bet pie mums daudzi pat tās LUPATU MASKAS NELIETO. Kam tās video kameras autobusos…, ja NEREDZ PĀRKĀPUMUS. … ASV tiesā neielaiž, ja zem lupatu maskas nav medicīniskā (divas vienlaicīgi obligātas), jo tās lupatas nepasargājot…
— — —
Ja tai pamatoti kritizētajai valdībai nevajadzēs strādāt attālināti, tad VARĒTU UZLABOTIES VALDĪBAS DARBS… UN VARĒTU PIEŅEMT LĒMUMUS, KURU ĪSTENOŠANA … SAMAZINĀTU INFICĒŠANOS… UN SAMAZINĀTU NĀVES GADĪJUMU SKAITU.
Tās -”valsts augstāko amatpersonu ”- vakcinēšanā izlietotās vakcīnas teorētiski varbūt varētu pasargāt vienu cilvēka dzīvibu, bet PAREIZI LĒMUMI VARĒTU GLĀBT SIMTIEM DZĪVĪBU.
— — —
Ja mums tiešām dārgas cilvēku dzīvības, tad taču VARAM MATUS.., NAGUS… PAŠI APGRIEZT….
CINISKI IR NOMELNOT ĀRSTUS, VALDĪBU…, JA VIŅI NEATBALSTA TETOVĒŠANAS SALONU DARBĪBU ŠAJĀ LAIKĀ (”Diena” 16.02.21.).

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Andris Vītols 22.02.2021. 14.38

  Andri – tu kā vienmēr kaitini!
  Pansionāti jau būs izmiruši,kamēr tur kādu sāks vakcinēt

  Valdību nevis nomelno,bet valdība pati sevi ir tānomelnpji,ka tikai daudzi daudzi gadi cietumā šos baltus pstaisīs

  Klau – lasu,ka Ogres policisti esot tūkstošiem eiro bargus sodus dabūjuši – covid ierobežojumu pārkāpšanas dēļ ?

  Petraviča darbus nepadarījusi grozījās Melngalvju nama ballē – tur par tādiem pašiem pārkāpumiem – 250 eiro sods.

  Piķa melnumā šīs koalīcijas saeima un valdība – uz bērniem un bērnu bērniem piķis pāries

  Ai – ko tur – daudz – ļoti netaisnīgā negodīgā valstī dzīvojam , es tā domāju ,ka okupanti nelieši nupat jau ir pārspēti i alkatībā, i zagšanā, i demagoģījā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 23.02.2021. 22.18

  Latvijā skaistumkopšanas nozare šantažē valdību (”Diena”16.02.21.). Apstrīd ierobežojumu nepieciešamību, luksofora princips nederot…. Kāpēc viņiem neļaujot strādāt, bet zobārstiem atļaujot, ja pie ārsta esot lielāki inficēšanās riski. Saprot taču, ka matus, nagus var pats apgriezt, bet ne zobu izraut… Ja neļaujot visai nozarei strādāt, tad nestrādāšot neviens…. , lai maksājot 1200 eiro mēnesī dīkstāves pabalstus.
  Pavāri… pārdevēji utt. tādus 1200 eiro pabalstus nesaņem, bet kaut kādiem TETOVĒTĀJIEM MUMS JĀMAKSĀJOT. …
  Var jau savas intereses aizstāvēt, bet Sabīne Ulberte, Renāte Reinsone nodarbojas ar demagoģiju, apšauba infektologu, virusologu kompetenci, pielīdzina tetovētājus… ārstiem un vēl piedraud ar nelegālu pakalpojumu sniegšanu (tas, kā rādīja LTV1 arī notiek, bet Ģirgena vadītā nozare negrib pārkāpumus redzēt).
  — — —
  Sandis Ģirģens (PCL) uzstāja, ka jāļauj strādāt visai nozarei…. (no frizieriem… līdz tetovētājiem). Anglijā, Vācijā mazāks inficēšanās līmenis, bet tur vēl neplāno atcelt ierobežojumus.
  Valdības sēdē S.Ģirģens … aicināja epidemiologus pateikt, kā var droši sniegt pakalpojumus (skaistumkopšanas nozarē). Ja viņi to nespēj, tad pēc S.Ģirģena domām, epidemiologi ir jānomaina (”Diena” 19.02.21.). Mums katru nedēļu … divas ”ZOLITŪDES”, ap 100 mirušo…, bet šim demagogam, populistam CILVĒKU DZĪVĪBAS NAV VĒRTĪBA.
  Šo Ģirģenveidīgo populistu dēļ esam, kur esam. Tieši viņi savās nozarēs, kuras saistītas ar ierobežojumu noteikumu izstrādi un ierobežojumu izpildes kontroli AR SAVIEM PIENĀKUMIEM NETIEK GALĀ. Vienlaicīgi šie populisti vaino citus, jo ”ierobežojumi nestrādājot”. Šo neģēļu, populistu dēļ valdība spiesta riskēt ar senioru dzīvībām…, piekāpjoties KPV=PCL spiedienam, atcelt ierobežojumus, kurus citās valstīs neatceļ.
  — — —
  Savulaik PSRS vadība slēpa no tautas Černobiļas AES avārijas sekas. No avārijas seku likvidatoriem tika slēpti dati par cilvēku saņemto radiāciju. Tas Ģirģens man atgādina PSRS POĻITRUKU, KURAM NAV SVARĪGA KATRA CILVĒKA DZĪVĪBA…. viņam ”PARTIJAS LĪNIJA SVARĪGĀKA”, nākošās vēlēšanas svarīgākas (tāpēc Ģirģena prāt – EPIDEMIOLOGI ir JĀNOMAINA, lai netraucē viņa partijas aktivitātes ”Diena” 19.02.21.). Laiki mainās – ne cilvēki.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 18.02.2021. 21.31

Noķert konorā nav liela māksla , bet izvairīties ar nav liela . Neej barā , turies no citiem pa gabalu , nu maska? ko tā dod, vienīgi lai pats nepalaid siekalas orbītā… Mani nemaz neinteresē ko viņi tur vakcinē , bet domāju ka politiķus tāpat kā nabagmāju iemītniekus obligāti … viņiem jāstrādā.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 22.02.2021. 14.29

  Šveik, Tu atkal idealizē.
  Kurš ierēdnis un kurš polotiķis strādā?

  Pavļuts paziņpja,ka ir ar politisko un ar menedžera pieredzi. Nu? Kur tad ir tā pieredze? Čiks cilvēku dzīvības cenā un izšķērdētu miljonu cenā.

  Šitie ” strādātāji” kā rs dejotāja.

  Kur Tava kritiskā attieksme, Šveik ? !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 22.02.2021. 20.05

  Ai mīļā , es vairāk par augšu …nesadalīīs taču kā solīts… kā vienmēr būs izredzētie

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: