Aspazijas instagramējamais vainags 3

Komentāri (3)

Sskaisle 01.02.2021. 23.24

Un vēl – domāju, ka Aspazija kāpās ir ļoti vientuļa. Tā bija un ir varmācība atraut viņai Raini, pamest viņu vienu kāpās tumsā, naktī, negaisos, visos tajos vējos.

Noteikti ir jādod nauda Panteļejevam G.,lai viņš uztaisa Raini – izbeidziet mocīt Aspaziju. Tā ir feministu sazvērestība un cilvēka mocīšana!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2021. 23.21

Starp citu, manam draugam Aspazijas vasarnīcā Dubultos vislabāk patika tie figitālie kaķi. Savukārt , mani nokaitināja i kaķi , draugs.
Patika B.Brokas balsī Aspazijas stāstījums, tikai tas varētu būt bijis visas ekspozīcijas garumā , ne tikai beigās. Ja vēl ar mūziku…

100 bērni to neklausīsies, viņus tas neinteresēs, bet 10 bērni to noklausīsies un 1 varbūt atkārtoti. Tam vienambir jādod iespēja!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.01.2021. 12.54

Es nespēju tālāk lasīt – katru dienu mefijos ir ziņas par miljoniem, ko saņem kultūras nozare!!! Kāds šoks šiem bļedj!!!

Manu nozari, darbavietas valsts likvidēja, tirgu atdeva kaimiņiem, bezdarba pabalsts tūlīt beigsies, jauna iespēja ir tikai rimi, maximakases

Dzīvo kā gribi – lec uz ecēšām vai eža – pakaļa sarkana tik un tā

Valstij un medijiem tādi kā es cilvēki ir tukša vieta – lai ātrāk nospragst un miers – galvenais, ka kuļturščikiem naudas upe neizsīkst …

Vienlīdzība skaitoties

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: