Lembergs nav “vienkārši klients”

10

Komentāri (10)

murrey 07.01.2021. 20.10

[smagos kriminālnoziegumos apsūdzēts indivīds, kurš tiek tiesāts kopš 2009. gada] jo viņa vainu pat tik ilgi pūloties, nevar pierādīt un ir visai ticami, ka apsūdzība ir safabricēta.
Par ASV finanšu ministrijas sankcijām – tā kā apsūdzoša tiesas lēmuma nav, es to vērtēju kā patvaļu. Un ne velti, Lembergs ASV ir ierosinājis tiesas procesu, prasot sankciju atcelšanu. Sankciju pamatojumā ir tikai vispārigi apgalvojumi, bet neviena fakta.

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 06.01.2021. 10.21

atkal problēmas būtība ir kāda – kā vakardien Šodienas jautājums raidījumā runāja ministre Viņķele – visi citi ir sliktie, viņa un ministrija – labie. Nu kaut vai pec fizikas likumiem tas tā nemaz nevar būt, bet ministre tā runāja un žurnāliste aktīvi atbalstīja šo čekistaino uzstāšanās stilu.

Par Lembergu un viņa vietu Latvijā tieši tas pats – kas par burvi ir Lembergs, ka visu valsti 30 gadus var nolikt uz lapstiņām ?

Kāpēc cietumos nesēž korumpētie politiķi un tiesneši?

Satversemes tiesa manā vērtējumā ir Krievijas cīņas instruments par varu un ietekmi Latvijā un attiecīgi Eiropas Savienībā. Vai tajā sēž pa tiešo no kremļa deleģētie, vai caur
sosrosistiem atmazgātie, vai Lemberga izvēlētie tiesneši – man jau ir vie nalga. Vai tad cilvēkam , kuru nošauj ir kāda nozīme , kas viņu nošauj? Tikai palicējiem ir par to , ko spriest un zināt no kā baidīties

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops > andrejs 10.01.2021. 13.25

Andrej- laikam esmu pieļāvis komentu žanram tipisku neprecizitāti. Teksts par minimālās algas postu attiecināms uz visiem, kur tā tiek ieviesta, atzīta un tautas prasīta, ne tikai ASV. Visvairāk jau – uz mums pašiem.
Par ekonomikas ilūziju popularitātes ietekmi būtu atsevišķa tēma

0
0
Atbildēt

0

andrejs > J.Biotops 09.01.2021. 22.14

Par minimālo algu jums gan nav taisnība. ASV tā ieviesta jau ļoti sen – vismaz pirms gadiem trīsdesmit. Turklāt tā tolaik bija atšķirīga dažādās nozarēs. Vislielākā celtniecībā, tad daudzas citas nozares un vismazākā restorānu darbiniekiem.

0
0
Atbildēt

1

J.Biotops > andrejs 07.01.2021. 16.45

Ja viss būti tik vienkārši, kā Jūs salasāt manā necilajā komentā, no prieka apraudātos. Ķeza ir dziļāka un sāks no tā, ka pēdējos 15-20 gadus politikā sevi par liberāļiem (un oponenti – viena krievu trubadūra ieviestajā vārdā “ļiberasti”) dēvē ļautiņi, kas tikpat liberāli, cik es – balerīna. (Arī ASV demokrātiem no liberālisma ne smakas nav atlicis, diemžēl republikāņiem – tas pats)
Vārda brīvības vietā viņiem atklāta un agresīva cenzūra (kā tagad jāsauc Nigēras un Nigērijas pilsoņi?, “sitiet melnos – krimināli sodāma naida runa, “sitiet baltos” -vārda brīvības izpausme) ), ekonomiskā liberālisma vietā bezkaunīgs sociālisms (pamēģini iebilst pret tik acīmredzami kreisu idiotismu, kā valsts noteikta minimālā alga), tiesību vienlīdzības vietā – rezultātu vienlīdzība, krāsu, genderu un citas kvotas, zinātnes pakļaušana politkāņiem… (saraksts turpināms) Process aprakstīts ne vienu vien reizi jau pērnā gadsimta vidū, tikai termini toreiz citi (F.Haijeks “Ceļš uz verdzību”) Pa šo ceļu patreiz drāžam ar pilnu jaudu un liberālisma vārdu. Galapunkts nojaušams.
Nepatīkama detaļa – pēdējos gados IR kāpina savu ieguldījumu liberālisma jēdziena diskreditēšanā. Panākts, ka sāku šaubīties, vai man, vecam liberālim, vispār te vieta.

+3
0
Atbildēt

1

QAnon > andrejs 07.01.2021. 19.31

Tik tiešām, mierīgi palīda zem Putina kuces, Zatļera, čekas savāktās, ienaidnieku varzas sedziņas un pat neapvēmās. Tādi, pragmātiska vadīti, nokodīs sūdu un kožļās to kā šokolādi un smaidīs.

0
-1
Atbildēt

0

QAnon > andrejs 07.01.2021. 19.22

Mirušie Baidena vēlētāji palika guļot kapos un no sumināšanas atturējās. Kādreiz likās, kā ir iespējams savākt 146% balsu kā Krievijā, izrādās normāli. Kā atzīst paši ģem-parķijas komunisti, korumpanti un pederasti, Tramps, kurš ik dienas pārlidojot no vienas lidostas uz citu, tikās ar simtiem tūkstošu atbalstītāju, saņēma rekordlielo 74 miljonus balsu (kopīgais vēlētāju skaits 135 miljoni), bet miegainais Džo, kuru tikai reizēm saposa un sadopingoja un izveda tikties ar pāris desmit statistiem, lai parādītu CNN(Clinton News Network), izrādījās uzvarētājs.
Baidos, ka drīz vien ASV nēģeriem kājas bučos ne tikai tādas padibenes, kā streipi un kariņi, bet to nāksies darīt arī normāliem cilvēkiem, lai nenokļūtu cietumā par rasismu, bet mūsu siles lopi būs tā iedvesmojušies no Baidena solījuma, ka bērni no 8 gadu vecuma varēs paši sev izvēlēties dzimumu un vecākiem būs jāpērk tiem hormonālie preperāti, ka sadomās to ieviest arī pie mums.

0
-1
Atbildēt

0

andrejs > andrejs 06.01.2021. 21.03

Skat, ku saprātīgi sprieduni.
P.s. Izrādās, ka mūsu liberāļiem nav nekas pret sadarbību ar Lemberga sārtizaļajiem zemniekiem, lai tikai panāktu savu un vēl vairāk nostiprinātu liberastu ietekmi Satversmes tiesā.

0
0
Atbildēt

2

andrejs > andrejs 06.01.2021. 21.06

Ideju kopība jau tagad nav noslēpjama aiz tukšās bļaustīšanās
——————
Kad paklīda pirmās ziņas par iespējamo Baidena uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās, Amerikas Rietumkrastā sajūsminātie pasta balsotāji izskrēja ielās apkārušies ar praidistu “varavīksnes” karogiem.

0
0
Atbildēt

1

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam