Arturs Toms Plešs: Pieņemšu datos un zinātnē balstītus lēmumus 2

Komentāri (2)

lindab456 08.01.2021. 12.50

Ko lai saka – acis nemelo, atliek ticēt vārdiem. No sirds ceru, ka tā nav paaudzes seja, citādi var izrādīties, ka zīdainis tiks izliets ar visu bļodu. Pieredze nav trūkums un pagātne nav jānogriež -vai kādam jāpierāda vēl, ka tas ir pamats. Tukšums ir priekšrocība līdz brīdim un “pastudēt ārzemēs” dažviet atgādina kursu uz Pētera 1. reformām. Par koalīcijas izvēli domājot – gadiem ilgi, atsaucoties uz balansa uzturēšanu, kā prioritāti, var pazaudēt galveno, kā dēļ tas viss ir vajadzīgs.
Nesadzirdēju būtisko – par purvu industriālu izstrādi un vēja parkiem, mežu masīvu izciršanu un fragmentāciju, dabas daudzveidības aizsargāšanu, kāpu izciršanu un apbūvi, ceļa izbūvi Lielajos Kangaros, par Skultes sašķidrinātās gāzes termināli un novērtējumu uz vidi, par to kā tiks atrasts līdzvars starp lauku industrializāciju, lielajām saimniecībām, ķimizāciju un konvencionālo lauksaimniecību, tradicionālo dzīves veidu – kas tiks darīts, lai veicinātu lauku apdzīvotību, cilvēku atgriešanos laukos, dzimtas mājās.
Likteņa ironija, bet Plešam ministra amatā būs jāplūc augļi no ATR sastrādādā.
Sadzirdēju – “ļoti ambicioza industriāla stratēģija…” un “Noteikti es tik ātri uz komisāru neskatos..,” kas pēc intervijas atstāj diezgan drūmus secinājumus un mieles.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.01.2021. 08.09

jā – ticu -ticu uz vārdu – jau A/PAR ir pierādījusi, ka cilvēks viņiem ir sūds – līdzeklis politiķu netīro alkatīgo dziņu apmierinšānai

plešs bija tas parlamentārais sekretārs, kurš līdzdarbojās tādas novadu reformas īstenošanā Latvijā, kura gluži kā okupācijas laikā ņēma vērā – datus – t.i. biznesa un izdevīguma argumentus, ignorējot cilvēku , cilvēciskās vērtības

nē un miljons reižu nē tādiem politiķiem, kuri datus un zinātni izmanto kā argumentus savu zemisko mērķu īstenošanā –

ceru, ka pašvaldību vēlēšanās Latvijas cilvēki spēs parādīt īsto – vietu – atkritumu grozu šai partiju apvienībai !

+4
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: