Jākāpina temps!

35

Komentāri (35)

Jānis Lakijs 20.01.2021. 13.45

Kāpēc vāka bildē Pavļuta kungam rādītājpirksts netīrs? Nu kā tā var…

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Jānis Lakijs 20.01.2021. 16.34

  Kāpēc kamielim kupris?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.01.2021. 07.56

Man bija tāds sapnis, ka es stāvu savā sētā un cauri tur esošam bērnu rotaļlaukumam nes maisos iesietus covidupurus. Es uzreiz protestēju, kāpēc iet tieši pie bērniem, ka viss parks te brīvs. Bet neviens mani neuzklausa, nereaģē uz mani. Tad es eju prom un redzu, ka pretī nāk policiste ar garu zaļu vītola vici rokās. Pieeju pie viņas un sūdzos un viņa sāk mani sist. Es iemūku dzīvoklī. Domāju, ko tagad darīt un tai brīdī redzu, ka sētā sabraukusi milzīga tehnika, lai taisītu būvbedri. Tad gan es pamodos, jo tās šausmas bija pārāk lielas.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 18.01.2021. 15.58

  Viss OK. Ņujorkas mēris, Bills de Blasio, kurš lepojās ar savu meitu, pretīgo melnādaino bandīti, Chiara de Blasio, par to, ka tā piedalījās pagājušās vasaras Sorosa un kremļa finansētos “Antifa” un BLM(Black lazy monkeys) vandālisma un marodierisma aktos, slimos ar Covid 19 izvietoja veco ļaužu pansionātos, kā rezultātā apzinīgi tika nogalināti vairāki tūkstoši nevarīgu cilvēku. Viņa sugas brāļi, mūsu prokremliskie siles lopi, vēl uzskatāmi par īstākiem humānistiem.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 16.01.2021. 15.21

0
0
Atbildēt

0

Urga 16.01.2021. 08.52

Nesaprotu, kāpēc A/Par tik ilgi no malas nolūkojās uz Veselības ministres konfliktēšanu ar premjeru. Arī izcilības piesaukšana kaut kā nebija loģiska, redzot paša D.Pavļuta secinājumus par situāciju ministrijā un uzsākto jaunajā amatā. Arī par savām kļūdām jārunā, lai sabiedrība spētu uzticēties.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.01.2021. 06.24

Nelīdzēs kampaņas, ja paši politiķi elementāri pārkāpj jebkurus drošības pasākumus.

Zsv un JG sagaidīju divatā ar draugu, kaut gan man ir mamma , kura nepieciešama man un kurai nelieciešama esmu es. Tomēr es ievēroju valdības likumus un ieteikumus. Paliku savā mājsaimniecībā, kamēr viņķele mierīgi paziņo, ka brauks pie tētuka paciemoties.

Nu kas tas ir?

Vai tie miljoni reklāmai, cik svarīga ir vakcinēšana, patiesībā vienīgsis glābiņš, bet viņķele dzer šampi, kamēr kaimiņi vakcinējas.

Problēma nav informācijas trūkums, problēma ir varas elites visayļautība un nesodāmība. Totāla bezatbildība.

Godīgi – ja manā dzīvē autoritāte nebūtu ārsts – mans brālis, arī es būtu , ja ne noliedzēja, tad stipri aizdonīga gan

+2
-1
Atbildēt

1

  aivars15 > Sskaisle 18.01.2021. 01.23

  Prieks, ka Tu ievēro ne tikai visus likumus un noteikumus, bet pat ieteikumus.

  Lai redzētu vecākus, es vairākas dienas izolējos, tad izgāju testu un tikai tad braucu ciemos. Pieaugušiem cilvēkiem ir smadzenes, lai paši izlemtu kas ir risks un kas nav risks un rīkoties atbilstoši. Vieglāk ir novelt vainu uz valdību.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > aivars15 18.01.2021. 07.50

  Tā ir tā paralēlā pasaule, kurā mēs dzīvojam.
  Tad testu veicot tu drīksti pārkāpt likumu? Es pat tādu variantu iedomājusies nebiju, ielikt azotē testa rezultātu – cerams, negatīvu un šivērēties , kur vien gribu, par spīti valdības pieņemtam un saeimas apatiprinātam likumam.

  Šorīt lasu, pansionātos strauji turpina izmirt vecie cilvēki. Pansionāti, kuri ir novados, visbiežāk pagastos, ne pilsētās. Petraviča nosaka, ka par to atbildīgi ir pansionāta darbinieki un aiziet atsvaidzināt meikapu.

  Bet tu mierīgi ar visiem smalkiem papīriem pie mammas. Bezatbildīgais viņķeles advokāts!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > aivars15 18.01.2021. 08.03

  Jā un vēl – es domāju, ka šī valdība , šī saeima , šī veselības ministre ir vainīgākie un sliktākie kādi mums ir bijuši.

  Jā – apzinos, ka var būt vēl sliktāk. Pie durvīm stāv goblandija, bet tad arī tas būs šīs saeimas un valdības darba rezultāts. Korupcija, izšķērdība, vispārēja bezatbildība, masu mediju totāla impotence, kultūras kā tādas amputācija, manipulācija ar sabiedrības nabadzīgo , lumpenizēto daļu, kuras apjoms strauji pieaug.

  Šausminājāmies par trampa ameriju, tur notiekošo. Bet tramps taču demokrātiski tika ievēlēts. Viņš nebija nekāds uzurpators.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.01.2021. 19.08

  Jūs rakstījāt ”– es domāju, ka šī valdība , šī saeima , šī veselības ministre ir vainīgākie un sliktākie kādi mums ir bijuši.”- … Tad sanāk, ka tie, kuri ”iestartēja” to OIK ”savējo sistēmu” – labāki. Tad sanāk, ka tie ”GAZI GRĪDĀ” POLITIKAS BĪDĪTĀJI bija labāki (pilsoņi zaudēja darbu, tad īpašumus… un vēl palika parādos – tad bija spiesti pamest Latviju … ).
  Gan Trampu, gan SAEIMU demokrātiski ievēlēja. Kā balsojam, tā dzīvojam !!! …
  Jūs rakstījāt -” Korupcija, izšķērdība, vispārēja bezatbildība, masu mediju totāla impotence, kultūras kā tādas amputācija,…”- …
  Kā Jūs konstatējāt to -” masu mediju totālo impotenci”-??? … Jūs ieprieš rakstījāt, ka vismaz tiem sabiedriskajiem medijiem nesekojat. Kā var objektīvi vērtēt to ”potenci”, ja … durvis ciet… TV izslēgts…? .. .. Nav visi jānoniecina, jāapsaukā par impotentiem, ja kādam nepiekrītat… Kritikai jābūt ”par lietu”, par konkrētu rīcību, lēmumu… Ja gribat, tad spējat konstruktīvi debatēt par tēmu. Šoreiz … – ”visi slikti” – stilā…

  +2
  0
  Atbildēt

  5

  Sskaisle > Andris Vītols 18.01.2021. 20.35

  Nekā nebūs Andri, šī valdība , precīzāk būtu teikt koalīcija – solīja OIK atcelt! Visi !!! kā viens atzina , ka tā ir bandītiska cilvēku aplaupīšana un tā jāatceļ. Kur tas ir? !

  VK atzina ka oik dēļ katru gadu gaisā izkūp ap 8 milj. Bagātniekiem ši valdība turpina dot atlaides, nabagiem liek virsū jaunas sakas – nodokļus. Arvien lielākus un nežēlīgākus !

  Par šī numura varoni pavļutu visi – gan savējie, gan svešie teica, ka viņš ir viens no galvenajiem oik tēviem. Daži saka – vienīgais. Nu kas par to viņam ir vai nav ticis, bet nu tiepaši čiekuri – ar nesodāmības apziņu pie varas ir. Kāpēc nezagt, ja nevie s!!! zaglis cietumā nesēž.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 19.01.2021. 07.13

  OIK nevar atcelt, jo tad Dombrovskim, Kamparam, Pavļutam, Ašerādenam un Pūcei nāktos atdot no noziedznieku firmām saņemtās “stipendijas”, kas jau notērētas par nevajadzīgiem greznuma priekkšmetiem un perversām izpriecām.
  Neatkaīgi no tā, kurš ministrs notirgojis vislielāko skaitu OIK atļauju, galvenais vienalga ir čekistu publiski piesmietā rezidenta Savicka apteksne, Dombrovskis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.01.2021. 21.00

  Par masu medijiem, konkrētāk tomēr – to pašu šodienas jautājumu skatos regulāri – ja gribu saprast , kas notiek- gribu dzirdēt varas vīrus un sievas pati.
  Bet dažreiz tas ir īsts pārbaudījjms nerviem. Kad atlaida viņķeli – tieši sabiedriskie mediji – laikam taču pēc kremļa koordinatoru pavēles sabiedrību pilnībā orientēja uz to, ka kariņš ir nelietis, kurš atlaidis izcilu ministri. Tā bija arī piektdienas 8.janvāra rīta panorāmā , kur par tiesnesi nez kāpēc bija uzaicināts saskaņas klementjevs – kuram tas kariņa “kaušanas” laiks bija vismaz 10 min, kamēr levutam rp atvēlēja vien 3 min
  Par kultūru – kādreiz to skatijos.

  Tagad tāpat uztaisīju kontroles skatījumu kultūrdevai un sapratu, ka kļūst tikai sliktāk – stulbāk .

  Nolēmu noskatītos filmu par uldi pūcīti. Drausmas – visa runa par viņa brūtēm un attiecībām ar alkoholu.

  Debess – nu drausmas, ar varu mums mauc virsū slavenību pietaisīto apakšveļu un tad mūs kaunina par idiotiem

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.01.2021. 01.50

  Jauki, ka tomēr dažreiz sekojat LTV un citiem raidījumiem. Dažiem mazāk patīk Viņķele, citiem nepatīk Kariņš…. … Tā LTV jau nav Šlesera TV, ka var ”ieteikt” raidījuma vadītājiem, kuru mazāk kritizēt, kuru vairāk… Par Uldi Pūcīti pastāstīja vairāk – Jums nepatika. Kad LTV pastāsta mazāk…, tad atkal … slikti, jo noklusējot, visu TAISNĪBU nestāstot…. valdošajiem kalpojot…. Nav jau padomju laiki, kad neko sliktu nestāstīja…. ja nerunāja pret komuņakām… Par to Pūcīti nebija nekādas ”drausmas”….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.01.2021. 18.51

  Andri, kaunies! Sabiedriskie mediji visus mūsu kultūras cilvēkus pataisa par maukām un dzērājiem, čekas kājslauķiem. Un tādi andri to vaļēju muti ņem pretī.
  Tā vietā , lai dotu vārdu profesionāļiem – lai stāsta, kāda ir konkrētā cilvēka vieta, nozīme latviešu kultūrvēsturē – laiž pie vārda tik vecās brūtes un klačotājus.
  Fuj , negantība! Kaunies
  Andri! Domāju, ka esi smalkāks!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 20.01.2021. 01.02

  Jūs arī dažreiz neizteicāties smalki. Es izteicu viedokli par Jūsu pieminēto raidījumu, tam nav saistības ar kādu smalkumu. Kāpēc man būtu jākaunās, ja biju pieklājīgs ??? … Nav jau padomju laiki, kad neko sliktu nestāstīja … gan par ”varnešiem”, gan atzītiem aktieriem…. Neviens U.Pūcīti nepazemoja, bet drīzāk ļāva saprast izcilo aktieri…. -”Un tādi andri to vaļēju muti ņem pretī.”- nesmalki un melīgi. Es Jūs personīgi neaizskaru, ja arī Jūs melojat (piemēram sakot ka -”Sabiedriskie mediji visus mūsu kultūras cilvēkus pataisa par maukām un dzērājiem, čekas kājslauķiem”- … Jums tāda PADOMISKA domāšana, visur rādās ienaidnieki un čekisti….

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 20.01.2021. 14.49

  Izcilus aktierus saprot analizējot lomas, nevis uzskaitot brūtes.
  Kas tev jāzin kāds viņš colvēks bija – pietiek, ka tuvie colvēki to zin.
  Ja gribam sevi pieskaitīt kultūrtautai, tad mums jāprot definēt, novērtēt, izvērtēt mūsu pērles. Nevis tās sajaukt ar dubļiem un sēnalām publikai par prieku.

  Tikko Ezerai jubileja – nu nevarēja kaut vienu vienīgo !!!! – speciālistu uzaicināt izteikties – kāda ir viņas proza, kāpēc unikāla utt. Bet nē – katrs kas Ezeru pieminēja – uzskatī
  j a par pienākumu viņas intī.mo jūtu dzīvi apcerēt un iztiesāt – pretīgi

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.01.2021. 21.52

  Vēl – lsm.lv ik pa laikam kaut ko klausos – atkal lai mēģinātu saprast, kas notiek. Lūk, aidim tomsonam kāds klausītājs uzdod jautājumu – kāpēc ēterā netiek uzaicināti dažādu viedokļu pārstvāvji. Uz ko a.t. atbildēja, ka viņi ēterā laiž tikai pareizos viedokļus. Jautājums – jas nosaka, kuri ir pareizie viedokļi? Kas to nosaka?

  Vai šāda čekistu laiku sistēma medijos nav galvenais iemesls kāpēc tai neuzticas?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 19.01.2021. 02.30

  Es nezinu vai A.Tomsons tā teica, nezinu to kontekstu, kādā sakarā tāda atbilde… Daži zvana un saka, ka to Daugavpils Aivaru vispār nevajag laist ēterā…. Jābūt tomēr saprātīgam līdzsvaram. No otras puses nedrīkst sabiedriskajā medijā dot pusi ētera laika tiem, kuri stāsta, ka ZEME plakana, ar vakcīnām mūs grib čipēt utt. ”Streipa laikā” bija daudz sliktāk… tad Streips pat tekumu bieži neļāva pabeigt. Vēl vairāk. K.Streips katru zvanītāja teikumu ”PAPILDINĀJA” ar savu monologu, tā faktiski cenzējot ”brīvā mikrofona” saturu. Bija tur tāda Loreta B., kura neļāva vispār neko pajautāt A.Šķēlem. Abi tad bija lieli A.Šķēles ”fani”. Tagad ir labāk, tiešām labāk…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 19.01.2021. 06.57

  Bargās krievenes vīrelis, krievmīlis Tomsons, kurš iedomājies sevi par raidījuma īpašnieku, kurš piešķir tribīni tādiem atklātiem Latvijas ienaidniekiem, kā Jurkāns un Kreituse, uz mata kā koprofāgs Streips.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 19.01.2021. 07.03

  “Dažādu viedokļu” paudēji mūsu MZL(masu zombēšanas) ir SC un viņu sugas brāļi, Vienotība, kuru balsojumi sakrīt 95% gadījumu, bet valstij nozīmīgākos, par visiem 100%.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.01.2021. 21.54

  Vēlēsanas notiek reizi 4 gados un ja tad ir tik daudz kļūdu un neizdarību un neviena atbildīgā – nu nav tas riktīgi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.01.2021. 01.00

  Es varu nosaukt dažus atbildīgos, bet daudzi tam nepiekritīs. Daudzi nobalso par tukšiem solījumiem, bet ar to par maz. Lai saraksts dabūtu vairāk balsu, tad to solītāju bildes jāuzliek uz sienām, autobusiem utt…. Tam vajag naudu… secīgi vēlēšanās saņemto ”palīdzibas naudu” partijai jāatstrādā… Secīgi partijas bieži balsoja, kā partiju sponsori, saimnieki ”palūdza” (nevis tā, kā solīja pirms vēlēšanām … vēlētājiem)…. Lai mazinātu partiju atkarību no ”sponsoriem”, tika palielināts partiju finansējums no budžeta (tātad no parastajiem vēlētājiem) un vienlaicīgi samazinātas ziedojumu summas…. Vineta Muižniece pat atļāvās viltot SAEIMAS dokumentus, lai nobremzētu partiju finansējuma noteikumu izmaiņas… Daži pērkamie ”žurnālisti” arī aizstāv Šlesera, Šķēles, u.c. viedokli, ka partijām jāpaliek viņu finansiālā atkarībā. Saņemot naudu partijas aktivitātēm no budžeta, mazinās partiju atkarība no dažiem PARTIJU ”īpašniekiem”. Kāpēc savulaik deputāti nobalsoja par sliktu OIK likumu??? Tāpēc, ka partiju sponsori ”palūdza”, Šķēle, Kalvītis ”palūdza”. Tagad par tādu sliktu OIK likumu vairākums nenobalsotu, jo atkarība no sponsoriem stipri samazināta… Daļu atbildības jāuzņemās pašiem vēlētājiem,

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 19.01.2021. 07.29

  Trampu ievēlēja demokrātiski, neskatoties uz visiem mēsliem, ko viņam lēja virsū ģem-parķijas rupori. Bez mūsu, čeku apkalpojošiem, tā saucamo, sabiedrisko mediju propagandoniem, kas nodullināja vientiesīgos latvietīšus, Vienotība, kopā ar savām kroplām atvasēm: JKP un Par (OIK), nebūtu visi tikuši Saeimā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 15.01.2021. 12.53

Salīdzinot ar Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces vērienīgām OIK afērām, vakcinācija izrādīsies īstākā zelta bedre. Mazāk apsviedīgās Viņķeles aizrotēšana no VM siles, bija akūta nepieciešamība pēc vēl lielāka kretīna.

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > altinyildiz 15.01.2021. 16.06

  Es gan nekad nesaku, ka ”politiķi raujās pie siles”. Tā ‘savulaik bieži teica K.Streips… par SAEIMU…. Kā vajag necienīt savu valsti, lai savu parlamentu par sili sauktu. SAEIMU par sili var pārvērst CŪKAS, ja tur tādas savēl…. Jūs par SILI dēvējat MINISTRIJAS, līdzīgi K.Streipam, kuram SAEIMA šķiet kūts ar silēm. It kā latvieši, bet tāda necieņa pret Latviju, kā RTR Solovjovam…. Par tām silēm …. Jūs ar K.Streipu šajā attieksmē esat ļoti līdzīgi…

  +1
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 15.01.2021. 17.47

  Kādam ir jābūt naidam pret savu valsti, lai čekas projektus: JV, JKP un Par(OIK) un to kremļa kājslauķus, zagļus un sodomītus, nosauktu par Latviju? Fiziskais, garīgais un morālais invalīds Streips ir tāds pat latviešu valsts ienaidnieks, kā manis minētie. Jau tikai par aģitēšanu par Pilsonības likuma “0” variantu 1998. gada referendumā, tas mēsls bija pelnījis iepazīt elli, vēl pirms tur būs ticies ar savu radītāju. Par izteikumiem par labāko ASV Prezidentu, Reiganu un par balsošanu par Obamu, tam bija jāizbeidzas Guantanamo cietumā ar arābu teroristu driskās saplosītu sfinkteri.
  Kad Streips izteicās par sili, tas bija attiecināts uz krietniem latviešiem, bet man siles lopi ir 70% Saeimas.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 18.01.2021. 21.25

  Jūs rakstījāt -”Kad Streips izteicās par sili, tas bija attiecināts uz krietniem latviešiem, bet man siles lopi ir 70% Saeimas.”- … Tas tomēr uz labu, ka Jums visi nešķiet lopi… Nevajag piebalsot Krievijas propagandai un vietējiem INTERFRONTISTIEM… … Barikādes necēla, lai SILI sargātu. Arī tad AP bija INTERFRONTES frakcija, bet mēs sargājām parlamentu… , lai atjaunotu valsti, aizstāvētu latviešu valodu. … Es -”kremļa kājslauķus, zagļus utt. ”- nekur neesmu pielīdzinājis Latvijai, tāpēc nepamatoti apvainojumi… Jums tāds Streipa vai Solovjova stils – kritizēt otru arī par to, ko tas otrs nemaz nav domājis, teicis….

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 16.01.2021. 06.30

  Nē Andri!
  Pirms saeimas vēlēšanām visi deputātu kandidāti bija svētāki par Romas pāvestu. Gatavi uz ežiņas nolikt ne tikai savas vieglās dienas, bet pat galvu. Pēc ievēlēšanas – Svētā Debess – katram pa kādam pantam, bosiem – komisiju vadītājiem lielie – kriminālie panti, kamēr parējie – pat nezinu vai gluxi visiem, bet nu tomēr – mazie panti.

  Andri, par kādu cieņu runa var būt!? Naids un dusmas! Labi, ka var rakstīt komentārus – tvaiku nolaist.
  Nu streipam ļauj runāt, ko šis grib, tad nu viņš nekavējas, bet es viņu vairs sen neklausos, jo neticu viņa spējai spriest objektīvi. Tomēr, ja strrips ir nolamājis saeimu – tad viņam bravo!!!

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.01.2021. 20.43

  Man ”negadījās” nobalsot par tādiem, kuriem tagad kādi panti. Es par katru, kuru atstāju sarakstā, biju lielā mērā informēts (kompetence, godīgums … ). … Nekad nebalsoju par jaunajām populistu partijām (no Sudrabas … līdz Gobzemam… )… Ja jums šaubas par kādu deputātu kandidātu, tad svītrojiet no saraksta. Tāpat varat ar kandidātiem satikties …. Atbildīgie vēlētāji taču nesavēlēja tos ”ar pantiem” vai ”ķīseļa upju solītājiem”. …
  Pret kuriem Jums -” Naids un dusmas!”- ??? Pret SAEIMĀ savēlētajiem BLĒŽIEM …! … Tad kāpēc ”bravo Streipam par (visas) SAEIMAS nolamāšanu”-? … Tāda padomju laika vai ”staļiniska” domāšana, ja kas nepatīk, vai nedarbojas labi, tad ”visus nošaut”, nevis noskaidrot konkrēto vainīgo…
  Es pārāk nedusmojos uz tiem vēlētājiem, kuri sabalsoja SAEIMĀ tos blēžus un populistus, jo pamatā viņi paši nezin ko grib, tic visādiem nereāliem solījumiem, jo tāds viņu zināšanu līmenis….
  Mani kaitina ”izglītotie blēži un populisti”, kuri noniecina Latvijas valsti, Latvijas parlamentu, muļķo vēlētājus… (būtībā piebalso RTR Solovjovam, par Latviju, kā neizdevušos valsti).
  Pirms 30 gadiem biju pie parlamenta – tagad SAEIMAS ēkas. Vai tad KŪTI ar SILI mēs aizstāvējām? Vai INTERFROTISTI un čekisti var izteikties vēl riebīgāk par pašiem latviešiem, kuri savu parlamentu par sili saukā???

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 19.01.2021. 14.28

  Visus nenošaut, tikai tos, par kuriem pēc pārbaudes ar poligrāfa testu un pēc pārbaudes dublēšanas ar medicīniskiem preperātiem, atklātos, ka tie ir apzinīgi pieņēmuši lēmumus, vai balsojuši pretēji valsts interesēm, kā piemēram: par Šļesera bandas pieņemto UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem, čekas maisu sargāšanu no sabiedrības, pilsonības mešanu pakaļ Latvijā ievazāto WWII noziegumu mantinieku atvasēm, Putina favorīta, krievu militārista atvases, Vējoņa, iesēdināšanu preža krēslā, čekas pasūtītās TECII 2. kārtas būvētājiem, Citadeles atdošanu par 1/3 vai pat 1/4 vērtības ASV reģistrētam čekas offf-shore firmu fondam, stratēģiski nozīmīgā 500 miljonu vērtā LM atdošanu bez naudas Krimas čekistu firmai, izvazāšanai līdz galam, PV afēras mēģinājumu, AirBaltic pārvaldes atdošanu štazi(KGB) oficierim, OIK afēru beneficiāriem un atbalstītājiem utt.
  To tuvinieki ir deklasējami, bet fanātiem konfiscējama visa manta.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Kamielis 14.01.2021. 13.10

Ja žurnāls uz vāka reklamē vakcinēšanas pieteikumu, tad vajadzēja arī norādīt kur šodien var pieteikties vakcinēšanai, pretēja gadījumā IR nodarbojas ar sabiedrības maldināšanu.
Interesējos poliklīnikā kā vecuma riska grupas pacients, kur var pieteikties. Ventspils Poliklīnikas reģistratūra atbildēja ka viņiem nav zināms.

+4
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Kamielis 16.01.2021. 06.35

  Kamieļa kungs, IR jau tikai pakaļskrien galvenajiem muldoņām – sabmedijiem.
  Valsts medijiem piesolījusi naudu, ja šie darīs ko liks.

  Man zārka nauda iztērēta , arī man būs jādara , ko liks – dzīvot ta gribas.

  Uz vakcīnu neceru. Drīzāk cirvju kāti sāks ziedēt, nekā šī valsts spēs par cilvēkiem gādāt.

  Sociālā netaisnība un nevienlīdzība ir padziļinājusies kā vēl nekad agrāk

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Kamielis 16.01.2021. 15.19

  Nevajag pārdzīvot, visi saņems vakcīnu, jo tā ir izcils veids, kā iztērēt miljardu, vēl dodot iespēju nopelnīt saimniekiem, valsts pasūtījumu monopolistiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam