Mums ir, par ko lepoties! 2

Komentāri (2)

Sskaisle 26.01.2021. 14.45

Rakstīja, ka decembrībijis zemākais dzimstības rādītājs pēdējo 100 gadu laikā.

Profesors Vanags arī saka, ka Latvijā izmirst lauki – latvietības pamats. Tieši NA ir darījusi visu, lai kultūra kļūtu par bļodlaižu pašapkalpošanās nozari, kam ar tautu arvien mazāks sakars.

Tādi esam

0
0
Atbildēt

0

not mii 26.01.2021. 12.14

jauns. lv. noņēma komentu, kurā teikts – acīmredzot, toreiz bija par ko atzīt to latviešu valsti, un novēlējums – visiem latviešiem priecīgus svētkus un labi integrēties un vakcinēties.
Diezgan naidīga pozicija pret latviešiem un šo valsti, ja tik sirsnīgu vēlējumu noņem? Vai tas ir pieklājīgi? Vaicājiet, kam gribat, ņemat vienalga kādu ministru, prezidentu vai mazāku priekšnieku – visi teiks , ka valsts šiem izdevusies, īpaši smuki jau tas sanāca Vairai – mēs esam **** …uttt. Arī visi radošie dzied kā saskaņots koris, jo ir vienoti un labi motivēti. Žēl, ka ceļi slikti, bet oik un nodokļus vajag celt vēl vairāk, jo tas kalpo taisnīgai lietai – partijai un tautai jābūt vienotām. Ļoti pareizi, ka hiberkara apstākļos izpaliek jautājumi par Puķina naudas shēmām, un viņa zināmo sievu un radu bagātināšanu. Puķins gribēs – pateiks, latviešu valstī jau līdzīgas shēmas uz katra stūra, šie nav jāmāca.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: