Netīri nagi 3

Komentāri (3)

Andris Vītols 29.01.2021. 20.38

Rakstā pausto domu sapratu, bet tāda salīdzināšana ar neprofesionāliem, netīrīgiem ārstiem nav veiksmīga. Pats ”IR” rakstīja par tiesnešiem, kuri maksātnespējas lietās u.c. pieņēmuši apšaubāmus nolēmumus vienas puses interesēs…. …. Tāpat ”IR” rakstīja, kādā veidā varēja tikt pie VAJADZĪGĀ tiesneša. Šos VAJADZĪGOS tiesnešus atrod, jo viņiem UZTICĀS, jo tic ka PALĪDZĒS, neņemot vērā, ko par lemto domās ”IR” un tā lasītāji…..
Nav pamata šādus VAJADZĪGOS tiesnešus pielīdzināt neprofesionālam ārstam. Lielie zagļi, blēži, kukuļņēmēji bieži atrod PROFESIONĀLĀKOS savu interešu AIZSTĀVJUS, gan tiesās, GAN ”CEĻĀ” UZ TIESU….. Reāli notiesāja VID darbinieku par dažu simtu kukuli, bet tiesneses Bērziņas kukuļņemšanas lieta IZBEIDZĀS ”CEĻĀ” UZ TIESU”. Savējie prokuratūrā ”vienojās” par sodu, neņemot vērā kukuļa ņēmējas AMATU un kukuļa apmēru desmitos tūkstošu….
Piekrītu, ka -” Magoņa un Osinovska kukuļa lieta ir tāds tests likumu varai.”- (kārtējais)
Šī lieta gan vēl nav pabeigta, ceru, ka visus nenopirks (kā lai maigāk pasaka?).
E.Levits teica, ka -”uzticība tiesu varai ir centrālāks jautājums nekā uzticība politiskai varai.”-
Piemēram SATVERSMES tiesas attieksme pret ”SAVĒJO PIESEGŠANU” ir pat simboliskāka, svarīgāka par kāda rajona tiesneša rīcību, nolēmumu…. Vineta Muižniece NOTIESĀTA par TĪŠIEM LIKUMPĀRKĀPUMIEM, jo vadot SAEIMAS komisiju viltoja dokumentus, bet viņas foto joprojām ir SATVERMES tiesā pie sienas.
To – «tiesiskuma stiprināšanu» – jāsāk no augšas. Tur ”augšā” ir profesionāli, izglītoti, piellājīgi, labi kopti ierēdņi, prokurori, tiesneši…., kuru VIDŪ IR ARĪ …. izglītoti, piellājīgi, labi kopti NEĢĒĻI UN KUKUĻŅĒMĒJI.

+2
0
Atbildēt

0

Normunds Šlitke 28.01.2021. 09.25

Ļoti trāpīgs un lakonisks, varētu teikt, pat ikonisks viedoklis. Iespējams, ka “netīri nagi” būs 2021. gada spārnoto teicienu pretendents vai nominants. Taču vai šis viedoklis ir izteikts īstajā brīdī? Vai tas būtu saturiski tieši tāds pats un publicēts tai pat “IR” numurā arī ja tiesa būtu piespriedusi apsūdzētajiem prokurora prasītos sodus?
Vai patiešām ir tik grūti atturēties no tiesneša ad hominem kritikas sprieduma satura sakarā no brīža, kad sākas tiesas apspriede, līdz pilna sprieduma sastādīšanai?

+2
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 28.01.2021. 07.18

Mūsu varenajiem šāds specs ir kā atrasts zelta gabals . pie viņa ja stāv rindā . Latvenergo šefs miķelzons, kukuļu devēju starpnieks mārtinzons, Latvijas Valsts bankas prezizents rimševics, Iespējams ka sērija Rigas satiksmes noziedznieki … magonītis varbūt bija eksperiments.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: