Kariņš izsaka neuzticību veselības ministrei 10

Komentāri (10)

gustaps 08.01.2021. 18.00

M. Tečere uz žurnālistu paredzējumu, ka daudzi līksmos par viņas nāvi, atbildējusi, ka pretējs rezultāts liecinātu par visas viņas darbošanās bezvērtību.
Novērots, ka gudras un spēcīgas sievietes izpelnās īpašu laikabiedru nepatiku. Lai tad nu šis fakts, tāpat kā Margaretai, apliecina, ka darīts daudz, darīts pareizi un darīts spēcīgi. Go, Maggy, go!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.01.2021. 21.13

noklausījos Šodienas jautājumu – domas nemainu.
Viņķeli ziepēs –
Rakstu tikai to, ko varu pierādīt uz sitienu – man tuvs cilvēks ir 3.grupas invalīds. Viņam ir jāiet uz darbu katru dienu, jo invalīda pabalsts ir niecīgs. Arī viņš zvanījis savai dakterei un prasījis, kad viņš var cerēt uz vakcīnu, jo gripas vakcīnu pat par naudu nopirkt nevarēja.

Arī viņa ģā atbildējusi, ka viņai vispār nekādu ziņu no VM par to, kas notiek, ko teikt pacientiem par covid vakcīnam , uz ko būt gataviem nav,

+2
0
Atbildēt

1

  Urga > Sskaisle 06.01.2021. 08.43

  Vairs nebrīnos par LTV1. Pasūtītās SKDS aptaujas ar A.Kaktiņa komentāriem, vai tad tā nav politikas izpausme, ko akceptē ne tikai ziņu redaktore, bet arī pārējie ziņās strādājošie?
  A.Bērtules “Šodienas jautājumos” vakar, manuprāt, daudzi jautājumi izpalika.
  Kad I.Viņķele apgalvo, ka viņa rūpējas par trūcīgajiem, tad, vai iespējams aizmirst viņas attieksmi pret pensionāriem, kas strādājuši PSRS.
  Pabriks iesaka premjeram pārņemt Veselības ministrijas vadību, tad jājautā, kas atcēla maratonu, vai Viņķele? Domburs un Valsts kontrole izsekoja masku iepirkumu sāgu, kāda bija ministres reakcija disko zālē?
  Liepājā divu bērnu māmiņa zaudēja cīņā ar C 19, zāles nebija uz vietas, tikai Rīgā.
  Iepirkumu sāga liekas visai dīvaina arī vakcīnu iepirkumos – imunizācijas padomes sēdē uzaicināta tikai Astra zeneca kompānija (Rēdera 1: 1 ar Zavadsku). Ja tā, tad iznāk, ka Vinķele ne pirmo reizi iepirkumu lietās “veidojusi” dīvainu politiku.
  Un beidzot, ja citādi nevar, tad ķeras pie matu krāsas. Subjektīvi, bet neatstāj doma, ka Vinķele savā politiskajā vadībā neiztiek bez intrigošanas.
  Par to arī A.Margēvica Dienas komentārā (Ministres demisija dzīvības cenā)

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.01.2021. 20.01

ha – tikko ltv1 reklamē Jura Podnieka filmu Mēs – un sāk ar lozungu – Cilvēks galvenā vērtība.

Domāju, ka kā reiz Latvijā tas palicis okupācijas līmenī – cilvēks kā pēdējais arguments jebkura lēmuma pieņemšanā.

Lūk, problēmas būtība. Vai no tā var iziet čekistainos ministrus nomainot ar godīgiem – nezinu. Godīgi – nezinu .

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.01.2021. 19.58

iesaku noskatīties
https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.09.2019-aizliegtais-panemiens.-operacija-5g.id166590/
Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «5G»
Aizliegtais paņēmiens 2. septembrī 2019
Baidīties vai nebaidīties no 5G antenām? Kā tās strādās un kā atšķirsies to tehnoloģijas no esošā 4G? Zīmējam un skaidrojam. Atmaskojam arī melus, ko izplata vietējie pret 5G aktīvisti, smeļoties ziņas labi organizētā viltus ziņu televīzijā «Kla.tv».

Ko par to saka NATO? Un kā ar 5G ietekmi uz veselību?

Lūk, Viņķele apgalvo – 5G ir absolūti nekaitīgs.

Un tad es izlasu žurnālā ārsts.lv, 2019.maijs – Dr .biol. Antons Kolodinskis – LU – Bioloģijas institūta vadošais pētnieks – Elektro-magnētiskais lauks mums visapkārt.

Es ticu speciālistam – pētniekam, un pētnieks saka – jāuzmanās, jāvēro , jāsecina, jo e.m. l. rada lielāku risku vēža un asinsvadu saslimšanām.

Kā runāja politiķi – kā bandīti no čekistu laikiem – galvenais ir attīstība, cilvēka veselība – sūds un pieci.

Kopš šī raidījuma es viņķelei kā politiķei neticu.

Patika Levita nostāja – ka patiesībā 5G ir jaunums un vēl jāpēta un ja pierādās tā kaitīgums – tad jālemj, kur to likt un kur nelikt.

. Nevis mūsu politiķi – meļi – acis nemirkšķinot.

Tas pprotests krastmalā – mītiņš pret covid – manā uztverē pirmkārt, ir protests pret varas elites meliem, krāpšanos.

Un ievērojiet, ko saka viņķele – ja it kā meli par 5g ietekmēs biznesu, vai valsts aizsardzību, tad “meļi” jāliek cietumā. Paga – viņķele – bet kur cilvēks? Ka 5 g ietekmē vai varbūt tomēr neietekmē – cerams, cilvēku – tas vispār nav arguments?

čekisti sasodītie!

Kariņam, visiem tādiem vajadzētu ar kāju pa pakaļu!

+2
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 05.01.2021. 18.38

Var jau būt, ka pamatoti, jo darāmā un nepadarītā netrūkst. Neizbēgami, jo pandēmija vispirms ir veselības ministrijas tēma un te nu nākas rauties pa īstam. Ne tā, kā Šuplinskai, Bordānam un labklājības Petrāvičai… var rullēt gurķi un dalīt prēmijas.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 05.01.2021. 18.43

  nū – piekrītu – šuplinskai un petravicai jo īpaši , arī būtu jāatkāpjas un jādod vieta varošiem – laikam jau tomēr – vīriešiem
  nu bābas – viss, ko par tādām varu teikt

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Sskaisle 05.01.2021. 19.18

  Svēta patiesība, bābu nevajag! Dana Reizniece-Ozola noteikti ir vairāk vīrietis, nekā Dombrovskis, Reirs un Pavļuts.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.01.2021. 18.15

Atbalstu Kariņa lēmumu par 101 %.

Kādā raidījumā , laikam LTV1 AP – Anda Rožkalna ļoti slavēja ministri Viņķeli, ka viņa ļoti daudz komunicējot ar sabiedrību. Lūk, manas domas ir tādas, ka ne jau kvantitāte ir būtiska,bet tas, ko ministre stāsta, cik tam var uzticēties un cik tas ministres teiktais sakrīt ar īstenību.

Jautāju ģimenes ārstei, kad es varu cerēt uz vakcīnu – viņa atbildēja, ka nav ne jausmas. Vienlaicīgi – e veselība nedarbojas.

Par vispārējo bardaku nozarē pat nerunājot.

Ļoti atbalstu Kariņa lēmumu un ceru uz daudz daudz labāku ministru. Ja Latvija var – tad tas ir jāpierāda darbos beidzot , nevis tukšās pļāpās

+4
0
Atbildēt

0

altinyildiz 05.01.2021. 18.04

Opa-nā! Zirnekļi burkā, ļoti interesanti.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: