Covid vakcināciju programmu panākumi un pieredze pasaulē 2

Komentāri (2)

altinyildiz 09.02.2021. 21.45

Pēdējā pusgada laikā lieko starptautisko kompāniju peļņa ir pieaugusi 20-80%, tātad tās ir Covid 19 beneficiāri, tai laikā, kad vidussķira un zemākie slāņi cieš lielus zaudējumus. Kompānijas vairs īpaši necenšas raustīt valstu vadības aiz šņorītēm, tās vienkārši gatavojas tās aizstāt. Vēl 50 gadus atpakaļ pretīgs žīdelis, kurš nozadzis biznesa ideju, kā Cukerbergs, vai finanšu noziedznieks, cilvēces nīdējs Soross, pat sapņot nevarēja par ietekmi, kāda tiem ir šodien.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 09.02.2021. 18.32

Ja arī ir panākumi, tad tie ir līdzīgi, kā Kalvīša “7 treknie gadi”, pēc kuriem tā mērgļa purns vairs nevienā TV ekrānā nelien, vai čekistu publiski piesmietās FSB rezidenta Savicka apteksnes, Dombrovska, “veiksmes stāsts”, kad tas morālais kroplis iemanījās, sava debilisma un alkatības sekas, proti, vairāk kā miljonu lielo parādu, uzkraut uz sabiedrības pleciem.
Panākumi, atšķirībā no savlaicīgas diagnosticēšanas un ārstēšanas, būt farmācijas uzņēmumu triljonu peļņa un viņu nopirkto darboņu: Kariņa, Pavļuta, Viņķeles, Juhnēvičas milzu “stipendijas”, par savu valstu ekonomikas graušanu un nevajadzīgu piespiedu vakcinēšanu un tā kā tie izdzimteņi jau būs izgaršojuši asinis, tad ar pirmo vakcinēšanas kārtu tie neapmierināsies, bet nāks arī otrā, trešā un vēl, kamēr latviešu valsts nebūs iznīcināta.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: