Politiskās atbildības nozīme Latvijā 5

Komentāri (5)

Urga 13.01.2021. 13.36

Varbūt antropologi varētu veikt izpēti, kāpēc svētku svinēšana gūst virsroku pār cilvēku dzīvībām, tas patiešām varētu būt pienesums un palīdzība valdībai. Visiem būtu jāpieslēdzas, arī zinātniekiem. Ļoti gaidītu zinātnes skaidrojumus. Ballīšu sekas tagad piedzīvojam.

+1
0
Atbildēt

0

Urga 13.01.2021. 09.55

Subjektīvi, bet man šis viedoklis ierakstās a la A.Kaktiņa u.c. “nepareizās valdības” uzsāktajā torpedējošajā politikā, gaidot jaunas partijas ienākšanu politiskajā vidē Latvijā. Izvēlētā argumentācija rakstā, pieminot Zolitūdi un, veiksmīgi aizmirstot kaut vai N.Ušakova palikšanu mēra amatā….

P.S. Pirms Ziemassvētkiem Vācijā A.Merkeles uzrunā par katra lielo atbildību savu tuvinieku pasargāšanā no Covid 19 arī bija aicinājums apjēgt dzīvības cenu, lai tie daudziem nebūtu pēdējie svētki. Diemžēl vieglprātības cena var izvērsties visskarbākajā iznākumā, un par to brīdināja gan A.Merkele Vācijā, gan E.Levits Latvijā. Vai Vācijā A.Merkelei pieprasīja atvainošanos?

+1
0
Atbildēt

2

  QAnon > Urga 14.01.2021. 10.07

  “veiksmīgi aizmirstot kaut vai N.Ušakova palikšanu mēra amatā….”
  ______________
  Ne tikai viņš. Putina kuces, Zatļera, tuvākais līdzskrējējs, Sprūdžs, kam bija jāatlaiž Dome uzreiz pēc tam, kad Ušmeriks īsi pirms Krājbankas bankrota, iegrūda Antonovam 10 miljonus rīdzinieku naudas, arī palika amatā un čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, kura pienākums bija izdarīt, lai Sprūdžs neko savā mūžā vairs nevarētu pastrādāt, arī atkāpās tikai pēc tam, kad Prezidents, Bērziņa kungs, tam parādīja biezā kompromatu sējuma mazu stūrīti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kristiansk04 > Urga 15.01.2021. 16.11

  Diezgan naivi un nepamatoti vainot Zolitūdes “izplānošanā”, citiem vārdiem – pieļaušanā Pavļutu, kamēr tiešie vaininieki, komentāros pieminētie kungi, droši staigā uz ,,brīvām kājām” .
  Un rakstā ir mājieni uz ,,a la” jaunas partijas izveides vajadzību.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > kristiansk04 16.01.2021. 14.27

  Arī bēdīgi slavenā Dombrovska valdības ekonomijas ministrs, Pavļuts, vēl nebaro tārpus, kaut arī sen bija laiks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: