Mikromenedžmenta noriets un kas to aizvietos 5

Komentāri (5)

Sskaisle 01.02.2021. 10.11

BBC raksta, ka somi organizē kampaņu spējīgu darboņu piesaistīšanai no visas pasaules.
Ko mūsu valdība? Vispirms sekmīgi – tas valstij izdodas – ir pieredze, tātad sekmīgi iznīcina peļņu nesošas tautsaimniecības nozares, pēc tam ar varu rauj iekšā kremļa un kremļa draugu uzņēmējus, kuri tad te Latvijā tā paša kremļa aizsegā darbojas. It kā esam ES, it kā jau Krievija.

Man ir tiesības – vienīgās, ko esam 30 gados izcīnījuši – uzrakstīt, ka Latvijas politiķi, ka Latvijas valsts vara ir netīras, negodīgas, alkatīgas cūkas! Tās norijušas mūsu pagātni, tagadni un tagad šņakstinot piebeidz mūsu – latviešu nācijas nākotni!

https://www.bbc.com/worklife/article/20210121-finlands-radical-plan-to-lure-global-talent

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2021. 10.05

Es esmu bezdarbniece ar augstāko izglītību jau vairāk kā pusgadu. Janvāra pirmajā nedēļā ltv1 Rīta Panoramā uzstajās NVA direktore, Ka viņi tik čakli strādājot, ka tiekot nodrošināti visa veida kursi, ka atsevišķi kursi ir cilvēkiem ar augstāko izglītību.
Tā informācija absolūti – par 101% nesakrīt ar to, kas ir manā rīcībā. Man NVA raksta tukšus e -pastus, ka lai es aizpildu anketas un gaidu, bet telefoniski man pateica, ka kursos jau var mani pierakstīt, bet rinda ir vairāku tūkstošu cilvēku garumā.

Tad , kas iznāk – kā okupācijas laikā – dzīvē viss ir citādāk kā stāsta LTV?

Ministrijās darboņiem ir visas tiesības , toties atbildība – 0. Esi uzdevusi jautājumu , kāpēc mediji neziņo , cik miljonus katra ministrija saņēma prēmijās?

Domāju, ka to informāciju nepublicēs, jo tā ir vienkārši satriecoša. Kamēr vieni pārtiek no kartupeļiem un kāpostiem, citi nezin, kur naudu likt.

Tādā valstī dzīvojam.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2021. 10.00

labrīt Urga, piekrītu Tavam viedoklim par 101% , bet – domāju, ka Latvijas valsti jau sen vairs nekontrolē it kā pie varas esošie politiķi. Tāpēc – neticu vairs nekam.

Ja ne par vakcīnām , bet par darba intervijām. Raksta autore nepiemin vienu būtisku lietu – Latvijas darba tirgu taču arī ietekmē politiķu, valsts iestāžu, tiesu un mediju varas pērkamība.
Mana paziņa – mana vecuma dāma dabūja labi apmaksātu darbu, bet – viņa noklusēja savu vecumu, kad viņu spieda pie sienas, cik tad tomēr tie gadiņi – viņa šmauca pat tos nabaga 5 gadus, tad vēl viņa zvanīja un rakstīja tam darba devējam uzmācoties , ka ir pati labākā. Tagad ar darbu nav apmierināta, bet viņa saka – es vismaz varu izdzīvot no tās algas.
Mani šausmina doma, ka man būtu jārīkojas un jādzīvo līdzīgi.
Bet ziņas nav nekādas labās. Cita mana paziņa, par kuru es domāju, ka viņai ir nepārejošs mazvērrtības komplekss, jo viņa ir cilvēks ar augstāko izglītību – nevar dabūt darbu par apkopēju RIMI, jo tur vajagot iepriekšēju pieredzi lielveikalu uzkopšanā. Kasēs viņa nevarot strādāt, jo nevarot ne sēdēt, ne stāvēt ilgstoši.

0
0
Atbildēt

0

Urga 01.02.2021. 09.10

Par darba jēgu un darbinieku lojalitāti. Vai lojalitāte ir slēpšana.
Vakar “Nekā personīga” nošokēja D.Pavļuta atzīšanās par vakcīnu pasūtīšanas izmeklēšanas fiasko. Vai viņš to nopietni? Visas apspriedes bez protokoliem Veselības ministrijā? Šoreiz sabiedrībai diez vai pietiks ar to, ko D.Pavļuts darīs nākotnē, šoreiz tomēr jāatbild par konkrētajiem izmeklēšanas rezultātiem. Sabiedrībai to jāpieprasa. Šiem cilvēkiem vairs nav atmiņas? Kāpēc J.Dombura izpēti Delfos un Valsts Kontroles atzinumus par masku pasūtīšanu I.Viņķele diskotēkā tik izaicinoši izjokoja? Aktuālajā intervijā 1: 1 figurēja vēl kāda M.Mičerevska publiskota A.Bačkura īsziņa par 300000 maskām 2020.g.17.martā, kādu “atbildi viņš gaidīja no Edgara, lai caur Ilzīti”…, kāpēc nekas netiek noskaidrots?
Iepirkumi miljonos un neviena atbildīgā.

0
0
Atbildēt

1

  Urga > Urga 01.02.2021. 09.19

  “Pašreizējais veselības ministrs Daniels Pavļuts: “Es esmu šodien parakstījis rezolūciju un uzdevis nekavējoties izstrādāt kārtību, rakstveidā noteiktu kārtību, kā tiek sagatavoti lēmumi par vakcīnu iepirkumiem, kā tie tiek dokumentēti, kuras amatpersonas konsultē, kuras pieņem lēmumus un kur tie tiek virzīti, un kā tie nonāk līdz Ministru kabinetam. Īsiem vārdiem – ieviest šajā jautājumā kārtību.”
  D.Pavļut, kāpēc šajā jautājumā nebija kārtības?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: