Reālisms nav modē 1

Komentāri (1)

Sskaisle 16.02.2021. 22.53

tas, ka valsts tērē desmitiem miljoniem eiro kino, kurš nodokļu maksātājiem pēc tam nav pieejams – nu tas ir nenormāli. Kad filma nonāks kaut kādos dārgos k/t – publika par to jau sen būs aizmirsusi un neko nezinās.
Tā situācija, ka Latvijas kultūra notiek kaut kur ārzemēs – kaut kādos festivālos, kaut kādos grāmattirgos, izstādēs – tā varbūt ir tāda moderna situācija – atbilstoša laikmetam , bet man kā nodokļu maksātājai tā šķiet vienkāŗši nenormāli netaisnīga. Kad sāksies tautas nemieri – es virzīšos uz KM pusi. Tas ir viens no būtiskiem ļaunuma perēkļiem – sludināt, ka tauta bez kultūras nevar, bet to kultūru padarīt tautai nepieejamu.

VP šefs ziņoja, ka samazinājusies noziedziba, Ka tas saprotams, jo pēdējo – laikam 3 gadu laikā iedzīvotāju skaits samazinājies par 160 000 cilvēku. Nu domāju, ka ta patiesībā ir milzu problēma kultūrai – jā Latvijas kultūra notiek pamatā ārzemēs – mums tikai pastāsta medijos kas un kā, bet ja te uz vietas vairs nav cilvēku – kuri spētu vai gribētu patērēt to kultūru? Ko tad darīt? Tad jau iznāk, ka mēs finansējam kultūru, kas ir tā kā vista bez galvas.

Ja konkrēti par sīmani un tīronu. Protams, ka vajag arī šādu mākslu – kas notiek, bet vienlaicīgi nenotiek – kaut kāds rasols , kur saliek visu, kas dzirdēts, lasīts, redzēts.

Nu kaut vai Tirona Ļeņina eglīte – baigā māksla reflektēt par sifilisa vai vienalga kādas infekcijas saēstu cilvēku – lūk, parādi ļeņinu kā personu, kas gāza caru, kas milzu impēriju atstāja bez galvas un varu spēja nodot satracinātam nabagu pūlim – lūk – neba nu ļeņins tāds viens – bet – NEVIENS !!! mākslinieks to nespēj parādīt

tāpēc ir tāda – it kā moderna, patiesībā, jeb labi – godīgi – manā sapratnē – visa kā miksēšana
Sīmanis dedzīgi sludina 3.pasaules karu. Nu elle un indija – nu kur skrien un ko brēc- neko vēl ne par pirmo ne otro pk nav sapratuši, bet redz- tuvojoties 3 p.k. Manis pēc- lai sludina, bet kāpēc mums par tādu “mākslu ” jāmaksā?!

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: