Jākāpina temps! 7

Komentāri (7)

Sskaisle pirms 1 stundām

Nelīdzēs kampaņas, ja paši politiķi elementāri pārkāpj jebkurus drošības pasākumus.

Zsv un JG sagaidīju divatā ar draugu, kaut gan man ir mamma , kura nepieciešama man un kurai nelieciešama esmu es. Tomēr es ievēroju valdības likumus un ieteikumus. Paliku savā mājsaimniecībā, kamēr viņķele mierīgi paziņo, ka brauks pie tētuka paciemoties.

Nu kas tas ir?

Vai tie miljoni reklāmai, cik svarīga ir vakcinēšana, patiesībā vienīgsis glābiņš, bet viņķele dzer šampi, kamēr kaimiņi vakcinējas.

Problēma nav informācijas trūkums, problēma ir varas elites visayļautība un nesodāmība. Totāla bezatbildība.

Godīgi – ja manā dzīvē autoritāte nebūtu ārsts – mans brālis, arī es būtu , ja ne noliedzēja, tad stipri aizdonīga gan

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 15.01.2021. 12.53

Salīdzinot ar Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces vērienīgām OIK afērām, vakcinācija izrādīsies īstākā zelta bedre. Mazāk apsviedīgās Viņķeles aizrotēšana no VM siles, bija akūta nepieciešamība pēc vēl lielāka kretīna.

0
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > altinyildiz 15.01.2021. 16.06

  Es gan nekad nesaku, ka ”politiķi raujās pie siles”. Tā ‘savulaik bieži teica K.Streips… par SAEIMU…. Kā vajag necienīt savu valsti, lai savu parlamentu par sili sauktu. SAEIMU par sili var pārvērst CŪKAS, ja tur tādas savēl…. Jūs par SILI dēvējat MINISTRIJAS, līdzīgi K.Streipam, kuram SAEIMA šķiet kūts ar silēm. It kā latvieši, bet tāda necieņa pret Latviju, kā RTR Solovjovam…. Par tām silēm …. Jūs ar K.Streipu šajā attieksmē esat ļoti līdzīgi…

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > Andris Vītols 15.01.2021. 17.47

  Kādam ir jābūt naidam pret savu valsti, lai čekas projektus: JV, JKP un Par(OIK) un to kremļa kājslauķus, zagļus un sodomītus, nosauktu par Latviju? Fiziskais, garīgais un morālais invalīds Streips ir tāds pat latviešu valsts ienaidnieks, kā manis minētie. Jau tikai par aģitēšanu par Pilsonības likuma “0” variantu 1998. gada referendumā, tas mēsls bija pelnījis iepazīt elli, vēl pirms tur būs ticies ar savu radītāju. Par izteikumiem par labāko ASV Prezidentu, Reiganu un par balsošanu par Obamu, tam bija jāizbeidzas Guantanamo cietumā ar arābu teroristu driskās saplosītu sfinkteri.
  Kad Streips izteicās par sili, tas bija attiecināts uz krietniem latviešiem, bet man siles lopi ir 70% Saeimas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols pirms 1 stundām

  Nē Andri!
  Pirms saeimas vēlēšanām visi deputātu kandidāti bija svētāki par Romas pāvestu. Gatavi uz ežiņas nolikt ne tikai savas vieglās dienas, bet pat galvu. Pēc ievēlēšanas – Svētā Debess – katram pa kādam pantam, bosiem – komisiju vadītājiem lielie – kriminālie panti, kamēr parējie – pat nezinu vai gluxi visiem, bet nu tomēr – mazie panti.

  Andri, par kādu cieņu runa var būt!? Naids un dusmas! Labi, ka var rakstīt komentārus – tvaiku nolaist.
  Nu streipam ļauj runāt, ko šis grib, tad nu viņš nekavējas, bet es viņu vairs sen neklausos, jo neticu viņa spējai spriest objektīvi. Tomēr, ja strrips ir nolamājis saeimu – tad viņam bravo!!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Kamielis 14.01.2021. 13.10

Ja žurnāls uz vāka reklamē vakcinēšanas pieteikumu, tad vajadzēja arī norādīt kur šodien var pieteikties vakcinēšanai, pretēja gadījumā IR nodarbojas ar sabiedrības maldināšanu.
Interesējos poliklīnikā kā vecuma riska grupas pacients, kur var pieteikties. Ventspils Poliklīnikas reģistratūra atbildēja ka viņiem nav zināms.

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Kamielis pirms 1 stundām

  Kamieļa kungs, IR jau tikai pakaļskrien galvenajiem muldoņām – sabmedijiem.
  Valsts medijiem piesolījusi naudu, ja šie darīs ko liks.

  Man zārka nauda iztērēta , arī man būs jādara , ko liks – dzīvot ta gribas.

  Uz vakcīnu neceru. Drīzāk cirvju kāti sāks ziedēt, nekā šī valsts spēs par cilvēkiem gādāt.

  Sociālā netaisnība un nevienlīdzība ir padziļinājusies kā vēl nekad agrāk

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: