Covid-19 palīdzības naudu infrastruktūrai vai ģimenēm? 1

Komentāri (1)

Sskaisle 16.02.2021. 22.16

Noskatījos ltv1 Viens pret vienu un sapratu, ka Latvijas tomēr ir bankrotējusi kā nacionāla valsts.
Jo nemākulīgi, nezinoši ,bet augstprātīgi kā gailis uz sūda čupas – “politiķis” Ints Dālderis paskaidroja sabiedrībai , ka lielākā daļa no 2 miljardiem ekonomikas atjaunošanai aizies –

nr1 – oik uzņemējiem, kuriem tiks uzticēta Latvijas ekonomikas vienkāršrunā sakot – pārcelšana no degvielas uz biodegvielu. Shēmas jau izshēmotas, naudas jau sadalītas, miljardus notrieks viens un divi – kas pēc tam par to maksās – nav skaidrs. Katrā ziņā ne jau tie nabagi, kuriem iedos 500 eur ar domu, lai mācās izdzīvot, lai nenosprāgst badā.

nr 2- ministrijām – it kā digitalizēšanai – bet patiesībā- vienkārši naudas notrallināšanai. Jo – e veselība, vispār – neviens e pakalpojumu projekts normāli nedarbojas , bet par tam iztērētājiem simtiem miljoniem nav neviena atbildīgā, Ir tikai arvien jaunas amatpersonas un jaunu miljonu piešķīrumi.
Piemēram, covid birojs ar juhņēviču, kura tāpat viena nespēj to vakcinājas haosu sakārtot atkal tērē desmitiem miljonu no budžeta, kas varēja tā nebūt, ja mums darbotos e-veselība. Nu ir tie fakti un irt ā patiesība – ja nav uzrakstiet , kas tieši ir nepareizi

nr 3 – pašvaldībām jābūvē industriālie parki – nu lai neteiktu brāļu krievu bļedj, jāsaka -ofigeļi – ceļi nav, skolas nav, tilti,nav veikali, medpunkti nav- laukos nekā nav, esošie industriālie parki – uzbūvēti par miljoniem stāv tukši, bet redz – būšot jābūvē jauni, jao valsts ir būvnieku mafijas kontrolē un kā saka – lai plīst vai šķīst 0 jābūvē

nu kāda tur bērnu glābšana – tie 500 eur jau šobrīd daudzām ģimenēm ir kā plāksteris mironim – skatījos to dāmu no skaistumkopšanas nozares un gandrīz apraudājos – nu kā lai cilvēki dzīvo, ja valsts ar vienu roku dodu , ar otru atņem ?!

2 miljardi tiks iztērēti tiem uzņēmēmējiem – bandītiem, kurus šī koalīcija pirms vēlēšanām solīja iztiesāt un salikt cietumos.

Tā vietā – jaunas subsīdijas un tautai – jaunas dzelzs važas – nu ellē tādu valdību, tādu saeimu – nu ellē – nu nav varinatu !

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: