Vai sapulces protokola trūkums ir galvenā mācība vakcīnu iegādes procesā? 4

Komentāri (4)

gnudiff 17.02.2021. 08.48

Protams, ir jāprotokolē lēmumi, velns parāvis.

Lai cilvēki saprot, ka viņu teiktajam ir nozīme, uz to pēc tam atsauksies, un pievērša uzmanību tam, ko saka.

0
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 11.02.2021. 17.00

Cilvēki, kuri atteicās no vakcīnām, patiesībā ir ieinteresēti mūsu tautas bojā ejai. Man gribētos izteikt minējumu, ka viņiem varbūt ir saskare ar blakus valsts politiķiem. No drošiem datiem es zinu, ka 2019. gada augustā Putins gatavojās pārņemt Baltiju (Tāpat kā Krimu ar zaļajiem cilvēciņiem, ar interierīču apturēšanu, arī sarunājot ar Trampu, ka 2 nedēļas viņš neredzēs, kas notiek ES austrumos). Mūs izglāba Baltkrievija, Ukraina un Coronvīruss. Viņi vēl cerēja, ka Eiropa salaidīs milzum daudz bēgļu Eiropā. Par laimi attapās. Domāju, ka politikas faktors nav jāizslēdz! Šie cilvēki ir jāsoda, pie tam nopietni. Tās manas personīgās domas un ļoti vēlos, kaut man nebūtu taisnība.

+1
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > Zinta Arista Zemzare 12.02.2021. 21.43

  Pēc taisnības meļiem būtu jāizrauj mēles un rīklēs jāsalej svins.
  Kamēr Baltā namā bija Trampa kungs, krievu fašistiskie izdzimteņi Ukrainā nepavirzījās pat par metru, krievu lidojošie zārki pārstāja pārlidot ASV kara kuģus, viņa enerģētikas politika nosita zemē naftas cenas, kas draudēja ar bada dumpjiem un attīrošo Pilsoņu karu Krievijā, mandu Kims vairs nešāva raķetes pāri Japānai, Ķīna būtiski mazināja savu laupītāju apetīti, tika nogalināts Irānas teroristu ģenerālis Kasems Soleimani, vairākas arābu valstis nodibināja diplomātiskās un tirdzniecības attiecības ar Izraēlu, Serbijai nācās piekāpties savās ambīcijās pret Kosovu, Putina kājslauķu: Merkeles un Makrona, režīmi bija spiesti pildīt savas saistības pret NATO. Tai laikā Latvija bija vismazāk apdraudēta, ko nevar teikt, tagad kad Baltā namā ir nonācis prātu izkūkojušais večuks, kurš jau otrā dienā pazvanīja savam kremļa saimniekam, lai apliecinātu savu padevību. Kad bija ievēlēts Trampa kungs, Krievijā visi ilgi minēja, kad notiks Trampa un Putina telefona saruna un vai Tramps vispār uzskatīs par vajadzību parunāt ar mazo paranoidālo sadistisko pedofīlu.
  Kas attiecas uz bēgļiem, mana pārliecība, ka Makrons, Merkele, Dombrovskis, Tusks un citi ienaidnieki pēc Putina rīkojuma Āfrikā rekrutē džihada pabalstu migrantus.
  Netaisos vakcinēties, jo esmu gatavs izslimot Covid 19 un iegūt dabisko imunitāti, jeb man jau tāda ir un neuzskatu par vajadzīgu atbalstīt neliešu, pēc kuriem bendes cirvis raud, marodierismu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Finegans > Zinta Arista Zemzare 13.02.2021. 22.08

  Domāju, ka nav ieinteresēti. Tie, drīzāk ir gadījuma rakstura cilvēki, ka valsts nav galvenā prioritāte.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: